ŁKS Łódź - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

ŁKS Łódź
Arka Gdynia
1 : 4

Malarz – Grzesik, Juraszek, Sobociński, Bogusz, Pirulo, Piątek, Guima (81' Srnić), Wolski (46' Trąbka), Ramirez (81' Pyrdoł), Kujawa.
Steinbors – Zbozień, Maghoma, Marciniak, Wawszczyk, Vejinović, Budziński, Busuladzić, Nalepa, Jankowski, Schirtladze (87' Wilczyński).

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+4'
Koniec meczu. Arka Gdynia pokonała ŁKS Łódź aż 4:1.

88'
Pirulo uderzył nad poprzeczką.

87'
Wilczyński zastąpił Schirtladze.

86'
Kujawa głową uderzył obok bramki.

85'
Steinbors w efektownym stylu obronił strzał jednego z piłkarzy ŁKS-u.

83'
żółta kartka Juraszek ukarany żółtą kartką.

81'
Dwie zmiany w ŁKS. Boisko opuścili Ramirez i Guima, a weszli na nie Pyrdoł i Srnić

78'
Pirulo z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

'

77'
żółta kartka Marciniak ukarany żółtą kartką.

76'
Ramirez z rzutu wolnego uderzył w mur.

72'
Goool! 4:1 dla Arki! Schirtladze kapitalnie zagrał do Jankowskiego, a ten wykorzystał sytuację sam na sam z Malarzem. Cudowna akcja

70'
Nie ma rzutu karnego.

69'
Długo to wszystko trwa. To może być jedenastka. Trudna sytuacja do oceny.

67'
Znów Pirulo padł w polu karnym. Tym razem po starciu z Schirtladze. Sędzia nie podyktował rzutu karnego, ale będzie wideoweryfikacja.

64'
Pirulo padł w polu karnym, ale nie ma mowy o karnym.

58'
Goool! 3:1! Kolejna świetna akcja Arki. Schirtladze zagrał do Wawszczyka, ten znakomicie wyłożył piłkę Nalepie, który precyzyjnym strzałem z pola karnego pokonał Malarza

52'
Goool! 2:1! Grzesik powalczył o piłkę i ta trafiła do Kujawy, który strzałem przy słupku z pola karnego zdobył bramkę kontaktową

51'
Ramirez uderzył z dystansu i Steibors z trudem odbił piłkę na rzut rożny.

50'
żółta kartka Wawszczyk ukarany żółtą kartką.

49'
Vejinović niecelnie uderzył z dystansu.

47'
żółta kartka Schirtladze ukarany żółtą kartką.

46'
Trąbka zastąpił Wolskiego.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Pikarze ŁKS-u żegnani gwizdami.

44'
"Co wy robicie?" - skandują kibice ŁKS-u.

43'
Goool! Świetna akcja Arki. W pole karne po ładnej wymianie podań z Jankowskim wpadł Vejinović, piłkę spod nóg wybił mu jeden z obrońców, ale ta trafiła do Schirtladze i wykorzystał on sytuację sam na sam z Malarzem

41'
Kapitalnie sprzed pola karnego uderzył Pirulo i Arkę uratowała poprzeczka! To byłby piękny gol.

37'
W dobrej sytuacji znalazł się Pirulo, ale fatalnie spudłował z jedenastu metrów.

33'
żółta kartka Grzesik ukarany żółtą kartką.

28'
Groźny strzał Ramireza z rzutu wolnego, ale Steinbors odbił piłkę na rzut rożny.

24'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Steinbors.

21'
Gooool! Nalepa z łatwością ograł rywala, wbiegł w pole karne i jego zagranie zdołał odbić Malarz, ale wobec mocnej dobitki Schirtladze był bezradny. 1:0 dla Arki

18'
Mogło być groźnie pod bramką Arki, ale Wolski źle podawał do kolegów.

17'
Schirtladze oddał techniczny sprzed pola karnego. Piłka przeleciała obok słupka.

13'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzał Juraszek.

13'
Ramirez oddał płaski strzał z dystansu i Steinbors wybił piłkę na rzut rożny.

11'
Piątek z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

8'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska obok bramki uderzył Sobociński.

8'
Tym razem źle zachowała się defensywa Arki. Pirulo przejął piłkę w polu karnym, ale wywalczył tylko rzut rożny.

6'
Schirtladze znakomicie przedarł się przez kilku obrońców ŁKS-u w polu karnym, ale nie miał miejsca, aby oddać celny strzał.

3'
Błąd Bogusza i Arka miała sytuację strzelecką. Nalepa uderzył jednak niecelnie sprzed pola karnego.

1'
Rozpoczęła Arka.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
Skład Arki Gdynia:

'
W bramce ŁKS-u Łódź zadebiutuje Arkadiusz Malarz.

'

Mecze na żywo: ŁKS - Arka

Początek meczu o godzinie 15:00. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z ŁKS Łódź - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online