Cracovia - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 2

Hroššo - Diego, Jablonsky, Helik, Pestka - Dimun, Hanca (46' Lusiusz), Vestenicky (79' Wdowiak), Strózik (75' van Amersfoort)
- Cecarić, Piszczek
Sandomierski - Kadlec, Runje, Błyszko, Guilherme - Romanczuk, Kwiecień (66' Pospisil) - Camara, Prikryl (77' Savković), Poletanović - Imaz,

Mecze na żywo: Cracovia - Jagiellonia Białystok

Dziękujemy pięknie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Goooooool! Pelle van Amersfoort "zamknął" ten mecz! Holenderski napastnik urwał się obrońcom i dopadł do prostopadłego podania. W sytuacji strzeleckiej ulokował piłkę pod nogami interweniującego Grzegorza Sandomierskiego!

90+4'
żółta kartka Żółta kartka dla Michała Probierza. Niesportowe zachowanie w swojej strefie trenerskiej.

90+3'
Cracovia podjęła próbę szybkiej kontry. Wgranie Cecaricia pod bramkę Jagiellonii okazało się poza zasięgiem klubowych partnerów.

90+1'
Udało się Ivanowi Runje dotrzeć do dośrodkowania z rzutu wolnego. Stoper Jagiellonii źle jednak złożył się do zagrania głową. Piłka pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

90'
Doliczono 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'
Cracovia stara się utrzymywać przy piłce. Nerwowo w samej końcówce dzisiejszego spotkania.

86'
Drużyna przyjezdnych próbuje iść za ciosem. Jest realna szansa na doprowadzenie do dogrywki.

85'
Gooooooool! 3:2! Wojciech Błyszko najlepiej zachował się w polu karnym Cracovii, po centrze z rzutu rożnego! Wielkie zamieszanie i wielu graczy. Szybki strzał zaskoczył Hrosso.

83'
Kadlec zmarnował wyborną sposobność na złapanie "kontaktu" w tym meczu! Boczny obrońca "Jagi" koszmarnie spudłował z wewnętrznej części stopy, i to z bardzo bliskiej odległości od bramki.

82'
Coraz mniej czasu pozostało piłkarzom Jagiellonii, żeby zniwelować straty.

80'
Jesus Imaz zahaczył nogę rywala. Zupełnie niepotrzebny faul w wykonaniu hiszpańskiego snajpera.

79'
Brawa od publiczności na stadionie odebrał Tomas Vestenicky. Mateusz Wdowiak został wydelegowany przez Michała Probierza.

77'
Kolejna zmiana w tym spotkaniu. Tomas Prikryl powędrował na ławkę rezerwowych, Mile Savković zameldował się na placu gry.

75'
Pelle van Amersfoort już biega po murawie. Holender zastąpił Sebastiana Strózika.

74'
Bojan Cecarić solidnie postraszył Grzegorza Sandomierskiego, w postaci zgrabnego strzału zza pola karnego. Futbolówka powędrowała bardzo blisko obok lewego słupka.

72'
W swoje możliwości uwierzył Juan Camara. Przed chwilą zanotował soczyste uderzenie z dystansu i był bliski sukcesu. Piłka poleciała jednak obok prawego słupka bramki Cracovii.

70'
Awizowany do wejścia na płytę boiska jest Patryk Klimala. W szeregach gości nadal jest wiara w odwrócenie losów tego pojedynku.

69'
Grzegorz Sandomierski zatrzymał strzał z rzutu karnego. Rzucił się w prawy sektor swojej bramki. Wybrał znakomicie, bo rywal także posłał futbolówkę w tym kierunku!

67'
Pan sędzia Jakubik zdecydowanie pokazał na jedenasty metr! Ivan Runje nieodpowiedzialnie zachował się w swoim polu karnym, odpychając Filipa Piszczka.

66'
Ireneusz Mamrot wzmacnia blok ofensywny swojej drużyny. Martin Pospisil wszedł na plac gry za Bartosza Kwietnia.

