Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Gryf Wejherowo
2 : 3

Ferra - Kankowski, Biedrzycki, Gęsior, Koprowski (75' Goerke), Sławek - Nowicki, Hebel, Burkhardt (65' Lisiecki), Czychowski - Majewski
Alomerović - Kobryń (46' Kubicki), Nalepa, Chrzanowski (51' Gajos), Udovicić - Makowski - Haraslin, Lipski, Wolski, Mihalik (18' Mladenović) - Paixao

Mecze na żywo: Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk

90+4'
Koniec! Lechia po szaleńczym pościgu wygrała z Gryfem 3:2 i awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski. Dziękujemy za śledzenie relacji live.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Gooool! 3:2 dla Lechii! Flavio Paixao dobrze zagrał akcję i wyprowadził Lechię na prowadzenie. udało się dopiąć swego!

86'
Na bramkę Gryfa co chwilę suną kolejne ataki i strzały. Goli jednak nie ma.

80'
Lechia cały czas próbuje. Defensywa jednak nie daje się zaskoczyć po raz trzeci. W ostatnich akcjach meczu uderzali Gajos i Wolski. Za każdym razem strzały były blokowane.

75'
Goerke zastąpił Koprowskiego.

75'
Do końca meczu pozostał kwadrans. Wciąż 2:2.

70'
Lechia ma olbrzymią przewagę. Wydaje się, że trzeci gol jest kwestią czasu.

65'
Lisiecki zastąpił Burkhardta.

58'
Goool! 2:2! Makowski dośrodkował w pole karne i Gajos po raz drugi pokonał bramkarza

57'
żółta kartka Koprowski ukarany żółtą kartką.

53'
Goool! Już tylko 2:1. Co za zmiana. Maciej Gajos dopiero wszedł na boisko i od razu zdobył bramkę po podaniu Udovicicia

51'
Gajos zastąpił Chrzanowskiego.

46'
Kubicki wszedł za Kobrynia.

46'

45+18'
Koniec pierwszej połowy. Emocji nie brakowało. Część niestety była poza sportowa.

45+16'
Lipski z rzutu wolnego uderzył tuż nad bramką.

45+14'
Rozkręca się Lechia. Lipski oddał groźny strzał, który zdołał odbić bramkarz.

45+13'
Niecelnie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Chrzanowski.

45+10'
Groźnie pod bramką Lechii. Podwyższyć wynik mógł Biedrzycki.

45+12'
Nad poprzeczką uderzał Udovicić.

45'
Sędzia doliczył 16 minut.

45'
Pod stadionem pojawiło się mnóstwo policji.

44'
Gra została wznowiona na odpowiedzialność obserwatora.

40'
Ochrona musiała zadbać o bezpieczeństwo. Mecz będzie wznowiony, ale jeszcze jeden taki incydent i będzie walkower.

35'
Cały czas czekamy na wznowienie meczu. Oby nie okazało się, że wysiłek piłkarzy Gryfa zostanie roztrwoniony przez zachowanie kibiców.

33'
Przerwa w grze się wydłuża po fatalnym zachowaniu kibiców gospodarzy.

'
Zrobiło się poważnie!

30'
Sędzia musiał przerwać grę po tym jak kibice Gryfa odpalili race.

26'

24'
Groźnie pod bramką Gryfa po dośrodkowaniu Udovicicia i złym zachowaniu bramkarza. Ostatecznie sytuację wyjaśnił obrońca i wciąż 2:0.

20'
Haraslin padł w polu karnym. Sędzia nie zdecydował się podyktować rzut karny.

18'
Mladenović zastąpił Mihalika.

17'
Lechia chwilowo w dziesiątkę. Mihalik nie będzie w stanie kontynuować gry. Za moment będzie roszada w składzie.

17 '
Piłkarze Gryfa nie rezygnują z ataków. Jedna z akcji zakończyła się umieszczeniem piłki w bramce, ale sędzia odgwizdał spalonego. Wciąż 2:0.

'

15'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Mihalik.

15'
Piłkarze Gryfa również próbują atakować.

13'
Lechia ma przewagę, próbuje odrobić straty, ale jak na razie Gryf jest dobrze zorganizowany i jego defensywa nie daje się zaskoczyć.

10'
Przed piłkarzami Lechii Gdańsk ciężkie zadanie. Gospodarze oddali dwa strzały i prowadzą. A przypomnijmy, że Lechia to tegoroczny zdobywca Pucharu Polski i klub na pewno chciałby ponownie zajść jak najdalej.

'

5'
CO TUTAJ SIĘ WYPRAWIA! 2:0 dla Gryfa! Po dośrodkowaniu Hebela z rzutu wolnego gola głową zdobył Gęsior..

3'
Goool! Co za początek gospodarzy! 1:0 dla Gryfa, a autorem gola jest Maksymilian Hebel, który wykorzystał podanie Czychowskiego i błąd Chrzanowskiego.

1'

'
Początek meczu o godzinie 15:30. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online