Arka Gdynia - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
2 : 2

Steinbors - Zbozień, Maghoma, Marić, Wawszczyk - Busuladzić (69' Deja), Vejinović, Nando (87' Siemaszko), Nalepa - Jankowski (59' Da Silva), Schirtladze
Kuciak - Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Haraslin (66' Peszko), Łukasik (88' Gajos), Kubicki, Udovicić - Paixao, Sobiech (73' Makowski)

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Arka Gdynia zdołała doprowadzić do remisu w dramaturgicznych okolicznościach. Kibice w Gdyni zobaczyli soczyste widowisko piłkarskie.
Piotr Stokowiec może mieć pretensje do swoich podopiecznych, bo wygrana była w zasięgu.

Koniec meczu w Gdyni!

90+12'
żółta kartka Błażej Augustyn dostał żółtą kartkę. Bardzo nerwowo w Gdyni.

90+11'
czerwona kartka Żarko Udovicić opuszcza plac gry. Niesportowe zachowanie skrzydłowego Lechii Gdańsk. Żarko Udovicić użył siły wobec jednego z arbitrów.

90+10'
Goooooooool! Strzał życia oddał Marco Vejinović! Fantastyczne kropnięcie zza pola karnego poleciało pod poprzeczkę bramki Dusana Kuciaka. Ten nie miał wiele do powiedzenia.

90+8'
Kompletnie nieudolnie wykończona kontra przez Lechię. Złą decyzję podjął Michał Nalepa, zagrywając prostopadłą piłkę.

90+7'
Flavio Paixao uchwycony na pozycji spalonej. Sędzia liniowy był pewny swojego werdyktu.

90+6'
Cały zespół gości broni dostępu do bramki. Mają świadomość przyjezdni, że końcowe minuty będą stawały pod znakiem dominacji ze strony Arki Gdynia.

90+5'
żółta kartka Filip Mladenović z żółtą kartką. Obrońca dał się ograć na lewym skrzydle boiska.

90+4'
Filip Mladenović wysoko wyskoczył do piłki, przy okazji faulując swojego przeciwnika.

90+3'
Wrzutka na szesnastkę Lechii powędrowała na głowę jednego z jej piłkarzy.

90+1'
Zapowiada się wielce emocjonująca końcówka tego meczu. Gospodarze będą zapewne chcieli powalczyć o przynajmniej jeden punkt.

90'
9 minut - tyle dłużej potrwa widowisko w Gdyni. Jest to pokłosie licznych przerw w tym pojedynku.

89'
Za kilkanaście sekund poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

88'
Piotr Stokowiec zadecydował, że Maciej Gajos wejdzie na płytę boiska. Daniel Łukasik opuścił plac gry.

87'
Ostatnia zmiana w składzie Arki Gdynia. Rafał Siemaszko w miejsce Nando Garcii.

86'
Efektowny rajd w wykonaniu piłkarza Arki Gdynia, Michała Nalepy. W ostatniej chwili Filip Mladenović zabezpieczył dostęp do swojej bramki.

85'
Zablokowany strzał Schirtladze. Michał Nalepa z Lechii stanął na wysokości zadania.

83'
Arka naciska Lechię. Z pewnego wyniku Gdańszczanie zeszli do bardzo nerwowej końcówki spotkania.

82'
13011 widzów ogląda ten mecz z perspektywy trybun.

80'
Arbiter główny unieważnił wcześniejszą decyzję. Dusan Kuciak był jednak faulowany na przedpolu.

79'
W tak kontrowersyjnej sytuacji niezbędna będzie ocena systemu VAR.

78'
Gooooooool! 2:2! Bardzo dziwna bramka! Dusan Kuciak przegrał powietrzną batalię z napastnikiem Arki Gdynia! Schirtladze posłał piłkę do pustej bramki.

77'
Gol został zatwierdzony przez gremium sędziów.

76'
Sytuacja jest analizowana przez arbitrów.

75'
Gooooooool! Arka Gdynia złapała "kontakt"! Dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Michała Nalepy wleciało do bramki! Nikt nie przeciął toru lotu futbolówki.

73'
Następna roszada w tym spotkaniu ligowym. Artur Sobiech powiększył swój dorobek strzelecki. Napastnika zmienił Tomasz Makowski.

71'
Nando Garcia zaprezentował ostry wślizg w polu karnym przeciwnika.

70'
Marcus da Silva posłał "zawiesinę". I to taką, którą bardzo pewnie zatrzymał Dusan Kuciak.

69'
Azer Busuladzić powędrował na ławkę rezerwowych. Adam Deja spróbuje podnieść poziom gry w składzie Arki Gdynia.

67'
Lechia Gdańsk wciąż przeważa na boisku. Arka Gdynia nie może się odnaleźć po dwóch ciosach.

