Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 3

Węglarz - Wójcicki, Guilherme, Runje, Arsenić - Pospíšil (80' Poletanović), Romanczuk, Prikryl (73' Savković), Camara (90' Kwiecień), Jesús Imaz - Klimala
Stipica - Bartkowski, Kostas, Dąbrowski, Matynia - Kowalczyk, Kozulj, Listkowski (64' Hostikka) Spiridonović (79' Frączczak), Zech - Buksa (89' Benyamina)

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Koniec starcia w Białymstoku! Pogoń Szczecin wywozi z tego miasta trzy punkty.

90+6'
Gospodarze w natarciu! Ostatnie sekundy nadziei.

90+5'
Jesus Imaz zdobył jednak gola w pełni legalnego! 2:3! Emocje są nadal!

90+4'
Trwają konsultacje. Chodzi o to, czy ten gol został nieuznany zbyt pochopnie?

90+4'
Jesus Imaz zdobył gola po ładnej, składnej akcji Jagiellonii. Gol nie mógł zostać zatwierdzony, ponieważ dopatrzono się ofsajdu.

90+3'
Pogoń Szczecin już powoli dopisuje sobie komplet punktów.

90+1'
Zvonimir Kozulj na pozycji spalonej.
Sędziowie przedłużyli ten mecz o 4 minuty.

90'
Bartosz Kwiecień został wprowadzony na boisko w miejsce Juana Camary.
Ostatnia roszada w tym starciu ligowym.

89'
Adam Buksa zasłużył na gromkie brawa od publiczności. Snajper zszedł z boiska, a Soufian Benyamina wkroczył na plac gry.

88'
Jagiellonia, jeśli marzy o punktach, to musi jak najszybciej zdobyć "kontakt".
Czy starczy na to czasu?

87'
Gooooooool! 1:3! Zgrabnie wyprowadzona kontra zakończyła się podwyższeniem wyniku. Kilka krótkich podań umożliwiła Adamowi Frączczakowi zdobycie gola. Damian Węglarz nie potrafił wybronił strzału w bliższy róg (lewy).

85'
Marko Poletanović za mocno wstrzelił piłkę od narożnika boiska. Rośnie przewaga Jagiellonii, ale nie idzie za tym nic konkretnego.

83'
Jesus Imaz oddał soczysty strzał! Z tym zagraniem wielkie problemy miał Dante Stipica, który popełnił bardzo duży błąd w sztuce bramkarskiej. Miał szczęście, że nikt z rywali nie zdążył do dobitki.

82'
Coraz mniej czasu pozostało podopiecznym Ireneusza Mamrota na to, żeby "powrócić do gry".

80'
Ten mecz zakończył się dla Martina Pospisila. Pomocnik został zastąpiony przez Marko Poletanovicia.

79'
Swój występ w tym meczu zanotuje Adam Frączczak. Syrdian Spiridonović poszedł w stronę ławki rezerwowych.

78'
Losy tego spotkania są sprawą otwartą. Gospodarze dali się "odrodzić" swoim oponentom w tych zawodach.

76'
Goooooooool! Adam Buksa zawodowo wykonał rzut karny! Doskonale uderzona futbolówka wpadła do bramki Jagiellonii Białystok. Strzał w lewy, dolny róg bramki był do bólu precyzyjny.

75'
Możliwe, że za chwilę Pogoń będzie miała rzut karny! Juan Camara źle zachował się we własnym polu karnym.

73'
Tomas Prikryl opuścił plac gry. Milan Savković desygnowany na murawę.

71'
51% udziału w posiadaniu piłki przy graczach Ireneusza Mamrota. 49% po stronie gości ze Szczecina.

70'
Wkraczamy w decydującą fazę meczu w Białymstoku. Pogoń Szczecin potrafiła się obudzić po dosyć mizernej pierwszej części gry.

68'
Damian Węglarz znów na posterunku. Młody goalkeeper Jagiellonii świetnie poradził sobie z kąśliwym uderzeniem Zvonimira Kozulja. Adam Buksa znów chciał dobijać, jednakże został skutecznie powstrzymany.

66'
Na pozycji spalonej znaleziony został Spiridonović. Od rzutu wolnego nową akcję wznowią zawodnicy gospodarzy.

65'
żółta kartka Jakub Wójcicki przewinił w środkowej strefie boiska. Pan Frankowski wyciągnął żółty kartonik za spóźnione zagranie.

64'
Santeri Hostikka pojawił się już wśród piłkarzy na murawie. Marcin Listkowski został zdjęty z boiska przez Kostę Runjaicia.

