Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Stipica - Bartkowski, Kostas, Zech, Matynia - Hostikka (75' Frączczak), Kozulj, Listkowski (85' Kozłowski), Spiridonović (61' Podstawski), Dąbrowski - Buksa
Chudy - Janza, Bochniewicz, Wiśniewski, Sekulić - Jimenez, Ściślak, Matras (60' Wolsztyński), Kopacz (66' Bainović) - Angulo, Zapolnik (46' Baidoo)

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych relacji "LIVE".

Koniec meczu w Szczecinie!

90+4'
Centra ze stałego fragmentu gry nie zrobiła wielkiej krzywdy przyjezdnym.

90+4'
Za chwilę Pogoń będzie realizować rzut rożny. To będzie najprawdopodobniej ostatnia szansa na zmianę wyniku.

90+2'
Dante Stipica kapitalnie wyłapał strzał od rzutu wolnego. Tzw. "spadający liść" mógł wywołać sporą konsternację u goalkeepera drużyny gospodarza.

90+1'
żółta kartka Krystian Kozłowski źle zagrał wślizgiem. Będzie rzut wolny blisko jego pola karnego.

90'
Sędzia wydłużył zawody o 4 minuty.

88'
Końcowe fazy tego starcia.

87'
Pogoń chciała stworzyć realne zagrożenie pod bramką rywala, po rzucie rożnym. Akcja zakończyła się mocno nieudanym strzałem głową Jakuba Bartkowskiego.

85'
Ostatnia roszada u gospodarzy. Kacper Kozłowski zastąpił na boisku Marcina Listkowskiego.

84'
Tomas Podstawski zdecydowanie przeciął swoje wgranie piłki z prawego skrzydła boiska. Martin Chudy był zobowiązany do przechwycenia futbolówki.

82'
Ishmael Baidoo mocno kropnął piłkę z głębi pola karnego Pogoni Szczecin. Pomimo sporej presji uderzył w boczną siatkę bramki Dante Stipicy.

81'
Groźnie starają się kontratakować goście.

79'
"Portowcy" próbują na nowo dyktować warunki na murawie. Ostatnie minuty stawały pod znakiem dominacji ze strony Górnika Zabrze.

78'
Martin Chudy wykorzystał swój wzrost na przedpolu. Goalkeeper wyjaśnił sytuację po dośrodkowaniu z lewego narożnika boiska.

76'
Ciekawie z niemal miejsca uderzył piłkę Igor Angulo. Skierował on jednak futbolówkę wprost w rękawice Dante Stipicy.

75'
Adam Frączczak zameldował się na placu gry. Doświadczony piłkarz w miejsce Santeriego Hostikkę.

74'
Gooooooool! Gol - kuriozum! Igor Angulo z dwóch metrów wpakował piłkę do siatki, po bardzo szczęśliwym dla siebie rykoszecie. Jeden z defensorów Pogoni nieudolnie chciał zatrzymać dośrodkowanie od Ishmaela Baidoo.

73'
Adam Frączczak jest awizowany do wejścia na płytę murawy.

72'
Paweł Bochniewicz znajduje się przy linii bocznej. Jego zespół przez chwilę w osłabieniu.

70'
Jeden z graczy Górnika Zabrze potrzebuje pomocy medycznej.

69'
Oblężenie bramki Pogoni. Obrońcy gospodarzy chaotycznie, jednakże w pełni skutecznie blokują rywali.

68'
Ishmael Baidoo solidnie huknął zza pola karnego. Mało brakowało, żeby piłka nie wpadła w prawy, dolny róg bramki Pogoni.

67'
żółta kartka Jakub Bartkowski w pobliżu swojego pola karnego popełnił faul. Z pełną premedytacją nie dał przeciwnikom przybliżyć się do bramki.

66'
Filip Bainović wszedł na plac gry. David Kopacz opuścił boisko.

64'
żółta kartka Za klasyczny faul taktyczny żółtą kartkę zobaczył Adam Buksa.

