Cracovia - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Pesković - Rapa, Dytiatjew, Jablonsky, Siplak - Gol, Lusiusz, Gol, van Amersfoort (77' Cecarić) - Vestenicky (61' Piszczek), Hanca - Lopes.
Chudy - Sekulić, Wiśniewski, Koj, Janża - Matras, Matulek - Zapolnik (77' Bauza), Kopacz (63' Bainović), Jimenez - Angulo (90+2' Wolsztyński).

*'
Chcielibyśmy Państwu bardzo serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje.

*'
Cracovia zmarnowała szansę na liderowanie PKO BP Ekstraklasy przynajmniej do zakończenia przerwy na kadrę. Górnicy wywieźli kolejny remis z trudnego terenu, choć czekają na ligowe zwycięstwo teraz już pięć meczów.

90+8'
Najpierw nieczysto z woleja uderzył Siplak, a potem, starając się poprawić jego próbę Jablonsky, jeszcze gorzej skiksował.

90+7'
Mecz jeszcze jednak trwa, teraz Wiśniewski trochę nieodpowiedzialnie wybił piłkę na rzut rożny w prostej sytuacji.

90+5'
Decyzja o spalonym podtrzymana. To była chyba ostatnia sytuacja w tym meczu.

90+4'
Dytiatjew wpakował piłkę do siatki, ale ogromnie ucieszonych kibiców Pasów uciszył gwizdek arbitra - był ofsajd. Sytuację oczywiście będzie jeszcze weryfikował VAR.

90+3'
żółta kartka Janża obejrzał żółty kartonik za słowa wypowiedziane w kierunku sędziego i agresywne zachowanie z powodu niekorzystnej dla Górnika decyzji.

90+2'
Trzecia zmiana w drużynie prowadzonej przez Marcina Brosza: Wolsztyński wszedł, Angulo opuścił boisko.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej części spotkania.

89'
Piszczkowi, po znalezieniu sobie miejsca, udało się oddać strzał, który jednak odbił się od Koja.

86'
Jeśli takim wynikiem zakończy się to spotkanie, to Cracovia nie wykorzysta szansy na awans na fotel lidera i tylko umocni się na pozycji wicelidera PKO BP Ekstraklasy.

83'
Piszczek stracił równowagę w szesnastce po walce fizycznej z Wiśniewskim. Wskazania na rzut karny nie ma, arbiter nie konsultował tej decyzji z VARem.

81'
Z kolei Cracovia nie potrafi zbudować takiego ataku, który dałby im drugiego gola w tym meczu.

80'
Obecny rezultat zdaje się być odpowiednim dla zabrzan - tak wynika z ich obecnej gry.

77'
Po jednej zmianie w obu ekipach: po stronie gospodarzy miejsce van Amersfoorta zajął Cecarić, w drużynie z Górnego Śląska Bauza wszedł za Zapolnika.

76'
8783 widzów ogląda dzisiaj mecz na stadionie Cracovii.

75'
Obie drużyny mają spory problem, w ostatnich minutach, ze skonstruowaniem składnej akcji.

72'

70'
żółta kartka Hanca zobaczył żółtą kartkę. Rumun dopuścił się faulu taktycznego.

69'
Słabiutko dośrodkował w pole karne Siplak, niemal prosto na głowy stoperów przyjezdnych.

68'
Pasy mają korner.

67'
Środkowy pomocnik powrócił do rywalizacji.

66'
Matras poważnie ucierpiał w starciu fizycznym o górną piłkę. To wymusiło przerwę w grze.

65'
Tempo meczu w ostatnich minutach nie jest najwyższe.

63'
Pierwsza zmiana w Górniku Zabrze: Bainović zastąpił Kopacza.

62'
Chudy kapitalnie sparował główkę Lopesa z bardzo bliskiej odległości! Fenomenalnie zachował się w tej sytuacji Słowak.

