Manchester United - Liverpool FC online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Liverpool FC
1 : 1

De Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Rojo, Young; McTominay, Fred, Pereira (90+4' Williams); James, Rashford (84' Martial).
Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Henderson (71' Lallana), Wijnaldum (82' Keita); Mane, Firmino, Origi (60' Oxlade-Chamberlain).

Rashford (36.)
Lallana (85.)

Fabinho (70.) żółta kartka

Mecze na żywo: Manchester United - Liverpool FC

*'

*'
Ten remis oznacza koniec fenomenalnej serii The Reds, którzy wygrali wszystkie poprzednie osiem ligowych spotkań. Dla United ten podział punktów jest nadzieją na lepsze wyniki w kolejnych seriach gier Premier League.

90+5'
Przyjezdni sygnalizują sędziemu, że Fred zagrał ręką przy wybiciu piłki. Powtórki pokazują, że nic takiego nie miało miejsca.

90+4'
Roszada w Manchesterze United: na boisku zameldował się Williams, zastępując Pereirę.

90+3'
Nie wyszedł gospodarzom ten korner - goście z łatwością zażegnali niebezpieczeństwo.

90+2'
Groźny strzał Oxlade-Chamberlaina przeszedł obok celu. Po chwili gospodarze, z drugiej strony placu gry, wywalczyli rzut rożny.

90+1'
Liverpool rzuca się do huraganowych ataków, aby iść za ciosem i wygrać to spotkanie.

90'
Pięć minut zostało doliczone do regulaminowego czasu gry.

88'
Ależ piękny strzał z półwoleja oddał Alexander-Arnold, który przeszedł tuż nad poprzeczką!

86'
Graczom The Reds wreszcie udało się wyrównać. Czy wystarczy im sił, aby zgarnąć dziś pełną pulę punktową?

85'
1:1! Lallana doprowadza do wyrównania!
Centrę Robertsona z lewej flanki przedłużył Firmino, a z bliskiej odległości piłkę do bramki skierował nieupilnowany angielski pomocnik.

84'
Ole Gunnar Solskjaer zdecydował się na pierwszą zmianę w wyjściowym zestawieniu: plac gry opuścił zdobywca jedynego jak na razie gola - Rashford, a w jego miejsce wszedł Martial.

83'
Fred! Siłowe uderzenie pomocnika z linii pola karnego przeszło tuż obok słupka.

82'
Ostatnia zmiana w Liverpoolu: Keita zajął miejsce Wijnalduma.

79'
Oxlade-Chamberlain przesadził z siłą centry w kierunku Firmino, a to brazylijskiemu napastnikowi uniemożliwiło sfinalizowanie ataku.

77'
Nieczysta główka Firmino po dograniu ze skrzydła - futbolówka zakończyła swój lot w rękach bramkarza United.

75'
Gracze zdobywcy Ligi Mistrzów z ubiegłego sezonu nie potrafią sforsować linii obronnej gospodarzy.

73'
Rojo przekroczył wyraźnie przepisy w starciu z Fabinho - gwizdek sędziego był, ale obyło się bez kary indywidualnej dla Argentyńczyka, co jest nieco niezrozumiałe.

72'
Fredowi nie wyszedł strzał z powietrza po zgraniu, będącym przyjęciem piłki, Pereiry.

71'
Druga roszada w zespole z Merseyside: Lallana w miejsce Hendersona.

70'
żółta kartka Fabinho z żółtą kartką na koncie za spóźnione wejście wślizgiem w Jamesa.

67'
Bomba zza szesnastki w wykonaniu Rashforda minęła w niewielkiej odległości bramkę gospodarzy.

66'
Próba koronkowego rozegrania akcji między Firmino i Mane spaliła na panewce.

65'
Brakuje liverpoolczykom nieco determinacji do zmiany rezultatu.

62'
Robertson ładnie przedarł się prawą stroną, dograł w szesnastkę, gdzie jednak żaden z jego kolegów nie wykończył akcji strzałem.

60'
Jest pierwsza korekta w składzie The Reds: Oxlade-Chamberlain zastąpił Origiego.

59'
Kolejny raz poszkodowany jest James. Walijski piłkarz siedzi na murawie i ponownie jest opatrywany przez medyków.

57'
Alexander-Arnold upadł po rzekomym kontakcie z rywalem na wysokości pola karnego Czerwonych Diabłów. Gwizdek sędziego głównego nie rozbrzmiał.

55'
Silne uderzenie Wijnalduma z daleka trafiło w Maguire'a.

52'
Taktyka gospodarzy zdaje się opierać na powstrzymywaniu przyjezdnych i wyprowadzaniu kontr, jeśli nadarzy się okazja.

50'
James został bardzo ostro potraktowany przez van Dijka. Skrzydłowy United potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

49'
Wynik determinuje ofensywną, dużo bardziej niż we wcześniejszych częściach tego meczu, postawę gości.

48'
Liverpool natychmiast ruszył do odrabiania strat - tak wnioski można wysnuć z ich gry od początku drugiej części rywalizacji.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Piłkarze wracają na murawę.

*'
Dobrze ogląda się dzisiejsze derby Anglii. Na razie, w co trudno było uwierzyć przed meczem, prowadzą gracze trenera Solskjaera. Z niecierpliwością czekamy na drugą część pojedynku na Old Trafford.

45+1'
Minuta doliczona do pierwszej połowy.

45'
Gol anulowany! Piłkarze United sygnalizowali zagranie ręką skrzydłowego The Reds i arbiter, po wideoweryfikacji, przystał do ich sygnalizacji.

44'
Mane wykorzystał błąd w defensywie rywala, oszukał De Geę i ulokował futbolówkę w siatce.

