Tottenham - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Tottenham
2 : 7

Lloris - Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Rose - Winks (81' Lamela), Ndombele (64' Eriksen), Sissoko - Alli (71' Moura), Son, Kane
Neuer - Pavard, Sule, Boateng (72' Martinez), Alaba (46' Thiago) - Kimmich, Tolisso, Gnabry, Coutinho, Coman (71' Perisić) - Lewandowski

Mecze na żywo: Tottenham - Bayern Monachium

90+3'
Koniec meczu. KAPITALNY MECZ zakończony wynikiem 7:2 dla Bayernu!

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

88'
Gooool! 7:2! Kolejna prosta strata Tottenhamu na własnej połowie. Gnabry strzałem z szesnastu metrów pokonał Llorisa po raz czwarty.

87'
Goool! LEWANDOWSKI! Polak otrzymał podanie w polu karnym od Coutinho i z dużym spokojem precyzyjnym strzałem wewnętrzną częścią stopy pokonał bramkarza.

83'
Goool! Hattrick Gnabry'ego! Znakomicte długie zagranie do Gnabry'ego, który urwał się obrońcom i w sytuacji sam na sam z Llorisem nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce gospodarzy. 5:2.

81'
Lamela zastąpił Winksa.

77'
Son wyłożył piłkę Eriksenowi, ale ten z 20 metrów uderzył wyraźnie nad bramką.

73'
Coutinho z dystansu uderzył obok bramki.

72'
Martinez zastąpił kontuzjowanego Boatenga.

71'
Moura zastąpił Alliego.

71'
Perisić zastąpił Comana.

69'
Gramy dalej, choć powtórki pokazały, że Coman był zahaczany.

68'
Coman padł w polu karnym. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia, choć protestują piłkarze Bayernu. Sędzia czeka na potwierdzenie z VAR.

67'
Coutinho dobrze wymienił piłkę z Lewandowskim, ale potężne uderzenie Brazylijczyka została zablokowane.

66'
Cudowny strzał Eriksena z dystansu, ale Neuer przeniósł piłkę nad poprzeczką.

65'
Świetna akcja Lewandowskiego. Polak odebrał piłkę, minął rywala, ale do Gnabry'ego podał nieco za lekko i obrońca zdołał utrudnić oddanie celnego strzału.

64'
Eriksen zastąpił Ndombele.

64'
Sissoko z pola karnego uderzył mocno, ale bardzo wysoko nad bramką.

63'
Dwa dośrodkowania w pole karne Bayernu nie przyniosły strzałów.

60'
Goool! Kane pewnym strzałem pokonał Neuera. Niemiec wyczuł intencje strzelca, ale uderzenie było perfekcyjne. 4:2, tutaj jeszcze będzie ciekawie.

60'
Decyzja podtrzymana. Jest rzut karny.

60'
Sędzia czeka jeszcze na potwierdzenie z VAR-u.

59'
Rzut karny dla Tottenhamu za faul Comana. Protestują zawodnicy Bayernu sugerując wejście nakładką Rose'a.

57'
Po pierwszych 30 minutach nic nie wskazywało na to, że Bayern może tu wygrać tak wysoko.

55'
Goool! 4:1 i znów Gnabry! Co za mecz! Tolisso odebrał piłkę na połowie rywala, zagrał do Gnabry'ego, który precyzyjnym strzałem lewą nogą z pola karnego pokonał Llorisa. Piłka zanim wpadła do siatki odbiła się jeszcze od dalszego słupka!.

53'
Goool! 3:1! Świetna indywidualna akcja Gnabry'ego, który wbiegł w pole karne i strzałem z 11 metrów pokonał bramkarza.

'
Statystyki Lewandowskiego z pierwszej połowy.

50'
Świetnie obrońcom urwał się Alli, którego strzał z pola karnego obronił jednak Neuer.

48'
Zablokowany strzał Lewandowskiego z linii pola karnego. Po chwili z dystansu dobijał jeszcze Tolisso, ale niecelnie.

46'
żółta kartka Ucierpiał Tolisso w starciu z Kane'm. Napastnik Tottenhamu obejrzał żółtą kartkę za atak łokciem.

46'
Początek drugiej połowy. Thiago zastąpił Alabę.

'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi z Tottenhamem 2:1.

45'
Bayern przypieczętował udany kwadrans.

45'
GOOOOL! LEWANDOWSKI!!! Cudowna akcja Polaka. Najpierw popisał się efektowną sztuczką techniczną, ale po jego podaniu piłkę stracił Tolisso, który sugerował, że Bayernowi należy się rzut karny. Do futbolówki dopadł jednak Lewandowski, który znakomicie obrócił się z piłkę i strzałem z szesnastu metrów pokonał Llorisa. 2:1 dla Bayernu!

