FC Barcelona - Inter Mediolan online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
Inter Mediolan
2 : 1

Ter Stegen - Semedo, Piqué, Lenglet, Sergi Roberto - Busquets (53' Vidal), Arthur, De Jong - Messi, Griezmann (66' Dembele) - Luis Suárez
Handanović - Asamoah, Godín, De Vrij, Skriniar, Candreva (71' D'Ambrosio) - Barella, Brozović, Sensi (79' Politano) - Alexis (67' Gagliardini) , Lautaro

Mecze na żywo: FC Barcelona - Inter Mediolan

Dziękujemy serdecznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Ostatni gwizdek sędziego głównego w tym spotkaniu!

90+2'
Lionel Messi schodził z bocznego sektora boiska do środka. W ostatniej chwili Argentyńczykowi oddanie strzału uniemożliwi dwaj stoperzy Interu Mediolan.

90+1'
Brakuje wielkiej motywacji w gonieniu wyniku u włoskiej ekipy.

90'
Trzy minuty - o tyle dłużej pograją dzisiaj piłkarze obu drużyn.

89'
Samir Handanović bardzo pewnie wyłapał spodziewany strzał z dystansu. Brawa należą się za skuteczne ustawienie na linii.

88'
Inter Mediolan trochę bez energii. Rywale już kompletnie zdominowali drugą połowę tego meczu.

86'
Arturo Vidal został powalony na murawę. Gospodarze wznowią nową akcję od stałego fragmentu gry.

85'
Gooooooool! Euforia na trybunach stadionu! Luis Suarez po raz drugi! Urugwajczyk przedarł się pod jedenasty metr i kąśliwym, płaskim strzałem zaskoczył Samira Handanovicia.

83'
Ter Stegen skorzystał z dobrych warunków fizycznych. Niemiec zgarnął wysokie dośrodkowanie.

82'
żółta kartka Antonio Conte zobaczył żółtą kartkę. Włoski szkoleniowiec w bardzo ekspresyjny sposób komentować pracę arbitra głównego.

80'
Ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry tuż przed Nami.

79'
Trzecia roszada u gości. Matteo Politano w miejsce Stefano Sensiego.

77'
żółta kartka Alexis Sanchez, który aktualnie znajduje się na ławce rezerwowej, za niesportowe zagranie otrzymał żółtą kartkę.

76'
żółta kartka Arturo Vidal wdał się w polemikę z arbitrem Skominą. Ten nie zwlekał z reakcją i pokazał żółtą kartkę pomocnikowi.

75'
W ofensywie przewinił Nicolo Barella. Rzut wolny z wysokości swojej szesnastki wykonają piłkarze popularnej "Dumy Katalonii".

73'
Samir Handanović wychwycił lecącą piłkę. Nikt nie zamknął dogrania z lewej flanki boiska.

71'
D'Ambrosio zameldował się na murawie, Antonio Candreva musiał zejść z boiska.

70'
Kolejny strzał autorstwa Ousmane'a Dembele zza szesnastki. Mocne kropnięcie powędrowało na trybuny stadionu.

69'
Znakomity początek mógł zaliczyć Ousmane Dembele. Przepiękny strzał z dystansu, z efektowną rotacją, powędrował delikatnie nad poprzeczką bramki.

67'
Alexis Sanchez zakończył swój udział w tym starciu na Camp Nou. Roberto Gagliardini już na boisku.

66'
Czas na zmianę u gospodarzy. Ousmane Dembele za Antoine'a Griezmanna.

64'
Gospodarze przejęli w wielkim stopniu inicjatywę na placu gry.

61'
Barcelona bliska prowadzenia! Gospodarze mogli to uczynić, ale Antoine Griezmann, poprzez swój silny strzał, obił lewą siatkę bramki! Było blisko.

60'
Ofsajd u Luisa Suareza. Sędzia liniowy podjął spore ryzyko, przy tak nieznacznej sytuacji.

58'
Marc Ter Stegen dobrze wyłapał silne kropnięcie z głębi szesnastki, którego autorem był Lautaro Martinez.

57'
Goooooool! 1:1! Fantastyczne uderzenie z pierwszej piłki! Magiczny strzał z woleja, z dwudziestu metra, powędrował w prawy, dolny róg bramki.
Na listę strzelców wpisał się w kapitalnym stylu Luis Suarez.