65'
żółta kartka Ivan Runje został wpisany do notesu sędziego głównego. Żółta kartka za celowe zatrzymanie kontry.

64'
Sebastian Strózik pewnie żałuję tego, że nie zdołał utrzymać równowagi w polu karnym przeciwnika. Młody pomocnik mógł wykończyć precyzyjne wstrzelenie piłki z prawego skrzydła boiska.

62'
Defensorzy Jagiellonii nie dali się pokonać w powietrznych starciach. Wrzutka z kornera nie doszła do napastników gospodarzy.

60'
Piłka krąży w pobliżu pola karnego Jagiellonii. Jej obrońcy muszą być ciągle mocno skoncentrowani, bo Cracovia udowodniła, że potrafi kończyć swoje ataki golami.

59'
Piłkarze Cracovii reklamowi "nakładkę" Kadleca w swoim polu karnym. Arbiter puścił grę dalej, a Cracovia rozpocznie od rzutu rożnego.

58'
Cracovia spokojnie operuje piłką na placu gry.

56'
Mocno bite dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska w wykonaniu Guilherme. Futbolówkę pewnie głową od swojej szesnastki oddalił Helik.

55'
Zbyt niefrasobliwie w swoim polu karnym zachowali się gracze Cracovii. Jesus Imaz był o krok przed przejęciem bezpańskiej piłki.

53'
Grzegorz Sandomierski doskonale wybronił solidny strzał z dystansu. Bojan Cecarić podreperował statystyki w tym segmencie.

52'
Gooooooool! Tomas Vestenicky w objęciach kolegów z drużyny! Pomocnik oddał fantastyczne uderzenie zza linii pola karnego! Trochę niezdarnie piłkę próbował wyciągnąć Grzegorz Sandomierski. Ta sztuka mu się kompletnie nie powiodła.

50'
W ekipie Jagiellonii Białystok nie zrealizowano zmian personalnych.

48'
Sędzia liniowy wskazał pozycję spaloną, na której odnaleziono jednego z graczy Cracovii.

47'
Michał Probierz zdjął z boisku Sergiu Hankę. Sylwester Lusiusz pojawił się na murawie.

46'
Rozpoczęła się druga część gry!

Pan Krzysztof Jakubik zakończył I odsłonę widowiska w Krakowie.

44'
żółta kartka Sergiu Hanca oraz Bartosz Kwiecień za wzajemne przepychanki ujrzeli po żółtej kartce.

43'
żółta kartka Tomas Prikryl zobaczył żółtą kartkę. I zobaczył ją w pełni słusznie, ponieważ wślizg w nogi przeciwnika był bardzo niebezpieczny.

42'
Gol kontaktowy powinien zmotywować graczy Ireneusza Mamrota do podjęcia dużo większego ryzyka w ofensywie.

40'
Gooooooool! Jagiellonia Białystok dalej w grze! Juan Camara soczyście przymierzył z głębi pola karnego! Efektownie uderzona futbolówka zmieściła się przy prawym słupku bramki.
Goalkeeper Cracovii zachował się mocno nieudolnie na linii.

38'
żółta kartka Niesportowe zachowanie, wybicie piłki po gwizdku, zostało wycenione na żółty kartonik. Tomas Vestenicky został piłkarzem upomnianym.

37'
Grzegorz Sandomierski zgarnął zbyt głęboką wrzutkę z lewej flanki boiska.

36'
żółta kartka Kamil Pestka obejrzał żółtą kartkę za bardzo nieprzepisową próbę blokowania ataku przeciwnika.

34'
Bartosz Kwiecień został odepchnięty przez jednego z przeciwników. Będzie rzut wolny dla finalisty poprzedniej edycji Pucharu Polski.

32'
Przewinienie taktyczne zrealizowane Marko Poletanovicia.

31'
Faul w ofensywie w wykonaniu Filipa Piszczka. Arbiter przyznał rzut wolny ekipie przyjezdnych.