44'
Z rzutu wolnego z 25. metrów uderzał Lewandowski. Piłka przeleciała jednak obok bramki. Będzie rzut rożny, bo piłkę dotknął któryś z zawodników w murze.

42'
żółta kartka Ndombele ukarany żółtą kartką.

42'
Zablokowany strzał Coutinho sprzed pola karnego.

40'
Przeważa Bayern, ale defensywa Tottenhamu nie daje się zaskoczyć.

36'
Bayern wreszcie oddalił grę od własnego pola karnego. Przez pierwsze 30 minut zdecydowanie dominował Tottenham.

35'
Coman sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

33'
Po dośrodkowaniu Alaby niecelnie głową uderzał Lewandowski. Nie była to jednak łatwa pozycja.

32'
Ależ kapitalnie piłkę na połowie rywala wywalczył Lewandowski. Musiał jednak poczekać na kolegów, podał do Comana, którego dośrodkowanie zostało zablokowane.

30'
Huknął potężnie Son z pola karnego. Tym razem obok bramki.

28'
Kane z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

26'
Cudowna akcja Tottenhamu. Aurier zagrał do Ndombele, a jego strzał z 14 metrów znakomicie odbił Neuer. Kapitalnie grają gospodarze.

25'
żółta kartka Gnabry ukarany żółtą kartką.

21'
Coutino oddał strzał z dystansu. Lloris bez większych problemów złapał piłkę.

19'
Son tym razem uderzał z dystansu. Pewnie interweniował Neuer.

18'
Kane doszedł do piłki przed polem karnym, minął Neuera, który wyszedł z bramki, ale strzał zmierzający do siatki wybił na rzut rożny jeden z obrońców.

15'
Goool! Lewandowski otrzymał piłkę w polu karnym, ale szukał jeszcze podania i obrońcy zdołali wybić piłkę. Przejął ją Kimmich, który minął obrońcę i precyzyjnym strzałem z dystansu pokonał Llorisa. Piękny gol i jest remis 1:1. Świetny mecz!

13'
Tottenham od początku sprawia lepsze wrażenie i przypieczętował to zdobyciem bramki. Bayern jak na razie jest bezradny.

12'
Goool! 1:0! Tolisso stracił piłkę na własnej połowie, choć sugerował, że był spalony.
Son otrzymał kolejne dobre podanie i tym razem strzałem z pola karnego zdołał pokonać Neuera, któremu piłka przeleciała po ręce
.

11'
Pierwszy strzał Lewandowskiego, ale wcześniej sędzia sygnalizował spalonego.

11'
Płaskie dośrodkowanie Gnabry'ego w kierunku Lewandowskiego, ale Alderweireld wybił piłkę na rzut rożny.

10'
Kolejne kapitalne zagranie Ndombele do Sona i znów otworzył Koreańczykowi tym samym możliwość oddania strzału. Neuer pewnie jednak interweniował.

9'
Ucierpiał Alaba po tym jak korkami wylądował na nim Aurier. Było to jednak przypadkowe zagranie.

8'
Rose zagrywał do Sona, ale ten się przewrócił w polu karnym.

6'
Tottenham mógł wyjść na prowadzenie. Ndombele kapitalnie zagrał do Sona, który znalazł się sam na sam z Neuerem, ale bramkarz Bayernu zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

6'
Dobre tempo meczu od samego początku. Jedni i drudzy chcą atakować.

4'
O dzisiejszym meczu sporo mówi się w kontekście pojedynku napastników, czyli Lewandowski vs Kane.

2'
Coman zagrał do Ganbry'ego, który miał przed sobą tylko jednego obrońcę. Strzał zawodnika Bayernu sprzed pola karnego odbił Lloris. To było bardzo mocne uderzenie.

1'
Tottenham od razu rzucił się do ataku, ale nic z tego nie wyszło i od bramki grę wznowił Neuer.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
We wtorek odbyły się już dwa mecze Ligi Mistrzów. Real Madryt zremisował 2:2 z Club Brugge, a Atalanta przegrała z Szachtarem 1:2. Zapraszamy do oglądania transmisji z meczu Tottenham – Bayern w TV lub internecie.

'

'
Już za kilka minut początek meczu, który budzi olbrzymie zainteresowanie.

'
W pierwszym składzie Bayernu Monachium znalazł się oczywiście Robert Lewandowski.

'

Liga Mistrzów online za darmo

Początek meczu Tottenham - Bayern Monachium o godzinie 21:00. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tottenham - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online