54'
Zablokowana próba świeżo wprowadzonego Arturo Vidala. Pomocnik reklamował jeszcze zagranie piłki ręką w polu karnym Interu, jednak sędzia nie znalazł żadnych podstaw do podyktowania jedenastki.

53'
Arturo Vidal bardzo długo się rozgrzewał przy linii bocznej. Chilijczyk zastąpił Sergio Busquetsa.

52'
żółta kartka Sergi Roberto bez żadnego pardonu wjechał wślizgiem w nogi przeciwnika.

51'
Dobrze mur ustawił Samir Handanović. Leo Messi nie zdołał ominąć piłkarzy ustawionych w rzeczonym murze.

50'
Gerard Pique wyśmienicie wślizgiem zatrzymał prostopadłą piłkę w kierunku Lautaro Martineza.

48'
Faul taktyczny na Sensim. Inter zamierzał wyjść z kontratakiem ze swojego pola karnego.

47'
Przewinienie w środkowej strefie boiska. Nelson Semedo został nieprzepisowo zaatakowany.

46'
Rozpoczęła się druga odsłona dzisiejszego widowiska.

Pierwsza część gry dostarczyła publiczności na stadionie wielką porcję piłkarskich emocji. Żadna z ekip nie chce grać "na wynik", tylko marzy o zgarnięciu pełnej puli.
Obie strony zdołały wypracować dla siebie sporo ciekawych okazji strzeleckich.

Arbiter zaprosił Wszystkich na przerwę.

45'
Nelson Semedo do ostatniej chwili asekurował sytuację w swoim polu karnym. Lautaro Martinez miał ogromną chęć na poprawienie swojego dorobku strzeleckiego.

44'
Bezpośrednią próbę od rzutu wolnego podjął Lionel Messi. Argentyńczyk nie wystraszył się poważnej odległości. Strzał został jednak wybroniony przez Samira Handanovicia.

43'
Alexis próbował efektownym "szczupakiem" umieścić piłkę w siatce. Ciekawe zagranie poleciało daleko od prawego słupka bramki.

41'
Wysoce sygnalizowany strzał z dystansu oddał Luis Suarez. Przewidywalne zagranie nie mogło zrobić większej krzywdy bramkarzowi włoskiej drużyny.

40'
Sensi pogroził bramce Ter Stegena! Obejrzeliśmy fantastyczną próbę zza pola karnego. Piłka nieznacznie pofrunęła nad poprzeczką bramki!
Inter coraz bliżej podwyższenia rezultatu.

38'
Efektownie z piąstkowaniem piłki poradził sobie Samir Handanović. Słoweniec uprzedził skaczącego do futbolówki napastnika gospodarzy.

37'
Marc Andre Ter Stegen wybronił strzał na najwyższą ocenę! Kapitalna robinsonada na linii po tym, jak głową z bliskiej odległości zagrywał Lautaro Martinez.

36'
Antonio Conte, trener Interu Mediolan, dyskutuje z arbitrem głównym.

34'
Lionel Messi wrzucił piłkę ze stałego fragmentu gry. Samir Handanović bez większego trudu wychwycił futbolówkę.

32'
Nelson Semedo uchronił swój klub przed utratą gola! Bohaterski wślizg w ostatniej chwili zablokował uderzenie z najbliższej odległości od bramki! Kolejne zagrożenie dla gospodarzy.

30'
Nelson Semedo szukał swojego szczęścia z głębi pola karnego. Blisko ustawiony oponent skutecznie zażegnał niebezpieczeństwo.

29'
Ryzykowne wybicia piłki prezentuje Ter Stegen. Zbyt wielka nonszalancja może się dla niego i całej drużyny Barcelony źle skończyć.

27'
Ogromnie krótko Inter cieszył się z podwyższenia. Antonio Candrevo zaskoczył Ter Stegena z bardzo trudnej pozycji do strzału, jednakże sędzia liniowy nie miał problemów z wychwyceniem pozycji spalonej.

25'
Nieoczekiwany i błyskawiczny strzał zza linii pola karnego pokazał Lionel Messi. Piłkę na raty zatrzymał Samir Handanović.