29'
Nieudane dośrodkowanie Prikryla z prawego skrzydła boiska. Posłał futbolówkę pod nogę przeciwnika.

28'
50% - 50%. Statystyka posiadania piłki w tym spotkaniu pucharowym.

26'
Dwa szybko wyprowadzone ciosy przez Cracovię mogły podobać się jej publiczności.
Jesteśmy ciekawi, jak na to wszystko zareaguje klub z Białegostoku.

25'
Gooooooool! 2:0! Ależ wyprowadzona kontra przez popularne "Pasy"! Wślizgiem z najbliższej odległości Bojan Cecarić wpakował piłkę do pustej bramki. Kilka wybornych podań rozmontowało blok defensywny "Jagi".

23'
Bombowy strzał z piątego metra został wybroniony przez piłkarzy ustawionych w murze! Hrosso kapitalnie głową zatrzymał silnie uderzoną futbolówkę!

21'
Będzie rzut wolny pośredni! Hrosso złapał piłkę po zagraniu od swojego kolegi z klubu. Arbiter uznał to jako podanie z premedytacją.

20'
Gwizdek sędziego głównego. Cecarić spowodował upadek rywala, swoim wejściem bez zatrzymania.

18'
Jagiellonia Białystok ma problem ze znalezieniem koncepcji na grę w ofensywie.

16'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Filip Piszczek na pozycji spalonej. Napastnik Cracovii nie mógł uwierzyć w ten fakt.

15'
Gooooooool! Otwarcie wyniku w Krakowie! Filip Piszczek udowodnił, że jest klasowym napastnikiem, którego piłka szuka w polu karnym rywala. Piszczek dobił strzał po znakomitej interwencji Grzegorza Sandomierskiego.

13'
Zagranie piłki ręką przez Jesusa Imaza. Gra nie mogła być kontynuowana w polu karnym Cracovii.

11'
Lekko poddenerwowany na grę swoich podopiecznych jest trener Michał Probierz.

10'
Marko Poletanović spróbował swojego szczęścia głową. Zawodnik oddał uderzenie, ale piłka nie zechciała wlecieć w światło bramki. Poleciała obok prawego słupka.

8'
Z bardzo sporej odległości od bramki huknął Kadlec. Należą się słowa uznania za podjęcie ryzykownej decyzji, jednakże strzał powędrował na trybuny.

7'
Próba prostopadłego zagrania w kierunku Filipa Piszczka. Wspomnianą próbę, która nie przyniosła oczekiwanego efektu, podjął Cecarić.

5'
Długi wyrzut piłki od autu sprawił spore zamieszanie w polu karnym Jagiellonii. W wielkim chaosie udało się gościom wyjść z całego zagrożenia bez szwanku.

4'
Taras Romanchuk bez pardonu atakował swojego przeciwnika w środkowej strefie boiska.

3'
Pierwsza próba w tym spotkaniu zza pola karnego. Prikryl został jednak skutecznie wyblokowany przez parę stoperów Cracovii.

1'
Krakowski zespół wygrał losowanie dot. pierwszeństwa kopnięcia piłki w tym meczu.

*'

*'
Na stadionie został odegrany hymn gospodarzy.

*'
Piłkarze opuścili przed chwilą klubowy tunel i zameldowali się już na płycie murawy.

*'
Ze swoim byłym pracodawcą dzisiaj zagra Pan Michał Probierz, trener Cracovii.
Z ekipą Jagiellonii sięgnął po wicemistrzostwo kraju w sezonie 2016/17 oraz wygrał Puchar Polski (2010).

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego usłyszymy o godz. 17:30.
Wspomnianym sędzią będzie dzisiaj Pan Krzysztof Jakubik.

*'
Wielu ekspertów piłkarskich widzi w tym starciu hit 1/32 finału Pucharu Polski sezonu 2019/20.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia naszej relacji "LIVE" z meczu: Cracovia - Jagiellonia Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online