Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Puszcza Niepołomice
0 : 2

Górski - Bartków, Stępień, Czarny, Widejko (HT' Mikołajczyk) - Kotwica, Stefanik (82' Uwakwe) - Bąk (75 Nowak), Serafin, Tomalski - Embalo.
Cierzniak - Stolarski, Wieteska, Lewczuk, Rocha - Martins (87' Astiz), Antolić - Novikovas (70' Luquinhas), Nagy, Praszelik (79' Karbownik) - Kante.

Wieteska (41.)
Kante (90.)

Nagy (61.) żółta kartka
Lewczuk (88.) żółta kartka

Mecze na żywo: Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa

*'

Koniec meczu! Legia Warszawa wyeliminowała Puszczę Niepołomice i awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski.

90+3'
Ależ to zepsuł Nagy - Węgier mógł podać lepiej ustawionym partnerom w sytuacji cztery na trzy z obrońcami Puszczy, ale zamiast tego, zdecydował się na uderzenie, które "wpadło do koszyczka" Górskiemu.

90+1'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

90'
0:2! Kante definitywnie kończy rywalizację w tym meczu! Luquinhas przeprowadził szarżę, uruchomił czarnoskórego snajpera swojej drużyny, ten wpadł w pole karne i strzałem lewą nogą podwyższył prowadzenie warszawian.

88'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym została pokazana Lewczukowi.

87'
Kante obił słupek! Napastnikowi zabrakło kilku centymetrów do szczęścia, a dobitkę Rochy znakomicie wybronił Górski.

87'
Ostatnia zmiana w Legii: Astiz zajął miejsce Martinsa.

85'
Warszawianom przez cały mecz brakowało skuteczności w polu karnym. Nie zmienia się to w końcowej fazie spotkania.

84'
Goście nie chcą stracić gola, przy czym jednocześnie nie chcą rzucić nadmiernych sił do ataku.

82'
Trzecia roszada w ekipie Tomasza Tułacza: Uwakwe wszedł w miejsce Stefanika.

81'

79'
Aleksandar Vuković podjął decyzję o kolejnej zmianie w swoim zespole: Karbownik wszedł na boisko, zastępując Praszelika.

77'
Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego.

76'
Korner mają piłkarze warszawskiej Legii.

75'
Druga korekta w składzie Puszczy Niepołomice: Nowak zastąpił Bąka.

72'
Luquinhas zaprezentował się we wszystkim znany sposób - świetnie ograł rywala i fatalnie uderzył z rogu pola karnego.

70'
Pierwsza roszada w Legii Warszawa: Luquinhas za Novikovasa.

69'
Skutecznie wybili futbolówkę piłkarze Wojskowych po centrze z narożnika placu gry.

68'
Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

66'
Szansę mieli zawodnicy Puszczy, ale nie było porozumienia między nimi i futbolówkę wybili goście.

65'
Centra Novikovasa nie miała prawa dojść do Kante. Brakuje wyczucia litewskiemu skrzydłowemu.

64'
Za moment na boisko powinien powrócić Stolarski. Bocznemu obrońcy potrzebna była pomoc sztabu medycznego Legii.

63'
Techniczne uderzenie Praszelika było dalekie od ideału - Górski tylko obserwował, jak piłka przeszła obok celu, jakim była bramka.

61'
żółta kartka Żółty kartonik dla Nagya za faul na przeciwniku.

60'
Novikovas próbował wymusić na arbitrze odgwizdanie rzutu wolnego, co nie uwadze rozjemcy, który nakazał grać dalej.

58'
Kante złapany na ofsajdzie.

57'
Niepołomiczanie nie są w stanie choćby podjąć próbę budowy ataku pozycyjnego.

55'
Legioniści kontrolują sytuację boiskową, ale nie mogą stracić czujności. Na to tylko czeka Puszcza.

53'
Dośrodkowanie Rochy umożliwiłoby Kante zdobycie bramki, gdyby nie uprzedziłby go Stępień.

51'
Źle uderzył z woleja Kotwica - gdyby dobrze trafił piłkę, to Cierzniak musiałby się napocić, aby zapobiec utracie gola.

50'
Niepołomicki zespół ma rzut rożny z lewej strony boiska.

48'
Górski nie miał najmniejszych kłopotów z zatrzymaniem piłki po strzale Novikovasa.

47'
Uraz odniósł Kante. Praszelik z tego względu wyekspediował piłkę na aut.

46'

*'
Zmiana w szeregach Puszczy Niepołomice: Mikołajczyk w miejsce Widejki.

*'
Piłkarze powrócili na murawę.

*'
Legia zasłużenie prowadzi po pierwszej części meczu. Puszcza jest w stanie tylko powstrzymywać ofensywne zapędy gości, ale nie potrafi wyprowadzić własnych ataków.

Przerwa.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

43'
Mocne uderzenie Stolarskiego zza pola karnego trafiło w obrońcę Puszczy.

42'
Legia nie zmienia swojej gry. W dalszym ciągu naciera na przeciwnika.

41'
0:1! Wieteska dał prowadzenie gościom! Dogranie Antolicia padło łupem stopera, który ładnym uderzeniem głową nie dał szans Górskiemu.

40'
Aktywny od początku Novikovas znalazł sobie miejsce do uderzenia. Rykoszet po próbie Litwina i jest rzut rożny.

