Galasataray - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Galasataray
0 : 1

Muslera - Mariano, Luyindama, Marcao, Nagatomo - N’Zonzi, Donk, Seri - Belhanda, Andone, Babel
Courtois - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Kroos, Casemiro, Valverde - Hazard, Benzema, Rodrygo

Kroos (18.)

Mecze na żywo: Galasataray - Real Madryt

'
Przepraszamy, ale relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Real prowadzi 1:0.

45'
Sędzia doliczył minutę.

44'
Kolejna okazja Benzemy, ale znów posłał piłkę obok bramki.

39'
Dobra okazja dla Benzemy, ale ten z linii pola karnego uderzył nad bramką.

38'
Mocny strzał Casemiro z dystansu trafił w obrońcę, który ucierpiał od siły uderzenia.

38'
Mógł być remis! W polu karnym piłka trafiła do Belhanda, który oddał natychmiastowy strzał, ale Courtois był dobrze ustawiony i zdołał odbić futbolówkę.

34'
Gorąco zrobiło się pod bramką Realu po zagraniu Nagatomo. Ostatecznie sytuację wyjaśnił Marcelo.

30'
Galasataray obiecująco rozpoczęło spotkanie, ale w drugim kwadransie nie prezentuje się już tak dobrze.

28'
Hazard ładnie ograł obrońcę w polu karnym i oddał mocny strzał, ale prosto w bramkarza.

27'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową daleko od bramki uderzył Ramos.

23'
Ładna akcja Realu zakończona lekkim i niecelnym strzałem Rodrygo z woleja. Pozycja nie była jednak łatwa.

22'
Kolejna okazja przed Andone, ale tym razem zawodnik Galasataray nie trafił w bramkę.

18'
Goool! 1:0 dla Realu. Galasataray w prosty sposób stracił piłkę na własnej połowie, Hazard wymienił podanie z Benzemą, a potem zagrał do Kroosa, który strzałem z pola karnego pokonał bramkarza

15'
Przed chwilą szczęścia próbował Rodrygo, ale jego strzał był zbyt lekki.

15'
W pierwszym kwadransie dobrze prezentuje się Galasataray.

12'
Doskonałe zagranie za linię obrony Realu, ale napastnik gospodarzy nie opanował piłki.

11'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego obrońcą urwał się Andone i oddał groźny strzał, który z problemami odbił Courtois. Mogło być 1:0 dla Galasataray. To druga dobra okazja dla Galasatray, bo przed chwilę Courtois świetnie interweniował.

7'
Nikt nie doszedł do dobrego zagrania po ziemi w wykonaniu Kroosa.

5'
Mamy pierwszy strzał w tym meczu. Casemiro posłał piłkę wyraźnie nad bramką.

4'
Real stara narzucić się swój styl gry.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania Ligi Mistrzów.

'
Obie drużyny występuje w grupie A Ligi Mistrzów. W dotychczasowych dwóch kolejkach zdobyły tylko po jednym punkcie, co szczególnie rozczarowujące jest dla Realu Madryt, który najpierw w fatalnym stylu przegrał 0:3 z Paris Saint-Germain, a potem tylko zremisował z Club Brugge.

'

Mecze Ligi Mistrzów na żywo: Galasataray - Real Madryt

Początek meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów Galasataray - Real Madryt o godzinie 21:00.Transmisja TV w Polsat Sport Premium 5. Zapraszamy do śledzenia Ligi Mistrzów na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Galasataray - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online