PSG - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
3 : 0

Navas - Meunier, Silva, Kimpembe, Bernat - Verratti, Gueye, Marquinhos (70' Herrera) - Sarabia (89' Diallo), Icardi (60' Choupo-Moting), Di Maria.
Courtois - Carvajal, Militao, Varane, Mendy - Kroos, Casemiro, Rodriguez (70' Jović) - Bale (79' Vinicius), Hazard (70' Vazquez) - Benzema.

*'
Dziękujemy ślicznie za wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje.

*'
Problemy Królewskich w grze obronnej z rozgrywek ligowych przybrały dzisiaj najgorszą postać, co zostało bezwzględnie wykorzystane przez mistrzów Francji. Real nie zasłużył dzisiaj choćby na jednego gola.

Koniec meczu! Paris Saint-Germain rozbiło Real Madryt 3:0.

90+3'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółty zobaczył Bernat.

90+1'
Meunier pakuje piłkę do siatki i mamy 3:0 dla PSG!
Di Maria doskonałym prostopadłym podaniem uruchomił Belga, ten odegrał do nieobstawionego Bernata, który moment później posłał mu podanie, które umożliwiło mu oddanie strzału do pustej bramki.

90'
Druga połowa potrwa trzy minuty dłużej.

89'
Trzecia zmiana po stronie gospodarzy: Diallo zastąpił Sarabię.

86'
Zwyżka piłkarskiej jakości, jaka kilka minut temu była widoczna w grze Realu, zdaje się już zanikać.

84'
Dobra decyzja, złe wykonanie - tak można podsumować uderzenie Choupo-Motinga z linii pola karnego.

82'
żółta kartka Żółta kartka została pokazana Viniciusowi i Di Marii.

79'
Ostatnia korekta w składzie trzynastokrotnych zdobywców Ligi Mistrzów: Vinicius w miejsce Bale'a.

78'
Real się budzi - Benzema uderzył głową tuż obok bramki.

77'
To mogło wzbudzić emocje w końcówce - nic nie zapowiadało tego, że w jednej akcji przyjezdni omal nie zdobyli gola kontaktowego.

76'
Benzema trafił do siatki! Z niczego Real zdobył gola, ale ten nie został uznany - powodem spalony!

74'
Nic nie wskazuje na to, aby Królewscy byli w stanie w jakikolwiek sposób złapać kontakt z mistrzami Ligue 1.

72'
Zadziwiająco łatwo radzą sobie paryżanie z graczami z Madrytu.

70'
Roszada w Realu Madryt: w miejsce Hazarda i Rodrigueza weszli Vazquez oraz Jović. Zmiana numer dwa miała miejsce także w PSG: Herrera za Marquinhosa.

67'
Hazard zepsuł akcję gości zbyt długim zastanawianiem się nad zakończeniem rajdu w pole karne - niepodjęta decyzja o strzale lub podaniu przełożyła się na niepowodzenie ataku.

65'
Gracze Thomasa Tuchela w pełni kontrolują przebieg meczu.

63'

62'
Tamta sytuacja rozochociła Di Marię. Reprezentant dwukrotnych mistrzów świata ze zdwojoną siłą walczy o trzecią bramkę.

60'
Di Maria omal nie skompletował hat-tricka! Argentyńczyk, po błędzie defensywy Realu, otrzymał dobre podanie w polu karny i zdecydował się na podcinkę. Włożył jednak w to zagranie za dużo siły i piłka przeszła nad poprzeczką. Po chwili w PSG nastąpiła zmiana: Choupo-Moting wszedł w miejsce Icardiego.

59'
Dwie skuteczne interwencje zanotował Courtois - najpierw odbił groźną centrę Bernata, a po chwili wyłapał górne podanie Verrattiego.

58'
Mimo, iż gra gości wygląda nieco lepiej niż w pierwszej połowie, to wciąż jednak jest to za mało do zmiany niekorzystnego dla nich wyniku.

56'
Cierpi na murawie Di Maria, potrzebuje pomocy sztabu medycznego, co wymusiło krótką przerwę w grze.

54'
Futbolówka zgrana przez Benzemę miała dojść do Bale'a, ale przecięli ją defensorzy.

52'
Paryska ekipa wyczekuje na odpowiedni moment, aby zadać rywalowi z Madrytu trzeci i zapewne nie ostatni cios.

50'
Madrytczycy nie potrafią znaleźć sposobu na rozerwanie szeregów defensywnych mistrza Francji.

48'
Wyrównany rywalizacja w pierwszych minutach drugiej części pojedynku.

46'
Druga połowa się rozpoczęła!

*'
Trenerzy nie zdecydowali się na dokonanie jakichkolwiek zmian w składach.

*'
Piłkarze wracają na arenę zmagań.

*'
W pełni zasłużenie prowadzą paryżanie. PSG w praktycznie każdym aspekcie gry jest dzisiaj lepsze od Królewskich.

Piłkarze schodzą do szatni, co jest znakiem początku przerwy.

45+1'
Atomowe uderzenie Bale'a sprzed szesnastki, z czego z pewnością się cieszy Navas, przeszło obok prawego słupka.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej części meczu.

44'
Gracze Zinedine Zidane'a długo budują swój atak pozycyjny.

42'
Pewnie wychwycił dośrodkowanie Courtois.

41'
Korner zdobyli gospodarze.

40'

39'
Piękna akcja PSG, zakończona jednak bardzo słabym strzałem Icardiego.