62'
Damian Węglarz niefrasobliwie odbił przed siebie strzał. Błąd techniczny próbował błyskawicznie wykorzystać Adam Buksa, ale powracający defensor go uprzedził.
A chwilę wcześniej solidnym uderzeniem z dystansu popisał się Hubert Matynia.

61'
Dynamicznie przygotowywana jest roszada personalna u przyjezdnych.

60'
Bardzo dobra godzina gry w Białymstoku. Każda ze stron walczy o to, aby sięgnąć po pełną pulę.

58'
Pogoń Szczecin mocno uwierzyła w swoje możliwości po doprowadzeniu do wyrównania. Często posyłane są piłki w stronę Adama Buksy.

56'
Gooooooool! Sebastian Kowalczyk wpisał się na listę strzelców w tym pojedynku! Kombinacyjnie rozegrany korner zaskoczył Jagiellonię. Sebastian Kowalczyk nie miał żadnych problemów z tym, żeby z bliskiej odległości wpakować piłkę do siatki.

55'
Groźna wrzutka Huberta Matynii. Zoran Arsenić w sporym zamieszaniu zdołał uspokoić całą sytuację.
Oglądaliśmy zryw ofensywny u gospodarzy.

53'
W nieudany sposób Jagiellonia wybiła korner. Wgranie piłki było łatwe do przechwycenia dla defensorów popularnych "Portowców".

51'
Przy takim rezultacie Jagiellonia Białystok wskoczyłaby na fotel lidera.

49'
W obu składach nie zauważyliśmy zmian personalnych.

48'
Drużyna gospodarzy szybko po wznowieniu gry chce podwyższyć stan meczu. Tomas Prikryl został skutecznie powstrzymany w całkiem niezłej sytuacji.

46'
Piłkarze rozpoczęli II część gry!

W pierwszej części gry Jagiellonia Białystok zaprezentowała się z dużo lepszej strony. Podopieczni Ireneusza Mamrota wykazywali się wielką kreatywnością w grze w ofensywie.
Obaj trenerzy mają teraz kwadrans na przekazanie swoich uwag taktycznych.

Koniec I odsłony tego widowiska.

45+1'
Dwie minuty doliczone przez gremium sędziów.

45'
Juan Camara próbował naprawić swój prosty błąd faulem. Arbiter przerwał akcję.

44'
Ostatnie sekundy gry w I połowie tego spotkania ligowego.

43'
Goooooool! Cierpliwość oraz pracowitość popłaciła! Juan Camara oddał zabójczy strzał z dwunastego metra. Bardzo precyzyjne uderzenie w prawy sektor bramki było trudne do wyciągnięcia dla Dante Stipicy.

41'
Pogoń próbuje uciec od swojego pola karnego. Ostatnie minuty tego starcia stawały pod znakiem wielkiej dominacji ze strony Jagiellonii.

40'
Jesus Imaz mógł uszczęśliwić swoich kibiców! Spudłował z bardzo bliskiej odległości od bramki. Strzał z okolic 7-8 metrów powinno spokojnie wpaść do bramki Dante Stipicy.

38'
Kolejną okazję zagrania piłki głową w kierunku światła bramki otrzymał Taras Romanchuk. Środkowy pomocnik źle jednak ułożył się do tej próby. Futbolówka nie zmierzała w żaden sposób w bramkę.

37'
Kostas wrócił w porę, i naprawił swój wielki błąd techniczny. Mocno nieudolne zagranie mógł wykorzystać Patryk Klimala.

35'
Nie będzie rzutu karnego dla Pogoni Szczecin. Analizowane było zagranie piłki ręką przez jednego z zawodników "Jagi".

34'
Sędzia główny będzie chyba chciał skorzystać z pomocy od systemu VAR.

33'
Dante Stipica pokazał wielki heroizm, wygrywając pojedynek z Patrykiem Klimalą! Napastnik gospodarzy konkretnie postraszył goalkeepera strzałem z głębi szesnastki.

32'
Bardzo krótko trwała radość Jagiellonii ze zdobycia gola. Patryk Klimala był jednak na pozycji spalonej. Pomimo pokonania bramkarza gol nie mógł zostać w żaden sposób uznany.

31'
Patryk Klimala został upomniany przez sędziego liniowego. Snajper Jagiellonii nie uciekł w czas z pozycji spalonej.

29'
Pogoń Szczecin jest jedną z nielicznych ekip w tym sezonie polskiej Ekstraklasy, która nie odniosła porażki na terytorium przeciwnika.

