Widzew Łódź - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Widzew Łódź
2 : 0

Pawłowski – Turzyniecki, Tanżyna, Zieleniecki, Kordas (81' Rudol) – Mąka (77' Mandiangu), Możdżeń (71' Radwański), Poczobut, Gutowski – Kita, Robak
Kajzer - Dankowski (89' Szczepan), Celeban, Pawelec, Hołownia - Cholewiak Zivulić, Łabojko (56' Chrapek), Gąska (74' Pich), Marković - Exposito

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Widzew Łódź awansował do następnej rundy Pucharu Polski 2019/20. Jest to wielka sensacja, ponieważ przez wielu ekspertów w roli faworyta upatrywano Śląsk Wrocław.
Marcin Robak coś udowodnił swoim byłym kolegom.

90+4'
Gooooooool! 2:0! Marcin Robak nie pozostawił wielkich złudzeń Śląskowi Wrocław. Dobry strzał w sam środek bramki.

90+3'
Rzut karny dla Widzewa Łódź. W szesnastce na murawę został konkretnie powalony Marcin Robak. Snajper doskonale zastawił się z piłką, uniemożliwiając rywalowi skutecznie interweniując.

90+2'
Już wyraźnie "na czas" grają piłkarze Widzewa Łódź. Każda upływająca sekunda przybliża ich od sprawienia sporej sensacji.

90+1'
Sędzia główny doliczył 3 minuty.

90'
żółta kartka czerwona kartka Mariusz Pawelec wyrzucony z boiska przez Wojciecha Mycia. Agresywny wślizg w nogi rywala zablokował bardzo dobrze rokującą się kontrę.

89'
Kamil Dankowski pożegnał się już z tym meczem. Daniel Szczepan ma wnieść nową jakość na boisku. Czasu pozostał mu niewiele.

88'
Wojciech Pawłowski zaliczył daleką wycieczkę od linii bramkowej. Interwencja w pełni się opłaciła, bramkarz wypiąstkował długie dośrodkowanie.

87'
Po werbalnej konsultacji z systemem VAR Pan Wojciech Myć zatwierdził legalność gola dla Widzewa Łódź.

85'
Gooooooool! Widzew wyszedł na prowadzenie! Konrad Gutowski odbiera gratulacje od kolegów z drużyny! Rykoszet zmylił Kajzera, piłka poleciała w prawy, dolny róg bramki.
Cała akcja wzięła się od perfekcyjnego odbioru w wykonaniu Kity.

84'
Jeśli taki rezultat utrzyma się do końca, to będziemy mieli dogrywkę.

83'
Bardzo ostro wślizgiem zaprezentował się Marcin Robak. Napastnik powinien się cieszyć, że nie został napomniany żółtą kartką w tej sytuacji.

81'
Trzecim zmiennikiem w składzie Widzewa Łódź jest Sebastian Rudol. Były obrońca Pogoni Szczecin zmienił Kornela Kordasa.

80'
Śląsk Wrocław przechwycił wyraźnie inicjatywę. Teraz to Widzew Łódź musi się bronić.

78'
Wojciech Pawłowski udowodnił swoje wysokie kompetencje! Goalkeeper wyśmienicie nogami zatrzymał bardzo silne, płaskie uderzenie Roberta Picha. Słowacki skrzydłowy pozostał bez żadnej opieki.

77'
Roszada u gospodarzy. Christopher Mandiangu dał zmianę za Daniela Mąkę.

75'
Mariusz Pawelec poturbowany przez swojego bramkarza. Wielki ścisk mieli w polu karnym, po centrze z narożnika boiska.

74'
Damian Gąska zszedł z boiska. Swoją szansę otrzymał Robert Pich.

72'
Kajzer bardzo efektownie rzucił się na dośrodkowanie. Robak szczupakiem próbował atakować piłkę. Strzał na pustą bramkę od razu pokazał Mąka, ale uderzenie bez przyjęcia poszybowało na trybunę.

71'
Zmiana w zestawieniu gospodarzy. Adam Radwański zastąpił Mateusza Możdżenia na płycie boiska.

70'
Piotr Celeban najwyżej wyskoczył w kierunku zagrania od rzutu wolnego. Lepszy fragment gry mają zawodnicy klubu z Łodzi.

68'
Wślizg ze strony dwóch obrońców Śląska Wrocław zatrzymał zagranie Mateusza Możdżenia w stronę Marcina Robaka. Ryzykowna interwencja okazała się stuprocentowym sukcesem.

67'
Bardzo nieudolnie zrealizowany rzut rożny przez ekipę Widzewa Łódź. Daniel Mąka wyłożył futbolówkę wprost pod nogi swojego przeciwnika.

65'
Jeden z obrońców Widzewa końcówkami palców wybił futbolówkę ze swojego pola karnego. Damian Gąska całkiem zgrabnie wrzucił piłkę na piąty metr.

