Juventus Turyn - Trabzonspor online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
Trabzonspor
2 : 0

Gianluigi Buffon - Martin Caceres, Leonardo Bonucci, Angelo Ogbonna, - Mauricio Isla ( Vidal 67.), Paul Pogba, Andrea Pirlo, Claudio Marchisio Giovinco 76.), Federico Peluso, - Carlos Tevez, Pablo Osvaldo ( Llorente 67.)
Onur Recep Kivrak - Jose Bosingwa, Aykut Demir, Mustafa Yumlu, Kadir Keles, - Didier Zokora, Gustavo Colman, - Olcan Adin, Alexandru Bourceanu Erdogan 68.), Omer Hurmaci (Mierzejewski 81.),- Emre Gural ( Paulo Henrique 56.)

Osvaldo (15.)
Pogba (93.)

Zokora (74.) żółta kartka

Mecze na żywo: Juventus Turyn - Trabzonspor

90+5'
Jeszcze ostatni strzał Pirlo ale niecelny. Sędzia kończy spotkanie , Juventus wygrywa z Trabzonsporem 2:0

90+3'
Odbiór Teveza na połowie gości, podanie Vidala do Argentyńczyka na szkrzydło a ten dokładnie wykałada piłke Pogbie na 16 metr i bramka

90'
Sędzia dolicza 5 minut do drugiej połowy

90'
Dobra kombinacja w polu karnym Pogby i Llorente był strzał Francuza jednak wylądował na słupku, ależ szczęście gości

89'
Błąd Vidala w środku pola i byla okazja dla Trabzonu jednak niecelnie uderzał Henrique.

87'
Teraz była szansa dla Juventusu na podwyższenie rezultatu. Andrea Pirlo strzałem z dystansu jednak trafił w obrońcę rywala.

85'
Będzie rzut rożny dla Trabzonu

84'
Turcy starają sie wyrównać w końcówce, troche przycisnęli gospodarzy

81'
Zmiana w zespole Trabzonu na boisko wchodzi Mierzejewski za Hurmaciego

80'
Ostre wjeście Pirlo przed polem karnym i faul, Będzie okazja dla Trabzonsporu

78'
Pierwsza akcja Giovinco podanie do Pogby , a ten dośrodkowuje jednak piłkę wyłapuje bramkarz gości

76'
Ostatnia zmiana w drużynie "Starej Damy". Sebastian Giovinco wchodzi na plac gry w miejsce Claudio Marchisio.

74'
Dobry strzał Pirlo z rzutu wolnego. Ze sporymi problemami interweniwał Kivrak

73'
Ależ rajd Teveza, przebiegł z piłka dobre 40 metrów i został sfaulowany przez Zokore i bedzie pierwsza kartka w tym meczu, Zokora otrzymuje zółty kartonik

71'
Ależ Trabzonspor był bliski wyrównania!Po rykoszecie piłkę z końcowej linii wygarnął Yusuf Erdogan i Olcan Adin wpakował piłkę do bramki Juventusu! Sędzia jednak nie uznał bramki sądząc, że piłka całym obwodem opuściła plac gry. Decyzja bardzo wątpliwa.

68'
Takze druga zmiana w ekipie Trabzonsporu za Bourceanu wchodzi Erdogan

67'
Również pojawia sie na boisku Vidal za Isle.

67'
Zmiana w drużynie Juventusu. Za Pablo Osvaldo na placu gry melduje się Fernando Llorente.

64'
Juz wszystko w porządku, słuzby sprzątneły race z placu gry .

62'
Następuje przerwa w grze, kibice gości odpalili środki pirotechniczne w swoim sektorze

60'
Marchisio dośrodkowuje w pole karne gości jednak obrońca wybija piłke poza boisko, będzie rzut rożny

59'
Wzrasta tempo spotkania, coraz śmielej starają się atakować goście

56'
Pierwsza zmiana w tym meczu w ekipe Trabzonu wczodzi Paulo Henrique za Emre Gurala

55'
Jedna z nielicznych kontr Trabzonu ale kończy się niecelnym strzałem Adina

54'
Zarysowuje sie przewaga Juventusu, znowu podawał Pogba ale tym razem na spalonym był Osvaldo

52'
Osvaldo spróbował uderzyć technicznie ale bramkarz gości kapitalnie odbija jego strzał.

