Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Crvena Zvezda Belgrad
3 : 0

Neuer - Kimmich, Pavard, Süle, Hernandez - Tolisso (67' Martinez), Thiago, Coutinho (83' Muller) - Perisic (66' Gnabry), Lewandowski, Coman
Borjan - Gobeljić, Milunović, Degenek, Jander - Canas, Jovancić (62' Vulić) - Mateo García, Marin, Van la Parra - Pavkov (69' Boakye)

Coman (34.)
Lewandowski (80.)
Muller (90+1.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad

Dziękujemy pięknie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Ostatni gwizdek sędziego głównego! Koniec meczu!

90+2'
Arbiter główny "dorzucił" dodatkowe 4 minuty.

90+1'
Gooooooool! W wybitnym stylu rozegrany rzut wolny przez gospodarzy! Thiago fantastycznym zagraniem uruchomił Thomasa Mullera, a Niemiec nie miał żadnego prawa, żeby zmarnować kapitalną podcinkę. Milan Borjan musiał przy strzale z bliska skapitulować.

90'
O krok od zdobycia drugiego gola był Robert Lewandowski! Napastnik Bayernu efektownie minął bramkarza, a następnie oddał strzał z ostrego kąta. Futbolówkę z linii bramkowej wybiła para stoperów przyjezdnych.

89'
Za moment będziemy mieli informację dot. doliczonego czasu gry.

87'
Sędzia główny zauważył przewinienie taktyczne na piłkarzu gości. Gra została przerwana.

86'
Gol samobójczy mógł przed chwilą stać się faktem. Marko Marin niefortunnie próbował głową zażegnać niebezpieczeństwo. Ale zamiast tego, trafił w poprzeczkę swojej bramki.

83'
Bardzo dużą ambicję dzisiaj pozostał Philippe Coutinho. Pomocnika już na boisku nie ma, a w jego miejsce trener wprowadził Thomasa Mullera.

81'
Mocno niecelny strzał z dalszej odległości od bramki zaliczył Vulić. Manuel Neuer spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

80'
Gooooool! Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców! Wielkie zaangażowanie w polu karnym rywala i spory spryt były najważniejsze! Polak końcówkami palców strącił futbolówkę pod interweniującym bramkarzem.

78'
Zaskoczenie, bo świetną szansę mieli goście! Marco Marin fantastycznie przymierzył zza pola karnego! Jego podkręcony strzał poszedł minimalnie obok prawego słupka bramki! Manuel Neuer miałby wielkie problemy z tym, żeby piłkę wyciągnąć.

76'
Ostre, ale skuteczne wejście wślizgiem zrealizował Nicklas Sule.

75'
Ostatni kwadrans podstawowego czasu gry. Pomimo wielkiej przewagi Bayern Monachium nie może być pewny zdobycia pełnej puli w tym pojedynku.

73'
Dynamika zawodów daje o sobie znać obu ekipom. Widać coraz większe zmęczenie.

71'
66% - 34%. Tak aktualnie kształtuje się statystyka posiadania futbolówki przez obie drużyny.

69'
Na boisko został wprowadzony Richmond Boakye. Milan Pavkov dał dużo energii i zaangażowania.

67'
Corentin Tolisso udał się na ławkę rezerwowych. Pomocnika na płycie murawy zastąpił Javi Martinez.

66'
Serge Gnabry zameldował się na płycie boiska. Skrzydłowy Bayernu dał zmianę za aktywnego dzisiaj Ivana Perisicia.

65'
To była okazja stuprocentowa! Robert Lewandowski spudłował do pustej bramki z bardzo bliskiej odległości! Polski napastnik próbował w efektownym stylu uderzyć piłkę. A chwilę wcześniej Kingsley Coman obił poprzeczkę, po próbie skutecznego przelobowania bramkarza.

63'
Będzie podwójna roszada u gospodarzy. Na plac gry awizowany jest między innymi Serge Gnabry.

62'
Nadszedł czas na pierwszą zmianę. Milos Vulić za Dusana Jovancicia. Ciekawy ruch taktyczny ze strony trenerów gości.

60'
Godzina gry tego spotkania przeszła już do historii. Wielka dominacja po stronie klubu z Bawarii.

59'
Nemanja Milunović przedłużył szansę swojej ekipy na korzystny wynik. Stoper wybił futbolówkę z linii bramkowej, po bardzo efektownej próbie wkrętki z głębi pola karnego. Nieudolnie z bramki wyszedł Milan Borjan.

