SC Paderborn - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
SC Paderborn
2 : 3

Huth - Dräger, Kilian, Hünemeier, Collins - Souza (74' Ritter), Vasiliadis, Gjasula (86' Shelton), Antwi-Adjei - Zolinski (63' Proger), Michel
Neuer - Pavard, Süle, Boateng, Hernandez (48' Davies) - Kimmich, Thiago (47' Martinez) - Gnabry, Coutinho, Coman - Lewandowski (81' Muller)

Dziękujemy Wszystkim za uwagę.

Przed chwilą piłkarze usłyszeli ostatni gwizdek sędziego głównego! W thrillerze Bayern Monachium zgarnął komplet punktów.

90+3'
żółta kartka Sebastian Vasiliadis rażąco naruszył powszechnie obowiązujące przepisy gry. Żółta kartka na jego koncie.

90+2'
Z czasem ścigają się gospodarze. Niemal cała drużyna jest zaangażowana w działalność ofensywną na boisku. Rzuty rożne są jednym ze środków, które mają dać upragnione wyrównanie.

90+1'
Arbitrowie uznali, że 3 minuty dłużej potrwają dzisiejsze zawody.

90'
Jannik Huth bardzo prosto zatrzymał sygnalizowany strzał Serge Gnabry'ego. Udało się gościom ukraść cenne sekundy gospodarzom.

89'
Na szybkie rozgrywanie piłki w końcówce tego spotkania stawiają gospodarze. Z szybkością jednak nie równa się precyzja.

88'
Wielkimi krokami zbliża się koniec regulaminowego czasu gry dzisiejszej rywalizacji.

86'
Ostatnia zmiana personalna w tym pojedynku 6. kolejki Bundesligi. Khiry Shelton za Klausa Gjasulę.

85'
Gooooooool! 2:3! Emocje będą Nam towarzyszyć do samego końca! Jamilu Collins zaskoczył wszystkich, dzięki idealnemu zagraniu z powietrza. Manuel Neuer musiał wyjąć piłkę z własnej siatki.

83'
Pomimo dwubramkowego prowadzenia przyjezdni muszą cechować się wielką koncentracją. Przed kilkoma sekundami świetnie się wybronili z zagrożenia, jakim było dośrodkowanie od rzutu rożnego.

81'
Zdobycie gola był ostatnim akcentem na boisku w wykonaniu Roberta Lewandowskiego. Naszego rodaka na płycie murawy zmienił Thomas Muller.

80'
Na taki obrót czekali polscy kibice. GOL! Robert Lewandowski po długich minutach czekania w tym starciu wpisał się na listę strzelców! Polski napastnik dopadł do genialnego podania, przełamującego całą linię obrony Paderborn. "Lewy" w decydującej fazie akcji umiejętnie podciął futbolówkę nad goalkeeperem.

78'
Javi Martinez w znakomitym stylu zaasekurował sytuację po ładnym crossowym podaniu w kierunku napastnika Rittera.
Na boisku piłka toczy się w bardzo szybkim tempie.

77'
Między innymi przez rzuty rożne SC Paderborn chce doprowadzić do remisu. Obrona gości zachowuje jednak pełną czujność i przytomność pod swoją bramką.

75'
Przed Nami decydujący kwadrans. Losy tego spotkania są nadal otwarte. Bayern Monachium wyraźnie utracił kontrolę nad boiskową rzeczywistością.

74'
Marlon Ritter zameldował się na placu gry. Sporo zaangażowania i wysiłku w ten włożył zmieniony Cauly Oliveira-Souza.

72'
Ofensywa ze strony SC Paderborn trwa w najlepsze. Piłkarze uwierzyli w to, że można z takim rywalem, jak Bayern, zdobyć punkty.

70'
Kai Proger dostał kolejny prezent od obrońców Bayernu, którzy bardzo źle zachowali się we własnej strefie. Snajper, mając dobrą okazję, uderzył poniżej wszelkich oczekiwań. Piłka poleciała obok światła bramki.

68'
Goooooool! Tego nikt się nie spodziewał! SC Paderborn złapało "kontakt" z Bayernem! Kai Proger był tam, gdzie powinien być rasowy napastnik. Zawodnik doskonale zachował się w polu karnym rywala i z głębi pola karnego posłał futbolówkę w lewy, dolny róg bramki. Manuel Neuer nie miał szans na skuteczną reakcję.

66'
Joshua Kimmich podjął próbę dokładnej wrzutki na pole karne przeciwnika. Wybornie ustawiony i interweniujący Luca Kilian. Goście chcą bardzo podwyższyć stan tych zawodów.

65'
Serge Gnabry wymownymi gestami przeprosił swoich kolegów z drużyny za koszmarną próbę dośrodkowania. Sytuacja mogła przy dobrym wykonaniu dać Bayernowi kolejnego gola w tym starciu.