37'
Gol anulowany! Sędzia główny dopatrzył się zagrania ręką Walijczyka przy ustawianiu sobie piłki.

36'
Arbiter Taylor sprawdza tę sytuację na monitorze VAR i nie wiadomo, czy bramka zostanie ostatecznie uznana.

35'
Walijski gracz ograł stopera paryżan i w zaskakujący sposób przelobował Navasa.

33'
2:0! Po raz drugi Di Maria!
Finezyjny strzał gracza PSG z dystansu zmusza do kapitulacji Courtoisa.

32'
żółta kartka Carvajal z żółtą kartką na koncie.

32'
Uderzył Walijczyk i trafił w górną siatkę! Niewielka pomyłka skrzydłowego.

31'
Faul na Bale'u popełnił Gueye w pobliżu szesnastki PSG. Ktoś z dwójki Bale - Rodriguez będzie uderzał bezpośrednio.

28'
Sarabia nie utrzymał równowagi przy próbie przebicia się w pole karne Realu Madryt i stracił piłkę.

26'
Gdyby Militao nie zablokował strzału Sarabii, to wiele wskazywało na to, że Courtois musiałby wyciągnąć piłkę z siatki po raz drugi.

24'
Tempo meczu chwilowo spadło. Czy to cisza przed burzą, jaką zgotują za moment obu zespołów?

21'
Courtois dość niepewnie odbił uderzenie Mouniera, co wywołało zamieszanie w polu karnym Realu Madryt. Ostatecznie atak paryżan nie zakończył się jednak powodzeniem.

20'
Varane skutecznie przeciął dogranie Di Marii z lewej flanki.

19'
Mocny i bardzo niecelny strzał posłał z okolicy dwudziestego metra Rodriguez.

18'
Ataki Paris Saint-Germain przynoszą dużo większe zagrożenie pod bramką Courtoisa niż ataki madryckiej drużyny pod bramką Navasa.

16'
A tymczasem Hazard był bliski zdobycia gola wyrównującego! Były skrzydłowy londyńskiej Chelsea otrzymał podanie od Benzemy i huknął zza szesnastki, nieznacznie się przy tym myląc.

15'
Rozochoceni piłkarze paryscy ruszają po drugą bramkę.

14'
1:0! Di Maria wcisnął piłkę do siatki Courtoisa!
Argentyńczyk uderzył z woleja w krótki róg po precyzyjnej centrze Bernata. Belgijski bramkarz Realu nie miał większych szans na skuteczną interwencję.

12'
Benzema szukał okazji do opanowania piłki i oddania potężnego strzału z powietrza, ale stoperzy PSG wyłuskali mu ją spod nóg.

11'
Hiszpanie wywalczyli rzut wolny na połowie paryskiego klubu.

9'
Bardzo wysoki pressing stosują podopieczni Thomasa Tuchela. Przyjezdni są w stanie temu przeciwdziałać.

7'
Udana parada Navasa, który jeszcze w poprzednim sezonie bronił barw Królewskich - golkiper rodem z Kostaryki wyłapał płasko wstrzeloną piłkę w pole karne przez Bale'a.

5'
Real próbuje odpowiedzieć przeciwnikowi poprzez budowę ataku pozycyjnego.

3'
PSG bardzo ofensywnie ruszyli na rywala. Natomiast powtórki potwierdzają błąd arbitra, który niesłusznie nakazał w tamtej sytuacji grać dalej.

2'
Francuzi protestują i domagają się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką jednego z madrytczyków. Arbiter nie przechylił się do tych sygnalizacji.

1'
Inauguracja starcia gigantów światowego futbolu!

*'
Gracze zameldowali się na murawie paryskiego Parc des Princes. Rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów.

*'
Rola głównego rozjemcy została powierzona Anthony'emu Taylorowi.

*'
Rezerwowi gospodarzy: Rico, Paredes, Choupo-Moting, Kurzawa, Herrera, Diallo, Kouassi.

*'
Niemiecki trener PSG zdecydował się na desygnowanie do gry powyższych piłkarzy.

*'
Na ławce rezerwowych Realu zasiądą: Areola, Vazquez, Jović, Odriozola, Vinicius, Rodrygo, De La Fuente.

*'
Już wiemy, w jakim składzie wyjdą madrytczycy.

*'
Trzynastokrotni zdobywcy Ligi Mistrzów w pierwszych czterech meczach La Liga, co prawda nie przegrali - dwukrotnie wygrali i podzielili się punktami z przeciwnikiem, ale stracili sześć goli w czterech meczach i jeszcze nie zanotowali czystego konta.

*'
Paryżanie, a konkretnie ich szkoleniowiec - Thomas Tuchel, mający swoje kłopoty w kadrze, nie z kontuzjami, lecz dyspozycją mentalną swojego najważniejszego gracza - Neymara, zmierzą się z legendarną drużyną prowadzoną przez Zinedine Zidane'a, która również nie ma spokojnego początku sezonu. Brazylijczyka jednak zabraknie w dzisiejszym spotkaniu z powodu zawieszenia.

*'
Rywalizacja pomiędzy mistrzami Francji a Królewskimi rozpocznie się na dobre o godzinie 21:00.

*'
Witamy wszystkich sympatyków futbolu na naszym portalu!
Przed nami wielki hit i zdecydowanie najbardziej elektryzujące starcie pierwszej serii gier nowego sezonu Ligi Mistrzów - pojedynek pomiędzy Paris Saint-Germain i Realem Madryt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PSG - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online