58'
Milan Borjan ponownie pokazał się z doskonałej strony! Goalkeeper mistrzowsko skrócił kąt Robertowi Lewandowskiemu, który miał nadzieję, że uda się przelobować swojego przeciwnika. Bramkarz efektownie zatrzymał piłkę.

56'
Milan Borjan instynktownie wyciągnął nieprzyjemny, płaski strzał od Ivana Perisicia, który w bardzo ładny sposób obrócił się z futbolówką na dziewiątym metrze!
Chorwat powinien zakończyć wspomnianą akcję golem.

54'
Kingsley Coman wraz z Tolisso zbudował groźną sytuację dla Bayernu. Z okolic dwunastego metra drugi z wymienionych oddał zgrabny strzał. Piłka wylądowała w bocznej siatce.

52'
Robert Lewandowski postanowił, że sam wymierzy sprawiedliwość, po przewinieniu na nim. Bezpośrednia próba z rzutu wolnego ominęła światło bramki.

51'
Faul na Robercie Lewandowskim. Polak został zahaczony o stopę.

50'
Gol podwyższając wynik wisi w powietrzu. Możemy zaryzykować tezę, że kolejna bramka dla Bayernu, to tylko kwestia czasu.

48'
Philippe Coutinho przepięknie złożył się do strzału z dystansu, po błyskotliwej akcji całego zespołu. Piłka po jego uderzeniu poleciała minimalnie nad poprzeczką. Widać u niego wielką ambicję.

47'
W obu zestawieniach personalnych nie dokonano zmian.

46'
Rozpoczęła się II odsłona tych zawodów!

Koniec I połowy meczu na Allianz Arena.

45+1'
Milan Borjan genialnie zareagował na posterunku, po indywidualnej akcji Roberta Lewandowskiego. Popularny "Lewy" obił jednak nogi goalkeepera rywali.

45'
Sędzia techniczny oznajmił na swojej tablicy świetlnej, że I część gry zostanie przedłużona o 1 minutę.

44'
Philippe Coutinho nie przestaje w próbach z dystansu. Brazylijski pomocnik efektownie przymierzył z ponad 20 metrów. Jego strzał poleciał tuż obok prawego słupka bramki ekipy gości.

43'
Gospodarze są głodni kolejnych goli. Podwyższenie dałoby dużo więcej swobody w działaniu na płycie murawy.

40'
Philippe Coutinho przez kilka chwil cieszył się ze zdobycia bramki. Brazylijski gwiazdor Bayernu został wyłapany na bezdyskusyjnym ofsajdzie.

38'
Robert Lewandowski po raz pierwszy w tym spotkaniu realnie zagroził bramce oponenta. Polski napastnik postanowił huknąć zza linii pola karnego. Dobrze ustawiony Milan Borjan zatrzymał uderzenie.

37'
Crvena Zvezda Belgrad czeka na swój pierwszy celny strzał w tym pojedynku. Trzeba przyznać, że gospodarze nie dają w tej materii wielkiego pola do popisu.

36'
Z minuty na minutę rośnie dominacja ze strony podopiecznych Niko Kovaca.

34'
Goooooool! 1:0! Kingsley Coman wykorzystał z zimną krwią precyzyjne dogranie od Ivana Perisicia, który zabawił się z prawym obrońcą gości. Piękny strzał ze "szczupaka" był nie do wyciągnięcia dla Milana Borjana.

33'
Ivan Perisić zablokowany w kluczowej fazie akcji! Bayern bardzo ładnymi zagraniami na jeden kontakt otworzył sobie drogę do zmiany wyniku!

31'
Philippe Coutinho posłał piłkę na ósmy metr. Do niej skakał między innymi Robert Lewandowski, ale polskiego napastnika uprzedzili obrońcy Crveny Zvezdy Belgrad.

30'
Kingsley Coman został sfaulowany w miejscu, gdzie za chwilę Bayern będzie mógł nieźle zagrozić bramce Milana Borjana.

29'
Milan Borjan zgarnął bezpańską futbolówkę, po strąceniu jej głową przez jednego z zawodników Bayernu Monachium.

27'
Na przebój z piłką poszedł Van La Parra. Jego efektowny rajd z futbolówką został zakończony ładnym uderzeniem z głębi szesnastki. A piłka odbiła się od bocznej siatki bramki Manuela Neuera.

