Odra Opole - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Odra Opole
Arka Gdynia
1 : 0

Krysiak (53' Rosa) - Mikinić, Kamiński (81' Wypych), Żemło - Adamec - Bonecki, Janus, Trojak, Błanik (86' Janasik), Wdowik - Sobol
Krzepisz - Olczyk, Maghoma, Marić, Samu Araujo (79' Łoś) - Nando, Budziński, Danch, Wawszczyk - Serrarens (46' Wilczyński), Siemaszko (72' Marcus)

Trojak (90+8.)

Adamec (70.) żółta kartka
Garcia (71.) żółta kartka
Araujo (75.) żółta kartka
Maghoma (90+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: Odra Opole - Arka Gdynia

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Rzutem na taśmę Odra Opole wyrzuciła z tej edycji rozgrywek Pucharu Polski faworyzowaną Arkę Gdynia.
Wszyscy na stadionie byli pewni, że musi być dogrywka, a tu nieoczekiwana sytuacja po stałym fragmencie gry odmieniła losy pojedynku o 180 stopni.

90+8'
Goooooooool! Odra Opole prowadzi! Trojak idealnie złożył się do bardzo dobrej wrzutki z kornera. Wyborne uderzenie piłki głową przelobowało wysuniętego bramkarza Arki Gdynia!

90+6'
Zablokowany strzał Janasika przez Dancha. Doświadczony stoper nie bał się bombowej próby zza pola karnego.

90+5'
Jakub Wawszczyk źle nakrył futbolówkę głową po wrzutce z rzutu rożnego. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

90+4'
Marcus da Silva bardzo zgrabnie złożył się do uderzenia zza pola karnego. Końcówkami palców piłkę nad poprzeczkę przeniósł Kacper Rosa.

90+2'
żółta kartka Christian Maghoma zbyt agresywnie zagrywał łokciem w starciu powietrznym. W pełni zasłużona żółta kartka dla stopera Arki Gdynia.

90+1'
Wynik jest niepewny dla obu stron. Jeden chaotyczny atak może przynieść zwycięskiego gola.

90'
Arbiter główny doliczył aż 8 minut.

89'
Olczyk korzysta z fachowej opieki medycznej. Obrońca został nadepnięty na stopę.

88'
Zanosi się na dogrywkę.

86'
Janasik dał zmianę za Błanika. Była to trzecia roszada przeprowadzona przez trenera Piotra Plewnię.

84'
Arka próbuje bardzo groźnie kontratakować. Ogromne błędy popełniają gospodarze na swojej połowie.

83'
Żadnej z ekip nie uśmiecha się dogrywka. Wszyscy chcą zakończyć dzisiejsze starcie w regulaminowym czasie gry.

81'
Mateusz Wypych w miejsce Mateusza Kamińskiego, który przed momentem przy pomocy medyków opuścił boisko.

80'
Mateusz Kamiński kontuzjowany. Sztab medyczny szybko przybiegł mu do udzielenia pomocy.

79'
Samu Araujo zakończył swój udział w tym pojedynku. Szansę otrzymał od Jacka Zielińskiego Jan Łoś.

77'
Kolejna dobra centra od narożnika boiska po stronie Odry. Obrona Arki wystawiona ponownie na bardzo trudną próbę.

75'
żółta kartka Samu Araujo ukarany żółtym kartonikiem za bardzo ostrą postawę na płycie boiska.

74'
Jeśli nie zmieni się rezultat, to będziemy świadkami dogrywki.

72'
Kapitan Arki Gdynia, Rafał Siemaszko, opuścił plac gry. Za doświadczonego napastnika wszedł na boisko Marcus da Silva.

71'
żółta kartka Nando Garcia też ujrzał żółtą kartkę za nadmierne dyskusje z sędzią głównym.

70'
żółta kartka Martin Adamec bardzo twardo walczył o piłkę. Nieprzepisowe zagranie łokciem w twarz swojego rywala.

69'
W tej chwili Odra Opole jest bliższa zmiany wyniku.