63'
Jesteśmy świadkami zmiany u gospodarzy. Kai Proger przywitał się z publicznością, a z boiskiem pożegnał się Ben Zolinski.

62'
Monachijska drużyna ma pełną kontrolę na płycie murawy. Mamy wrażenie, że strzelenie kolejnych goli w tym spotkaniu, to tylko formalność.

60'
Godzina gry tych zawodów już przeszła do historii. Kibice przyjezdnych mają pełne prawo do radości. Ich pupile mają dwubramkową zaliczkę.

58'
Przy akcji bramkowej kluczową rolę odegrali Joshua Kimmich oraz Serge Gnabry, którzy wyśmienicie zamienili podania na jeden kontakt, ogrywając obronę przeciwnika.

57'
Goooooool! Philippe Coutinho mocno pracował na to, żeby wpisać na się na liście strzelców! Brazylijski gwiazdor Bayernu popisał się wielką precyzją przy strzale z pola karnego rywala.

55'
Manuel Neuer dostał sposobność na zanotowanie dobrej interwencji. Niemiecki goalkeeper wyśmienicie wyszedł do prostopadłej piłki.

54'
Przy aktualnych wynikach na innych obiektach Bayern Monachium wskoczyłby na pozycję lidera w tabeli, mając 14 punktów. O jeden więcej od RB Liepzig.

53'
Kornery nie są dzisiaj zagraniami firmowymi obu ekip. Kolejna już centra Philippe'a Coutinho nie przedostała się przez dobrze ustawiony blok obronny Paderborn.

51'
W składzie gospodarzy bez zmian personalnych.

50'
Przed chwilą oglądaliśmy festiwal rzutów rożnych w wykonaniu gospodarzy. Centry Cauly'ego Souzy nie docierały do zawodników w koszulce SC Paderborn.

48'
Trener gości postanowił po raz drugi coś zmienić w zestawieniu. Alphonso Davies pojawił się na murawie za Lucasa Hernandeza.

47'
W składzie Bayernu Monachium obejrzeliśmy roszadę personalną, a mianowicie Thiago Alcantarę na placu gry zmienił Javi Martinez.

46'
Czas najwyższy wznowić grę po przerwie!

Bayern próbował wyprowadzić jeszcze jakąś akcję, ale sędzia główny to uniemożliwił, ponieważ czas I części gry dobiegł końca.

45'
Sędzia techniczny na swojej elektronicznej tablicy oznajmił, że I odsłona potrwa o jedną minutę dłużej.

43'
żółta kartka Piłkarze na boisku wyczerpali już cierpliwość sędziego głównego. Nicklas Sule przyznał się do brzydkiego wejścia, mającego na celu przerwanie ataku rywala.

42'
Wiele wskazuje na to, że popularni "Bawarczycy" zakończą pierwszą połowę, jako zwycięzcy.

41'
Muhamed Drager skutecznie zneutralizował centrę z prawego narożnika boiska. Philippe Coutinho dogrywał futbolówkę.

39'
Podopiecznym Steffena Baumgarta ogromnie trudno jest wyjść z jakimś groźnym kontratakiem.

38'
Ponownie dokładnie z rzutu rożnego dośrodkować chciał Philippe Coutinho. Jego głęboka wrzutka nie sprawiła większych problemów zespołowi SC Paderborn.

36'
Do tej pory obejrzeliśmy 7 kornerów. Pięć z nich zostało wykonanych przez klub gospodarzy.

35'
Przewinienia taktycznego dokonał przed chwilą Klaus Gjasula. Sędzia nie chciał zastosować kary indywidualnej.

33'
Kingsley Coman szuka swojego gola w tym meczu. Skrzydłowy wciąż pamięta o zmarnowanej szansie z początku pojedynku. Tym razem solidnie huknął zza pola karnego, jednak futbolówka poleciała minimalnie obok prawego słupka.

32'
Trzeba przyznać obrońcom Bayernu Monachium, że bardzo dobrze uzupełniają się w swoim bloku. Umiejętnie przesunięcia powodują problemy w rozegraniu u gospodarzy.

30'
Jannik Huth podjął ryzykowną, ale w pełni skuteczną decyzję o dalekim wyjściu z bramki. Dzięki temu powstrzymał Roberta Lewandowskiego.

28'
Stały fragment gry nie przyniósł SC Paderborn większego splendoru. Sytuacja została dobrze wyjaśniona przez rywali.

27'
Benjamin Pavard nie wytrzymał próby nerwów w pojedynku o piłkę ze swoim przeciwnikiem. Francuz powinien uważać na swoją nadmierną agresję, bo za chwilę może wylądować w notesie sędziego głównego.