61'
Roszada w Cracovii: Piszczek za Vestenicky'ego.

58'
Hance nie udało się dobrze uderzyć po wrzutce Siplaka.

56'
Koj był bliski zdobycia gola po dograniu z boku placu gry, ale zabrakło mu szczęścia i precyzji.

54'
Jimenez mógł zbudować świetny atak z Angulo, ale hiszpańscy gracze nie porozumieli się w odpowiedni sposób i piłkę przejęli krakowianie.

53'
Dogranie trafiło do Hanci, a ten uderzył zewnętrzną częścią stopy. Nie zrobił tego najlepiej, przez co piłka zostało złapana przez golkipera Górnika Zabrze.

52'
Ładna wymiana podań między Golem i Vestenickim przyniosła gospodarzom korner.

50'
Świetny wślizg Angulo w defensywie przeciął prostopadłe podanie Hanci.

49'
Gol uderzył zza pola karnego, po drodze piłka zaliczyła rykoszet i znacznie ułatwiła obronę Chudemu.

48'
żółta kartka Matuszek z kartką w kolorze żółtym na koncie za przewinienie na rywalu.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Obydwa zespoły ponownie zameldowały się na murawie.

*'
Statystyki:

*'
Brakuje nieco w tym meczu piłkarskiej jakości, pomimo dwóch gol, jakie padły w pierwszej części meczu. Liczymy, że będzie tych dwóch czynników będzie więcej po przerwie.

Przerwa. Arbiter nie zdecydował się na doliczenie dodatkowych minut do regulaminowego czasu gry.

44'
żółta kartka Jablonsky ukarany "żółtkiem" za faul w powietrzu. Poszkodowany Zapolnik.

42'
Kopacz zmarnował kapitalną szansę! Młody pomocnik gości dostał przypadkowo piłkę w polu karnym i gdyby odpowiednio ją trafił, po Pesković skapitulowałby po raz drugi.

41'
żółta kartka Siplak ujrzał żółty kartonik za faul na Zapolniku.

38'
Wiśniewski wygrał pojedynek o górną piłkę, ale źle ją uderzył - gdyby zrobił to odpowiednio, to zabrzanie z pewnością cieszyliby się z drugiej bramki.

37'
Faul Hanci na Kopaczu przy linii pola karnego miejscowych. Kolejny rzut wolny.

35'
1:1! Dytiatjew nie daje szans Chudemu!
Ukrainiec zdobył gola w taki sam sposób jak Matuszek - strzałem głową po rzucie rożnym.

34'
Korner dla Cracovii.

33'
żółta kartka Zapolnikowi pokazana została przez sędziego żółta kartka za ostry faul na van Amersfoorcie.

32'
Dogranie z boku zostało wybite przez Peskovicia.

31'
Od narożnika boiska wznowią grę gospodarze.

30'
Cracovia cały czas podejmuje próby doprowadzenia do remisu.

28'
Chudy podjął prawidłową decyzję o wyjściu z pola bramkowego do zagrania Rapy - skutecznie wyekspediował ją poza gorący obszar.

26'
Przy piłce zdecydowanie dłużej utrzymują się piłkarze z Małopolski, nic jednak z tego nie wynika.

24'
Akcja nie przyniosła nawet najmniejszego niebezpieczeństwa pod bramką Chudego.

23'
Pasy powoli budują swój atak pozycyjny.

21'
Koj został sfaulowany przez Dytiatjewa próbującego doskoczyć do posłanej górą piłki z rzutu wolnego.

20'
Piłkarze Michała Probierza mają rzut wolny po przekroczeniu przepisów przez jednego z górników.

19'
Kolejny raz Siplak ładnie dograł ze skrzydła piłkę, znalazł w obrębie szesnastki van Amersfoorta, a Holender uderzył za mocno głową.

18'
Gol gości sprawił, że Pasy nie mają już takiego animuszu w swoich ofensywnych wyjściach.