67'
Kacper Krzepisz idealnie sparował piłkę na poprzeczkę, po bardzo dobrym uderzeniu głową Trojaka! Rzut rożny mógł dać upragnionego gola pierwszoligowej drużynie.

66'
Bonecki nie potrafił sobie przyjąć futbolówki w bardzo dobrej sytuacji na zaskoczenie przeciwnika. Miał czego żałować, bo daleko byli ustawieni defensorzy przyjezdnych.

64'
Płaskie, groźne wstrzelenie piłki przez Adameca. Z ogromnym problemem zwycięsko poradzili sobie obrońcy Arki Gdynia, wybijając piłkę za swoją szesnastkę.

63'
Faulowany był zawodnik Odry Opole. Mikinić nie zdołał się obrócić z piłką, ponieważ Nando Garcia go zahaczył o nogę.

61'
Przewaga liczebna piłkarzy Arki w swoim polu karnym uniemożliwiła gospodarzom skuteczne wybicie rzutu rożnego.

59'
Arbiter zauważył przewinienie w polu karnym Odry. Kamiński został okrutnie odepchnięty.

58'
Za krótko posłana piłka od rzutu rożnego. Źle korner rozegrał Krzysztof Janus.

56'
Maghoma bliski zdobycia gola samobójczego. Zagranie głową miało opuścił pole karne, ale zamiast tego powędrowało w kierunku światła bramki. Ostatecznie wylądowała obok prawego słupka.

55'
Ładna przewrotka w wykonaniu Rafała Siemaszko. Ekwilibrystyczna próba przeleciała jednak obok prawego słupka bramki.

53'
Kacper Rosa wszedł za kontuzjowanego Artura Krysiaka.

51'
Artur Krysiak dał jasny sygnał szkoleniowcom Odry Opole, że nie będzie zdolny do kontynuowania tego spotkania.

50'
Za chwilę powinniśmy zobaczyć zmianę w bramce Odry Opole. Artur Krysiak bardzo nieszczęśliwie upadł na murawie.

49'
Artur Krysiak korzysta z pomocy fizjoterapeutów.

48'
Bardzo blisko była Arka przed wyjściem na prowadzenie! Rafał Siemaszko niemal idealnie wyszedł do centry z prawego skrzydła i bardzo dobrym strzałem głową obił poprzeczkę bramki!

47'
Jakub Wilczyński rozegra całą drugą połowę w składzie gości. Fabiana Serrarensa nie zobaczymy już na płycie boiska.

46'
Piłkarze Arki Gdynia rozpoczęli drugą połowę dzisiejszego meczu!

Koniec I części gry!

45+1'
Trojak fantastycznie przymierzył z bardzo niełatwej piłki. Efektowny wolej poleciał bardzo blisko obok lewego słupka bramki Arki Gdynia.

45'
Jedna minuta doliczona.

44'
Jeden z graczy Arki Gdynia dotknął futbolówkę głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie udało się stworzyć nic groźnego. Piłka przeleciała wyraźnie nad poprzeczką.

43'
Arka otrzymała sposobność na napsucie krwi rywalom. Będzie rzut wolny blisko pola karnego Odry Opole.

42'
Sobol przewrócił się w polu karnym Arki. Jednakże nie było żadnych podstaw do podyktowania rzutu karnego. Po raz kolejny oglądaliśmy spory chaos w szeregach obrony gości.

40'
Jakub Wawszczyk przewinił w walce o dośrodkowanie z prawej flanki boiska. Arbiter główny musiał odgwizdać faul w ofensywie.

38'
Samu Araujo solidnie huknął z dystansu. Kamiński nie przestraszył się silnie uderzonej piłki i zablokował strzał swoim ciałem.

36'
Wielkie zamieszanie pod bramką Arki Gdynia. Bardzo niepewna interwencja Krzepisza na przedpolu. Niezdarne piąstkowanie piłki mógł wykorzystać jeden z przeciwników, aczkolwiek jego obrońcy w porę zaasekurowali sytuację.

35'
Kacper Krzepisz poradził sobie doskonale z bardzo nieprzyjemnym rykoszetem. Młody goalkeeper wyciągnął bardzo trudny strzał w prawy, dolny róg bramki.

