Atletico Madryt - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
Juventus Turyn
2 : 2

Oblak, Trippier, Savic, Gimenez, Renan Lodi, Saul, Thomas, Koke, Lemar, Joao Felix, Diego Costa
Szczęsny, Danilo, De Ligt, Bonucci, Alex Sandro, Khedira, Matuidi, Pjanic, Cuadrado, Ronaldo, Higuain

Savić (70.)
Herrera (90.)
Cuadrado (49.)
Matuidi (65.)

Mecze na żywo: Atletico Madryt - Juventus Turyn

'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie.

45'

43'
Joao Felix zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

'

36'
Groźny strzał Pjanicia. Piłka odbiła się jednak od zawodnika gospodarzy i wyszła tuż obok słupka na rzut rożny.

30'
Nie jest to jak na razie porywające widowisko.

26'
Stroną przeważającą jest obecnie Atletico, ale dobrze spisuje się obrona Juventusu.

24'
Dobrze gra w tym meczu Atletico i wcale nie skupia się na obronie.

22'
Strzał na bramkę Atletico oddał Ronaldo, ale Oblak nie dał się zaskoczyć.

19'
Gimenez po dośrodkowaniu uderzył głową, ale prosto w Szczęsnego.

15'
żółta kartka Matuidi ukarany żółtą kartką.

11'
Niecelne uderzenie Gimeneza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

10'
A jednak groźnie i to pod bramką Juventusu. Groźny strzał oddał Felix i z trudem piłkę na rzut rożny wybił Szczęsny.

10'
Juventus przeważa. Atletico skupia się na defensywie.

8'
Jak na razie nie doczekaliśmy się groźnych sytuacji.

4'
Rzut wolny dla Atletico, ale dośrodkowanie bez problemów wybił jeden z obrońców.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi Atletico: Adan, Arias, Felipe, Correa, Llorente, Vitolo, Herrera

'
Rezerwowi Juventusu: Buffon, Bentancur, Bernardeschi, Dybala, Demiral, Rabiot, Ramsey

'
W bramce Juventusu zagra Wojciech Szczęsny.

'
Atletico Madryt w czterech kolejkach La Liga zdobył dziewięć punktów i jest wiceliderem tabeli. Juventus Turyn w trzech meczach zdobył siedem punktów, co daje trzecią pozycję w Serie A.

'
Obie drużyny rywalizowały ze sobą również rok temu w Lidze Mistrzów, a konkretnie w 1/8 finału. W Madrycie Atletico wygrało 2:0 i wydawało się, że jest bliskie awansu. W rewanżu kapitalnie zagrał jednak Cristiano Ronaldo. Jego hattrick dał awans Juventusowi.

'
Atletico - Juventus na żywo. Zapraszamy na godzinę 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online