Bayern Monachium - Koeln online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Koeln
4 : 0

Neuer - Pavard, Süle, Boateng (59' Martinez), Lucas Hernández - Kimmich (73' Cuisance), Tolisso - Gnabry, Coutinho, Perisić - Lewandowski (72' Muller)
Horn - Ehizibue, Bornauw, Czichos, Hector - Skhiri, Höger (79' Bader) - Kainz (67' Mele), Drexler, Schindler - Córdoba

Sędzia zakończył pojedynek w Monachium!

90'
Manuel Neuer wystawiony na ciężką próbę. Genialny rajd z linii defensywy poprowadził Czichos! Stoper popisał się dobrym uderzeniem w prawy sektor bramki, ale Neuer końcówkami palców wybronił trudną sytuację.

89'
Ostatnia minuta podstawowego czasu gry.

87'
Końcowe fazy tego spotkania ligowego. Goście już są pogodzeni z porażką w tej rywalizacji. Bayern walczy o jeszcze wyższe zwycięstwo.

86'
Ivan Perisić o ułamek sekundy spóźnił się z wykończeniem akcji z lewej flanki. Serge Gnabry efektownie wrzucił piłkę.

84'
Kolejne pudło Thomasa Mullera. Wymownymi gestami przeprosił swoich kolegów z klubu za kompletnie nieudolne uderzenie zza linii pola karnego.

82'
żółta kartka Bez dyskusji sędzia pokazał żółtą kartkę dla Cuisance'a.

81'
Przeciągnął swoją wrzutkę Tolisso. Od bramki nową akcję wznowi Horn.

79'
Do opuszczenia placu gry został zmuszony Marco Hoger. Mattias Bader w jego miejsce.

78'
Thomas Muller przestrzelił z głębi pola karnego. Próba raczej do jak najszybszego zapomnienia.

76'
Mur zbudowany przez graczy Bayernu Monachium skutecznie powstrzymał zagranie od rzutu wolnego. FC Koeln mogło dużo więcej wyciągnąć ze stałego fragmentu gry.

75'
Gooooool! 4:0! Ivan Perisić długo dzisiaj czekał na swojego gola. A zdobył go, poprzez świetne uderzenie w prawy, dolny róg bramki.

73'
Mickael Cuisance także wszedł na plac gry. Joshua Kimmich udał się na ławkę rezerwowych.

72'
Robert Lewandowski zasłużył na owacje na stojąco. Wyśmienity występ Polaka. Thomas Muller dostał kilkanaście minut.

70'
Cordoba złapał się za głowę. Napastnik z Kolumbii miał pod bramką przeciwnika sporo czasu na oddanie dobrego strzału. Snajper koszmarnie jednak skiksował, pakując piłkę na trybuny.

68'
żółta kartka Żółta kartka dla Lucasa Hernandeza za bardzo ostry wślizg w nogi rywala. Bardzo niebezpieczne i nieodpowiedzialne zachowanie.

67'
Jorge Mele pojawił się na boisku. Florian Kainz pokazał się dzisiaj z bardzo pozytywnej strony.

65'
Joshua Kimmich udowodnił, że potrafi soczyście przymierzyć zza pola karnego. Znakomite kropnięcie z dwudziestu metrów odbiło się od prawego słupka bramki.

64'
Gooooool! Klasowo wykonany rzut karny przez Philippe'a Coutinho! Świetne uderzenie w prawe okienko bramki FC Koeln.

63'
Rzut karny zostanie powtórzony. Za daleko z bramki wyszedł Timo Horn.

62'
Gooooooool! Jedenastka została zamieniona na gola. Spokojny strzał w sam środek bramki oddał Philippe Coutinho. Brazylijczyk sam chciał wymierzyć sprawiedliwość.

60'
czerwona kartka Czerwona kartka i rzut karny! Philippe Coutinho został ewidentnie poturbowany w polu karnym! Ehizibue wiedział, co go czeka.

59'
Niko Kovac wprowadził na boisko Javiego Martineza. Jerome Boateng, który miał na swoim koncie żółtą kartkę, opuścił płytę murawy.

