Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Kuciak - Fila, Maloca (76' Lipski), Augustyn, Udovicić - Kubicki, Łukasik - Gajos - Haraslin (65' Paixao), Peszko (65' Wolski) - Sobiech.
Hładun - Czerwiński, Guldan, Oko, Kopacz - Tosik - Starzyński, Slisz - Żivec, Bohar - Szysz (58' Suljić).

*'

Koniec spotkania! Zagłębie odnosi swoje pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, a Lechia przegrywa swój pierwszy domowy mecz w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy.

90+3'
żółta kartka Oko ukarany przez sędziego żółtą kartką.

90+1'
Kuciakowi po raz nie wiadomo który udaje się uratować Lechię od straty trzeciej bramki! Słowak odbił futbolówkę po podcince Żivca z obrębu pola karnego i nie dopuścił do dobitki.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
żółta kartka Kolejne "żółtko", tym razem dla Lipskiego.

88'

87'
Z powtórek wynika, że Wolski miał ogromne szczęście, że nie został wyrzucony z placu gry, bo jego wejście z całą pewnością kwalifikowało się na pokazanie kartki w kolorze czerwonym.

86'
żółta kartka Wolski zobaczył żółty kartonik za brzydkie przewinienie taktyczne na Żivcu.

83'
Lechiści nie mieli prawa nie wykorzystać tej sytuacji, a jednak to zrobili - najpierw Sobiech długo szukał luki w ustawionej na linii bramkowej defensywie Lechii, ale piłkę zblokowali gracze przeciwnika, po czym poprawiał Paixao - z takim samym efektem, jeszcze później próbowali trafić zarówno Lipski jak i ponownie Sobiech. Ostatecznie piłka została złapana w ręce przez Hładuna.

81'
Wolski uderzył z dystansu - futbolówka minęła słupek o około metr.

79'
Kuciak absolutnie fenomenalnie wybronił strzał z bardzo odległości, ale nawet gdyby tego nie zrobił, to gol i tak nie zostałby uznany, ponieważ był spalony.

78'
Zakotłowało się w polu karnym Lechii, gdzie po dograniu Starzyńskiego bramkę mógł zdobyć Guldan, ale został zablokowany, a później piłka została wybita.

77'
Korner mają gracze z dolnośląskiego miasta.

76'
Ostatnia korekta w składzie gospodarzy: Lipski za Malocę.

74'

72'
Kuciak zachował czujność przy przypadkowym zagraniu głową Malocy, które zmierzało do siatki i wyłapał piłkę

70'
Ależ to mogło być trafienie Slisza z ponad trzydziestu metrów! Pomocnikowi Zagłębia zabrakło niewiele - obił poprzeczkę!

68'
Bohar! Skrzydłowy uderzył zbyt słabo, będąc w polu karnym, aby zaskoczyć Kuciaka po raz drugi w tym meczu.

67'
1:2! Sobiech daje Lechii gola kontaktowego!
Paixao po wejściu na boisko znalazł podaniem Sobiecha, a ten strzałem po ziemi z szesnastki pokonał Hładuna.

65'
Podwójna zmiana w szeregach Lechii Gdańsk: boisko opuścili Haraslin i Peszko, ich miejsce zajęli odpowiednio Paixao oraz Wolski.

63'
0:2! Bohar z kontrataku zdobywa gola dla gości!
Piłkę odebrał przeciwnikowi Żivec, uruchomił w polu karnym Bohara, a ten strzał posłanym na niskiej wysokości nie dał szans bramkarzowi, choć piłka się jeszcze od niego odbiła zanim wpadła do siatki.

60'
Tempo w stosunku do pierwszej części meczu, niestety spadło.

58'
Za kontuzjowanego napastnika Zagłębia wszedł Suljić.

56'
Szysz odniósł kontuzję i zasygnalizował, że potrzebuje zmiany.

54'
Dośrodkowanie Gajosa padło łupem piłkarzy z Dolnego Śląska.

53'
Od rzutu rożnego wznowią grę lechiści.

52'
Peszko wciąż nie może się pogodzić z decyzją sędziego o nieodgwizdaniu rzutu karnego.

50'
Sędzia sprawdza jednak tę sytuację z VARem. Ostateczna decyzja nie jest inna od tej pierwszej.

49'
Peszko upadł w polu karnym po kontakcie z przeciwnikiem - arbiter pokazał jednak, że nie będzie rzutu karnego.

47'
I od razu do ataku ruszyli Miedziowi - efektownie wyglądający wolej posłał Szysz, ale zabrakło mu precyzji.

46'

*'
Sporo się dzieje w stolicy województwa pomorskiego. Liczymy na podobną, lub większa dawkę emocji w drugiej części meczu.

45'
Tylko jedna minuta została dodana do pierwszej części meczu.

43'
Niecelnie uderzył z daleka Fila.

41'
Co za rajd w wykonaniu Peszki! Byłemu skrzydłowemu m.in. Lecha Poznań zabrakło siły przy oddaniu strzału, ale wcześniej minął kilku graczy Zagłębia i wjechał w pole karne z niezwykłą łatwością.

39'
Kwestią czasu są kolejne gole w tym meczu - taki wniosek można wysnuć po ponad trzydziestu minutach gry.

37'
Świetnie interweniował Kuciak po strzale z powietrza Guldana.

