Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
5 : 2

Kamiński – Konczkowski, Szyndrowski, Stawarczyk, Dziwniel – Kowalski, Surma, Starzyński, Zieńczuk, Gigołajew – Kuświk.
Drągowski – Waszkiewicz, Madera, Baran, Wasiluk – Frankowski, Grzyb, Romanczuk, Dzalamidze, Tuszyński – Piątkowski.

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok

90+3'
Koniec meczu. Ruch Chorzów pokonał Jagiellonię Białystok aż 5:2!

90+2'
Kuświk opuścił boisko, a zastąpił go Lipski.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

88'
Uspokoił się ten szalony mecz.

84'
Strzał Tymińskiego z dystansu przeleciał obok bramki.

82'
Tymiński zastąpił Frankowskiego.

82'
Gool! 5:2. Tuszyński ładnym precyzyjnym strzałem z linii pola karnego pokonał Kamińskiego. Co za mecz!.

79'
Niesamowite!! Kolejny gol! 5:1! Kuświk dobrze wyszedł do prostopadłego podania i strzałem po ziemi pokonał Drągowskiego. Nokaut!.

77'
Goool! 4:1! Kuświk zagrał do Efira, a ten głową z bliskiej odległości podwyższył prowadzenie.

76'
Efir znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego strzał przeleciał wzdłuż bramki.

75'
Sędzia liniowy zderzył się z Waldemarem Fornalikiem i zaliczył upadek.

71'
Gigołajew niecelnie uderzał z lewej nogi.

70'
Zieńczuk opuścił boisko, a zastąpił go Efir.

70'
Niecelny strzał Wasiluka z dystansu.

68'
Spokojniejszy okres gry. Dłużej przy piłce utrzymuje się Jagiellnia, która stara się zdobyć kontaktowego gola.

65'
Dzalamidze opuścił boisko, a zastąpił go Mystkowskiego.

63'
Piątkowski uderzał z pola karnego, ale został przyblokowany i piłka w rękach Kamińskiego.

60'
Kolejna dobra akcja Ruchu, ale Surma głową uderzył obok bramki.

59'
Pawłowski zastąpił Waszkiewicza.

58'
Baran głową uderzał nad bramką.

55'
Dobrze gra Ruch w tym spotkaniu.

53'
Wasiluk uderzył z rzutu wolnego i dobrze interweniował Kamiński.

51'
Niecelny strzał Kuświka z dystansu.

47'
Znów groźnie pod bramką Jagiellonii, ale Kuświk w ekwilibrystyczny sposób nie trafił w światło bramki.

46'
Świetna akcja Ruchu. Starzyński w ostatniej chwili został zablokowany przez Romanczuka.

46'

*'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Ruch niespodziewanie prowadzi z Jagiellonią 3:1.

45+2'
Goool! 3:1! Strzał Zieńczuka z rzutu wolnego trafił w mur, ale potem zagrał na lewo do Gigołajewa, ten do Kuświka, który klatką wpakował piłkę do pustej bramki.

45'
Żółta kartka dla Barana.

44'
Kuświk uderzył zza pola karnego, ale za lekko, aby zaskoczyć Drągowskiego.

41'
Goool! Ruch na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska ładnym strzałem z woleja gola zdobył Kowalski.

39'
Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii, ale bramkarz wypiąstkował piłkę.

37'
Piłka po strzale Madery przeleciała daleko od bramki.

36'
Jagiellonia stara się odzyskać prowadzenie.

31'
Goool! Starzyński pewnie wykorzystał jedenastkę i mamy remis!.

30'
Karny dla Ruchu!

25'
Kontra Ruchu, ale Zieńczukowi zabrakło precyzji.

23'
Zablokowany strzał Kowalskiego z pola karnego.

23'

21'
Dotychczas dłużej przy piłce utrzymywali się goście.

18'
Goool! Tym razem Romanczuk umieścił już piłkę w siatce. Zawodnik Jagielloni popisał się ładnym strzałem głową z trzynastu metrów.

17'
Ładny strzał Romanczuka zza pola karnego i świetnie obronił Kamiński!

16'
Jagiellonia dłużej utrzymuje się przy piłce.

13'
Piątkowski mocno uderzył lewą nogą z pola karnego, ale pewnie obronił bramkarz Ruchu.

9'
Żółta kartka dla Romanczuka.

7'
Tuszyński uderzył zza pola karnego ale nad bramką.

4'
Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola.

1'

0'

0'
Prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok. Początek o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online