16'
Pesković wyłapał zbyt głęboką wrzutkę Hanci.

14'
van Amersfoort zagrał piłkę w pole karne, ale wprost pod nogi defensorów drużyny z Zabrza.

13'
0:1! Pierwsza dogodna szansa gości kończy się dla nich trafieniem! Matuszek idealnie wyszedł w powietrze, nie zdołał go powstrzymać Siplak i Pesković musi wyjmować piłkę z siatki.

12'
Jablonsky wybił piłkę spod nóg Kopacza na rzut rożny.

11'
Dytiatjew! Ukrainiec wyskoczył do centry Siplaka, ale jego główka poszybowała nad poprzeczką.

10'
Siplak zatrzymany przez Wiśniewskiego nieprzepisowo na wysokości szesnastki Górnika. Stały fragment gry dla gospodarzy.

9'
I wreszcie krakowianie przełożyli to na dobrą okazję do zmiany wyniku - Lopes groźnie główkował po wrzutce z prawej flanki. Chudemu udało się złapać piłkę, ale musiał to zrobić na raty.

7'
Inicjatywę od pierwszych minut ma Cracovia.

5'
Rozegrali go jednak bardzo źle, nie było nawet dogrania w szesnastkę, bo górnicy odebrali im futbolówkę.

4'
Korner wywalczyli gracze z Krakowa.

3'
Vestenicky fatalnie uderzył z woleja sprzed pola karnego. Na jego usprawiedliwienie działa tylko fakt, że miał miejsca na strzał.

2'
Udaną interwencję w defensywie zanotował Janża. Lewy defensor przyblokował dośrodkowanie Rapy.

1'
Piłkarze są już gotowi do gry, sędzia dał sygnał i mecz rozpoczął się!

*'
Rola arbitra głównego została dziś powierzona Mariuszowi Złotkowi.

*'
Rezerwowi przyjezdnych: Loska, Arnarson, Manneh, Wolsztyński, Baidoo, Bauza, Ściślak, Krawczyk, Bainović.

*'
Marcin Brosz podjął decyzję o wystawieniu wyżej wskazanego składu.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Hrosso, Ferraresso, Pestka, Helik, Dimun, Cecarić, Zaucha, Supryn, Piszczek.

*'
Oto piłkarze, jacy zostali desygnowani do gry przez trenera Cracovii: Pesković - Rapa, Dytiatjew, Jablonsky, Siplak - Gol, Lusiusz, Gol, van Amersfoort - Vestenicky, Hanca - Lopes.

*'
Szanse gości nieco maleją z powodu zawieszenia za nadmiar żółtych kartek Pawła Bochniewicza. Defensor dodatkowo jeszcze leczy uraz, przez co zabrzański klub musi sobie sobie radzić bez niego.

*'
Przed spotkaniem wydaje się, że z przeciwnikiem takim jak górnicy, podopieczni Michała Probierza powinni sobie poradzić. Tu należy jednak przypomnieć, iż gracze z Górnego Śląska potrafili zremisować na niezwykle trudnym terenie w Szczecinie.

*'
Górnik nie ma ostatnio zbyt dobrej passy - od czterech kolejek nie zanotowali wygranej w PKO BP Ekstraklasy. Ewentualne zwycięstwo w rywalizacji z Pasami może oczywiście poprawić ich dorobek punktowy, ale nie zmieni ich pozycji w dolnej części tabeli.

*'
Krakowianie, z powodu potknięcia się Pogoni Szczecin, mają ogromną szansę na wskoczenie na pierwszą lokatę w ligowej tabeli. Warunkiem koniecznym, bez którego nie będzie to możliwe, jest pokonanie zabrzan.

*'
Chcielibyśmy serdecznie Państwa powitać na naszym portalu i zaprosić na mecz pomiędzy Cracovią oraz Górnikiem Zabrze. Starcie, które zacznie się o 15:00, będzie relacjonowane na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online