42'
Jak odpowiedzą teraz wicemistrzowie Anglii? Z pewnością w ich głowach włączy się teraz sportowa złość, czy to umożliwi im wyrównanie jeszcze przed przerwą?

40'
Powtórki utwierdzają w przekonaniu, że Szwed sfaulował Belga.

38'
Po analizie VAR, gol nie został cofnięty! Goście muszą wznowić grę od środka boiska.

37'
Nie wiadomo jednak, czy gol ostatecznie zostanie uznany. Akcja rozpoczęła się po, jak się zdawało w pierwszej chwili, faulu Lindelofa na Origim.

36'
1:0! Rashford wpakował piłkę do siatki!
Angielski napastnik wykorzystał wyborne dogranie Jamesa i nie dał szans Alissonowi.

35'
De Gea teraz kapitalnie wybronił zmierzającą do siatki główkę Firmino, ale gol, nawet gdyby padł, to i tak nie zostałby uznany. Na niewielkim spalonym był Brazylijczyk.

34'
Najdogodniejsza okazja, jaka została stworzona w tym meczu, została zmarnowana przez Firmino. Szybki kontratak zakończył się jego strzałem, który z racji z swojej siły (a właściwie jej braku), nie miał prawa zaskoczyć De Gei.

32'
To samo przytrafiło się Jamesowi - Walijczyk również został złapany na ofsajdzie.

31'
Pereira spalił akcję Manchesteru United.

29'
Firmino nie udało się opanować górnej piłki po podaniu Alexandra-Arnolda.

28'
Van Dijk potwierdził, że od dłuższego czasu w znakomitej dyspozycji - holenderski stoper świetnie uprzedził nabiegającego Pereirę na wrzutkę Wana-Bissaki.

26'
Rashford fatalnie zepsuł końcową fazę swojego rajdu, gdzie w najważniejszym momencie, gdy powinien posłać precyzyjne podanie, skiksował.

25'
Alisson nie musiał się wysilić, aby zatrzymać płaski strzał z dystansu McTominay.

24'
Ochota do ofensywnej gry z obu stron, zdaje się, że nieco przygasła. Miejmy nadzieję, że to cisza przed burzą.

22'
Goście nie stracili jeszcze gola po kornerze w obecnych rozgrywkach i to się nie stało także teraz - piłka została wyekspediowana.

21'
Rzut rożny dla Manchesteru United po rykoszecie od strzału Pereiry.

19'
Matip doskonale przewidział, gdzie chciał zagrać Rashford i dzięki temu przerwał atak miejscowych.

18'
Zespół prowadzony przez Jurgena Kloppa stara się przerwać dobrze dziś ustawione szyki obronne United poprzez ataki pozycyjne.

17'
Pereirze nie wyszło zagranie z prawej flanki, przez co futbolówka trafiła do Alissona.

15'
Nie widać tej dominacji, jaką często można było zauważyć w grze Liverpoolu w tym sezonie Premier League.

13'
Odpowiedź gości nadeszła za sprawą Wijnalduma - Holender oszukał dryblingiem dwóch zawodników przeciwnika i kropnął na bramkę De Gei. Hiszpan pewnie jednak zatrzymał tę próbę zmiany rezultatu.

11'
Nieudanym strzałem z dystansu "popisał się" teraz Pereira, choć nie wiadomo dlaczego Alisson miał problemy ze złapniem piłki.

10'
Firmino rozbawił kibiców Czerwonych Diabłów. Brazylijczyk, będąc w polu karnym, zdecydował się na uderzenie z trudnej pozycji, które zupełnie mu nie wyszło, a piłka poszybowała na wysokość piątego lub szóstego piętra.

9'
Doskonale przeczytał sytuację w defensywie Robertson. Szkot wślizgiem zatrzymał dorzuconą przez Pereirę futbolówkę.

8'
Gospodarze będą mieli stały fragment gry na połowie The Reds. Faulowany był Fred.

7'
Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera nieźle wyglądają na początku tego spotkania - dużo lepiej niż w poprzednich kolejkach.

5'
Young za bardzo podpalił się na skrzydle - zamiast podnieść głowę i spojrzeć, czy któryś z jego kolegów oczekuje na podanie, dograł bez zastanowienia i piłka wyszła poza obręb szesnastki.

4'
Origi liczył na gwizdek sędziego po starciu fizycznym z dwoma graczami United, ale ten nie przychylił się do jego protestów.

3'
Alexander-Arnold poszukiwał dośrodkowaniem w polu karnym Firmino, jednak futbolówka spadła na głowę Fredowi.

2'
Już od samego początku widać, że nie będzie to mecz dla koneserów taktyki - od razu można zauważyć, że obie ekipy stawiają dziś na ofensywę.

1'
Martin Atkinson, będący arbitrem starcia, zainaugurował mecz!

*'
Derby Anglii za moment się rozpoczną - piłkarze są już na murawie Teatru Marzeń, jak zwyczajowo nazywa się stadion Manchesteru United - Old Trafford.

'
Rezerwowi Manchesteru: Romero, Mata, Martial, Jones, Greenwood, Garner, Williams.

'
Rezerwowi Liverpoolu: Adrian, Lovren, Milner, Keita, Gomez, Oxlade-Chamberlain, Lallana.

'
Manchester United jest obecnie na czternastej pozycji.

'
Liverpool jeśli wygra będzie miał aż osiem punktów przewagi nad Manchesterem City.

'

Mecze na żywo: Manchester United - Liverpool

Początek meczu Manchester United - Liverpool o godzinie 17:30. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Liverpool FC, to zapraszamy do śledzenia meczu online