Lech Poznań - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

1 : 1

van der Hart - Gumny, Satka, Rogne (78' Dejewski), Puchacz - Muhar (85' Skrzypczak), Tiba - Jóźwiak, Amaral (68' Jevtić), Kamiński - Tomczyk.
Węglarz - Wójcicki, Runje, Arsenić, Guilherme - Romanczuk, Pospisil - Bida (57' Prikryl), Imaz, Kostal (60' Camara) - Klimala (84' Mystkowski).

*'
Lechici nie przegrali po raz trzeci z rzędu, ale także nie odnieśli zwycięstwa. Jagiellonia utrzymuje się w górnej części pierwszej połowy tabeli.

Koniec spotkania.

90+10'
Tomczyk bardzo poważnie oberwał piłką w głowę, snajper gospodarzy najprawdopodobniej może nie wrócić do gry.

90+10'
Puchacz wyskoczył w murze i zablokował strzał Guilherme.

90+8'
Nieodpowiedzialny faul Kamińskiego na Wójcickim niedaleko szesnastki Lecha. Będzie bezpośredni strzał na bramkę Lecha.

90+6'
żółta kartka Żółta kartka dla Skrzypczaka za faul taktyczny.

90+5'
żółta kartka Mystkowski obejrzał "żółtko" za przewinienie na Skrzypczaku.

90+4'
Szczęśliwy wślizg Jóźwiaka uniemożliwił Guilherme oddanie strzału.

90+3'
Mnóstwo strat notują obie ekipy w końcowej fazie spotkania.

90'
Arbiter doliczył aż dziesięć minut do drugiej połowy.

89'
Tomczyk miał piłkę meczową na głowie, ale nie trafił w nią i ta opuściła boisko.

88'
van der Hart wyłapał dogranie z narożnika, późniejsza kontra Lecha nie przyniosła nic poza stratą piłki.

87'
Korner dla gości po wślizgu Satki.

86'
Dośrodkowanie Puchacza spod linii końcowej zatrzymało się pod nogami Romanczuka.

85'
Trzecia roszada w zespole Lecha: Skrzypczak zajął miejsce Muhara na boisku.

84'
Ostatnia zmiana w Jagiellonii Białystok: Mystkowski wszedł, Klimala zszedł.

82'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym została pokazana Arseniciowi.

80'
Kolejna wrzutka Jevticia, po raz kolejny wprost w ręce golkipera.

79'
Zdecydowanie za głębokie dogranie Jevticia znalazło się w rękawicach Węglarza.

78'
Na boisku jest już Dejewski, który zastąpił kontuzjowanego Rogne.

77'
11 947 widzów przyszło dzisiaj na Stadion Miejski w Poznaniu.

76'
Norweski stoper teraz na pewno kończy swój udział w tym meczu. Na boisku są już nosze.

75'
Rogne po raz kolejny upadł na murawę.

74'
Bliżej zdobycia drugiego gola są gracze z północno-wschodniej Polski, ale brakuje skuteczności.

72'
Niecelnie uderzył z dystansu Romanczuk.

70'
Na razie Norweg wraca do gry.

69'
Nie wiadomo, czy za krótki moment nie nastąpi kolejna zmiana w drużynie Lecha. Rogne chwilowo opuszcza plac gry.

68'
Właśnie następuje pierwsza roszada po stronie miejscowych: Jevtić za Amarala.

66'
Lechowi potrzebne są zmiany. Zespół z Poznania potrzebuje świeżej krwi, aby gra uległa choćby niewielkiej poprawie.

65'
Jagiellonia prowadzi oblężenie pod bramką gospodarzy.

63'
Niebezpieczne zderzenie głowami dwóch graczy: Klimali i Gumnego. Po krótkiej interwencji medyków, obaj zawodnicy wrócili do gry.

62'
Wrzucona przez Puchacza futbolówka padła łupem defensorów Dumy Podlasia.