25'
Z wewnętrznej części stopy Ivan Perisić próbował wyłożyć futbolówkę do strzału Robertowi Lewandowskiemu. Polak nie zrozumiał jednak intencji swojego kolegi z klubu.

24'
Z wysokim pressingiem ze strony Bawarczyków mają ogromne problemy przyjezdni.

22'
Piłkarze niemieckiej drużyny bawią się futbolówką. Goście muszą być ciągle skoncentrowani, ponieważ nawet jeden najmniejszy błąd może kosztować bardzo wiele.

21'
Kolejna próba w tym meczu autorstwa Philippe'a Coutinho. Soczysty strzał z okolic dwudziestego metra boiska delikatnie odbiła się od poprzeczki i poleciała za bramkę.
Bayern Monachium coraz bliżej objęcia prowadzenia.

19'
Joshua Kimmich fantastycznie poszedł na obieg i spróbował mocno wstrzelić piłkę w okolice bramki rywala. Bardzo udany wślizg w wykonaniu Jandera zniweczył cały plan.

17'
Kontrowersyjna sytuacja w szesnastce Bayernu. Piłkę ręką dotknął Pavard, co zirytowało drużynę gości.
Arbiter główny nie podjął jednak decyzji o wskazaniu na jedenasty metr.

16'
Przed momentem Philippe Coutinho pokazał próbkę swoich jakże wysokich możliwości technicznych. Brazylijczyk posłał solidny, jednak dosyć sygnalizowany strzał z dystansu.
Futbolówkę spokojnie zgarnął Milan Borjan.

15'
Dobre ustawienie obrony Bayernu uniemożliwiło przyjezdnym wykreowanie czegoś groźniejszego po rzucie rożnym.

14'
Manuel Neuer za bardzo zabawił się z piłką. Jego kiks mógł wlecieć do bramki. Akcja zakończyła się wybiciem futbolówki na korner.

12'
Sędzia przerwał stały fragment gry po stronie Bayernu. Doszło do przewinienia na graczu Crveny, przy walce o piłkę z rzutu rożnego.

11'
Nie mają żadnych szans wyjść z własnej połowy boiska goście. Bardzo wysoki pressing w wykonaniu aktualnych mistrzów Niemiec.

9'
Ivan Perisić próbował groźnie strącić piłkę, po głębokim dośrodkowaniu. Udało mu się uderzyć, lecz futbolówkę bardzo prosto wychwycił bramkarz ekipy z Belgradu.

8'
Powtórki telewizyjne pokazały, że Joshua Kimmich mocno niefortunnie stanął na murawie.

6'
Joshua Kimmich dał jasny sygnał, że potrzebuje pomocy ze strony sztabu medycznego. Na rozgrzewkę udało się kilku rezerwowych Bayernu Monachium.

5'
Od samego początku Bayern Monachium usiłuje narzucić rywalom swój styl gry.

3'
Robert Lewandowski ruszył w kierunku prostopadłego zagrania od Philippe'a Coutinho. Piłka została posłana troszeczkę za mocno.

1'
Gospodarze rozpoczęli dzisiejsze zmagania na boisku.

*'
Początek starcia w Monachium!

*'
Najwyższy czas na odegranie oficjalnego hymnu Ligi Mistrzów.

*'
Przed momentem zakończył się mecz Olympiakosu Pireus z Tottenhamem Hotspur. Grecy podzielili się ze swoimi przeciwnikami punktami, remisując na swoim obiekcie 2:2.

*'
Niemiecką ekipę wypatruje się jako jednego z najpoważniejszych kandydatów do wygrania całej edycji Ligi Mistrzów.

*'
W grupie "B" o awans do 1/8 finału Champions League powalczą: Bayern Monachium, Crvena Zvezda Belgrad, Olympiakos Pireus oraz Tottenham Hotspur.

*'
Arbiter ze Szkocji, Pan Bobby Madden poprowadzi nadchodzące zawody na Allianz Arena.

*'
W pierwszym składzie bawarskiego klubu zobaczymy polskiego napastnika, Roberta Lewandowskiego.

*'
Spotkanie 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów rozpocznie się o godz. 21:00

*'
Dobry wieczór Wszystkim,
zapraszamy serdecznie do śledzenia relacji "NA ŻYWO" z meczu: Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad, to zapraszamy do śledzenia meczu online