Slavia Praga - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Slavia Praga
FC Barcelona
1 : 2

Kolar - Coufal, Kudela, Hovorka, Boril - Sevcik, Soucek - Masopust (80' Van Buren), Stanciu (78' Husbauer), Zeleny (47' Tecl) - Olayinka
Ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Jordi Alba - Busquets (79' Vidal), Arthur (85' Rakitić), De Jong - Griezmann (68' Dembele), Messi, Suarez

Mecze na żywo: Slavia Praga - FC Barcelona

Dziękujemy pięknie Wszystkim za uwagę i życzymy spokojnej nocy.
Już w tej chwili zachęcamy do śledzenia naszych innych relacji.

90+6'
Nie udało się gospodarzom zagrozić bramce Ter Stegena. Brak odpowiedniej precyzji w wykończeniu.

90+5'
żółta kartka Kompletnie niezrozumiałe zachowanie u Ousmane Dembele. Snajper Barcelony za niesportowe zachowanie dostał żółtą kartkę.

90+4'
Marc Ter Stegen wyłapał głęboko posłaną piłkę. Była to bardzo ważna interwencja dla FC Barcelona. Goście otrzymali okazję złapać trochę oddechu.

90+2'
Gospodarzom bardzo zależy na odmianie losów tego spotkania, jednak brakuje należytej staranności na połowie swojego rywala.

90+1'
Regulaminowy czas gry został przedłużony o pięć minut.

89'
Ondrej Kolar powstrzymał kąśliwe kropnięcie Lionela Messiego. Należą się brawa bramkarzowi Slavii Praga.

89'
Piłkarze oraz kibice czekają na informację, dotyczącą ilości dodatkowych minut.

88'
Slavia musi zaryzykować w wielkim stopniu. Desperackie próby wgrania piłki na szesnastkę przyjezdnych.

86'
Goście mają jeden cel, a mianowicie jak najdłużej utrzymać się przy futbolówce.

85'
Ivan Rakitić - ostatni zmiennik w tym meczu. Arthur solidnie się dzisiaj napracował. Może powiedzieć o dobrych zawodach.

83'
Ondrej Kolar przejął futbolówkę, na którą wielką ochotę miał Luis Suarez. Obrońcom czeskiego zespołu udało się powstrzymać groźnie wyglądającą kontrę.

82'
Piłkarze Slavii nie rezygnują z marzeń o wywalczeniu punktów z dużo wyżej notowanym przeciwnikiem.
Przed chwilą ta drużyna wykonywała rzut wolny, ale strzał nie przedarł się przez mur.

80'
Ostatnią roszadę personalną przygotował sztab szkoleniowy Slavii Praga. Mick Van Buren za Lukasa Masopusta.

79'
Zmiany, zmiany... W składzie Barcelony również. Sergio Busquetsa zastąpił Arturo Vidal.

78'
Josef Husbauer zameldował się na płycie boiska. Nicolae Stanciu był dzisiaj jednym z najjaśniejszych punktów ekipy gospodarzy.

76'
Lionel Messi stanął przed fenomenalną sposobnością na "zamknięcie" tego meczu! W czystej sytuacji na gola Argentyńczyk mocno nieudolnie trafił w piłkę.
To była bardzo dobra okazja na zmianę wyniku.

75'
Decydujący o wszystkim kwadrans gry. Aktualny wynik pozwala myśleć o sporych emocjach w końcówce tego starcia.

73'
Nelson Semedo o ułamki sekund spóźnił się ze swoim wślizgiem. Sędzia przyznał Czechom stały fragment gry.

72'
żółta kartka Arbiter główny nie chce już oszczędzać piłkarzy, który nagminnie naruszają przepisy gry. Żółtą kartkę otrzymał Peter Olayinka.

71'
Luis Suarez bardzo chce wpisać się dzisiaj na listę strzelców! W wymarzonej sposobności na pokonanie bramkarza kompletnie przestrzelił. I to z bardzo bliskiej odległości od bramki rywala. Akcja marzenie.

68'
Antoine Griezmann pokazał dzisiaj dużego ducha walki. Francuski gwiazdor został zmieniony przez innego napastnika, Ousmane Dembele.

67'
Ondriej Kolar uratował Slavię przed stratą gola na 1:3! Gol dla "Barcy" mógłby już "zamknąć" ten pojedynek. Wyśmienity strzał bezpośrednio od rzutu wolnego został perfekcyjnie zatrzymany przez bramkarza.

66'
Wszystko wskazuje, że Leo Messi będzie zdolny do dalszej gry w tym starciu w Pradze.