36'
Łukasik nie dał sobie rady ze Starzyńskim na skrzydle i musiał ratować się faulem. Tym razem obyło się bez kary indywidualnej.

34'
Jak tego nie wykorzystał Maloca? Chorwat spudłował z kilku metrów, fatalnie uderzając po doskonałym dośrodkowaniu Udovicicia.

33'
Rzut wolny dla gospodarzy w pobliżu szesnastki rywala.

31'
Sobiech chciał dokonać niemożliwego - wyskoczyć wyżej z miejsca do wyskakującego z rozbiegu Hładuna. Skończyło się przewinieniem napastnika Lechii i przerwaniem gry.

30'
żółta kartka Augustyn nieładnie potraktował Bohara, za co musiał obejrzeć kartonik w kolorze żółtym.

29'
Kompletnie nie wyszła wrzutka Haraslinowi. Słowak zagrał futbolówkę poza plac gry.

27'
Żivec nie wykorzystał szansy, jaka się stworzyła po złym ustawieniu defensywy gdańskiej Lechii - posłał podanie wprost pod nogi Malocy.

26'
Podopieczni trenera Stokowca udanie wyekspediowali wrzuconą przez Starzyńskiego piłkę.

25'
Sliszowi udało się wywalczyć korner dla swojej drużyny.

23'
Nieźle przyjął futbolówkę w pierwszej chwili Peszko, aby po chwili za mocno ją sobie wypuścić. Od bramki Hładun.

21'
żółta kartka Sobiech zobaczył żółtą kartkę.

20'
Stoperzy Miedziowych udanie zablokowali próbę uderzenia z dystansu Peszki.

19'
żółta kartka Żółtym kartonikiem napomniany za brzydki faul Starzyński.

18'
Do futbolówki podszedł Łukasik i podjął decyzję o bezpośrednim uderzeniu na bramkę Zagłębia Lubin. Ta jednak poszybowała wysoko nad celem.

17'
Tosik nieodpowiedzialnie sfaulował Haraslina na skrzydle, tuż przed linią szesnastki. Rzut wolny dla gospodarzy.

16'
Duma Pomorza mocno ruszyła na gości z Lubina.

14'
Sobiech ulokował futbolówkę w bramce, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę i gol nie zostaje uznany. Snajper Lechii był na ewidentnym ofsajdzie przy zgraniu głową, jakie posłał w jego kierunku Gajos.

13'
Nieudane wybicie piłki dogranej przez Łukasika zanotował Hładun, co dało szansę Malocy na groźne uderzenie, jednak Chorwat przeniósł piłkę nad poprzeczką.

11'
Boczny defensor Zagłębia mocno ucierpiał przy tym wejściu, przez co na moment musi wraz ze sztabem medycznym opuścić boisko.

9'
Haraslin już mógł dać remis gospodarzom, ale Czerwiński uprzedził go w dojściu do dośrodkowania Fili.

8'
0:1! Samobójcze trafienie zanotował Augustyn!
Stoper zmienił tor lotu piłki po wrzutce Czerwińskiego i kompletnie zaskoczył Kuciaka, który nie spodziewał się takiego zagrania swojego kolegi.

6'
Podobną destynację zaliczyła futbolówka po dograniu Czerwińskiego.

5'
Niedokładna centra Starzyńskiego przechwycona przez graczy Lechii Gdańsk.

3'
Łukasik zaskakująco łatwo znalazł sobie miejsce do strzału zza pola karnego i spróbował zaskoczyć Hładuna. Płasko kopnięta piłka poszła jednak wprost w kierunku wcześniej wspomnianego golkipera.

2'
Peszko starał się wpaść z piłką w pole karne, ale jego szarżę zatrzymali defensorzy.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego zainaugurował spotkanie.

*'
Piotr Lasyk to arbiter główny zbliżającego się meczu.

*'
Rezerwowymi Zagłębia będą: Bieszczad, Balić, Dąbrowski, Soszyński, Poręba, Sirk, Tajti, Żyra, Suljić.

*'
Zestawienie przyjezdnych zostało zaprezentowane.

*'
Na ławce rezerwowych miejscowych znajdą się tacy zawodnicy: Alomerović, Chrzanowski, Nalepa, Lipski, Wolski, Makowski, Paixao.

*'
Trener Lechii, Piotr Stokowiec, podjął decyzję o desygnowaniu do gry wyżej wskazany graczy.

*'
Można powiedzieć zatem, że do pojedynku przystępują ekipy, którym ostatnio w lidze się powodzi. To zapowiada arcyciekawą rywalizację, a czy tak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się niebawem.

*'
Lubinianie, od momentu przejęcia przez nowego szkoleniowca - Martina Sevelę, również nie znaleźli przeciwnika, który okazałby się w meczu z nimi lepszy. Tutaj bilans nie jest jednak tak perfekcyjny jak w przypadku gospodarzy - Miedziowi zanotowali dwa zwycięstwa i jeden remis.

*'
Lechiści wygrali każde ze swoich ostatnich pięciu meczów. Starcia z gdańszczanami w tym czasie przegrały takie zespoły jak Lech Poznań i Legia Warszawa.

*'
Dobry wieczór. W ten sobotni wieczór zapraszamy Państwa do Gdańska, na będąca ostatnio w dobrej formie Lechia podejmie Zagłębie Lubin. Relacja na żywo z jednego z najciekawszych meczów obecnej kolejki rozpocznie się o 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online