61'
Sfaulowany na prawej flance został Amaral. Stały fragment gry mają gracze ze stolicy Wielkopolski.

60'
Druga zmiana w szeregach przyjezdnych: Camara zastąpił Kostala.

58'
żółta kartka Spóźnione wejście Jóźwiaka w Guilherme, kartka dla skrzydłowego Kolejorza.

57'
Korekta w składzie gości: Prikryl w miejsce Bidy.

56'
Strata Amarala nie skończyła się groźnym kontratakiem Jagiellonii, dzięki wejściu Jóźwiaka.

54'
W ostatnich minutach nieco lepsze wrażenie sprawiają piłkarze z Podlasia.

52'
Obie drużyny wyszły na murawę z mocno ofensywnym nastawieniem, co teraz można zauważyć w ich grze.

50'
Ucierpiał Romanczuk po starciu z Jóźwiakiem, sztab medyczny już pomaga zawodnikowi gości.

48'
Kamiński huknął z woleja po dokładnym górnym podaniu Gumnego, ale zabrakło precyzji.

46'
żółta kartka Żółtym kartonikiem ukarany został Runje za przewinienie na Tibie.

46'

*'
Ciekawe starcie w Poznaniu, choć do poziomu hitowego spotkania trochę brakuje. Obie ekipy zdobyły po jednym golu, liczymy że druga połowa będzie na podobnym lub wyższym poziomie.

Przerwa.

45'
Minuta doliczona do pierwszej części meczu.

43'
Lechitom bardzo pomógł gol wyrównujący. Białostocki zespół nie ma już takiej inicjatywy jak kilka minut temu.

41'
Jeden z członków sztabu szkoleniowego Jagiellonii Białystok zobaczył żółty kartonik za zbyt sugestywne zachowania w stosunku do sędziego.

39'
1:1! Tomczyk wygrał pojedynek z Węglarzem, choć ten wyczuł jego intencje, ale uderzenie wychowanka Kolejorza było bardzo wysokiej jakości.

38'
żółta kartka Rzut karny dla Lecha Poznań! Kostal zagrał piłkę ręką przy blokowaniu strzału Puchacza z rzutu wolnego.

37'
Sędzia Musiał będzie sprawdzał jakąś sytuację na monitorze VAR.

36'
Bezpośrednia próba Puchacza trafiła w mur.

35'
Rzut wolny dla graczy z Poznania. Arsenić podciął Jóźwiaka tuż przed linią szesnastki.

33'
Bramka dla gości dosyć mocno odmieniła obraz meczu. Teraz to kontrola spotkania jest po stronie Jagiellonii.

31'

30'
Parada van der Harta ratuje gospodarzy od straty kolejnego gola po strzale głową Romanczuka! Gracze prowadzeni przez Ireneusza Mamrota są znacznie bardziej skuteczni pod bramką przeciwnika aniżeli lechici.

28'
Satka mógł i powinien doprowadzić do remisu! Słowak uderzył głową nad poprzeczką w sytuacji, gdzie wystarczyło strzelić do ziemi i piłka wpadłaby do bramki.

27'
Przewinienie Arsenicia na Jóźwiaku na wysokości pola karnego Jagiellonii.

26'
Nieudaną główką Muhar wykończył dogranie Puchacza.

25'
Rzut rożny dla Lecha Poznań.

24'
Podopieczni Dariusza Żurawia już szukają możliwości do szybkiego wyrównania stanu meczu.

22'
Klimala nie dał szans van der Hartowi! Jagiellonia prowadzi w stolicy Wielkopolski! Linię spalonego złamał Gumny, napastnik otrzymał podanie prostopadłe od Bidy i trafił do siatki.

21'
Podobne zagrożenie stworzyli lechici po dośrodkowaniu z rogu, jak przed momentem białostoczanie.