64'
żółta kartka Sędzia główny przypomniał sobie o przewinieniu, które popełnił Jan Boril. Strzelec gola na 1:0 za swój faul obejrzał żółty kartonik.

63'
Lionel Messi dał sygnał, że będzie potrzebna pomoc ze strony specjalistów medycznych.

62'
Zapowiada się festiwal zmian personalnych w obu szeregach.

60'
Za Nami zegarowa godzina gry. Piłkarze obu ekip czynią na placu gry wszystko, żeby kibice nie zaznali wielkiej nudy.

59'
Po dogłębnej analizie gol na 1:2 został przypisany Peterowi Olayince, który błysnął mocno niefortunną interwencją, przy próbie blokowania uderzenia Luisa Suareza.

58'
Gooooooool! Reakcja "Dumy Katalonii"! Luis Suarez idealnie zachował się w polu karnym, po zagraniu od rzutu wolnego. Urugwajczyk przechwycił futbolówkę i uderzył nie do obrony dla goalkeepera Slavii Praga.

56'
żółta kartka Sędzia główny podjął decyzję o zastosowaniu sankcji indywidualnej. Lukas Masopust rażąco naruszył powszechnie obowiązujące przepisy gry.

55'
Inicjatywę przejęli gospodarze. I to w bardzo przekonywującym stylu. Nicolae Stanciu podjął się soczystego strzału zza pola karnego. Piłka powędrowała nieznacznie nad bramką.

53'
Ernesto Valverde nie dokonał żadnych zmian w czasie przerwy. Kilku piłkarzy ekipy przyjezdnych znajduje się na intensywnych rozgrzewkach.

51'
Dzięki temu trafieniu dzisiejsze zawody powinny nabrać jeszcze większej dynamiki.

50'
Gooooooool! Długo się na to zanosiło! Slavia doprowadziła do wyrównania! Jan Boril umiejętnie wykończył precyzyjne podanie od Stanciu. Dokładne uderzenie w prawy rejon bramki zaskoczyło Ter Stegena!

48'
Tak jak w pierwszej części tego meczu, to i na początku drugiej posyłane są wysokie wrzutki w okolice szesnastki przyjezdnych.

47'
Jaroslav Zeleny udał się w kierunku swojej ławki rezerwowych. Szansę na pokazanie swoich piłkarskich umiejętności otrzymał Stanislav Tecl.

46'
Rozpoczęła się II odsłona widowiska w Czechach!

Arbiter główny zasygnalizował przerwę.

45+1'
O jedną minutę dłużej piłkarze pograją w tej części meczu.
Lukas Masopust napsuł krwi obronie gości. Jego niestandardowy strzał pofrunął minimalnie obok lewego słupka bramki Barcelony.

45'
Nicolae Stanciu zebrał brawa za egzekucję rzutu wolnego. Efektowne i techniczne zagranie wychwycił skutecznie Ter Stegen.
Obaj piłkarze pokazali klasę w tej akcji.

43'
Ter Stegen przechwycił bardzo prostą dla siebie piłkę. Zbyt głębokie dośrodkowanie w okolice bramki Barcelony.

42'
Przyjezdni stawiają w ostatnich minutach na ataki w bocznych sektorach boiska.

40'
Ondrej Kolar pokonał Luisa Suareza. Urugwajczyk nie potrafił podwyższyć stanu meczu w bardzo dogodnej sytuacji strzeleckiej.
Zabrakło większej precyzji w ostatniej fazie akcji.

39'
Te bardzo groźne kropnięcia na bramkę Ter Stegena udowadniają, że w tym meczu możliwe są wielkie niespodzianki.
Chwila nieuwagi może kosztować gości bardzo sporo.

37'
Marc Ter Stegen wybornie przeniósł piłkę nad poprzeczkę! Zawodnik musiał się uporać przed znakomitym uderzeniem, które zmierzało pod poprzeczkę! Peter Olayinka tylko złapał się za głowę i nie mógł uwierzyć w to, że nie udało się wyrównać.

36'
żółta kartka Pierwsza kara indywidualna w tym starciu. Jordi Alba nie miał żadnych podstaw do reklamacji. Za ostro wszedł boczny defensor Barcelony.

34'
Marc Ter Stegen dobrze zareagował na linii. Niemiec nie dał się zaskoczyć, po mocnym strzale z dalszej odległości od bramki.
Stanciu oddał soczystą próbę, która jeszcze przed bramkarzem nabrała kozła.

33'
Teraz Barcelona była w dużych opałach. Slavia Praga spróbowała poważniej "przycisnąć" swoich przeciwników pod polem karnym.
Strzały zza pola karnego były jednak dobrze powstrzymywane.

