Lechia Gdańsk - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Kuciak – Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenović – Haraslin (64' Wolski), Kubicki, Łukasik, Gajos (84' Mihalik), Udovicić – Sobiech (55' Paixao).
Kozioł – Spychała, Kovacević, Marquez, Gardawski – Gnjatić, Radin, Cebula (46' Pucko), Pacinda, Jukić (70' Duranović) – Papadopulos (80' Żyro).

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+2'
Koniec meczu. Lechia Gdańsk pokonała Koronę 2:0.

90+1'
Żyro oddał płaski strzał z lewej strony pola karnego. Pewnie interweniował Kuciak.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

84'
Mihalik zastąpił Gajosa.

80'
Żyro zastąpił Papadopulosa.

78'
Płaski strzał Paixao z ostrego kąta zdołał odbić Kozioł.

75'
żółta kartka Gnjatić ukarany żółtą kartką.

70'
Techniczny strzał Wolskiego sprzed pola karnego przeleciał tuż obok słupka. Duranović zastąpił Jukicia.

69'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzał Nalepa i pewnie interweniował Kozioł.

69'
Do dośrodkowania z rzutu rożnego doszedł Nalepa, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

67'
żółta kartka Spychała ukarany żółtą kartką.

64'
Wolski zastąpił Haraslina.

60'
Mało ciekawego dzieje się na boisku.

55'
Flavio Paixao zastąpił Sobiecha.

52'
Gool! 2:0 dla Lechii. Haraslin ograł obroncę i ładnym technicznym strzałem w okienko podwyższył prowadzenie. Bardzo ładny gol

51'
Gajos z rzutu wolnego trafił w mur.

50'
żółta kartka Łukasik ukarany żółtą kartką.

46'
Początek drugiej połowy. Pucko zastąpił Cebulę.

45+3'
Koniec pierwszej połowy. 1:0 dla Lechii.

45+2'
Haraslin znakomicie ograł obrońcę w polu karnym i... fatalnie strzelił.

45+2'
Sędzia doliczył dwie minuty.

44'
Mógł być remis! Jukić znalazł się sam przed Kuciakiem, ale bramkarz Lechii zdołał odbić piłkę.

38'
A jednak gol uznany.

38'
Gajos prawdopodobnie był na spalonym.

37'
Sędzia jeszcze czeka na sygnał czy gol był prawidłowy.

36'
Goool! 1:0 dla Lechii! Mladenović dośrodkował w pole karne, piłka dość szczęśliwie trafiła pod nogi Gajosa, który z pola bramkowego pokonał bramkarza Korony.

35'
Udovicić uderzył z woleja w trudnej sytuacji. Niecelnie.

31'
żółta kartka Mladenović ukarany żółtą kartką.

30'
Niepewna interwencja obrońcy Korony, ale Sobiech nie zdołał przejąć piłki.

28'
Kubicki uderzył z linii pola karnego. Nieczysto trafił w piłkę i posłał ją daleko od bramki.

20'
Pacinda mocno wstrzelił piłkę po ziemi wzdłuż bramki, ale żaden z piłkarzy Korony nie zdążył do tego zagrania.

17'
żółta kartka Gajos ukarany żółtą kartką.

16'
Udovicić padł w polu karnym, ale nie ma mowy o faulu.

10'
Lechia uzyskała przewagę.

9'
Kolejne groźne dośrodkowanie, ale nikt nie doszedł do piłki.

8'
Fila dośrodkowywał do Gajosa, ale temu oddanie strzału utrudnił obrońca.

6'
SPokojny początek meczu.

3'
Potężny strzał Pacindy sprzed pola karnego, ale posłał piłkę nad wysoko bramką.

1'