20'
Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego, natomiast po kontrze poznaniaków mamy taki sam stały fragment gry dla poznaniaków po drugiej stronie boiska.

19'
Rykoszet po strzale Pospisila daje przyjezdnym wznowienie gry od narożnika placu gry.

17'
Fatalne uderzył zza szesnastki Muhar. Futbolówka poszybowała dobre kilka metrów nad poprzeczką.

16'
Stoperzy gości poradzili sobie z zażegnaniem niebezpieczeństw po dograniach Jóźwiaka i Tiby.

14'
Tiba huknął z dystansu, Węglarz był na posterunku i złapał futbolówkę.

13'
Nieprecyzyjna centra Wójcickiego z prawej flanki przechwycona przez Gumnego.

12'
Jagiellonia na razie dość skutecznie wybija Lecha z rytmu.

11'
Tomczykowi udało się zamknąć wrzutkę Gumnego celnym uderzeniem. Zabrakło jednak jakości, a to ułatwiło skuteczną interwencję Węglarzowi.

8'
Wysoko zawiesił dośrodkowanie Puchacz, przez co żaden z jego kolegów nie doszedł do tego zagrania z narożnika.

7'
Następny rzut rożny dla poznaniaków.

6'
Kostal leży na murawie po kontakcie w polu karnym z Gumnym, arbiter nie przerwał gry - uznał, że nie było tam przekroczenia przepisów.

4'
Zaskakujące rozegranie stałego fragmentu gry nie przyniosło zagrożenia, powodem zbyt mocne podanie w pole karne ze strony Tiby, które było kierowane do Amarala.

3'
Kontratak Lecha przystopowali białostoczanie, jednak będzie jeszcze korner dla gospodarzy.

2'
Debiutant Kamiński przebił się w środku pola, stworzył sobie okazję do oddania strzału. Jego próba minęła cel, ale spotkała się z uznaniem kibiców.

1'
Od środka boiska rozpoczęli gracze zespołu z województwa podlaskiego.

*'
Zawodnicy wychodzą na płytę boiska.

*'
Do poprowadzenia meczu został wyznaczony Tomasz Musiał z Krakowa.

*'
Ławka rezerwowych gości: Sandomierski, Kadlec, Camara, Savković, Prikryl, Mystkowski, Bodvarsson, Poletanović, Kwiecień.

*'
Przyjezdni zainaugurują zmagania w powyższym zestawieniu.

*'
Rezerwowi Lecha Poznań: Mleczko, Gytkjaer, Jevtić, Dejewski, Moder, Makuszewski, Cywka, Skrzypczak, Marchwiński.

*'
Trener gospodarzy Dariusz Żuraw, zdecydował się na dokonanie zmian, co ma swoje odbicie w wyjściowym składzie.

*'
Zespół grający na co dzień w niebiesko-białych barwach będzie musiał sobie dzisiaj radzić bez Djordje Crnomarkovicia i Wołodymyra Kostewycza. Serb pauzuje za nadmiar żółtych kartek, a Ukraińcowi przytrafiła się kontuzja.

*'
Dwukrotni wicemistrzowie Polski z Podlasia mają patent na lechitów, szczególnie w starciach przy ulicy Bułgarskiej. Białostoczanie w stolicy Wielkopolski w siedmiu minionych już pojedynkach wygrali aż pięciokrotnie.

*'
Poznaniacy marzą o przerwaniu serii dwóch przegranych meczów ligowych z rzędu. Nie będzie o to łatwo, gdyż ich przeciwnikiem będzie drużyna z Białegostoku, która w ostatnich pięciu spotkaniach nie zanotowała porażki.

*'
Zbliża się niezwykle ciekawe spotkanie, będące hitem tej kolejki PKO BP Ekstraklasy - do Poznania przyjedzie Jagiellonia Białystok, aby zmierzyć się z miejscowym Lechem. Na relację na żywo z tej rywalizacji zapraszamy na godzinę 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online