Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Putnocky - Broź, Puerto, Golla, Stiglec - Łabojko, Chrapek (67' Marković), Zivulić, Pich (90+2' Cholewiak), Płacheta - Exposito (78' Szczepan)
Węglarz - Wójcicki, Guilherme, Runje, Arsenić - Pospíšil, Romanczuk, Prikryl (80' Kostal), Camara (90+3' Mudriński), Jesús Imaz - Klimala (90+3' Wasilewski)

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Pan sędzia główny zakończył dzisiejsze zawody.

90+6'
żółta kartka Niesportowe zachowanie zaprezentował Guilherme. Soczysty faul taktyczny na rozpędzonym Przemysławie Płachecie.

90+5'
Arbiter, pomimo upływu czterech dodatkowych minut, pozwala grać.

90+4'
Korner mógł przynieść gospodarzom gola. Nic z tego nie wyszło, ponieważ Zivulić źle złożył się do swojego strzału głową.

90+3'
Debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej zanotuje dzisiaj Maksymilian Wasilewski. Z boiska zszedł Patryk Klimala.

90+2'
Mateusz Cholewiak już na boisku. Robert Pich zanotował bardzo przyzwoite zawody.

90+1'
Mathus Putnocky udowodnił swój wielki kunszt, zatrzymując strzał z bardzo bliskiej odległości Jesusa Imaza! Jagiellonia walczy o pełną pulę, nie chce się dzielić punktami.

90+1'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu gry. Dodatkowe cztery minuty.

89'
Jesus Imaz sam postanowił wyegzekwować rzut wolny. Silny, płaski strzał został pewnie wychwycony przez Mathusa Putnockiego.

88'
Śląsk Wrocław mocno się wycofał, dając przeciwnikom szansę na śmiałą grę w ofensywie. Taka postawa może się bardzo źle skończyć dla gospodarzy.

87'
Jagiellonia Białystok jest ekipą, która pokazuje dużo większą aktywność w ostatnich minutach.

85'
Patryk Klimala postanowił spróbować swojego szczęścia zza pola karnego. Jego próba pofrunęła wyraźnie nad poprzeczką, w żaden sposób nie zagrażając rywalom.

83'
Juan Camara niefortunnie zderzył się głową z przeciwnikiem. Tym rywalem był Stiglec.

82'
Taras Romanchuk dobrze odnalazł się w swoim polu karnym. Polskiemu pomocnikowi (obywatelstwo) udało się zażegnać niebezpieczeństwo, po dośrodkowaniu Przemysława Płachety.

80'
Ireneusz Mamrot dał szansę Martinowi Kostalowi. Tomas Prikryl wylądował na ławce rezerwowych.

78'
Daniel Szczepan przywitał się z publicznością na stadionie. Exposito opuścił plac gry.

77'
Mathus Putnocky nie dał się zaskoczyć, poprzez soczysty strzał, który oddał po indywidualnej akcji Patryk Klimala. Młody snajper zabawił się z obrońcami Śląska Wrocław.

75'
Damian Węglarz wybronił sygnalizowany strzał głową od Exposito. Należy docenić Przemysława Płachetę za zrealizowanie celnej wrzutki.

73'
Ivan Runje przeciął zagranie z prawego skrzydła boiska, autorstwa Roberta Picha.

72'
Widowisko we Wrocławiu może wreszcie się podobać. Pierwsza odsłona zawodów okazała się sporym nieporozumieniem.

70'
Goooooool! Wyrównanie we Wrocławiu! Patryk Klimala fantastycznie prostopadłym zagraniem uruchomił Juana Camarę! Pomocnik Jagiellonii w bardzo dobrej sytuacji nie mógł dać się zatrzymać Putnockiemu.

69'
Zoran Arsenić mocno zaangażował się w ofensywną akcję swojego zespołu. Jego wkład nie dał zbyt wiele, bo w decydującym momencie sytuacji obrońca bardzo źle zagrał lewą nogą.

67'
Kontuzjowanego Michała Chrapka na placu gry zastąpił Filip Marković.

