Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
Lokomotiw Moskwa
2 : 1

Szczęsny - Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro - Pjanić, Khedira (49' Higuain), Matuidi (65' Rabiot) - Bentancur - Dybala (83' Bernardeschi), Cristiano Ronaldo
Guilherme - Ignatyev, Corluka, Höwedes, Idowu - Barinov, Paim, Krychowiak (85' Kolomeytsev) - Al.Miranchuk, Eder, João Mário

Mecze na żywo: Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę i życzymy spokojnej nocy.

Paulo Dybala dał swojej ekipie komplet punktów w bardzo trudnym spotkaniu. Trzeba przyznać, że "Stara Dama" miała więcej z gry w tym niedawno zakończonym pojedynku.
Polacy zaliczyli poprawne zawody. Żadnemu z nich nie można zarzucić wielu błędów.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+2'
Goście z Rosji są już chyba pogodzeni z porażką. Mało werwy w ich poczynaniach na boisku.

90+1'
żółta kartka Dmitri Barinov nie chciał podjąć próby czystego odbioru piłki. Sędzia główny postanowił za ostre zagranie pokazać mu żółtą kartkę.

90'
Arbiter techniczny pokazał na swojej tablicy elektronicznej cyfrę "3".
To oznacza, że dzisiejsze zawody zostały wydłużone o 3 minuty.

89'
Guilherme nie przepuścił piłki, która poleciała w sam środek jego bramki. Bernardeschi mógł, a nawet powinien dużo lepiej sfinalizować akcję.

89'
Sztab szkoleniowy rosyjskiego teamu ma możliwość dokonania jeszcze dwóch zmian.

87'
Futbolówkę mają przy nodze piłkarze Juventusu Turyn. Każda sekunda pracuje na ich sukces w tym spotkaniu.

86'
Cristiano Ronaldo dobitnie pokazuje, że także chce mieć gola w tym meczu. Portugalczyk nie może jednak odpowiednio się "wstrzelić". Uderzenie powędrowało wysoko nad poprzeczką bramki.

85'
Nasz rodak, Grzegorz Krychowiak pojawił się na ławce rezerwowych. Polskiego pomocnika zmienił Aleksandr Kolomeytsev.

83'
Prawdziwe owacje na stojąco od kibiców odebrał Paulo Dybala. Federico Bernaderschi zameldował się na murawie.

82'
W piłce nożnej wszystko się może zmienić! Jesteśmy przekonani, że końcówka tego starcia będzie miała dużą ilość piłkarskich emocji.

81'
Gooooooool! Ależ comeback Juventusu! Drugi raz na listę strzelców wpisał się Paulo Dybala! Argentyński zawodnik popisał się wyśmienitą dobitką z najbliższej odległości. Guilherme odbił przed siebie strzał Alex Sandro.

79'
Gooooooool! 1:1! Paulo Dybala zmienić wynik na tablicy! Uderzenie zza pola karnego okazało się najwyższej klasy. Wielce precyzyjna próba wleciała pod poprzeczkę bramki Guilherme.
Defensywa Lokomotivu troszeczkę odpuściła i to się zemściło.

77'
W desperacki sposób bronią się goście. Możemy się domyślać, że ostatnie minuty to będą próby Juventusu.

75'
Wielki zawód po akcji i strzale Gonzalo Higuaina! Argentyński snajper wyśmienicie wypracował sobie miejsce w polu karnym rywala! Silny strzał z kilkunastu metrów poleciał tuż obok lewego słupka bramki!

74'
żółta kartka Grzegorz Krychowiak nie mógł zbyt bardzo protestować. Ewidentnie sfaulowany został Pjanić. Polski zawodnik zasłużył na żółty kartonik.

73'
Nieudolnie wykonany korner przez gospodarzy. De Ligt mocno niepocieszony po swoim zagraniu.

71'
Rośnie przewaga Juventusu Turyn. Aczkolwiek to nie zadowala kibiców tej drużyny.

70'
Powoli wkraczamy w decydującą fazę tego pojedynku.

69'
żółta kartka Nerwy puszczają piłkarzom tego widowiska. Juan Cuadrado zatrzymał ciekawie rokującą akcję swojego przeciwnika.
Żółta kartka.

66'
Przed kilkoma chwilami oglądaliśmy kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Strzał Cristiano Ronaldo znów nie zagroził bramce Guilherme.

65'
Zapowiadana zmiana już się dokonała. Blaise Matuidi został na placu gry zastąpiony przez Adriena Rabiota.

64'
Aktywny w ostatnich minutach Paulo Dybala. Argentyńczyk chce wziąć ciężar za grę w ofensywie na swoje barki.

63'
Kolejna roszada personalna u gospodarzy za chwilę może stać się faktem.