32'
Gerard Pique nie był pocieszony, po decyzji sędziego głównego, który odgwizdał faul. Chodziło o niedozwoloną walkę w powietrzu.

31'
Prostopadłymi podaniami szukają Luisa Suareza jego kompanii z drużyny. Goalkeeper Slavii musi w niektórych sytuacjach daleko wychodzić ze swojej bramki.

29'
Arbiter główny wykazuje się wielką spostrzegawczością. Przed momentem ujrzał zagranie futbolówki ręką w wykonaniu zawodnika gospodarzy.

28'
Vladimir Coufal ewidentnie spóźnił się ze swoją próbą odbioru piłki. Wejście spowodowało zatrzymanie akcji przeciwnika i jego upadek na murawę.

26'
Wielką chęć na podwyższenie rezultatu ma popularna "Duma Katalonii".

24'
Na krótkie rozgrywanie rzutów rożnych decydują się goście. Takie schematy nie są łatwe do zneutralizowania dla gospodarzy.

23'
Coraz szybsze tempo gry w stolicy Czech. Taki stan rzeczy powinien cieszyć sympatyków, którzy pojawili się na stadionie.

21'
Szansa dla Slavii! Ter Stegen udowodnił, że jest w swojej szczytowej formie! Niemiec fantastycznie zatrzymał bardzo dobry strzał, który oddał Jaroslav Zeleny!
Mało brakowało do wyrównania stanu meczu.

19'
Nelson Semedo powinien przemyśleć swoje wejścia. Kolejne przewinienie autorstwa defensora FC Barcelona.
Arbiter główny nie postanowił jednak wyciągnąć żółtej kartki.

18'
Luis Suarez niefortunnie obity piłką przez Lionela Messiego. Argentyński piłkarz posłał prostopadłą futbolówkę w kierunku swojego kolegi, jednakże ta odbiła się od pleców snajpera.

16'
Na placu gry nikt nie odpuszcza. Może nie ma zbyt wielu odgwizdanych przewinień przez sędziego, aczkolwiek walka o piłkę jest intensywna.

15'
Bardzo szybko upłynął pierwszy kwadrans gry. Gol dla Barcelony powinien spowodować większą dynamikę na boisku.

14'
Obrońcy Slavii próbują skutecznie zabezpieczyć dostęp do swojej szesnastki. Mają świadomość, że kilka krótkich podań może ich zaskoczyć.

13'
Trochę spowolnili swoje działania na płycie murawy podopieczni trenera Valverde.

11'
Rzut wolny pośredni zyskała drużyna z Barcelony. Być może po tym stałym fragmencie gry coś groźnego zadzieje się pod bramką Kolara?

9'
Slavia Praga nie chce pełnić roli statysty w tym widowisku. Z minuty na minutę oglądamy coraz więcej prób wgrań w okolice pola karnego przyjezdnych.

8'
Przez dośrodkowania z bocznych sektorów boiska swojego pomysłu na grę szukają gospodarze. Obrońcy gości jednak bardzo dobrze organizują się w swojej strefie.

6'
W środkowej strefie gry sędzia główny dostrzegł przewinienia. Rzut wolny dla przyjezdnych.

5'
Goooooool! Kapitalny start w wykonaniu Barcelony. Lionel Messi błyskawicznie otworzył wynik tego boju, poprzez ogromnie precyzyjny strzał w lewy sektor bramki. Wielka precyzja u Argentyńczyka.

4'
"Duma Katalonii" wykonała swój premierowy korner w tym spotkaniu. Kombinacyjne rozegranie nie stworzyło dobrej szansy dla gości.

2'
Trenerzy klubu z Hiszpanii wystawił najlepszy skład, desygnując między innymi Lionela Messiego.

1'
Głośny doping już od początkowych sekund tych zawodów.

*'
Początek spotkania!

*'
Równolegle z tym meczem swoją rywalizację rozpocznie Inter Mediolan z Borussią Dortmund.
Przypominamy, że wyżej wspomniane zespoły znalazły się w grupie "F".

*'
W składzie przyjezdnych z powodów zdrowotnych w dzisiejszym starciu zabraknie: Sergi Roberto oraz Samuel Umtiti.

*'
"Duma Katalonii" zdobyła do tej pory cztery oczka. Jej rywal z Czech ma na koncie jeden punkt.

*'
Pan Bobby Madden będzie sprawował pieczę nad sprawiedliwością na placu gry.

*'
Znane są już wyjściowe zestawienia obu drużyn.

*'
Mecz 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów rozpocznie się o godz. 21:00

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia relacji "LIVE" ze spotkania: Slavia Praga - FC Barcelona.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Slavia Praga - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online