57'
Warto wspomnieć o tym, że żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na zrealizowanie zmian w czasie przerwy.

55'
Zagwizdał sędzia główny. Chodziło o faul na piłkarzu Bayernu Monachium.

53'
Joshua Kimmich popełnił faul taktyczny. Arbiter nie podjął decyzji o zastosowaniu kary indywidualnej.

52'
Timo Horn źle wyszedł do wrzutki z rzutu rożnego. Po raz kolejny miał sporo szczęścia, że żaden z przeciwników nie stał w pobliżu.

51'
Dla Roberta Lewandowskiego było to 9. trafienie w aktualnie rozgrywanym sezonie ligowym.

49'
Goooooool! Robert Lewandowski ponownie wpisał się na listę strzelców! Polski gwiazdor doskonale wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego i spokojnym, precyzyjnym zagraniem głową pokonał goalkeepera FC Koeln.

48'
Jerome Boateng bardzo konkretnie huknął z dystansu. Timo Hornowi w odpowiednim momencie z pomocą przyszli obrońcy.

47'
Manuel Neuer zgarnął zbyt głęboką centrę z lewego skrzydła boiska. Niedokładnie w piłkę kopnął Schindler.

46'
Rozpoczęła się II połowa meczu w Monachium!

Przerwa.

45+1'
Robert Lewandowski świetnie obdarowany prostopadłym zagraniem od Philippe'a Coutinho. Polak pewnie ominął wychodzącego bramkarza i sprytną podcinką próbował ulokować piłkę w bramce. Minimalnie się pomylił, bo futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

45'
O jedną minutę dłużej pograją piłkarze w I części gry.

44'
Z naprawdę ostrego kąta swojego szczęścia spróbował Cordoba. Kolumbijczyk użył wiele siły, ale piłka powędrowała obok światła bramki Neuera. Ale warto pochwalić gości za wyprowadzenie kontry.

42'
Piłkarski bilard pod bramką FC Koeln. Timo Horn instynktownie nogą odbił strzał z najbliższej odległości od bramki. Philippe Coutinho był ogromnie aktywny w ofensywnych działaniach.

40'
Manuel Neuer odbił przed siebie bardzo nieprzyjemnie uderzoną futbolówkę od rzutu wolnego! Odległości nie przestraszył się Florien Kainz.

39'
Obejrzeliśmy centrę na bliższy słupek. Blok defensywny gospodarza nie miał problemów ze zneutralizowaniem zagrożenia.

37'
FC Koeln coraz lepiej rozgrywa piłkę na połowie Bayernu. W ostatniej chwili udało się zablokować strzał Cordoby.

35'
Wyrównanie było o krok! Napastnik Cordoba solidnie przymierzył z okolic 12 metrów od bramki! Przepięknie uderzona futbolówka poszybowała blisko prawego okienka bramki Manuela Neuera.

34'
Ależ blisko było tego, żeby Bayern podwyższył stan meczu! Ivan Perisić efektownie zabawił się na lewej flance boiska. Chorwat zszedł do środka i uderzył, piłka poleciała obok lewego słupka bramki.

32'
żółta kartka Za nadmierną i bezpodstawną agresję na placu gry żółtą kartką został ukarany Jerome Boateng.

31'
Coraz agresywniej na Allianz Arena. Nikt nie chce odpuścić ani jednego centymetra murawy.

29'
Kolejne przewinienie w ofensywie w wykonaniu gości. Joshua Kimmich został agresywnie zaatakowany.

28'
Rzut wolny dla Bayernu Monachium. Podczas stałego fragmentu gry dla gości jeden z piłkarzy Koeln odepchnął skaczącego o górną futbolówkę przeciwnika.

26'
Nicklas Sule zagrał "nakładką" w bliskiej odległości od własnej szesnastki.

25'
Arbiter przerwał grę. Sergi Gnabry ewidentnie zahaczony przez rywala.