66'
Jakiegoś urazu nabawił się Michał Chrapek.

65'
Łukasz Broź wyśmienicie zachował się w swoim polu karnym. Obrońca udaremnił wrzutkę z lewej flanki boiska.

63'
Obaj szkoleniowcy mają w swoim zanadrzu komplet zmian.

61'
Kolejny raz Patryk Klimala wziął ciężar rozgrywania akcji ofensywnych na swoje barki. Napastnik odegrał do Jesusa Imaza, ale ten koszmarnie przymierzył z niezłej lokalizacji.

60'
Patryk Klimala nie porozumiał się ze swoimi kolegami przed szesnastką Śląska Wrocław. Wyśmienicie rokujący kontratak zakończył się wielkim niepowodzeniem.

58'
Gol powinien zmotywować Jagiellonię do śmielszej gry na połowie swojego oponenta.

57'
Goooooool! Robert Pich wpisał się na listę strzelców! Efektowna, składna akcja w wykonaniu gospodarzy. Idealne zgranie piłki Łukasza Brozia do słowackiego skrzydłowego, a ten już nie miał wielkiego problemu z pokonaniem bramkarza Jagiellonii.

55'
Jesus Imaz został przyłapany na pozycji spalonej. Nie udało się Hiszpanowi w porę powrócić z "ofsajdu".

53'
żółta kartka Arbiter Paweł Raczkowski stracił już cierpliwość na boisku. Wnioskujemy to po tym jak żółtą kartkę zobaczył przed chwilą Przemysław Płacheta.

51'
żółta kartka Ostro łokciem rywala "potraktował" Patryk Klimala. W takich sytuacjach sędzia główny musi stosować kary indywidualne.

50'
Mathus Putnocky bez żadnego problemu złapał bardzo łatwą piłkę. Martin Pospisil nie potrafił jednak skutecznie złożyć się do zagrania głową.

49'
żółta kartka Wojciech Golla nie mógł sobie poradzić z Tomasem Prikrylem. Żółta kartka nr 4. w tym sezonie. To oznacza nic innego, jak pauzę w następnej kolejce ligowej.

49'
Jeden z defensorów gospodarzy plecami zablokował uderzenie, które oddał Jesus Imaz.

48'
Udaną interwencję na przedpolu zaprezentował Damian Węglarz. Napastnicy Śląska Wrocław nie dopadli do zagrania.

47'
Nie doczekaliśmy się roszad personalnych w obu składach.

46'
Gramy dalej!

Gwizdek arbitra. Mamy przerwę w tym spotkaniu.

45+1'
O jedną minutę sędziowie przedłużyli pierwszą połowę tego spotkania we Wrocławiu.

45+1'
Martin Pospisil podreperował statystyki, odnoszące się do ilości celnych uderzeń w tym meczu. Ciekawy strzał powędrował jednak w miejsce, gdzie stał Mathus Putnocky.

44'
żółta kartka Israel Puerto dzisiaj solidnie pracował na jakąś karę indywidualną. Po brzydkim wejściu ten gracz otrzymał od sędziego żółtą kartkę.

42'
Coraz więcej przesłanek mówi Nam o tym, że I część gry zakończy się bezbramkowym remisem.
Liczymy jednak na to, że coś się w tej materii zmieni.

39'
Kunktatorstwo u obu ekip jest bardzo widoczne. Kibice, którzy wybrali się na stadion, chcieliby zapewne, żeby któraś ze stron stworzyła okazje bramkowe.

38'
Arbiter liniowy był bezlitosny dla Przemysława Płachety. Młody zawodnik Śląsk Wrocław został złapany na sporej pozycji spalonej.

36'
Szkoleniowiec Śląska Wrocław, Vitezslav Lavićka, nawołuje swoich podopiecznych do podjęcia dużo większego ryzyka w ofensywie.

35'
Na placu gry dalej króluje niedokładność. Widać u piłkarzy chęć do ofensywnego stylu gry, jednakże wciąż szwankuje precyzja przy zagraniach.

