Chrobry Głogów - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chrobry Głogów
0 : 2

Abramowicz - Ilków-Gołąb, Góra, Michalec, Stolc - Ziemann, Diduszko (46' Mandrysz), Drewniak, Kozak - Lebedyński (78' Artigas), Benedyczak (89' Piła).
Van der Hart - Gumny, Dejewski, Crnomarković, Puchacz - Skrzypczak, Moder - Makuszewski (78' Kamiński), Jevtić (70' Amaral), Jóźwiak - Gytkjaer (86' Szymczak).

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy jeszcze na mecz Widzew Łódź - Śląsk Wrocław.

90+2'
Koniec meczu. Lech Poznań pokonał Chrobrego Głogów i awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski.

90+1'
Powinno być 3:0. Amaral kapitalnie zagrał do Kamińskiego, ten próbował mijać bramkarza, ale odegrał do Amarala i jego strzał nie znalazł drogi do bramki.

90'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

89'
Piła zastąpił Benedyczaka.

86'
Ładny strzał Modera z dystansu efektownie obronił Abramowicz.

86'
Szymczak zastąpił Gytkjaera. To debiut w Lechu Poznań.

84'
Goool! 2:0! Puchacz dośrodkował z rzutu wolnego, a w polu karnym dobrze odnalazł się Skrzypczak i zdobył swoją pierwszą bramkę dla Lecha

78'
Artigas zastąpił Lebedyńskiego.

78'
Kamiński zastąpił Makuszewskiego.

76'
Kolejne dobre podanie Amarala. Jóźwiak zmarnował jednak sytuację sam na sam.

75'
Goool! 1:0 dla Lecha! Amaral dobrze dostrzegł Gytkjaera, ten miał sporo miejsca w polu karnym i strzałem z prawej nogi pokonał bramkarza.

74'
Amaral zagrał do Jóźwiaka, ten uderzył prawą nogą z 16 metrów, ale pewnie interweniował Abramowicz.

70'
żółta kartka Kozak ukarany żółtą kartką.

70'
Amaral zastąpił Jevticia.

66'
Rozkręcił się Chrobry. Kolejny strzał Lebedyńskiego został zablokowany.

66'
Groźna akcja Chrobrego. Ziemann ładnie ograł dwóch zawodników Lecha przy linii końcowej, zagrał do Lebedyńskiego, który uderzył nad bramką.

63'
Zaskakujący strzał Drewniaka z rzutu wolnego. Piłka przeleciała obok bramki.

61'
Zablokowany strzał Benedyczaka.

60'
żółta kartka Jevtić ukarany żółtą kartką.

58'
Makuszewski z pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

51'
Makuszewski dośrodkował do Gytkjaera. Ten głową z pola karnego uderzył obok słupka.

49'
Dobra akcja Makuszewskiego, który ograł obrońcę i spod linii końcowej zagrał do Gumnego. Ten trafił tylko w boczną siatkę.

48'
żółta kartka Mandrysz ukarany żółtą kartką.

47'

46'

46'
Mandrysz zastąpił Diduszkę.

45+1'

45+1'
Jevtić z rzutu wolnego uderzył wyraźnie nad bramką.

44'
żółta kartka Lebedyński ukarany żółtą kartką.

43'
Indywidualna akcja Makuszewskiego zakończona zbyt lekkim strzałem.

42'
Jóźwiak dobrze odebrał piłkę, ale za mocno podawał do Gytkjaera.

39'
Jóźwiak umieścił piłkę w bramce Chrobrego, ale sędzia odgwizdał faul. Fatalny błąd popełnił sędzia, który nie poczekał sekundy, aby puścić akcję, a potem sprawdzim ją na VAR. O faulu nie było mowy!

36'
Zablokowany strzał Gytkjaera sprzed pola karnego.

33'
Dobra akcja Lecha. Makuszewski zagrał do Jevticia, ten do Modera, którego strzał został zablokowany, a dobitkę Gytkjaera obronił bramkarz.

30'
Pół godziny gry za nami. Wciąż bez groźnej sytuacji.

26'
Kozak odebrał piłkę Crnomarkoviciowi, ale niepotrzebnie decydował się na strzał, który został przyblokowany przez lechitów.

22'
Zablokowany strzał Jóźwiaka.

21'
Jevtić dobrze zagrał do Gytkjaera, ten szukał Jóźwiaka, ale obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

20'
20 minut gry za nami. Lech dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie stwarza zagrożenia.

16'
Jak na razie mecz stoi na niskim poziomie.

13'
Chrobry zamknięty w polu karnym, ale Gumny został powstrzymany.

12'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce i stara się narzucić swój styl gry.

9'
Dwa dośrodkowania w kierunku Jóźwiaka okazały się niezbyt udane i nie było zagrożenia.

7'
Lechici wymienili kilka podań i na indywidualną akcję zdecydował się Moder. Został jednak powstrzymany.

5'
Chrobry odważnie zaczął mecz. Nie skupia się na defensywie.

2'
Z olbrzymiej odległości uderzał Miłosz Kozak. Za lekko aby zaskoczyć bramkarza Lecha.

1'

'
Mecz nie przyciągnął tłumów na stadion.

'
Piłkarze są już na boisku.

'
Lech Poznań zajmuje obecnie szóste miejsce w PKO Ekstraklasie, ale w ostatnich tygodniach prezentuje się bardzo słabo. Chrobry Głogów jest natomiast przedostatni w Fortuna I Lidze. Trener zespołu z Głogowa jest Ivan Djurdjević, były szkoleniowiec Lecha.

Początek meczu o godzinie 17:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chrobry Głogów - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online