Łotwa - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Łotwa
Polska
0 : 3

Vanins; Jagodinskis, Oss, Maksimenko, Dubra; Laizans (72' Tobers), Ikaunieks, Rugins; Kigurs (86' Ciganiks), Rakels (72' Karasausks), Gutkovskis
Szczęsny - Kędziora, Glik, Bednarek, Rybus (80' Reca)- Szymański, Krychowiak, Klich (60' Piątek), Zieliński, Grosicki (77' Lewandowski) - Lewandowski

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na mecz Polska - Macedonia na żywo już w niedzielę.

90+5'
Koniec meczu. Polska pokonała Łotwę 3:0.

90+5'
żółta kartka Żółtą kartką ukarany trener Łotyszy.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

88'
Z boiska wieje nudą.

86'
Ciganiks zastąpił Kigursa.

80'
Reca zastąpił Rybusa.

77'
Frankowski zastąpił Grosickiego.

76'
Goool! Grosicki próbował uderzać z pola karnego, ale fatalnie skiksował, z czego wyszło podanie do Lewandowskiego, który umieścił piłkę w pustej bramce.

74'
Katastrofalny strzał Zielińskiego z dystansu. Piłka przeleciała bardzo wysoko nad bramką.

72'
Rakels i Laizans opuścili boisko, a weszli na nie Karasausks i Tobers.

69'
Polacy długo utrzymali się przy piłce. Lewandowski szukał wbiegającego w pole karne Szymańskiego, ale szybszy był Vanins.

64'
Sprzed pola karnego wyraźnie nad bramką uderzył Krychowiak.

63'
Piątek oddał potężny strzał z 17 metrów, ale w sam środek i bramkarz zdołał odbić piłkę.

61'
Kolejna przerwa w grze. Tym razem ucierpiał jeden z Łotyszy.

60'
Piątek zastąpił Klicha.

58'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Klich.

58'

55'
Wydawało się, że w dobrej okazji znajdzie się Grosicki, ale nie opanował piłki.

52'
żółta kartka Maksimenko ukarany żółtą kartką.

52'
Kontra Polaków zakończona zbyt lekkim strzałem Kamila Grosickiego z linii pola karnego.

50'
Grosicki wbiegł w pole karne i szukał Zielińskiego, ale podanie przeciął obrońca.

46'
Lewandowski kapitalnie zagrał do Grosickiego, który minął właściwie już bramkarza w sytuacji sam na sam, ale jego strzał był tak nieudany i lekki, że Vanins zdołał złapać piłkę.

46'

'
Początek meczu był znakomity, ale potem reprezentacja grała słabo i nie potrafiła zdominować rywala. W końcówce pierwszej połowy spotkanie było wyrównane, na żenującym poziomie.

'

45+1'

45'
Sędzia doliczył minutę. Łotysze dłużej mają piłkę, ale nie ma zagrożenia.

40'
Słabo grają Polacy w ostatnim czasie.

36'
Łotysze starają się zaatakować, ale Polacy nie dają im stworzyć zagrożenia.

33'
Tempo meczu nie jest zbyt intensywne.

30'
Kapitalna okazja dla Grosickiego, który wbiegł w pole karne i miał przed sobą tylko bramkarza, ale fatalnie spudłował.

27'
Krychowiak ładnie huknął z dystansu i piłkę z problemami odbił Vanins.

25'

24'
Rugins wbiegł w pole karne Polaków, ale obrońcy dobrze przecięli podanie i przejęli piłkę.

21'
Nudniejszy okres meczu. Polska gra na luzie, a Łotwa już chyba straciła nadzieję, że może dziś osiągnąć korzystny rezultat.

18'
Robert Lewandowski w tym sezonie ma już 17 bramek!

17'
Polska ma wyraźną przewagę i kontroluje przebieg meczu.

13'
Gooool! 2:0! Grosicki płasko zagrał z lewej strony boiska, Zieliński ściągnął na siebie uwagę obrońców, a Robert Lewandowski pewnym strzałem zdobył swoją drugą bramkę. Co za forma napastnika Bayernu

11'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Lewandowski, piłkę odbił obrońca i niewiele brakowało a dopadłby do niej jeszcze Krychowiak. Ostatecznie złapał ją Vanins.

9'
GOOOL! LEWANDOWSKI! Kapitan reprezentacji Polski zagrał do Szymańskiego, ten odegrał piłkę do "Lewego", który nie miał problemów z wykorzystaniem sytuacji sam na sam z bramkarzem. 1:0 dla Polski.

6'
Lewandowski próbował przedrzeć się w polu karnym, ale został dobrze przyblokowany przez obrońcę.

4'
Grosicki za mocno dośrodkowywał z rzutu wolnego i piłkę złapał Vanins.

3'
Nieudany strzał jednego z Łotyszy z linii pola karnego.

3'
Łotwa stara się szanować piłkę.

1'

'

'
Czas na hymny narodowe.

'
Piłkarze wychodzą na boisko.

'
Początek transmisji z meczu Łotwa - Polska o 20:45.

'
Polska jest liderem grupy G w eliminacjach Euro 2020. Ma 13 punktów i o dwa wyprzedza Słowenię oraz o trzy Austrię.

'
Poznaliśmy skład reprezentacji Polski na mecz z Łotwą.

'

Łotwa - Polska online. Mecz na żywo za darmo

Zapraszamy do śledzenia meczu Łotwa - Polska na żywo w internecie. Początek w czwartek o godzinie 20:45. Spotkanie odbędzie się w ramach 7. kolejki eliminacji Euro 2020. Polska jest liderem grupy i ma dwa punkty przewagi nad Słowenią i trzy nad Austrią. Transmisja z meczu Łotwa - Polska w TVP 1 i Polsacie Sport.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Łotwa - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online