61'
Wojciech Szczęsny dobrze wyłapał strzał z daleka. Joao Mario podreperował statystykę celnych uderzeń po stronie rosyjskiej ekipy.

60'
Wybiła godzina gry tego spotkania w Turynie. Wynik jak na razie bardzo sensacyjny.

58'
Guilherme wyciągnął bardzo niebezpieczne dośrodkowanie. Goście w bardzo głębokiej defensywie.

57'
Juan Cuadrado niefortunnie został nabity piłką w twarz. Od rzutu wolnego grę rozpocznie jego zespół.

55'
Na intensywnej rozgrzewce aktualnie oglądamy kilku piłkarzy popularnej "Starej Damy".

54'
W składzie Lokomotivu Moskwa nie dostrzegliśmy zmian. Aktualny wynik daje im ogromną satysfakcję.

52'
Rzutu wolnego nie mógł wykonać nikt inny, jak Cristiano Ronaldo. Silna próba nie przebiła jednak dobrze ustawionego muru.

50'
Corluka przewinił taktycznie. Od rzutu wolnego rozpoczną Włosi.

49'
Trener Juventusu Turyn przygotował zmianę. Długo rozgrzewający się Gonzalo Higuain wszedł na boisko za Samiego Khedirę.

48'
Wojciech Szczęsny popełnił niepewną interwencję na przedpolu. Polak mógł mówić o szczęściu, bo jego koledzy z klubu skutecznie zaasekurowali sytuację.

47'
Grzegorz Krychowiak przewrócił się na boisku, po interwencji ze strony oponenta. Będzie rzut wolny.

46'
Ruszyła gra po przerwie!

Sędzia główny odgwizdał koniec pierwszej połowy tego meczu.

45+2'
Juventus podejmuje próby zmiany rezultatu jeszcze w tej części gry.

45'
Pierwsza odsłona tego widowiska potrwa o trzy minuty dłużej.

44'
Goalkeeper przyjezdnych zasygnalizował gotowość do dalszej gry.

43'
Bramkarz gości, Guilherme odniósł jakąś kontuzję. Miejmy nadzieję, że szybko powróci do gry.
Sztab medyczny już przybiegł mu do pomocy.

42'
Cristiano Ronaldo umieścił piłkę w bramce, aczkolwiek sędzia główny nie uznał gola.
Grecki arbiter dostrzegł rażące naruszenie przepisów gry.

41'
Przyjezdni zaangażowali się w grę w ofensywie. Kilka podań na połowie przeciwnika. To mogło się podobać, ale defensywa Juventusu w porę zabezpieczyła strefę wokół swojej szesnastki.

40'
Wymowna statystyka dot. posiadania piłki.

Juventus - 65%
Lokomotiv - 35%

38'
Defensorzy gości skutecznie neutralizują strzały z dystansu ze strony dzisiejszych oponentów.

37'
Cristiano Ronaldo usiłuje coś samemu stworzyć w ofensywie. Jak najszybsze doprowadzenie do remisu - to cel, który przyświeca gospodarzom.

35'
Rodrigo Bentancur dał się złapać na bardzo prostej pozycji spalonej. Na brawa zasłużyła linia defensywy Lokomotivu Moskwa.

33'
Kompletny szok w szeregach gospodarzy, którzy wyraźnie przeważali przez pierwsze dwa kwadranse. Nikt na stadionie nie spodziewał się takiego scenariusza.

32'
Goooooool! Sensacyjny obrót spraw w Turynie! Lokomotiv prowadzi! Goście dali wykład, jak wyprowadzać kontrę. Aleksiej Miranchuk wykorzystał brak krycia i dobrą pozycję do strzału. Wojciech Szczęsny nie dał rady zatrzymać zabójczej dobitki, a chwilę wcześniej kapitalnie wybronił strzał z bliska.

30'
Leonardo Bonucci bardzo chciał skutecznie nakryć futbolówkę głową, po ciekawej wrzutce Mirana Pjanicia. Środkowy obrońca musiał jednak obejść się smakiem.

29'
Piłka toczy się w pobliżu szesnastki drużyny przyjezdnych.

27'
Kolejny stały fragment gry dla Juve. Dośrodkowanie Paulo Dybali było bardzo sygnalizowane. Problemów dla obrońców rosyjskiego klubu nie było wiele.

26'
Przed chwilą widzieliśmy próbę prostopadłej piłki w kierunku Cristiano Ronaldo. Portugalski zawodnik był jednak na wyraźnym "ofsajdzie".

25'
Lokomotiv Moskwa usiłuje trzymać piłkę jak najdalej od swojej bramki.