39'
Kante minął bramkarza, zdecydował się odegranie piłki na środek pola karnego, gdzie byli tylko defensorzy Puszczy.

37'
Bardzo niecelnie uderzył zza szesnastki Kotwica.

36'
Warszawianie ponownie dali sobie radę z przyjęciem dogranej piłki.

35'
Tomalski zdobył rzut wolny dla piłkarzy drużyny miejscowej.

33'
Kapitalnie wybronił teraz Górski! Golkiper zatrzymał zmierzający do siatki strzał głową Praszelika.

31'
Martinsowi nie udało się skutecznie uderzyć z daleka.

30'
Taki sam efekt w poprzednich przypadkach - niepołomiczanie skutecznie się wybronili.

29'
Kolejny rzut wolny dla graczy stołecznej ekipy.

26'
Poważne zderzenie Nagya z Bąkiem. Wymuszona przerwa w grze, ponieważ Węgier ucierpiał.

25'
Puszcza nie może z kolei się przedrzeć przez środek pola Legii.

23'
Warszawski zespół bez przerwy szuka możliwości rozerwania zasieków obronnych rywala z Niepołomic. Jak do tej pory, bezskutecznie.

21'
Legioniści poradzili sobie z dośrodkowaniem Serafina. Obyło się bez zagrożenia.

20'
Stały fragment gry dla podopiecznych Tomasza Tułacza.

18'
Zabrakło szczęścia Kante w szesnastce - piłka niefartownie odbiła się od nogi Hiszpana.

17'
Dalekie wstrzelenie Widejki wpadło w ręce Cierzniaka.

16'
Embalo otrzymał oklaski od sympatyków Puszczy za efektowny strzał z okolicy linii pola karnego. Choć nie było to celne uderzenie, to próba zyskała uznanie.

15'
Główka Kante po wrzutce Novikovasa przeszła obok słupka.

14'
Na razie można zauważyć wyższą jakość w grze przyjezdnych.

12'
Rykoszet po centrze Rochy ułatwił interwencję Górskiemu.

11'
Martins posłał bombę z dystansu. Portugalczykowi zabrakło precyzji, dlatego też wznowi grę golkiper Puszczy Niepołomice.

9'
Ależ fatalnie skiksował Praszelik! W dogodnej sytuacji, po podaniu Kante, będąc niemal w sytuacji sam na sam z Górskim, wychowanek Legii nieczysto trafił piłkę i ta nie poleciała nawet w światło bramki.

7'
Antolić znalazł dograniem głowę Embalo, który złym wybiciem dał szansę Nagy'owi na uderzenie. Węgierski skrzydłowy strzelił nad poprzeczką.

6'
Goście mają rzut wolny na połowie gospodarzy.

5'
Za mocne było zagranie Stefanika w kierunku Serafina. Były pomocnik poznańskiego Lecha nie miał szans w pojedynku biegowym ze znacznie szybszym Stolarskim.

4'
Bardzo ładną dwójkową akcję rozegrali Nagy i Rocha. Portugalczyk odegrał futbolówkę do Węgra, a ten niecelnie uderzył z pierwszej piłki.

2'
Po krótkim rozegraniu do strzału doszedł Kotwica. Jego próba minęła jednak bramkę w niemałej odległości.

1'
Już mylą się defensorzy Legii - niezdecydowanie Wieteski i za lekkie podanie Martinsa wykorzystał Bąk, przeprowadził rajd, szukał później dograniem Embalo, ale zagranie zostało wybite na korner.

1'
Zaczęła Puszcza.

*'
Na murawie meldują się piłkarze obydwóch klubów.

*'
Zadanie rozstrzygania boiskowych sporów będzie należało do arbitra ze Szczecina - Artura Aluszyka.

*'
Ławka rezerwowych Puszczy: Niemczycki, Uwakwe, Żurek, Orłowski, Nowak, Furtak, Stawarczyk, Drobot, Mikołajczyk.

*'
Gospodarze zaczną mecz w powyższym zestawieniu.

*'
Rezerwowymi przyjezdnych będą: Majecki, Gwilia, Niezgoda, Karbownik, Vesović, Kostorz, Astiz, Luquinhas.

*'
Wyjściowy skład legionistów, jaki wybrał trener gości, jest już znany.

*'
Na papierze legioniści są ekipą znacznie mocniejszą od niepołomickiej Puszczy. To może jednak nie wystarczyć, co zostało ukazane wcześniej, jeśli podopieczni Aleksandara Vukovicia uznają, że mecz "wygra się sam".

*'
Pucharowe rozgrywki już w tym etapie pokazują, że ekstraklasowe zespoły nie mogą lekceważyć ekip z niższych lig. Drużyny, które na własnej skórze to poczuły, to Śląsk Wrocław i Wisła Kraków. Wrocławianie polegli i odpadli w rywalizacji z Widzewem Łódź, a krakowianie w zmaganiach z Błękitnymi Stargard.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego ma planowo zabrzmieć o godzinie 20:30.

*'
Witamy wszystkich bardzo serdecznie! Chcielibyśmy zaprosić Państwa do uważnego śledzenia relacji na żywo z ostatniego środowego meczu Pucharu Polski, który zostanie rozegrany między Puszczą Niepołomice i Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online