33'
Olczyk posłał wysoce za głęboką centrę od rzutu wolnego. Bramkarz Odry Opole otrzymał bardzo hojny prezent od swojego oponenta.

31'
Obaj trenerzy oglądają ten mecz na stojąco. Bardzo głośno dzielą się swoimi przemyśleniami taktycznymi.

29'
Widowisko w Opolu jest mocno wyrównane. Ciężko Nam teraz wskazać na ekipę lepszą na płycie boiska.

27'
Marcin Budziński już w swojej historii pokazywał, że potrafi strzelać zza pola karnego. Doświadczony pomocnik Arki przed chwilą podjął odważną próbę, lecz silny strzał poleciał obok prawego słupka bramki.

26'
Za długo z piłką krążyli gracze Odry Opole. Obrońcy Arki Gdynia w odpowiednim momencie zareagowali i zażegnali niebezpieczeństwo.

24'
Marcić ewidentnie poturbował swojego rywala. Zawodnik Arki otarł się mocno o żółtą kartkę.

22'
Rafał Siemaszko nie dosięgnął do bardzo dobrego dośrodkowania z prawego sektora boiska.
A chwilę później Marić solidnie kropnął z pół woleja, jednak jego próba poleciała wysoko nad poprzeczką.

21'
Sobol leży na murawie. Młody zawodnik ucierpiał po walce o górną futbolówkę.

19'
Podopieczni Jacka Zielińskiego sukcesywnie przyśpieszają swoje ataki na połowie Odry Opole.

17'
Mikinić ryzykownie zagrał wślizgiem w swoim polu karnym. Miał bardzo sporo szczęścia, że piłka nie wpadła do bramki po jego interwencji.

16'
Samu Araujo z pełną premedytacją dotknął futbolówkę ręką. W tej sytuacji nie zastosowano jednak kary indywidualnej.

15'
Sebastian Bonecki popełnił podręcznikowy faul taktyczny. Widzieliśmy celowe zatrzymanie akcji przeciwnika.

13'
Gospodarze szukają skutecznego sposobu na przełamanie bloku defensywnego Arki Gdynia.

12'
Sztab medyczny gdyńskiego klubu przybiegł pomóc napastnikowi.

11'
Silnie próbował Wawszczyk z okolic czternastego metra. Bardzo niefortunnie nabił swojego kolegę z klubu, Serrarensa.

10'
Czekamy na jakieś dogodne sytuacje strzeleckie po obu stronach. Na razie obie drużyny się nawzajem "badają".

8'
Olczyk nie dobiegł do zagrania na obieg od Siemaszki. Była szansa na skonstruowanie groźnej akcji na lewej flance boiska.

7'
Bardzo zagęszczona środkowa strefa boiska. Nikt nie odkłada nogi.

5'
Temu widowisku przypatrują się arbitrowie, obsługujący system VAR.

4'
Rafał Siemaszko postanowił dośrodkować z prawego skrzydła boiska. Futbolówka wpadła wprost na głowę jednego z przeciwników.

2'
Płasko wrzucona piłka z prawego narożnika boiska. Obrona Arki skutecznie zabezpieczyła się przed zagrożeniem.

2'
Premierowy korner w tym pojedynku. Dla Odry Opole. Maghoma nie ryzykował i wybił piłkę za linię końcową.

1'
Gospodarze rozpoczęli od środka boiska.

*'
Sędzia zagwizdał początek spotkania!

*'
Piłkarze obu ekip są już na płycie murawy. To oznacza, że za chwilę się rozpocznie długo wyczekiwany mecz.

*'
Pan Daniel Stefański poprowadzi zbliżające się widowisko.

*'
Zawody w Opolu zostaną rozegrane w ramach 1/32 finału Pucharu Polski. Spotkanie zainauguruje o godz. 17:30

*'
Zachęcamy Wszystkich do śledzenia wraz z Nami relacji "LIVE" z meczu: Odra Opole - Arka Gdynia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Odra Opole - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online