66'
Sławomir Peszko wszedł na plac gry. Lucas Haraslin rozegrał całkiem niezłe zawody.

64'
Pavel Steinbors przejął długie dośrodkowanie na swoje pole karne.

63'
Pavel Steinbors popisał się fenomenalną obroną na linii! Artur Sobiech wybornie wyszedł do strzału głową. Obrońca Maghoma wyraźnie się spóźnił z kryciem.

61'
żółta kartka Żółty kartonik na koncie Lukasa Haraslina oraz Marko Vejinovicia. Obaj zachowali się wysoce niesportowo na płycie boiska.

60'
Dusan Kuciak w porę zatrzymał futbolówkę, która po przypadkowy, aczkolwiek groźnym zagraniu szczupakiem zmierzała do bramki.
Ogromny refleks Słowaka był najważniejszy dla Lechii.

59'
Marcus Da Silva został wprowadzony na boisko na ponad pół godziny. Na murawie dzisiaj już nie ujrzymy Macieja Jankowskiego.

58'
Niepotrzebne przepychanki na placu gry. Artur Sobiech dokonał faulu w środkowej strefie boiska.

56'
Trener Aleksandar Rogić bardzo ekspresyjnie operuje w swojej strefie.

55'
Goooooool! Błyskawiczne podwyższenie wyniku! Artur Sobiech precyzyjnie ulokował piłkę w bramce Pavla Steinborsa. Strzał w lewy sektor bramki był nie do powstrzymania. Lukas Haraslin zanotował asystę.

53'
Gooooooool! Flavio Paixao okazuje wielką radość! Portugalski napastnik błysnął świetnym strzałem głową w lewy, dolny róg bramki! Precyzyjne dogranie z lewego skrzydła było sprawą kluczową dla tej akcji.

52'
Dośrodkowanie na pole karne Lechii Gdańsk zostało skutecznie oddalone przez jej obrońców.

51'
żółta kartka Karol Fila za swoje przewinienie otrzymał żółtą kartkę.

50'
Karol Fila przesadził z ostrością w grze w defensywie. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

49'
Obie drużyny nie dokonały zmian w czasie przerwy.

47'
Pavel Steinbors przeciął groźne wgranie z prawego sektora boiska. Żarko Udovicić posłał kąśliwe podanie.

46'
II część gry przed Nami!

Sędzia główny zaprosił Wszystkich na przerwę.

45+4'
Michał Nalepa z drużyny gospodarzy posłał futbolówkę wprost na głowę rywala. Zmarnowana szansa na stworzenie realnego zagrożenia pod bramką Dusana Kuciaka.

45+3'
Michał Nalepa z Lechii popełnił faul pod swoją szesnastką.

45+2'
Kilku piłkarzy Arki usiłowało zakończyć wgranie od rzutu wolnego. Każdy z nich minimalnie się spóźnił.

45+1'
Gospodarze mogą spróbować zmienić wynik poprzez rzut wolny.

45'
Pierwsza część gry potrwa o dwie minuty dłużej.

43'
Arka próbuje oddalić grę od swojego pola karnego.

42'
W tej chwili obie drużyny mogą się poszczycić 50% posiadania futbolówki.

40'
Kibice Arki domagali się odgwizdania faulu na Schirtladze. Daniel Łukasik był ostatnim obrońcą, więc tutaj w grę mogłaby wchodzić nawet czerwona kartka.

39'
Gdańska ekipa w ofensywie. Piłka w ostatnich minutach krąży wokół szesnastki Arki.

37'
Ciągle bez kartek w tym meczu. Busuladzić przed momentem w niedozwolony sposób zaatakował swojego przeciwnika.

36'
Przeciągnął swoją wrzutkę z lewego skrzydła Maciej Jankowski. Arka znów groźnie kontratakowała.

34'
Dusan Kuciak świetnie wypiąstkował mocne zagranie z dalszej odległości. Schirtladze próbował zmienić rezultat meczu w Gdyni.

33'
Błażej Augustyn wyskoczył wyżej od przeciwnika do centry z kornera. Strzał z powietrza powędrował bardzo blisko prawego słupka bramki.

32'
Szarża Lukasa Haraslina na prawym skrzydle. Maciej Jankowski musiał w ostatniej chwili włączyć się do obrony i zażegnać niebezpieczeństwo.

30'
Flavio Paixao otrzymał świetny prezent od jednego ze stoperów Arki, który wyłożył piłkę Portugalczykowi pod swoim polem karnym. Napastnik Lechii chciał skorzystać z prezentu, jednak jego strzał wybronił Pavel Steinbors. Strzał szedł w prawy sektor bramki.

28'
Luka Marić wróci na plac gry. To jest dobra wiadomość dla kibiców gospodarzy.
Jesteśmy winni Państwu informację, że ten zawodnik w ostatniej chwili wskoczył do podstawowej jedenastki, po kontuzji, której nabawił się Helstrup.

