Górnik Zabrze - ŁKS Łódź online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
ŁKS Łódź
1 : 1

Chudy - Sekulić, Wiśniewski, Koj, Janża - Matras, Matuszek - Bauza, Jimenez - Kopacz - Angulo.
Malarz - Grzesik, Sobociński, Rozwandowicz, Klimczak - Guima, Srnić, Trąbka - Ramirez, Pyrdoł - Kujawa.

Sobociński (44.) żółta kartka

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - ŁKS Łódź

'
Przepraszamy, ale relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie.

'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek, ale mecz jest ciekawy.

45'
Janża uderzył z rzutu wolnego i piłka odbiła się od górnej części poprzeczki.

44'
żółta kartka Sobociński ukarany żółtą kartką.

44'
Kopacz uderzył z powietrza sprzed pola karnego i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

37'
Trąbka lewą nogą sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

34'
Niecelny strzał z dystansu Ramireza.

28'
W pierwszych minutach lepszy był ŁKS, ale od dłuższego czasu przeważa Górnik.

24'
Zablokowany strzał Sekulicia z pola karnego.

22'
Świetna okazja dla Górnika. Z woleja nieczysto uderzył jeden z zawodników i piłka trafiła jeszcze do Matuszka, który głową z pięciu metrów uderzył nad bramką.

20'
Jimenez uderzał z pola karnego. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

15'
Klimczak uderzył z woleja z dystansu i piłka przeleciała tuż obok bramki.

13'
Janża oddał bardzo dobry strzał z rzutu wolnego i efektowną paradą popisał się Malarz.

12'
Kapitalne płaskie zagranie z własnej połowy Górnika sprawiło, że Angulo znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Minął go, ale piłkę zmierzającą do bramki wybił jeden z obrońców. Mogło być 1:0!

6'
Kontra Górnika, ale podanie do Jimeneza wybił Grzesik.

4'
ŁKS jak na razie dłużej utrzymuje się przy piłce.

2'
Od początku do ofensywy ruszył ŁKS. Strzał Ramireza sprzed pola karnego był jednak niecelny.

1'

*'
Piłkarze są już na boisku.

*'
Arbitrem głównym zbliżającego się meczu będzie Paweł Raczkowski (Warszawa).

*'
Ławka rezerwowych ekipy z Zabrza: Loska, Arnarson, Bochniewicz, Wolsztyński, Baidoo, Zapolnik, Ściślak, Krawczyk, Bainović.

*'
Szkoleniowiec Górnika, Marcin Brosz, wysyła do gry następujących piłkarzy: Chudy - Sekulić, Wiśniewski, Koj, Janża - Matras, Matuszek - Bauza, Jimenez - Kopacz - Angulo.

*'
Rezerwowi ŁKS-u: Budzyński, Bogusz, Dampc, Bryła, Ratajczyk, Kalinkowski, Piątek.

*'
Na wyżej wymienionych graczy zdecydował się dzisiaj trener gości.

*'
Górnicy nie potrafią ostatnio odnieść ligowego zwycięstwa. Dzisiaj będą mieli okazję na odniesienie pierwszej ekstraklasowej wiktorii od kilku kolejek.

*'
Łódzki zespół, po serii porażek, w końcu odniósł swoje pierwsze zwycięstwo - w poprzedniej kolejce pokonali Koronę Kielce aż 4:1. Czy to był jednorazowy przypadek, czy początek lepszego okresu w grze podopiecznych Kazimierza Moskala, przekonamy się już dziś.

*'
Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo pomiędzy Górnikiem Zabrze i Łódzkim Klubem Sportowym. Spotkanie pomiędzy drużynami znajdującymi się w drugiej połowie tabeli, rozpocznie się o 17:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - ŁKS Łódź, to zapraszamy do śledzenia meczu online