Piast Gliwice - Raków Częstochowa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Raków Częstochowa
2 : 1

Plach - Mokwa, Korun, Malarczyk, Kirkeskov - Milewski, Jodłowiec (70' Sokołowski), Hateley, Badia (90+2' Huk) - Felix - Parzyszek (60' Tuszyński)
Gliwa - Petrasek, Skóraś (86' Kolev), Musiolik (89' Babenko), Sapała - Schwarz, Kun, Bartl, Szczepański (90' Luković), Jach - Brown Forbes

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Raków Częstochowa

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na nasze kolejne propozycje piłkarskie.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+6'
Jach próbował głową wyrównać stan meczu na samym końcu. Bardzo zgrabny strzał powędrował blisko lewego słupka bramki. To mogła być spektakularnie zakończona potyczka.

90+4'
Nerwowo po obu stronach. Goście muszą bardzo szybko operować futbolówką na płycie murawy.

90+3'
Ze wznowieniem gry nie śpieszy się Frantisek Plach. Za chwilę może obejrzeć żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.

90+2'
Gerard Badia zasłużył na wielkie brawa. W miejsce Hiszpana na boisko wszedł Tomas Huk.

90+1'
Rozpoczął się czas doliczony. Sędzia główny okazał się dużą hojnością, doliczając aż 5 minut.

90'
Andrija Luković zameldował się na płycie boiska. Miłosz Szczepański zesłany do rezerwy.

90'
Petrasek nieźle główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zblokowany strzał przez obrońcę poleciał tuż obok prawego słupka bramki. Mało brakowało do wyrównania.

89'
Na stałe fragmenty gry w końcówce meczu liczą podopieczni trenera Marka Papszuna.

89'
Rusłan Babenko ma pomóc w gonieniu wyniku. Na placu gry w dzisiejszym spotkaniu już nie zobaczymy Sebastiana Musiolika.

88'
Piotr Malarczyk huknął zza linii pola karnego. W ostatniej chwili udanie jego strzał zblokował jedne z defensorów Piasta Gliwice.

86'
Czas na zmianę u gości. Aleksander Kolev za Michała Skórasia.

85'
"Piastunki" chcą już "zamknąć" ten mecz, poprzez zdobycie trzeciego gola. Raków musi liczyć na to, że popełnią błąd w rozegraniu rywale.

84'
Gospodarzom teraz już przestało się śpieszyć na płycie murawy.

82'
Goooooool! Ależ zmiana sytuacji na boisku! Michał Skóraś pokazał bardzo niefortunną interwencję. Zawodnik próbował przeciąć podanie do rywala, ale zamiast tego, to przelobował własnego bramkarza. Wielki pech po stronie przyjezdnych.

80'
Kolejny kontratak gości, który mógł się podobać. Niezłe zagranie na wolne pole dostał Michał Skóraś. Ten bardzo szybko kropnął piłkę, jednakże strzał nie mógł zaskoczyć dobrze dysponowanego Frantiska Placha.

79'
Gooooooool! 1:1! Jorge Felix bardzo spokojnie zmieścił piłkę w sam środek bramki. Michał Gliwa poszedł w swoją prawą stronę, nie pozostawiając nóg.

77'
czerwona kartka Sapała opuszcza plac gry. Widać piłkarską złość na jego twarzy.

76'
Pan Myć wskazał na jedenasty metr! Rzut karny dla gospodarzy! A czerwoną kartkę obejrzał Sapała za zagranie futbolówki ręką pod swoją bramką!

75'
Pan Wojciech Myć przeanalizuje wcześniej opisaną sytuację. Są wątpliwości, czy nikt z graczy Rakowa nie dotknął piłkę ręką.

73'
Wielkie zagrożenie pod bramką Rakowa Częstochowa! Gerard Badia pokazał wielki pokaz swoich umiejętności technicznych. Wykreował okazję swojemu koledze, ale Patryk Sokołowski z bliskiej odległości kopnął w Michała Gliwę!
Następnie oglądaliśmy kilka prób dobitki, ale cała obrona gości sobie poradziła i jakoś zażegnała niebezpieczeństwo.

72'
Dobra sytuacja dla Rakowa! Jarosław Jach kapitalnie wyskoczył do wrzutki z lewego narożnika boiska i nakrył futbolówkę głową! Dobrze uderzona piłka poleciała minimalnie obok prawego słupka bramki!

70'
Wcześniej wspomniany Patryk Sokołowski dał zmianę za Tomasza Jodłowca. Druga zmiana autorstwa Waldemara Fornalika.