24'
Guilherme skutecznie zatrzymał silną próbę Cristiano Ronaldo. Ten swojego szczęścia szukał z dalszej odległości od bramki. Goalkeeper zgrabnie zbił lecącą futbolówkę.

22'
Aktualni mistrzowie Włoch rosną w siłę. Poczuli, że mogą na nowo kreować grę na placu boiska.

21'
Efektowną "świecę" pokazał Cristiano Ronaldo w pobliżu bramki rywala. Popularny "CR7" uderzył piłkę bardzo groźnie dla Guilherme. Precyzyjna wrzutka z lewej flanki była bardzo ważna.

19'
Z minuty na minutę oczekiwania kibiców rosną. Każdy z nich chciałby zobaczyć jakąś akcję bramkową.

18'
żółta kartka Blaise Matuidi rażąco naruszył cierpliwość sędziego z Grecji. Ostry faul na Ederze, w pełni klasyfikował się na pokazanie żółtej kartki.

16'
Guilherme dobrze się zachował się przy strzale, który oddał Cristian Ronaldo. Portugalski gwiazdor wypracował dla siebie przestrzeń do oddania całkiem zgrabnego uderzenia. Futbolówka powędrowała blisko lewego słupka bramki.

15'
Pierwszy kwadrans gry nie przyniósł nikomu goli. Przez ten czas obejrzeliśmy soczystą walkę o każdy centymetr murawy.

13'
Cristiano Ronaldo popełnił świadome przewinienie. Sędzia nie wyciągnął ze swojej kieszonki żółtej kartki.

12'
Obie drużyny skrupulatnie realizują swoje założenia w defensywie. Widać, że bloki obronne się wzajemnie uzupełniają.

11'
Rośnie ilość taktycznych przewinień na Allianz Stadium. Każda próba ofensywna jest kończona nieprzepisowym blokiem.

9'
Arbiter główny wykazuje się sporą wyrozumiałością w stosunku do przewinień autorstwa zawodników obu ekip. Do tej pory nie zobaczyliśmy sankcji indywidualnych, w postaci kartek.

8'
Pierwszy ofensywny zryw w wykonaniu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk miał wielkie nadzieje po swojej akcji indywidualnej, jednakże w porę skrzydłowego zatrzymał Vladislav Ignatyev.

7'
Juan Cuadrado przesadził ze swoim atakiem ze wślizgu. Sędzia musiał zareagować, poprzez gwizdnięcie faulu.

6'
W niedawno zakończonym meczu tej grupy Atletico Madryt pokonało 1:0 Bayer Leverkusen. Rywalizacja o awans z fazy grupowej będzie bardzo emocjonująca.

4'
Grzegorz Krychowiak ponownie odczuł starcie z rywalem. Leonardo Bonucci użył za dużo złej energii w pojedynku z Polakiem.

3'
Włoska drużyny próbuje błyskawicznie narzucić swój styl gry. Paulo Dybala oddał dwie próby, ale każda z nich została skutecznie powstrzymana przez obrońców przyjezdnych.

2'
Pierwsze przewinienie w tym meczu odgwizdał grecki arbiter główny. Grzegorz Krychowiak został nieprzepisowo zaatakowany przez jednego z przeciwników.

*'

*'
Piłkarze obu drużyn zameldowali się na płycie murawy. To oznacza, że za chwilę usłyszymy hymn Ligi Mistrzów.

*'
Szanse na "czoło" w tabeli ma także Lokomotiv Moskwa, który aktualnie może się poszczycić trzema oczkami. Przy zwycięstwie oraz korzystnym wyniku meczu o godz. 19:00 taki obrót spraw rzeczy ma prawo stać się rzeczywistością.

*'
Juventus Turyn ma szansę awansować na pozycję lidera we wspomnianej grupie. Włoska drużyna zgromadziła do tej pory 4 punkty: 1 zwycięstwo - 1 remis.

*'
Na boisku od pierwszych minut ujrzymy także Grzegorza Krychowiaka. Defensywny pomocnik jest jednym z najjaśniejszych punktów rosyjskiego zespołu w tym sezonie.

*'
W pierwszym składzie aktualnego mistrza Włoch zobaczymy polskiego bramkarza, Wojciecha Szczęsnego.

*'
Pan Anastásios Sidirópoulos będzie rozjemcą głównym nadchodzącego widowiska piłkarskiego.

*'
Obie drużyny rywalizują w grupie "D". Obok powyżej wymienionych ekip występują także: Atletico Madryt oraz Bayer Leverkusen.

'

Mecze Ligi Mistrzów na żywo: Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa

Początek meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa o godzinie 21:00.Transmisja TV w Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy do śledzenia Ligi Mistrzów na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa, to zapraszamy do śledzenia meczu online