64'
Marković wywalczył rzut wolny z bardzo atrakcyjnego miejsca. Poczobut przegrał walkę z nerwami, za agresywnie się zachował.

63'
Trener Marcin Kaczmarek jest dalej zadowolony z graczy, którzy znaleźli się w wyjściowym składzie Widzewa Łódź.

61'
Coraz groźniejsze są stały fragmenty gry po obu stronach.

60'
Wybiła godzina gry na zegarze. Widowisko się sukcesywnie rozkręca, jednak brakuje tego najważniejszego, a mianowicie goli.

58'
Mariusz Pawelec ściśle kryje Marcina Robaka. Snajper nie ma szans się odwrócić z futbolówką.

56'
Michał Chrapek zameldował się na placu gry. Jakub Łabojko rozegrał dzisiaj poprawne zawody.

55'
Exposito wyśmienicie wyskoczył do dogrania z rzutu wolnego. Sprytny strzał głową znakomicie zatrzymał Wojciech Pawłowski. Wyborna interwencja na linii.

53'
Bardzo ładna, składna akcja Śląska Wrocław. Kilka niezłych podań umożliwiło gościom wypracowanie zagrożenia pod bramką. Na siedemnastym metrze koszmarnie się pomylił Exposito.
Miał czego żałować, ponieważ nie było wielkiej presji ze strony obrońców Widzewa.

52'
Bez zmian w składach przystąpiły obie ekipy do gry po przerwie.

50'
Piotr Celeban po szybkiej obsłudze medycznej powrócił już do gry w tym spotkaniu pucharowym.

49'
Leży Piotr Celeban w swoim polu karnym. Doświadczony stoper stoczył ambitny pojedynek z Marcinem Robakiem. Oglądaliśmy walkę o pozycję.

48'
Kamil Dankowski umiejętnie zabezpieczył swoją strefę przy rzucie wolnym dla rywala. Widzew Łódź rozpocznie od rzutu rożnego.

47'
żółta kartka Zivulić wytrącił rywala z biegu. Sędzia podjął decyzję o tym, żeby go ukarać żółtą kartką.

46'
Czas na II połowę dzisiejszego spotkania!

45+8'
Wielkimi krokami pierwsza odsłona tego spotkania zbliża się do końca.

45+7'
Obie drużyny marzą o zdobyciu "gola do szatni". Oglądamy dynamiczną grę na placu boiska, jednakże wciąż szwankuje precyzja w rozegraniu.

45+5'
Kajzer asekuracyjnie rzucił się w kierunku piłki, kopniętej z dystansu przez Kitę. Futbolówka poleciała obok prawego słupka bramki wrocławskiego zespołu.

45+5'
Defensywa Widzewa wygrała walkę powietrzną. Przy okazji jeden z graczy Śląska Wrocław zbyt mocno się rozpychał w polu karnym.

45+4'
Zieleniecki dobrze głową wybił piłkę, która powędrowała na jego pole ze stałego fragmentu gry. Korner.

45+2'
Zbyt krótko wrzucona piłka od rzutu wolnego Damiana Gąskę. Bez problemu futbolówkę z pola karnego oddalił obrońca Widzewa Łódź.

45+1'
Z powodu sporych przerw sędzia główny dorzucił 9 minut do czasu gry I połowy tego meczu.

45'
Faulu w ofensywie dopuścił się Tanżyna. Nieprzepisowe odepchnięcie skaczącego rywala.

44'
Piłka krąży blisko szesnastki Widzewa. Nie ma zbyt wiele miejsca do swobodnego rozegrania.

42'
Sędzia anulował wcześniej podjętą decyzję. Nie było "ręki" w polu karnym Śląska Wrocław.

41'
Arbiter główny zasięgnie opinii systemu VAR. Sytuacja jest mocno kontrowersyjna.

40'
Pan sędzia Wojciech Myć wskazał na jedenasty metr! Arbiter dostrzegł zagranie piłki ręką w wykonaniu gracza Śląska Wrocław. Wielkie zamieszanie.

38'
Wybornie zainterweniował w polu karnym Poczobut. Fantastyczny powrót i odbiór piłki Markoviciowi, który za wolno przyjmował ją sobie pod szesnastką.

37'
Sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną Exposito. Hiszpan nie chciał dyskutować z werdyktem arbitrów.

35'
Błyskawiczny cross do Marcina Robaka. Znakomite wyjście z bramki Kajzera było kluczowe w tej akcji. Bramkarz skutecznie przechwycił futbolówkę.

34'
Kompletnie bez pomysłu zza pola karnego huknął Gutowski. Nieudolny strzał poleciał bardzo daleko od światła bramki. Jego koledzy z bloku ofensywnego mieli do niego spore pretensje.

32'
Piotr Celeban nachodził na piłkę z rzutu rożnego. Blisko ustawiony rywal go umiejętnie zblokował.

31'
Wojciech Pawłowski genialnie się wyciągnął, żeby obronić kapitalny strzał głową Damiana Gąski! Zagranie w lewy sektor bramki miało wielkie szanse powodzenia!