68'
Patryk Tuszyński został bardzo pechowy obity futbolówką w twarz. Sztab medyczny mistrza Polski z poprzedniego sezonu zameldował się na murawie.

67'
Ogromne zamieszanie w szeregach defensywy gości wprowadzają stałe fragmenty gry. Przed momentem wybronili się z całkiem niebezpiecznego wgrania od rzutu rożnego.

66'
Wysokie dośrodkowanie Thomasa Hatley'a od rzutu wolnego. Któryś z graczy Rakowa wybił piłkę głową za końcową linię boiska.

64'
Awizowany do wejścia na plac gry jest Patryk Sokołowski.

63'
Trener Marek Papszun nie decyduje się na zrealizowanie zmian.

61'
Michał Skóraś podjął odważną, ale dobrą decyzję o oddaniu strzału z dalszej odległości. Mocno kropnięta futbolówka powędrowała tuż obok prawego słupka bramki.

60'
Przez godzinę gry na listę strzelców nie wpisał się Piotr Parzyszek. Napastnika na boisku zmienił Patryk Tuszyński.

58'
Frantisek Plach asekuracyjnie odbił w bok nieprzyjemnie uderzoną futbolówkę z dystansu przez Daniela Bartla. Piłka tuż przed bramkarzem nabrała groźnego kozła.

57'
Michał Gliwa bardzo niepewnie wyszedł do centry z prawej flanki boiska. Miał szczęście, że z futbolówką minęli się zawodnicy gliwickiego Piasta.

55'
Kolejną okazję strzelecką od kolegów dostał Miłosz Szczepański! Pomocnik, poprzez swój strzał z wewnętrznej części stopy, umieścił futbolówkę w bocznej siatce bramki Frantiska Placha!

54'
Podwyższenie wyniku mogło stać się faktem! Miłosz Szczepański obił poprzeczkę, po swoim bombowym uderzeniu z okolic jedenastego metra!
Piast Gliwice miał ogrom szczęścia.

52'
Blisko przechwytu piłki w środku pola był Sebastian Musiolik. Futbolówka mu jednak w ostatniej chwili mocno odskoczyła i wyszła za linię boczną boiska.

50'
Piłka toczy w pobliżu pola karnego Rakowa Częstochowa. Brakuje jednak dokładności w rozegraniu akcji.

49'
Obie drużyny grają na boisku w niezmienionych składach.

47'
Dośrodkowanie na bliższy słupek po rzucie rożnym dla Piasta. Jorge Felix nie zdołał skutecznie złożyć się do strzału głową.

46'
II połowa meczu przed Nami!

Koniec I części gry w Gliwicach.

44'
Defensywa Rakowa wyszła bez szwanku. Jarosław Jach świetnym zagraniem głową oddalił zagrożenie od swojej bramki.

44'
Jorge Felix był wyraźnie podcinany o nogę. Rzut wolny dla Piasta z dobrej lokalizacji.

42'
Michał Gliwa otrzymał kolejną szansę na popełnienie skutecznej obrony. Silny strzał z dystansu otarł się od nóg jego kolegi z klubu, ale nie zdołał zaskoczyć doświadczonego goalkeepera.

41'
Michał Gliwa popisał się wybitną, instynktowną robinsonadą na linii! Gerard Badia trochę za słabo uderzył futbolówkę z zewnętrznej części stopy! Odległość bardzo mała od bramki.

39'
żółta kartka Jarosław Jach zdecydowanie przerwał atak rywala. Sędzia błyskawicznie wyciągnął żółtą kartkę.

38'
Brown Forbes minął się z bardzo dobrym dośrodkowaniem z prawej flanki. Piłka wyeliminowała bramkarza i stoperów, ale Brown Forbes okazał się spóźniony.

36'
Sędzia liniowy zareagował na boiskowe wydarzenia. Na pozycji spalonej znalazł się Piotr Parzyszek.

35'
Gerard Badia został nieprzepisowo powstrzymany przez jednego z zawodników Rakowa Częstochowa.

33'
żółta kartka Thomas Hateley zatrzymał ciekawie rokującą akcję Rakowa. Bezpardonowy wślizg został wyceniony przez arbitra na żółtą kartkę.

31'
Kolejne uderzenie z dystansu w wykonaniu Browna Forbsa. Kolejna próba ponownie trafiła na wyższe rejony trybun Stadionu Miejskiego w Gliwicach.

29'
Próbkę technicznych umiejętności pokazał Jorge Felix, który zabawił się z obrońcami rywala. Udało mu się minąć dwóch przeciwników, ale na końcu zbyt daleko wypuścił sobie futbolówkę.

