Korona Kielce - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Kozioł, Szymusik, Pierzchała, Marquez, Dziwniel, Kovacević (89' Tzimopoulos), Pućko, Jukić, Cebula (67' Radin), Żyro (65' Papadopulos), Pacinda.
Putnocky, Broź, Puerto, Golla, Stiglec, Łabojko (83' Żivulić), Chrapek, Musonda (55' Marković), Pich, Płacheta, Exposito (77' Szczepan).

Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne meczyki na żywo

90+5'
Koniec meczu! Korona pokonała Śląsk Wrocław 1:0.

90+4'
Chrapek uderzył wolejem z pola karnego i znakomicie Kozioł wybił piłkę na rzut rożny.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
Tzimopoulos zastąpił Kovacevicia.

84'
żółta kartka Szczepan ukarany żółtą kartką.

83'
Żivulić zastąpił Łabojko.

81'
żółta kartka Marković ukarany żółtą kartką.

79'
Goool! 1:0 dla Korony! Od kilku minut gospodarze grali lepiej! Pućko wyłożył piłkę do Radina, a ten huknął z 20 metrów i zaskoczył Putnocky'ego.

77'
Exposito opuścił boisko, a zastąpił go Szczepan.

77'
3 651 kibiców zasiadło na trybunach.

76'
Niesamowite! Powinno być 1:0 dla Korony! Z pola karnego z woleja uderzył Kovacević, ale z linii bramkowej piłkę wybił Puerto.

74'
Decyzja podtrzymana. Spalony. Wciąż 0:0.

72'
PIłka w bramce Śląska, ale sędzia odgwizdał spalonego. Czekamy na VAR. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska gola zdobył Jukić, ale sędzia uznał, że po drodze na spalonym był Papadopulos, który absorbował uwagę bramkarza. Spalony był jednak wątpliwy.

67'
Radin zastąpił Cebulę.

65'
Papadopulos zastąpił Żyrę.

62'
żółta kartka Puerto ukarany żółtą kartką.

62'
W drugiej połowie lepszy jest Śląsk.

60'
żółta kartka Szymusik ukarany żółtą kartką.

59'
Pich uderzył lewą nogą z pola karnego, ale Kozioł zdołał oddać piłkę.

58'
Groźne dośrodkowanie w pole karny Korony, ale dobrze interweniował jeden z obrońców.

57'
Brakuje sytuacji strzeleckich w tym meczu.

55'
Marković zastąpił Musondę.

48'
Chrapek uderzył z rzutu wolnego, ale pewnie interweniował Kozioł.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45'
Sędzia doliczył minutę.

45'
Sprzed pola karnego uderzył Chrapek, ale pewnie interweniował Kozioł.

40'
Cebula ładnie ograł rywala w polu karnym, ale jego płaskie zagranie zostało przecięte przez obrońcę.

37'
Coraz większa przewaga Korony. Ładny strzał z pola karnego oddał Pućko, ale piłka wylądowała na górnej siatce.

32'
Pacinda otrzymał dobre podanie i uderzył lewą nogą z pola karnego, ale pewnie interweniował Putnocky.

31'
Jukić z dystansu uderzył wyraźnie nad bramką.

30'
Od dłuższego czasu Korona gra bardzo dobrze.

25'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzył Kovacević. Prosto w ręce Putnocky'ego.

24'
Świetne dogranie do Cebuli, ten szukał kolegi w polu karnym, ale piłkę na rzut rożny wybił Pich.

21'
Korona również stara się atakować, ale nie może przedrzeć się przez defensywę wicelidera PKO Ekstraklasy.

20'
Posiadanie piłki: 41% - 59%.

18'
Po dośrodkowaniu w pole karne głową obok słupka uderzył Exposito.

18'
Kozioł wyszedł daleko poza pole karne i zdołał wybić piłkę. Jeszcze jeden z zawodników próbował z daleka umieścić ją w pustej bramce, ale dobrze asekurował obrońca.

15'
Kwadrans gry za nami. Jak na razie bez bramek.

12'
Kovacević próbował mijać obrońcę, ale łatwo stracił piłkę.

10'
Exposito zagrywał w polu karnym, ale piłkę złapał Kozioł.

8'
Śląsk stara się prowadzić grę, a Korona nastawia się na kontry.

7'
Stiglec zdecydował się na strzał z dystansu, ale został zablokowany.

2'
Mogło być 1:0 dla Śląska. Łabojko kapitalnie zagrał do Płachety, który był sam na sam z bramkarzem, ale górą z tego pojedynku wyszedł Kozioł.

1'

'
Śląsk ostatnie cztery mecze w PKO Ekstraklasie zremisował. Mimo tego wciąż jest w ścisłej czołówce. W środku tygodnia wrocławianie odpadli z Pucharu Polski po porażce 0:2 z Widzewem Łódź. Korona Kielce nie wygrała żadnego z ostatnich dziesięciu meczów.

'
Śląsk Wrocław jest obecnie wiceliderem PKO Ekstraklasy. Do Pogoni Szczecin traci jeden punkt i ma taki sam dorobek jak trzecia Legia Warszawa. Korona Kielce w tym sezonie rozczarowuje. Zdobyła zaledwie pięć punktów (Śląsk ma ich 17) i jest przedostatnia.

'
Rezerwowi Śląska Wrocław: Kajzer, Celeban, Pawelec, Hołownia, Żivulić, Marković, Cholewiak, Szczepan, Boruń.

'
Rezerwowi Korony Kielce: Kukić, Tzimopoulos, Spychała, Radin, Zalazar, Arweladze, Lioi, Djuranović, Papadopulos.

'

Mecze na żywo: Korona - Śląsk

Zapraszamy do śledzenia meczu Korona Kielce - Śląsk Wrocław na żywo. Początek transmisji o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online