Wisła Płock - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 1

Dahne – Stefańczyk, Rzeźniczak, Uryga, Michalski – Rasak, Furman – Merebaszwili (90+1' Ambrosiewicz), Szwoch, Garcia (72' Kwietniewski) – Ricardinho (63' Nowak).
Buchalik – Wasilewski, Klemenz, Janicki, Sadlok (72' Grabowski) – Savicević, Basha, Wojtkowski – Chuca (67' Jean Carlos), Brożek (45' Drzazga), Mak.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+6'
Koniec meczu. Wisła Płock pokonała Wisłę Kraków 2:1.

90+2'
Kwietniewski uderzył z dystansu i pewnie interweniował Buchalik.

90+1'
Merebaszwili opuścił boisko, a zastąpił go Ambrosiewicz.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

87'
Nowak padł w polu karnym po starciu z Janickim, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

83'
Zablokowany strzał Drzazgi z pola karnego.

77'
A jednak powtórki pokazują, że piłkę zgrywał ręką Wasilewski, a nie zawodnik Wisły. Gol uznany. 2:1 dla płocczan.

76'
Powtórki pokazują, że chyba był spalony. Czekamy na VAR.

76'
Goool! 2:1! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dobrze akcję zamknął Michalski i z bliska pokonał bramkarza.

75'
żółta kartka Żółta kartka dla Maka.

72'
Grabowski zastąpił Sadloka.

72'
Kwietniewski zastąpił Garcię.

71'
Furman padł w polu karnym, piłka trafiła do Nowaka, którego strzał obronił Buchalik.

70'
Wisła Płock nieco się cofnęła.

67'
Jean Carlos zastąpił Chucę.

65'
Cały czas przeważa Wisła Płock.

63'
Nowak zastąpił Ricardinho.

63'
Buchalik pewnie interweniował po strzale Rasaka z dystansu.

57'
Merebaszwili zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

53'

50'
Dobrze w drugiej połowie spisują się gospodarze.

47'
Z dystansu uderzał Ricardinho. Będzie rzut rożny.

46'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie remis 1:1.

45'
Drzyzga wszedł w miejsce Pawła Brożka.

44'
Paweł Brożek ma problemy zdrowotne i konieczna będzie zmiana.

40'
Merebaszwili zagrał do Szwocha, który oddał niecelny strzał.

37'
Kapitalny strzał oddał Michał Mak i cudowną interwencją Wisłą Płock uratował Dahne.

35'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Paweł Brożek. Pewnie interweniował Dahne.

33'
Michał Mak oddał płaski strzał z szesnastu metrów i Dahne odbił piłkę na rzut rożny.

29'
Gool! 1:1! Błąd popełnił obrońca gospodarzy, Michał Mak przyjął piłkę w polu karnym i zagrał w kierunku Pawła Brożka, który z bliska pokonał bramkarza. To jego siódmy gol w tym sezonie PKO Ekstraklasy

26'
Ładna akcja gości, ale strzał Wojtkowskiego z pola karnego został zablokowany przez Urygę. Było groźnie.

24'
Strzał Sadloka odbił się od obrońcy i będzie rzut rożny.

23'
Zablokowany strzał Savicevicia sprzed pola karnego.

22'
żółta kartka Żółta kartka dla Wasilewskiego.

21'
Mogło być groźnie pod bramką gospodarzy, ale Stefańczyk zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

16'
Goool! Furman miał sporo miejsca i zdecydował się na strzał z dystansu lewą nogą. Płaskie uderzenie zaskoczyło bramkarza. Wisła Płock na prowadzeniu

13'
Mało dzieje się na boisku.

8'
Wisła Kraków jest jak na razie zespołem lepszym.

'

5'
Bardzo ładna akcja Wisły Kraków. Sadlok mocno wstrzelił piłkę w kierunku Maka, który uderzył obok słupka.

4'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Wisła Kraków.

1'

'
Piłkarze są już na boisku.

'
Dzisiejszy mecz będzie wyjątkowy dla Radosława Sobolewskiego, trenera Wisły Płock. W krakowskim klubie spędził wiele lat.

'
Wyżej w tabeli PKO Ekstraklasy znajduje się Wisła Kraków, która ma jedenaście punktów. Płocczanie mają jedno oczko mniej. Do meczu przystąpią podbudowani wygraną 1:0 z Legią Warszawa, co pozwoliło zmazać plamę po porażce 0:5 z Zagłębiem Lubin.

'
Początek meczu Wisła Płock - Wisła Kraków o godzinie 12:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online