28'
W kleszcze został złapany Brown Forbes. Sędzia przyznał jego drużynie rzut wolny. Odległość jest jednak daleka od bramki Frantiska Placha.

27'
Krycie indywidualne stosują zawodnicy ekipy z Częstochowy.

25'
Spokojnie piłką operują podopieczni Waldemara Fornalika.

24'
Podwojenie krycia w polu karnym Piasta. Sebastian Musiolik skutecznie zatrzymany przez parę obrońców gospodarzy.

22'
Coraz głośniejszy doping ze strony trybun.

21'
Brown Forbes zagrał za ostro w powietrznej rywalizacji ze skaczącym Korunem. Piast Gliwice wznowi grę od rzutu wolnego.

19'
żółta kartka Piotr Malarczyk z premedytacją przewrócił swojego rywala, który chciał wyjść z akcją ofensywną. To musiało zakończyć się żółtą kartką.

18'
Wciąż poszukiwany jest Piotr Parzyszek. Wiele dośrodkowań z bocznych stref boiska jest kierowanych w jego stronę.

17'
Mamy zagęszczony środek boiska.

15'
żółta kartka Jorge Felix był zaskoczony decyzją sędziego. Pomocnik Piasta zanotował dosyć ostry wślizg w stopę blisko ustawionego przeciwnika.

14'
żółta kartka Żółta kartka dla Tomasa Petraska. Obrońca ewidentnie przegrywał walkę biegową ze swoimi oponentem. Pozostawało mu tylko podtrzymywanie koszulki.

13'
Gospodarze próbują szybko odpowiedzieć na straconą bramkę. Jarosław Jach przed chwilą zatrzymał strzał idący w światło bramki. Jorge Felix konkretnie z dwunastego metra postraszył przeciwników.

11'
Pan Wojciech Myć oszczędził Tomasza Jodłowca, który ewidentnie zasługiwał na żółty kartonik, po faulu taktycznym w środkowej strefie boiska.

10'
Brown Forbes udowodnił, że ma moc w nodze. Napastnik solidnie huknął zza pola karnego rywala, ale jego strzał powędrował na trybuny. Kolejna dobra akcja gości.

8'
Piotr Parzyszek faulował w polu karnym rywala, podczas walki o dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Sędzia odgwizdał przewinienie w ofensywie.

7'
Goooooool! Wielka radość u gości! Brown Forbes skutecznie sfinalizował wybornie wyprowadzoną kontrę. Napastnik Rakowa nie miał wielkich problemów z ulokowaniem piłki do pustej bramki. Miłosz Szczepański koncertowo wyłożył futbolówkę swojemu partnerowi klubowemu.

5'
Akcja na jeden kontakt w wykonaniu Piasta zaskoczył niemal całą obronę Rakowa. Piotr Parzyszek poszedł na obieg do prostopadłego zagrania i uderzył. W ostatniej chwili Michał Gliwa i spółka zażegnali niebezpieczeństwo. Zabrało większej siły.

4'
Świetnie szyk w obronie ustawili zawodnicy Rakowa Częstochowa. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry nie doszło do napastników gospodarzy.

3'
Piast Gliwice rozpocznie za chwilę grę od rzutu wolnego. W sposób nieprzepisowy została przerwana szarża Jorge Felixa.

2'
Pierwsza dłuższa piłka w kierunku napastników Piasta Gliwice. Futbolówkę dobrze przechwycił Michał Gliwa.

1'
Beniaminek aktualnego sezonu ligowego rozpoczął dzisiejsze zawody.

*'
Początek spotkania w Gliwicach!

*'
Przed startem meczu nastąpi minuta ciszy.

*'
Piłkarze są już na placu gry. To oznacza, że początek meczu jest już bardzo blisko.

*'
Sztab szkoleniowy "Piastunek" dalej nie może skorzystać z usług kontuzjowanego Jakuba Czerwińskiego.

*'
Dokładnie dwa lata temu pracę w roli trenera Piasta Gliwice podjął Pan Waldemar Fornalik. Podczas jego trwającej kadencji klub z Gliwic sięgnął po mistrzostwo Polski 2018/19.

*'
Arbitrem główny wyznaczonym do prowadzenia nadchodzącego starcia jest Pan Wojciech Myć.

*'
Trener Marek Papszun postawił na skład, który w poprzedniej serii gier wywalczył komplet punktów z Arką Gdynia (2:0).

*'
Pojedynek w Gliwicach otworzy zmagania 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do śledzenia naszej relacji "LIVE" z meczu: Piast Gliwice - Raków Częstochowa.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Raków Częstochowa, to zapraszamy do śledzenia meczu online