Olympiakos Pireus - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Olympiakos Pireus
2 : 3

Jose Sa; Elabdellaoui, Meriah, Semedo, Tsimikas; Guilherme; Podence, Bouchalakis (69' Lovera), Camara (88' Randjelović), Masouras (79' Guerrero); El Arabi.
Neuer; Kimmich, Pavard, Hernandez (59' Boateng), Alaba; Martinez (46' Tolisso), Thiago; Gnabry, Coutinho, Mueller (86' Perisić); Lewandowski.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze Ligi Mistrzów na żywo już jutro.

90+4'
Koniec meczu. Bayern Monachium pokonał Olympiakos Pireus 3:2.

90+3'
Kontra Bayernu. Coutinho otrzymał piłkę w polu karnym, ale został zablokowany.

90+2'
Strzał sprzed pola karnego w wykonaniu jednego z piłkarzy Olympiakosu został zablokowany.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

88'
Randjelović zastąpił Camarę.

88'
Podence ładnie wbiegł w pole karne, ograł Boatenga i uderzył lewą nogą mocno, ale prosto w Neuera.

86'
Perisić zastąpił Muellera.

85'
Strzał Kimmicha z pola karnego bez problemów złapał Jose Sa.

79'
Goool! Guilherme uderzył z dystansu, piłka odbiła się rykoszetem od ręki Thiago, co zmyliło Neuera i jest gol kontaktowy!.

79'
Guerrero zastąpił Masouras.

78'
Gnabry dośrodkował z prawej strony boiska, ale Mueller z woleja uderzył nad bramką.

75'
Goool! 3:1 dla Bayernu. Strzał Coutinho z pola karnego został zablokowany, ale piłka trafiła do Tolisso, który sprzed pola karnego kapitalnym strzałem pokonał Jose Sa.

73'
żółta kartka Semedo ukarany żółtą kartką.

72'
żółta kartka Neuer ukarany żółtą kartką za protesty.

'

69'
Lovera zastąpił Bouchalakisa.

68'
Z dystansu niecelnie uderzał Guilherme. Tor lotu piłki próbował zmienić jeszcze El Arabi, ale nie sięgnął jej.

'
Coraz więcej osób uważa, że Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę.

'

63'
Sędzia znów sprawdzał czy nie było spalonego, ale Lewandowski go uniknął. Bramka uznana.

62'
Goool! Lewandowski! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zgrał Muellera i dopadł do niej Lewandowski, który tylko trącił futbolówkę i umieścił ją w bramce. 2:1 dla Bayernu.

61'
W drugiej połowie Bayern jeszcze nie zagroził Olympiakosowi.

59'
Boateng zastąpił kontuzjowanego Hernandeza.

56'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Bayernu, ale nikt nie sięgnął piłki.

54'
Hernandez ucierpiał i opuszcza boisko w asyście lekarzy.

51'
Bouchalakis oddał bardzo niecelny strzał z dystansu.

50'
żółta kartka Thiago ukarany żółtą kartką.

49'
Bardzo groźny jest od początku drugiej połowy Olympiakos.

47'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Meriah nie trafił piłkę z kilku metrów. Było bardzo groźnie.

47'
Po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego głową obok bramki uderzał Masouras.

46'

46'
Tolisso zastąpił Martineza.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie remis 1:1.

45'
Sędzia doliczył jedną minutę.

44'
Nieudany strzał Muellera sprzed pola karnego po podaniu Lewandowskiego.

43'
Tempo meczu nie jest zbyt wysokie.

38'
Powinno być 2:1 dla Bayernu. Lewandowski zagrał do Gnabry'ego, ten świetnie po ziemi wyłożył piłkę Coutinho, któremu jednak oddanie celnego strzału utrudnił obrońca.

'

35'
Sędzia sprawdzał jeszcze czy nie było spalonego, ale gol uznany. Mamy remis.

34'
Goool! ROBERT LEWANDOWSKI! Polak najpierw dobrze zgrał piłkę głową do Muellera, który oddał efektowny strzał z wyskoku, ale bramkarz gospodarzy zdołał odbić piłkę. Dopadł do niej Lewandowski, który pewnym strzałem umieścił ją w bramce

31'
Sporo szczęścia miał Bayern. Olympiakos ładnie rozegrał piłkę i miał sporo miejsca na połowie gości. Mocne podanie z lewej strony pola karnego przeciął Hernandez i niewiele brakowało, a pokonałby własnego bramkarza. Ten na jego szczęście zdołał złapać piłkę zmierzającą do bramki.

28'
Zablokowany strzał Gnabry'ego z narożnika pola karnego i piłkę złapał bramkarz Olympiakosu.

26'
Słabo prezentuje się dziś Bayern.

23'
Gooool! 1:0 dla Olympiakosu. Po dośrodkowaniu Tsimikasa z lewej strony boiska głową uderzył El Arabi. Neuer co prawda odbił piłkę, ale już zza linii bramkowej i sędzia słusznie uznał bramkę korzystając z goal line technology

22'
Brakuje sytuacji w ostatnich minutach. Mecz jest dość wyrównany.

18'
Guilherme uderzył sprzed pola karnego nad bramką.

16'
Lewandowski oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka przeleciała nad bramką.

13'
Coutinho wbiegł z piłką w pole karne, ale uderzył prosto w bramkarza.

11'
Olympiakos stara się raz po raz atakować. Jak na razie brakuje jednak precyzji w ostatnim podaniu.

9'
Jak na razie sporo gry w środku pola.

6'
Coutinho uderzał z powietrza sprzed pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

1'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Bayernu, ale prosto na głowę obrońcy.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania Ligi Mistrzów.

'
Czy Robert Lewandowski zdobędzie dziś kolejną bramkę w Lidze Mistrzów? W tym sezonie ma już ich 3, kolejne 12 zdobył w Bundeslidze. Reprezentant Polski znajduje się w niesamowicie wysokiej formie.

'
Bayern w dwóch meczach Ligi Mistrzów zdobył komplet punktów, a Olympiakos Pireus jeden.

'

Mecze Ligi Mistrzów na żywo: Olympiakos Pireus - Bayern Monachium

Początek meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów Olympiakos Pireus - Bayern Monachium o godzinie 21:00.Transmisja TV w Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy do śledzenia Ligi Mistrzów na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Olympiakos Pireus - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online