AC Milan - Inter Mediolan online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
AC Milan
Inter Mediolan
0 : 2

Donnarumma; Conti, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Calhanoglu; Suso; Piątek, Leao
Handanović; Godin, De Vrij, Skriniar; D’Ambrosio, Barella, Brozović, Sensi, Asamoah; Lautaro, Lukaku

Mecze na żywo: AC Milan - Inter Mediolan

'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych relacja live się nie odbędzie.

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

44'
Piątek doszedł do strzału głową, ale uderzył nad bramką.

40'
Świetna akcja Suso, który odebrał piłkę i sam przebiegł 3/4 boiska! Jego strzał z pola karnego został zablokowany. Jeszcze Piątek dośrodkowywał do Calhanoglu, który uderzył bardzo niecelnie.

37'
Był spalony, więc wciąż 0:0.

35'
Dośrodkowanie w pole karne Milanu i kapitalnie przewrotką uderzył D’Ambrosio. Donnarumma interweniował równie znakomicie, a piłkę do bramki dobił Lautaro Martinez. Sędzia dopatrzył się jednak spalonego. Czekamy jeszcze na potwierdzenie VAR>

33'
Dośrodkowanie do Krzysztofa Piątka, ale ten nie sięgnął piłki.

26'
Zablokowany strzał Calhanoglu.

23'
Piłka w bramce Interu! Hakan Calhanoglu zdobył gola, ale wcześniej sędziaa odgwizdał zagranie ręką Kessiego.

21'
Kolejna znakomita okazja dla Interu. Lautaro Martinez uderzył z pola karnego, ale świetnie interweniował Donnarumma. Wydawało się, że do pustej bramki skieruje piłkę D’Ambrosio, ale trafił w słupek.

20'
Lekko i niecelnie uderzył z dystansu Suso.

19'
Zablokowany strzał Piątka z pola karnego.

18'
Mogło być 1:0 dla Interu. Lukaku oddał mocny i płaski strzał z pola karnego, ale znakomicie interweniował Donnarumma.

15'
Inter dłużej utrzymuje się przy piłce. Jak na razie mecz nie dostarcza spodziewanych emocji.

10'
Sporo szczęścia miał Milan. Błą∂ popełnił Rodriguez, który podawał do Donnarummy. Bliski przejęcia był Martinez, który wślizgiem chciał pokonać bramkarza. Ostatecznie tylko rzut rożny.

7'
Ciekawie za to na trybunach.

5'
Na boisku jak na razie bez groźnych sytuacji strzeleckich.

3'
Oprawa kibiców Milanu.

1'
Początek spotkania.

'
W pierwszym składzie AC Milan wystąpi Krzysztof Piątek.

'

Początek Derbów Mediolanu w sobotę o godzinie 20:45. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z AC Milan - Inter Mediolan, to zapraszamy do śledzenia meczu online