24'
Obrońcy Interu Mediolan skrupulatnie realizują swoje zadania. Napastnicy "Dumy Katalonii" nie mają wiele miejsca w polu karnym przyjezdnych.

23'
żółta kartka Szamotaniny na placu gry oraz żółte kartki. Gerard Pique ją obejrzał. Za ostra próba przerwania akcji przeciwnika.

21'
Zdecydowanie za głębokie dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska zaprezentował Antonio Candreva. Ter Stegen wyłapał futbolówkę z wielkim spokojem.

20'
Sergio Busquets efektownie przymierzył zza linii pola karnego. Mierzony strzał z wewnętrznej części stopy przeleciał minimalnie nad bramką Interu Mediolan.

18'
Nelson Semedo próbował "na obieg" zagrać do Antoine'a Griezmanna. Francuz nawet nie ruszył do podania, ponieważ było ono zdecydowanie za silne.

17'
Arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną Lautaro Martineza. Snajper Interu ponownie uwolnił się spod opieki defensorów FC Barcelona.

16'
To była świetna sytuacja dla gospodarzy! Antoine Griezmann, nie będąc ściśle kryty, uderzył futbolówkę głową. Piłka bardzo nieznacznie przeleciała nad poprzeczką bramki.

14'
Bezpardonowy wślizg wykonał De Jong. Jego zagranie na nogi rywala mogło przerazić.
Arbiter główny postanowił nie stosować kary indywidualnej.

13'
Urazu doznał jeden z graczy przyjezdnych. Sędzia główny zdecydował się na puszczenie gry dalej.

12'
Gospodarze chcą jak najszybciej odpowiedzieć na boiskową rzeczywistość.

10'
żółta kartka Antoine Griezmann pokazał, jak nie powinno się wchodzić wślizgiem w nogi przeciwnika. Bardzo okrutne przewinienie zasługiwało na karę indywidualną.

8'
Dani Suarez próbował opanować crossową piłkę w jego kierunku. Urugwajski napastnik nie potrafił jednak urwać się spod opieki blisko ustawionego obrońcy.

7'
żółta kartka Nicolo Barella zagrał za późno, przy próbie odbioru futbolówki. Arbiter główny za tak niebezpieczny atak pokazał mu żółty kartonik.

5'
Z wyższym i agresywniejszym pressingiem próbują operować napastnicy Interu Mediolan.

4'
Gooooooool! Ależ początek w wykonaniu ekipy z Mediolanu! Lautaro Martinez został obsłużony wyśmienitym podaniem na wolne pole. Napastnik wygrał walkę o pozycję z rywalami i soczystym uderzeniem zaskoczył Ter Stegena.

3'
Arthur zaprezentował techniczny strzał z dalszej odległości. Dobrze ustawiony na linii bramkowej Handanović nie dał się zaskoczyć.

1'
Szybko odgwizdany pierwszy faul w tym spotkaniu. Lautaro odepchnął w brzydki sposób swojego przeciwnika.

*'
Początek tego meczu w Barcelonie!

*'
Czas na wysłuchanie oficjalnego hymnu Ligi Mistrzów!

*'
Obie drużyny aktualną edycję Champions League rozpoczęły od remisów.
Inter Mediolan podzielił się punktami ze Slavią Praga (1:1), a FC Barcelona bezbramkowo zakończyła batalię z Borussią Dortmund.

*'
Sztab szkoleniowy Interu Mediolan w doborze składu nie mógł wziąć pod uwagę Romelu Lukaku.

*'
Z powodu problemów zdrowotnych w składzie "Dumy Katalonii" zabrakło miejsca dla takiego zestawu graczy, jak: Jordi Alba, Anssumane Fati oraz Samuel Umtiti.

*'
Jeden z najlepszych arbitrów na świecie poprowadzi zbliżające się zawody. Chodzi tu o Pana Damira Skominę.

*'
Ten pojedynek zapowiadany jest jako największe wydarzenie 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

*'
Spotkanie na Camp Nou rozpocznie się o godz. 21:00

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do śledzenia relacji "LIVE" z meczu: FC Barcelona - Inter Mediolan.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - Inter Mediolan, to zapraszamy do śledzenia meczu online