23'
Poleciała bardzo długa piłka w kierunku Roberta Lewandowskiego. Futbolówka została posłana zdecydowanie za mocno, żeby napastnik mógł przechwycić podanie i spróbować zagrozić Timo Hornowi.

22'
Ostry i wysoki pressing ze strony ekipy z Monachium zdają swój egzamin. Goście nie potrafią niczego stworzyć w ofensywie.

20'
Ehizibue wygrał pojedynek o górną piłkę z Lewandowskim. Polski napastnik liczył na to, że dojdzie do futbolówki, która przelobowała bramkarza. Defensor Koeln popsuł piękne plany Polaka.

18'
Timo Horn sparował dośrodkowanie z rzutu rożnego. Nie za bardzo pewna interwencja, aczkolwiek nikt ze składu Bayernu Monachium nie mógł skorzystać z tego prezentu.

17'
Gwizdek i reakcja arbitra liniowego. Dominick Drexler za szybko wybiegł do zagrania od rzutu wolnego.

15'
Gościom nie udało się przez pierwszy kwadrans przedstawić jakiejkolwiek inicjatywy w ofensywie.

14'
Philippe Coutinho popisał się fantastycznym, podkręconym strzałem! Brazylijczyk niewiele się pomylił! Futbolówka obiła lewy słupek bramki strzeżonej przez Horna.

12'
Ivan Perisić był podcinany pod polem karnym FC Koeln. Rzut wolny z bardzo dobrego miejsca dla kogoś, kto podejmie się bezpośredniej próby.

11'
Ivan Perisić po raz kolejny "spalił" akcję ofensywną swojego zespołu. Rzut wolny dla popularnych "Źrebaków".

9'
Bardzo dynamiczny początek dzisiejszych zawodów. Bawarczycy usiłują jak najszybciej zdominować swojego oponenta. Szybko zdobyty gol dał im bardzo wiele pozytywnej energii.

8'
Sędzia liniowy zdecydował się na pokazanie pozycji spalonej. Ivan Perisić nie dopatrzył się tego, jak ustawiona jest obrona dzisiejszego rywala.

6'
Robert Lewandowski był na siebie zły, że nie zdołał utrzymać piłki na boisku, po crossowym podaniu. Zabrakło większej koncentracji.

5'
Bayern idzie na całość od samego początku. Kolejna energetyczna akcja w wykonaniu gospodarzy. Serge Gnabry próbował zacentrować w kierunku Roberta Lewandowskiego, jednakże w porę powróciła defensywa przeciwnika.

3'
Gooooooool! Błyskawicznie oddany cios przez gospodarzy! Robert Lewandowski klasowo wypuszczony w uliczkę przez Philippe'a Coutinho. Strzał Polaka odbił się jeszcze od nóg rywala i przelobował interweniującego bramkarza.

1'
Pierwsze zagrożenie od Bayernu. Silne wstrzelenie z lewej flanki boiska zanotował Pavard. Francuz liczył na to, że ktoś przetnie tor lotu piłki, ale niestety się zawiódł.

*'

*'
Obie drużyny oraz sędziowie zameldowali się na płycie murawy.

*'
Pan Patrick Ittrich to sędzia, który dzisiaj poprowadzi ciekawie zapowiadające się widowisko.

*'
W ubiegłą środę Bayern Monachium odniósł przekonywujące zwycięstwo (3:0) z Crveną Zvezda Belgrad. Niemiecki klub mierzył się ze wspomnianą ekipą w 1. serii gier fazy grupowej Ligi Mistrzów.

*'
W podstawowym zestawieniu aktualnego mistrza Niemiec zobaczymy polskiego snajpera, Roberta Lewandowskiego. Polak w tym sezonie ligowym zdobył 7 goli i prowadzi w klasyfikacji strzelców.

*'
Spotkanie na Allianz Arena zostanie rozegrane w ramach 5. kolejki niemieckiej Bundesligi.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego rozlegnie się o godz. 15:30

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu! Zapraszamy do śledzenia relacji "NA ŻYWO" z meczu: Bayern Monachium - FC Koeln.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Koeln, to zapraszamy do śledzenia meczu online