27'
Lechia Gdańsk chce na nowo dyktować warunki gry.

26'
Luka Marić jest w tym momencie opatrywany przez sztab medyczny Arki Gdynia.

24'
Stały fragment gry dla gości. Lukas Haraslin został podcięty.

23'
Faul. Marco Vejinović ewidentnie zaatakował nogę rywala. Ostatnie ostrzeżenie od sędziego Kwiatkowskiego.

21'
Dusan Kuciak po raz kolejny udowodnił swoją klasę! Goalkeeper efektownie rzucił się na piłkę, którą z kilku metrów od bramki kopnął Michał Nalepa!
Genialna robinsonada przy uderzeniu w prawy sektor bramki.

20'
Zawody w Gdyni nabierają coraz bardziej dynamicznego tempa. Obie drużyny zdołały wypracować dla siebie po jednej kapitalnej okazji.

18'
Dusan Kuciak uratował swój klub przed utratą gola! Słowak intuicyjnie powstrzymał strzał z najbliższej odległości! Schirtladze oddał uderzenie bez przygotowania, które w ostatniej fazie odbiło się od bramkarza Lechii.

17'
Pavel Steinbors zatrzymał wrzutkę, posłaną z lewej flanki boiska.

16'
Zupełnie bez krycia o opieki na dziesiątym metrze był Żarko Udovicić. Skrzydłowy Lechii oddał błyskawiczny strzał, ale bardzo dobrze sytuację zaasekurował Luka Marić.

15'
Za mocna okazała się próba prostopadłego zagrania w wykonaniu Macieja Jankowskiego do wbiegającego kolegi z klubu. Piłkę przejęli defensorzy "Biało - Zielonych".

13'
Kolejne uwagi słowne arbitra głównego w kierunku piłkarzy. Wawszczyk trochę nadszarpnął cierpliwość Pana Tomasza Kwiatkowskiego.

12'
Z pół woleja swoich sił z dystansu próbował Marco Vejinović. Zaskakująca próba poleciała obok lewego słupka bramki Dusana Kuciaka. Słowacki goalkeeper jednak miał pełną kontrolę nad lecącą futbolówką.

10'
Pavel Steinbors skutecznie wyłapał sygnalizowanie uderzoną piłkę głową przez Artura Sobiecha. Napastnikowi przyjezdnych zabrakło odpowiedniej mocy i precyzji.

9'
Maghoma dostał brawa od publiczności. Stoper popisał się dobrym zagraniem głową, które oddaliło zagrożenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

8'
Blok defensywny Arki Gdynia w defensywie. Musi sobie radzić z wrzutkami ze stałych fragmentów gry.

7'
Lukas Haraslin stworzył pierwsze zagrożenie w ofensywie. Słowak świetnie przedarł się z piłką na prawej flance i oddał silny strzał. Jeden z obrońców Arki zatrzymał dobre uderzenie z ostrego kąta.

6'
Kibice na trybunach dopingują bardzo głośno. Jest to bardzo ważny mecz dla społeczności w województwie pomorskim.

5'
W przypadku spornej kwestii zainterweniować może dzisiaj system VAR.

3'
Faul taktyczny w wykonaniu Błażeja Augustyna. Arka chciała wyjść z kontrą po przechwycie piłki w swoim polu karnym.

2'
Przewinienie blisko linii bocznej boiska na zawodniku gdańskiej Lechii. Karol Fila nadział się na trochę spóźnioną interwencję ze strony przeciwnika.
Wszystko zakończyło się na słownej reprymendzie.

1'
Podopieczni Piotra Stokowca rozpoczęli jeden z hitów 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

*'

*'
Arbiter główny wyprowadził obie drużyny na płytę murawy.

*'
Na stadionie gospodarzy odegrano piosenkę "Chodź, pomaluj mój świat", zespołu 2+1.

*'
Zespół Arki poniósł tylko jedną porażkę na swoim terytorium w tym sezonie ligowym.

*'
W roli sędziego głównego w Gdyni zobaczymy dzisiaj Pana Tomasza Kwiatkowskiego.

*'
Obaj szkoleniowcy podjęli ostateczne decyzje dot. wyjściowych jedenastek.
Trzeba przyznać, że każda ze stron wystawiła swój najmocniejszy skład.

*'
Arka Gdynia przystąpi do tego prestiżowego starcia z nowym szkoleniowcem. Niedawno zwolnionego z funkcji pierwszego trenera Jacka Zielińskiego zastąpił na ławce Aleksandar Rogić.

*'
"Wielkie Derby Trójmiasta" rozpoczną się punktualnie o godz. 15:00.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji "NA ŻYWO" z meczu: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online