29'
Daniel Mąka zaprezentował ciekawy strzał z głębi pola karnego Śląska. Uderzenie z pół woleja minimalnie przeleciało nad poprzeczką bramki Śląska Wrocław.

28'
Zawodnicy gości reklamowali zagranie piłki ręką przez gracza Widzewa Łódź, przy próbie blokowania silnego strzału.
Sędzia główny puścił grę dalej.

26'
Błąd techniczny Piotra Celebana mógł sprokurować groźną sytuację strzelecką dla gospodarzy. Szybko zbliżyli się pod pole karne przeciwnika, aczkolwiek w końcówce kontry zabrakło lepszej dokładności. Piłkę przechwycili obrońcy Śląska Wrocław.

25'
Dwóch graczy wrocławskiej drużyny było faulowanych w środku pola. Stały fragment gry dla gości.

23'
Na pole karne Śląska Wrocław piłkę dorzucił Mateusz Możdżeń. Świetnie zorganizowany blok defensywny przyjezdnych bez żadnego problemu wyszedł z całego zagrożenia.

22'
żółta kartka Mariusz Pawelec zagrał piłkę ręką. Była pełna premedytacja w tym zagraniu. Obrońca chciał przerwać kontrę rywala.

20'
Bardzo dobry strzał bezpośrednio od rzutu wolnego oddał Damian Gąska. Techniczna próba poleciała ciut obok lewego słupka bramki.
Wojciech Pawłowski tylko patrzył na tor lotu futbolówki. Zero reakcji.

19'
żółta kartka Sebastian Zieleniecki został ukarany żółtą kartką. Brzydkie nadepnięcie na stopę swojego rywala. Za dużo brutalności w tym wszystkim.

18'
Gospodarze nie szukają szans, poprzez atak pozycyjny. Próbują prostopadłymi zagraniami odszukać Marcina Robaka.

17'
Mariusz Pawelec zatrzymał prostopadłą piłkę w kierunku Marcina Robaka. Interwencję na medal pokazał doświadczony defensor "Wojskowych".

15'
Faul na Kicie. Mariusz Pawelec nie dał się rozwinąć z akcją swojemu przeciwnikowi.

14'
Festiwal strzałów zza pola karnego autorstwa gości. Pierwszy kropnął Mateusz Cholewiak, ale jego zagranie ofiarnie zatrzymał jeden ze stoperów. Szybką próbę dobitki podjął Damian Gąska, jednakże ponownie górą byli obrońcy.

12'
Jakub Łabojko doznał urazu. Na nim przed chwilą oglądaliśmy przewinienie taktyczne w środkowej strefie boiska.

11'
GRA WZNOWIONA! Widzew rozpocznie nową akcję od wyrzutu piłki z autu.

*'
Obie drużyny rozpoczęły dodatkową rozgrzewkę. Arbiter główny nie ma podstaw do wznowienia gry.
Delegat PZPN jest osobą, która podejmie ostateczną decyzję.

*'
Kibice na stadionie użyli materiałów pirotechnicznych.

5'
Wojciech Myć zarządził przerwę w meczu. Piłkarze obu ekip poszli do swoich ławek rezerwowych.
Miejmy nadzieję, że chaotyczna sytuacja zostanie jak najszybciej wyjaśniona przez służbę informacyjną.

5'
Mamy jakieś zamieszki na trybunach. Sędzia przerwał grę.

4'
Rzut wolny dla Śląska Wrocław. Damian Gąska wrzucił futbolówkę na jedenasty metr. Centrę spokojnie zatrzymali przedstawiciele Widzewa Łódź.

3'
Za ostro zagrał Turzyniecki. Zagranie "na raz" mogło sprowadzić na rywala smutne konsekwencje zdrowotne.

1'
Będzie to szczególny pojedynek dla Marcina Robaka. Napastnik niedawno reprezentował barwy Śląska Wrocław.

*'
Mecz w Łodzi się już rozpoczął!

*'
Arbitrowie wyprowadzili piłkarzy obu zespołów na płytę murawy.

*'
Ławka rezerwowych Śląska Wrocław: Putnocky, Broź, Puerto, Stiglec, Chrapek, Boruń, Musonda, Pich, Szczepan.

*'
Ławka rezerwowych Widzewa Łódź: Wolański, Rudol, Pięczek, Gąsior, Radwański, Zejdler, Mandiangu, Ameyaw, Wolsztyński.

*'
Obie drużyny po raz ostatni mierzyły się ze sobą 23 września 2014 roku, w 1/16 finału Pucharu Polski.
Wspomnianą potyczkę wygrała ekipa Śląska Wrocław (2:1).

*'
Jeden z hitów tej rundy Pucharu Polski poprowadzi Pan Wojciech Myć.

*'
Spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski rozpocznie się o godz. 20:30

*'
Dobry wieczór,
Zapraszamy na naszą relację "LIVE" z meczu: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Widzew Łódź - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online