51'
Próbował strzału z dystansu Pogba ale niecelnie.

49'
Pierwsze minuty podobnie jak na początku meczu pod kontrolą Juve, Turcy starają się grać nieco wyżej pressingiem

46'
Obie drużyny bez zmian w składach.

46'
Rozpoczęła się durga połowa spotkania

45'
I mamy koniec pierwszej części meczu.

45'
Dobre wyjście z kontrą Juventusu, Tevez dogrywal do Osvaldo jednak obrońca Trabzonu wyjaśnił sytuacje.

44'
Wrzutkę kończy wybicie na rzut rożny Ogbonny.

43'
Rzut wolny dla Trabzonsporu, może być groźnie.

40'
Po raz kolejny świetne zagranie Pogby do boku, dosrodkowanie w pole karne Isli. Piłka trafia znowu do Teveza jednak i tym razem nie pada bramka. Argetyńczyk trafil w bramkarza z 14 metrów

38'
Spadło nieco tempo spotkania, dużo gry toczy się w środku pola.

35'
Jak do tej pory gracze Juve świetnie realizują założenia taktyczne trenera, goście niewiele mogą zdziałać w ofensywie

32'
Trabzonspor chciał stworzyć zagrożenie pod bramką gospodarzy, jednak dośrodkowanie Jose Bosingwy w pole karne wylądowała wprost w rękach Buffona.

30'
Dobre zagranie Pogby na skrzydło, tam znalazł sie Peluso i dosrodkował w pole karne do Teveza jednak i tym razem Argentyńczyk chybił minimalnie

28'
Pierwsze uderzenie na bramke Buffona ale nie bylo specjalnie grozne, bramkarz z łatwościa chwycił piłke .

25'
Turcy starają sie nieco dłuzej utrzymac przy piłce na połowie gospodarzy

23'
Pierwszy rzut rożny dla graczy Trabzonu, może uda im sie cos strzelić ze stałego fragmentu gry.

20'
Gracze "Starej Damy " oddali nieco inicjatywe rywalowi jednak Turcy nie potrafią jak narazie przeprowadzić składnej akcji

17'
Kolejny raz próbował Osvaldo jednak tym razem obrońca blokuje jego strzał. Bedzie rzut rożny

15'
Osvaldo i mamy bramke, asyste notuje Carlos Tevez!

11'
Więcej przy piłce utrzymują się piłkarze Włoscy, jednak jak na razie nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.

8'
Sporo niedokładności w grze Trabzonsporu widać ze goście nie weszli jeszcze dobrze w ten mecz.

5'
Dobra akcja Juventusu, Pogba podawał na skrzydło do Caceresa a ten dograł w pole karne do Teveza, Argetyńczyk oddał strzał bez wahania jednak wysoko nad bramką

3'
Początek spotkania pod dyktando Juve, goście z Turcji wyglądaja na nieco wystraszonych

1'
Arbiter rozpoczął spotkanie!

0'
Piłkarze obu jedenastek wyszli już na stadion, właśnie rozbrzmiewa hymn Ligi Europejskiej!

0'
Ławka rezerwowych Trabzonsporu: Ayvaz , Erdogan, Janko, Mierzejewski, Osmanpasa, Paulo, Yavru.

0'
Ławka rezerwowych Juventusu: Storari , Padoin, Asamoah, Lichtsteiner, Giovinco, Vidal i Llorente.

0'
Niestety nie ma w podstawowym składzie Trabzonu naszego reprezentanta Adriana Mierzejewskiego, moze zobaczymy go w drugiej części meczu

0'
Sędzią dzisiejszego spotkania jest arbiter z Białorusi Aliaksei Kulbakov

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Europy Juventus Turyn - Trabzonspor. Początek o godzinie 19:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Trabzonspor, to zapraszamy do śledzenia meczu online