32'
W statystyce, która odnosi się do posiadania piłki, aktualnie prowadzi Śląsk Wrocław. Gospodarze mogą się pochwalić 62%.

30'
Jedna trzecia podstawowego czasu gry nie przyniosła publiczności na stadionie gola. I niestety także lepszych okazji do zdobycia goli dla którejś ze stron.

29'
Nikt nie chce oddawać pola na boisku. Jeśli jedna drużyna spróbuje czegoś z dystansu, to ta druga stara się błyskawicznie tym samym odpowiedzieć. Kolejna nieudolna próba zza pola karnego.

28'
Damian Węglarz umiejętnie ustawił się na linii bramkowej. Goalkeeper Jagiellonii wyłapał futbolówkę, którą kilka chwil temu głową strącił Zoran Arsenić.
Coś ofensywnego zaproponowali gracze Ireneusza Mamrota.

26'
Przemysław Płacheta nie wystraszył się dalszej odległości od bramki rywala. Młody piłkarz wrocławskiego zespołu nieznacznie jednak chybił. Aczkolwiek warto go pochwalić za podjęcie ambitnego wyzwania.

25'
Napastnicy obu zespołów nie mają zbyt wielkiego pola działania. Brakuje precyzji w działaniach kolegów na płycie murawy.

23'
Klub z Białegostoku na pięć meczów na wyjazdach w tym sezonie ligowym przegrał tylko jeden.

21'
Sędzia główny pozwala grać obu drużynom. Jakieś przewinienia taktyczne nie są jeszcze wyceniane na żółte kartki.

20'
Z lewego narożnika boiska Śląsk Wrocław próbował wywołać zagrożenie pod bramką rywala. Dośrodkowanie jednak okazało się zbyt sygnalizowane dla przeciwników z Białegostoku.

18'
Trener Ireneusz Mamrot przy linii bocznej przekazuje swoje uwagi taktyczne.

16'
Arbiter główny dostrzegł faul, którego dokonał Exposito. Napastnik drużyny gospodarzy otrzymał słowną reprymendę.

15'
Pierwszy kwadrans dzisiejszej gry już jest historią. Żadna ze stron nie zdołała przez ten czas wypracować sobie solidnych sytuacji strzeleckich.

14'
Piłkarze bloku defensywnego Jagiellonii Białystok przytomnie przesuwają się w swojej strefie boiska.

12'
Narzucić tempo tym zawodom próbuje teraz Śląsk Wrocław.

10'
Strzał z dystansu w wykonaniu jednego z piłkarzy Jagiellonii powędrował daleko od światła bramki Mathusa Putnockiego.

9'
Tomas Prikryl posłał ciekawą wrzutkę z bocznego sektora boiska. Znakomicie sytuację w swoim polu karnym wyjaśnił Wojciech Golla.

7'
Michał Chrapek popełnił przewinienie w ofensywie. Od rzutu wolnego nową akcję rozpoczną zawodnicy Ireneusza Mamrota.

6'
Wojciech Golla bardzo dobrze zaasekurował sytuację po błędzie Jakuba Łabojko, który trochę za słabo zgrywał piłkę głową. Patyk Klimala był bliski skutecznego przechwytu.

4'
Taras Romanchuk nieprzepisowo zatrzymał Roberta Picha.

3'
Obie ekipy mają wielkie szanse na wskoczenie na ligowe "pudło" po tej serii gier.

1'
Przy tym meczu pracuje wóz z systemem VAR.

*'

*'
Ekipy Śląska Wrocław jeszcze nikt w tym sezonie nie pokonał na jej terytorium.
"Wojskowi" w czterech meczach zdobyli 8 punktów.

*'
Pan Paweł Raczkowski poprowadzi zbliżające się widowisko piłkarskie.

*'
Piłkarze rozegrają ten pojedynek w ramach 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

*'
Spotkanie we Wrocławiu rozpocznie się o godz. 20:30

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia naszej relacji "LIVE" z meczu: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online