Real Madryt - Club Brugge online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Club Brugge
2 : 2

Courtois (47' Areola) - Carvajal, Varane, Ramos, Nacho (47' Marcelo) - Casemiro, Modrić, Kroos - Vázquez (68' Vinicius), Hazard, Benzema
Mignolet - Deli, Mata, Mechele, Ricca - Rits, Vormer, Vanaken - Diatta, Tau (90+3' Schrijvers), Dennis (72' Openda) (88' Cools)

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

W bardzo dramatycznych okolicznościach Real Madryt zdobywa punkt na swoim obiekcie. Obie ekipy miały swoje szanse na zgarnięcie pełnego zestawu punktów.

Sędzia główny zakończył spotkanie na Santiago Bernabeu.

90+3'
Siebe Schrijvers zameldował się na płycie boiska. Percy Tau powędrował na ławce rezerwowych.

90+2'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna w tym spotkaniu. Eden Hazard rażąco naruszył cierpliwość sędziego głównego.

90+1'
Arbitrowie doliczyli 4 minuty do podstawowego czasu gry.

89'
Raphael Varane złapał się za głowę. Francuski obrońca wyśmienicie wyszedł w powietrze, żeby zagrać głową, po centrze z kornera.
Futbolówka powędrowała nad poprzeczką bramki!

89'
Inicjatywa po stronie hiszpańskiego zespołu. Gospodarze pokazują, że zależy im dzisiaj na pełnej puli.

88'
Szybka reakcja trenera Club Brugge. Dion Cools zastąpił Loisa Opendę.

87'
Goooooooool! Casemiro w objęciach kolegów z drużyny! Udało się odrobić dwubramkową stratę!

85'
żółta kartka czerwona kartka Bardzo nieroztropne zachowanie na placu gry pokazał Vormer. Groźny wślizg, a przede wszystkim niepotrzebny, musiał zostać wyceniony na żółty kartonik.
Real Madryt w przewadze.

84'
Bardzo przytomnie zachowała się defensywa przyjezdnych, łapiąc na pozycji spalonej Edena Hazarda. Na twarzy Belga spora złość.

82'
Pomimo korzystnego rezultatu goście nie chcą rezygnować z ofensywnych postaw na boisku. Przed momentem obejrzeliśmy nieźle wybity korner. Alphonse Areola i spółka musieli reagować.

80'
Mata Pedro jest jednym z graczy, który doznał urazu w swoim polu karnym. Wielkie zamieszanie zrobiło swoje.

79'
Simon Mignolet wykorzystał swój atut, a mianowicie dobre warunki fizyczne. Bardzo dobra interwencja na przedpolu, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Luka Modrić nie błysnął dokładnością.

77'
Zależy na czasie graczom Zinedine'a Zidane'a. Z perspektywy całego meczu remis byłby czymś, z czego by się ucieszyli kibice gospodarzy.

76'
Piłkarze gospodarzy decydują się na rajdy. Vinicius próbował przed chwilą wywalczyć stały fragment gry, ale sędzia niczego nieprzepisowego się nie dopatrzył.

75'
Spokojnie na boisku w ostatnich minutach. Trudy tego pojedynku dają o sobie znać obu stronom.

73'
Wielkimi krokami przybliżamy się do decydującego kwadransa tego spotkania.

72'
MVP tego starcia, najprawdopodobniej, Emmanuel Dennis poszedł na ławkę rezerwowych. Lois Openda wszedł na murawę.

70'
żółta kartka Zbyt długo wg sędziego głównego Simon Mignolet wznawiał grę. Żółta kartka dla bramkarza ekipy gości.

68'
Junior Vinicius ma wnieść nową jakość w działania Realu Madryt. Trenerzy zdjęli z placu gry Lucasa Vazqueza.

66'
Próbę zza linii pola karnego przedstawił Eden Hazard. Belg wziął konkretny zamach, jednakże zabrakło tego najważniejszego, a mianowicie precyzji. Piłka przeleciała daleko od celu.

64'
Emmanuel Dennis został nieprzepisowo przewrócony przez Casemiro. Usłyszeliśmy gwizdek.

63'
Podopieczni Zinedine'a Zidane'a wciąż wierzą w to, że uda się zdobyć punkty. Przy dopracowaniu swoich działań na połowie przeciwnika jest to możliwe.