63'
Faul. Łukasz Wolsztyński nie zdołał "czysto" odebrać rywalowi piłkę.

61'
Tomas Podstawski przywitał się z kibicami na stadionie. Srdjan Spiridonović pojawił się wśród innych rezerwowych Pogoni Szczecin.

60'
Łukasza Wolsztyńskiego będziemy oglądać przez pół godziny gry. Napastnik dał zmianę za Mateusza Matrasa.

59'
Igor Angulo nieprzepisowo walczył o futbolówkę na połowie przeciwnika.

57'
Paweł Bochniewicz uniemożliwił Adamowi Buksie uderzyć piłkę głową z bliskiej odległości. Z lewego sektora boiska powędrowało kąśliwe dośrodkowanie.

56'
Brakuje dokładności w podaniach u piłkarzy zabrzańskiej ekipy. Świetnie rokującą kontrę popsuł kompletnie nieudolnym podaniem Mateusz Matras.

54'
Zvonimir Kozulj wrzucił futbolówkę od narożnika boiska. W walce o górną piłkę najlepiej zachował się jeden z piłkarzy Górnika.

53'
Nie porozumieli się zawodnicy w bloku defensywny Górnika Zabrze. Martin Chudy wyszedł z bramki, ale do piłki szybszy był jego kolega z klubu. Będzie korner dla Pogoni Szczecin.

51'
David Kopacz odepchnął lekko swojego oponenta. Musiał wybrzmieć gwizdek sędziego głównego.

50'
Igor Angulo tyłem głową próbował odmienić losy tego spotkania. Strzał w centrum bramki dobrze wybronił Dante Stipica.

48'
Martin Chudy świetnie zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki, przy dośrodkowaniu z lewego skrzydła boiska. Adam Buksa uprzedzony pierwszorzędnie.

47'
Martin Chudy podjął słuszną decyzję o wyjściu z bramki. Adam Buksa jakoś urwał się defensywie Górnika i chciał strzałem z ostrego kąta podwyższyć stan meczu.

47'
Kamila Zapolnika już nie zobaczymy w tym widowisku. Tego gracza zmienił Ishmael Baidoo.

46'
Początek drugiej odsłony!

Gwizdek arbitra głównego. Mamy przerwę w tym spotkaniu w Szczecinie.

45+2'
Igor Angulo miał piłkę, którą musiał zamienić na gola Igor Angulo. Hiszpański snajper uderzał z ośmiu metrów od bramki! Napastnik nie pokonał Stipicę, który wyśmienicie wygarnął futbolówkę prawą rękawicą!

45+1'
Sędzia główny doliczył 2 minuty.

45'
Sekulić bez przyjmowania piłki wrzucił ją na pole karne. Dobrze interweniujący na przedpolu Stipica wyłapał futbolówkę.

43'
Słowną reprymendę odebrał Kamil Zapolnik. Zaliczył groźną nakładkę. Trzeba pamiętać, że ten piłkarz ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

42'
Kibice gości czekają na jakiś ofensywny zryw swoich pupili.

40'
Kolejne uderzenie Spiridonovicia skutecznie powstrzymane przez obronę Górnika Zabrze.

38'
Kamil Zapolnik zderzył się ze Zvonimirem Kozuljem w trakcie gry o górną piłkę.

36'
Adam Buksa przestrzelił zza pola karnego. Aczkolwiek oglądaliśmy bardzo wielki chaos w szeregach obrony Górnika Zabrze.
Trener Marcin Brosz będzie musiał na to zwrócić uwagę.

35'
Każda strata w środku pola daje możliwość Pogoni zbudować groźny kontratak. Przed chwilą nieźle zapowiadającą się kontrę zatrzymał gracz Pogoni Szczecin, który zagrał piłkę ręką.

33'
Co chwilę sędzia główny musi przerywać grę. Piłkarze na płycie murawy często dopuszczają się fauli taktycznych.

32'
żółta kartka Bardzo ostro i nie za bardzo odpowiedzialnie zagrał Kamil Zapolnik. Bezpardonowe wejście na nogę przeciwnika.