25'
Aktualnego mistrza Niemiec w zbliżający się wtorek czeka konfrontacja z Tottenhamem Hotspur, w ramach 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

23'
Philippe Coutinho podjął się wykonania rzutu rożnego. Brazylijczyk rozegrał on go w taki sposób, że przeciwnicy mogli prosto zatrzymać akcję.

21'
37% - 63%. W taki sposób kształtuje się statystyka, która odnosi się udziału posiadania futbolówki.

20'
Gospodarze muszą mieć świadomość, że zdobyty gol przez Bayern tylko napędzi ofensywne działania tej drużyny.

18'
Mohamed Drager został dostrzeżony przez sędziego asystenta na pozycji spalonej.

17'
Gooooooool! To musiało się tak skończyć! Monachijczycy są na prowadzeniu! Serge Gnabry popisał się znakomitym kunsztem strzeleckim w szesnastce przeciwnika, wykorzystując świetną asystę Philippe'a Coutinho. Przy uderzeniu z najbliższej odległości bramkarz był bez szans.

15'
Arbiter liniowy w porę wychwycił sytuację na połowie Bayernu Monachium. Na pozycji spalonej był Michel.

14'
Rośnie ilość niewykorzystanych szans po stronie Bayernu. W wyśmienitym stylu w uliczkę kolegę z drużyny wyprowadził Robert Lewandowski. Kingsley Coman w starciu z bramkarzem rywala kopnął piłkę w sposób bardzo niezdarny. Ta nie poleciała nawet w światło bramki.

13'
Gospodarze próbowali odpowiedzieć na wydarzenia boiskowe strzałami z dalszej odległości. Taką nieudolną próbą przed momentem błysnął Collins. Futbolówka ominęła lewy słupek bramki.

11'
Sędzia główny został zmuszony do błyskawicznej reakcji. Joshua Kimmich w bardzo brzydki sposób zatrzymał kontrę rywala. Nie było to etyczne zachowanie na boisku.

10'
Philippe Coutinho zaprzepaścił wyborną okazję na zmianę wyniku! Brazylijczyk w sytuacji, gdzie powinien spokojnie wpakować piłkę do bramki, obił jedynie poprzeczkę!
Przyjezdni po raz kolejny kilkoma podaniami rozbili blok defensywny swojego oponenta.

9'
W tej chwili oglądamy dynamiczny Bayern Monachium.

8'
Już w 8. minucie tego pojedynku Robert Lewandowski dostał świetną szansę strzelecką od swoich kolegów z drużyny. Kapitalne podanie na wolne pole nie zostało jednak skutecznie wykończone przez Polaka. Robert Lewandowski w idealnym położeniu posłał piłkę obok prawego słupka bramki.

6'
Gospodarze stoją dzisiaj przed szansą odniesienia pierwszej wygranej ligowej na swoim obiekcie. Dwie próby w tym sezonie zakończyły się srogimi porażkami.

4'
SC Paderborn nie chce dzisiaj pełni rolę statysty. Bardzo dobry początek dzisiejszego meczu w wykonaniu tej ekipy.

3'
Stałe fragmenty gry są mocnym punktem drużyny gospodarzy. Przed chwilą piłkę od narożnika boiska wznowił Antwi-Adjei, ale jego centra nie zaskoczyła skutecznie ustawionej defensywy Bayernu.

1'
Wyraźnym faworytem tej potyczki są aktualni mistrzowie Niemiec.

*'
Pierwsza odsłona tego widowiska wystartowała!

*'
Piłkarze obu ekip znajdują się już na płycie boiska.

*'
Obsada rezerwowa gości: Ulreich, Martinez, Cuisance, Davies, Tolisso, Mueller, Alaba.

*'
Zawodnicy na ławce rezerwowych gospodarzy: Zingerle - Strohdiek, Ritter, Pröger, Shelton, Sabiri, Jans, Mamba, Holtmann.

*'
Robert Lewandowski znalazł się w pierwszym składzie ekipy z Monachium na dzisiejszy mecz.
Polski napastnik dynamicznie kroczy w kierunku kolejnej korony królu strzelców niemieckiej Ekstraklasy. Popularny "Lewy" po 5. seriach gier ma na koncie 9 goli.

*'
Spotkanie 6. kolejki niemieckiej Bundesligi poprowadzi Pan Felix Zwayer.

*'
Początek starcia przewidziano na godz. 15:30

*'
Zapraszamy bardzo serdecznie Wszystkich do przeżywania wraz z naszą redakcją emocji z meczu: SC Padeborn - Bayern Monachium.
Nasza redakcja przygotuje relację "LIVE" z wyżej wspomnianego wydarzenia piłkarskiego.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z SC Paderborn - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online