61'
Nieudany strzał w wykonaniu Karima Benzemy. Francuski napastnik w nie dość dobry sposób ułożył stopę do uderzenia.
Od bramki nową akcję rozpocznie goalkeeper gości.

60'
Na stadionowym zegarze wybiła godzina gry. Możemy chyba liczyć na to, że emocje będą Nam towarzyszyły do samego końca spotkania.

58'
Gol został zdobyty zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Real Madryt złapał "kontakt".

57'
W tej chwili analizowana jest sytuacja bramkowa. System VAR odegra kluczową funkcję w orzecznictwie.

57'
Gooooooool! Sergio Ramos szczęśliwy! Doświadczony stoper kapitalnie złożył się do centry Dani Carvejala.

55'
Alphonse Areola zatrzymał niemal przegraną piłkę. Bardzo bliski zdobycia swojej trzeciej bramki był Emmanuel Dennis. Napastnik popisał się fantastycznym huknięciem w światło bramki.

54'
Po stronie przyjezdnych nie odnotowano zmian. Szkoleniowiec Club Brugge ma prawo do pełnego zadowolenia z postawy swoich podopiecznych.

52'
Simon Mignolet zgarnął za głębokie dośrodkowanie, którego autorem był Dani Carvajal. Mógł to potraktować, jako prezent.

51'
W szesnastce przeciwnika zagranie piłki ręką zaprezentował Percy Tiau. Od rzutu wolnego rozpoczną Hiszpanie.

50'
Simon Mignolet asekuracyjnie zbił piłkę nad poprzeczką po kąśliwym zagraniu. Real Madryt bardzo obiecująco rozpoczął zawody po przerwie.

49'
Karim Benzema po raz kolejny urwał się obronie przeciwnika. Jednakże Francuz nie potrafił umiejętnie zgrać piłki głową w sytuacji strzeleckiej. Bramkarz Club Brugge nie musiał podejmować interwencji.

47'
Druga roszada u gospodarzy. Marcelo dał zmianę za Nacho.

47'
Dosyć zaskakująca zmiana w składzie Realu Madryt. Alphonse Areola pojawił się na boisku w miejsce Thibauta Courtoisa.

46'
Wznowiona gra po przerwie!

Sędzia główny podziękował obu ekipom za wysiłek włożony w pierwszą odsłonę spotkania.

45'
Arbiter techniczny zademonstrował na swojej tablicy czas doliczony. Jest to jedna minuta.

44'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowych minut.

43'
Wielka konsternacja po stronie popularnych "Królewskich". Nie o takim scenariuszu marzyli gracze hiszpańskiego teamu.

41'
Goooooooool! Club Brugge wyprowadziło bardzo poważny cios, po przechwycie w środkowej strefie boiska. Emmanuel Dennis wykorzystał złe ustawienie obrońców oraz bramkarza Realu. Efektowna podcinka była pierwszej klasy.

40'
Arbitrowie liniowi są w tym meczu bardzo czujni. Gracz ekipy przyjezdnych nie utrzymał dobrego ustawienia na połowie Realu.

39'
Jeden z zawodników Club Brugge pomagał sobie ręką podczas próby przyjęcia. Sędzia główny nie mógł pozostać obojętny na takie sytuacje.

36'
Toni Kroos spudłował w sytuacji, w której Niemiec powinien dużo lepiej się zachować. Rywale oddali mu sporo czasu i miejsca na dokładnie przymierzenie w światło bramki. Jednakże nie udało się zagrozić.

34'
Thibaut Courtois udowodnił, że należy do ścisłej czołówki bramkarzy! Belgijski goalkeeper wyśmienicie wyciągnął strzał, który oddał Percy Tiau. Zawodnik ten miał kilka chwil na celne uderzenie. Futbolówka posłana w lewy sektor została wybroniona przez Belga.

33'
Nieudolnie rozegrana kontra przez gospodarzy. Wielki zawód wśród napastników. Eden Hazard nie błysnął precyzją w decydującym momencie akcji.

32'
Vanaken upomniany słownie przez arbitra głównego. Należy to traktować w kategorii ostatniego ostrzeżenia.

31'
Coraz głośniej swoich pupili dopingu kibice.

29'
Simon Mignolet bardzo dobrze zatrzymał soczystą próbę Casemiro. Piłka na refleks! Kibice Realu już prawie cieszyli się z wyrównania.