30'
Damian Dąbrowski bardzo niebezpiecznie podniósł nogę. Mógł zrobić krzywdę blisko ustawionemu rywalowi. Rzut wolny dla zespołu przyjezdnych.

29'
Obie drużyny grają już w pełnych składach.

27'
Sztab medyczny Górnika Zabrze jest na boisku. Przemysław Wiśniewski nadział się na nieszczęśliwą interwencję ze strony przeciwnika.

26'
Gospodarze chcą iść za ciosem. Dużą biernością wykazują się gracze Marcina Brosza.

25'
Gooooooool! Cierpliwość popłaciła! Hubert Matynia świetnie włączył się w akcję ofensywną swojej drużyny! Obrońca przechwycił piłkę po kiksie Adama Buksy z bliskiej odległości. Strzał mocny nie dał szans Martinowi Chudemu.

23'
Igor Angulo został uchwycony na pozycji spalonej. Przytomnie zareagowali defensorzy Pogoni Szczecin.

21'
Pogoń coraz groźniejsza w ataku pozycyjnym.

19'
Martin Chudy dobrze na bok sparował bardzo silnie uderzoną futbolówkę przez Marcina Listkowskiego, który w ogóle nie był naciskany przez przeciwników.
Można odnotować pierwszą celną próbę w tych zawodach.

18'
Zablokowany wślizgiem został strzał Spiridonovicia. Klasową interwencję popełnił Janża. Pomocnik Pogoni mocno huknął.

16'
Kamil Zapolnik nie protestował po decyzji sędziego, który odgwizdał faul na Marcinie Listkowskim.

15'
Więcej przy piłce znajdują się popularni "Portowcy", jednakże trudno im się przybliżyć pod bramkę Martina Chudego.

13'
Adam Buksa w sposób niedozwolony chciał wyciągnąć piłkę pod polem karnym rywala. Sędzia wychwycił całą sytuację i przerwał grę.

11'
Hostikka próbował swoich sił, poprzez zagranie głową. Zawodnik, który starał się z dosyć trudnej pozycji, posłał futbolówkę obok prawego słupka bramki.

10'
Mamy sporo przewinień taktycznych. Pan sędzia główny nie decyduje się jednak na stosowanie kar indywidualnych, w postaci kartek.

8'
Seria dośrodkowań na pole karne gości. Obrona przyjezdnych skutecznie się przesuwa w pobliżu własnej bramki.

7'
Marcin Listkowski został ewidentnie wytrącony z biegu. Jego drużyna zyskała cenny stały fragment gry.

5'
Igor Angulo otrzymał pierwszą sposobność na zmianę wyniku. Hiszpański napastnik mocno starał się zagraniem głową zaskoczyć Stipicę. Strzał z powietrza poleciał obok prawego słupka bramki.

4'
Arbiter główny zauważył przewinienie w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla zabrzańskiego klubu.

3'
Złe dośrodkowanie Hostikki z prawej flanki. Piłka posłana wprost pod nogi przeciwnika, który znajdował się w swoim polu karnym.

1'
Przy tym pojedynku pracuje wóz transmisyjny z systemem VAR.

*'
Początek meczu!

*'
Na stadionie rozbrzmiewa hymn Pogoni Szczecin. Na plac gry weszli bohaterowie nadchodzącej potyczki.

*'
Górnikowi Zabrze trudno grać w delegacjach. W czterech spotkaniach podopieczni Marcina Brosza wywieźli zaledwie jeden punkt.

*'
Pogoń Szczecin wygrała 3 z 4 meczów u siebie w tym sezonie w lidze.

*'
W roli arbitra głównego obejrzymy dzisiaj Pana Pawła Gila.

*'
Drużyna gospodarzy walczy o powrót na pozycję lidera w tabeli aktualnie rozgrywanego sezonu ligowego.

*'
Drugie niedzielne spotkanie 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy wystartuje o godz. 15:00

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji "NA ŻYWO" z meczu: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online