28'
Jeden z napastników klubu z Białegostoku przyłapany na pozycji spalonej.

26'
Daleką wycieczkę od swojej bramki wykonał Dante Stipica. Goalkeeper uczynił to w celu zatrzymania bardzo groźnej kontry.

25'
Ivan Runje powalony na murawę przez skaczącego Adama Buksę. Napastnik Pogoni był gorszy w powietrznej batalii z doświadczonym stoperem.

24'
Na murawę upadł Sebastian Kowalczyk. Świetnie zastawił się z piłką, uniemożliwiając przeciwnikowi skuteczny i czysty jej odbiór.

23'
Tomas Prikryl mocno nieudolnie przyjmował sobie piłkę w bocznym sektorze boiska. Ta gafa uniemożliwiła Jagiellonii zbudować realne zagrożenie pod bramką Dante Stipicy.

21'
Taras Romanchuk mógł zmienić wynik zawodów. Miał do tego bardzo dobrą sposobność. Uderzenie piłki głową z okolic 9 metrów nie było najwyższej jakości. Blok obronny Pogoni mógł sobie z tym prosto poradzić.

20'
Widowisko w Białymstoku ma przyzwoitą dynamikę.

18'
Hubert Matynia bardzo skutecznie wyjaśnił sytuację w swojej szesnastce. Jagiellonia coraz częściej testuje czujność obrońców "Portowców".

17'
Marcin Listkowski spowodował upadek swojego przeciwnika. Pan Bartosz Frankowski odgwizdał przewinienie na Jesusie Imazie.

16'
Adam Buksa został wyśmienicie uprzedzony przez Jakuba Wójcickiego. Pogoń trochę za wolno wyprowadzała kontrę.

15'
W ofensywnych działaniach częściej oglądamy piłkarzy Ireneusza Mamrota.

13'
Bardzo sporo miejsca i czasu pozostawili Zvonimirowi Kozuljowi obrońcy gospodarzy. Silny strzał powędrował jednak obok światła bramki.

12'
żółta kartka Martin Pospisil bardzo ostro zagrał na placu gry. Niebezpieczne wejście zasługiwało na żółtą kartkę.

11'
Obie drużyny nie boją się podejmowania prób w ofensywie. Wiedzą, że wygrana może je wywindować na pierwszą pozycję.

10'
Jakub Bartkowski dotknął piłkę ręką. Nie było w tym wielkiej premedytacji, jednakże zagranie było.
Zawodnicy Jagiellonii Białystok rozpoczną grę od rzutu wolnego.

8'
Bardzo poważną, słowną reprymendę otrzymał Taras Romanchuk. Sędzia odpuścił pomocnikowi po kolejnym przewinieniu.

7'
Korner dla Jagiellonii. Ogromne zamieszanie w polu karnym gości. Po dużym chaosie faulowany był Dąbrowski, który wygrał powietrzną rywalizację z przeciwnikiem.

5'
Ivan Runje jest odpowiedzialny za krycie Adama Buksy. Napastnik Pogoni Szczecin będzie mieć bardzo trudne zadanie.

4'
Taras Romanchuk popełnił faul taktyczny. Ukrainiec z polskim obywatelstwem nie obejrzał żółtej kartki.

3'
Wysoki pressing ze strony napastników Jagiellonii. Stipica musi bardzo niedokładnie wybijać piłkę.

1'
Głośny doping kibiców już od samego początku meczu.

*'

*'
Pogoń Szczecin do "Biało - Zielonych" traci zaledwie jedno oczko.
Obie drużyny mają dzisiaj ogromną motywację do zaprezentowania się z jak najlepszej strony.

*'
Wygrany tej nadchodzącej potyczki wskoczy na pozycję lidera w ligowej tabeli.
Jagiellonię Białystok dzielą tylko 3 punkty do pierwszej Lechii Gdańsk (19 oczek). Przy nawet minimalnej wygranej podopieczni Ireneusza Mamrota przeskoczyliby wyżej wspomnianą ekipę.

*'
Arbiter, Pan Bartosz Frankowski, poprowadzi jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań 10. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

*'
Ławka rezerwowych Jagiellonii Białystok: Sandomierski, Kadlec, Błyszko, Savković, Bodvarsson, Poletanović, Horin, Wasilewski, Kwiecień.

*'
Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Bursztyn, Łasicki, Podstawski, Frączczak, Guarrotxena, Hostikka, Manias, Benyamina, Wędrychowski.

*'
Początek spotkania zaplanowano na godz. 15:00

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie na relację "LIVE" z meczu: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online