28'
Dośrodkowania z narożników boiska nie są jak na razie wielkim zagrożeniem dla całej defensywy Club Brugge. Piłki posyłane są tam, gdzie stoją zawodnicy belgijskiego klubu.

27'
Sympatycy gospodarzy oczekują jakiegoś zrywu w ofensywie, który by spowodował, że rezultat na tablicy wyników ulegnie zmianie.

25'
Eden Hazard spróbował swoich sił. Jego nieźle rokujący strzał został w ostatniej chwili zblokowany przez dobrze ustawionych rywali.

24'
Real Madryt przewodzi w statystyce posiadania piłki. Gospodarze mogą się pochwalić 62% posiadaniem futbolówki.

23'
Luka Modrić wziął sprawy w swoje ręce, a bardziej w nogi. Chorwacki gwiazdor kapitalnie przymierzył z okolic pola karnego rywala. Piłka powędrowała minimalnie obok światła bramki.

21'
Bardzo nieudolnie piłkę dośrodkowywał Nachos. Jego koledzy z klubu mieli sporo pretensji o tak złe podanie. Liczyli na to, że uda się zbudować realne zagrożenie pod bramką oponenta.

20'
Pierwsze dwadzieścia minut tego starcia można zaliczyć do solidnych. Nikt nie odpuszcza, nikt nie chce kalkulować na płycie murawy.

18'
Dobrze ustawili się obrońcy Club Brugge przy wrzutce z rzutu rożnego. Przewaga liczebna w swojej strefie zadecydowała o skuteczności bloku.

17'
Zawodnicy ofensywni Realu Madryt podejmują próby indywidualnych akcji. W takich próbach oglądaliśmy przed chwilą Lukę Modricia oraz Casemiro.

15'
Club Brugge uwierzył w swoje możliwości piłkarskie, po zdobyciu prowadzenia.
Emmanuel Dennis nie uniknął pozycji spalonej.

13'
Percy Tiau był zawodnikiem, który w kapitalnym stylu wyłożył piłkę Dennisowi.

12'
Decyzja sędziego głównego uszczęśliwiła przyjezdnych. Przy zdobyciu gola nie złapano przepisów.
Konsultacja z systemem VAR okazała się kluczowa.

11'
Akcja bramkowa jest analizowana przez system VAR. Są wątpliwości.

10'
Bardzo krótko trwała radość piłkarzy oraz kibiców belgijskiego klubu. Dennis zdołał pokonać bramkarza przeciwnika, po bardzo niestandardowej akcji.
Napastnik gości zdobył bramkę z pozycji spalonej.

8'
Francuski snajper Realu Madryt, Karim Benzema został przyłapany na pozycji spalonej.

7'
Karim Benzema dostał swoją, pierwszą szansę w tym widowisku. Kompletnie pogubiona pod swoją bramką okazała się defensywa Club Brugge.
Mocny strzał Francuza z bliskiej odległości nie zmieściło się jednak w świetle bramki.

5'
Mechele skutecznie zabezpieczył sytuację w swojej szesnastce. Jego rywale świetnie kilkoma podaniami przybliżyli się pod pole karne.

4'
Hiszpańska drużyna szuka już swoich szans. "Królewscy" chcą w pełni dominować od początku tych zawodów.

3'
Sędzia główny przerwał akcję. A uczynił to, ponieważ Casemiro ewidentnie faulował. Ciągnięcie za koszulkę mieściło się w katalogu przewinień taktycznych.

1'
Gospodarze rozpoczęli ten pojedynek od środka boiska.

*'
Początek meczu!

*'
Sztab szkoleniowy Realu Madryt nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z usług m.in. Gareth'a Bale'a oraz Jamesa Rozdrigueza.

*'
Club Brugge rozpoczął ten sezon Ligi Mistrzów od podziału punktów z Galatasaray (1:1).

*'
W pierwszej serii gier popularni "Królewscy" ponieśli bolesną porażkę z PSG (3:). Klub ze stolicy Hiszpanii podejmie próbę rehabilitacji w oczach swoich sympatyków.

*'
Pan Georgi Kabakov będzie rozjemcą głównym nadchodzących zawodów.

'

Liga Mistrzów online za darmo

Zapraszamy na mecz 2. kolejki Ligi Mistrzów Real Madryt - Club Brugge na żywo. Początek we wtorek o godzinie 18:55.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Club Brugge, to zapraszamy do śledzenia meczu online