Lech Poznań - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

van der Hart – Gumny, Satka, Crnomarković, Puchacz – Jóźwiak, Skrzypczak (58' Tiba), Moder, Kamiński, Amaral (58' Marchwiński), Gytkjaer.
Hładun – Kopacz, Guldan, Oko (52' Poręba) – Czerwiński, Slisz, Starzyński (89' Suljić), Żivec, Tosik – Bohar, Szysz (90+2' Sirk).

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo. Już jutro Fame MMA 5.

90+5'
Koniec meczu. Zagłębie pokonało Lecha 2:1.

90+5'
Puchacz dośrodkował z rzutu wolnego, ale żaden z lechitów nie oddał strzału.

90+4'
Goool! Cudowny gol Gytkjaera! Duńczyk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niesamowitym uderzeniem piętą zaskoczył bramkarza. Co za gol!

90+3'
Zablokowany strzał Marchwińskiego z pola karnego.

90+3'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową obok bramki uderzył jeden z lechitów.

90+2'
Sirk zastąpił Szysza.

90+1'
żółta kartka Tosik ukarany żółtą kartką.

90+1'
Dobra okazja dla Zagłębia, ale van der Hart odbił nogami strzał Żivca.

90'
Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

89'
Starzyński opuścił boisko, a zastąpił Suljić.

87'
Puchacz uderzył z linii pola karnego. Lekko i prosto w ręce bramkarza.

83'
12 417 kibiców ogląda ten mecz na żywo z perspektywy trybun.

82'
Po dośrodkowaniu Tiby nad bramką głową uderzył Gytkjaer

81'
Lech mógł zdobyć gola. Sprzed pola karnego z powietrza tuż obok słupka uderzył Tiba.

79'
Kostewycz zastąpił Kamińskiego.

79'
żółta kartka Gytkjaer ukarany żółtą kartką.

69'
Uderzenie Sysza z pola karnego zostało zablokowane.

67'
Gool! 2:0! Crnomarković zagrał piłkę pod nogę rywala, a potem nie zdołał przeciąć podania do Bohara, który wykorzystał sytuację sam na sam.

66'
A na trybunach Lecha kolejne środki pirotechniczne.

65'
Bardzo dużo niedokładności jest dziś w poczynaniach Lecha.

63'
żółta kartka Moder ukarany żółtą kartką.

61'
Moder z dystansu uderzył nad bramką.

58'
Tiba zastąpił Skrzypczaka.

58'
Amarala zastąpił Marchwiński.

56'
Moder z rzutu wolnego uderzył tuż obok słupka.

52'
Gra wznowiona.

52'
Poręba zastąpił Oko.

51'
Kolejna przerwa w grze. Tym razem kibice Lecha rzucili serpentyny.

49'
Długie zagranie do Jóźwiaka, ale ten z pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

49'
Amaral zagrał na lewą stronę boiska, Kamiński wbiegł z piłką w pole karne, ale uderzył prosto w obrońcę.

46'
Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

'
Statystyki meczu Lech - Zagłębie.

'
Tak prezentowała się oprawa Lecha:

45+6'
Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi w pełnie zasłużenie. Lech ma problem z organizacją gry i wymianą kilku podań.

45+4'
żółta kartka Żółta kartka dla Karola Bartkowiaka, asystenta Dariusza Żurawia.

45+3'
Moder mocno wstrzelił piłkę w pole karne, a Jóźwiak uderzył nad bramką.

45+2'
Puchacz dośrodkował z rzutu rożnego, wydawało się, że w dobrej sytuacji znajdzie się Crnomarković, ale nie trafił czysto w piłkę.

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze sześć minut.

43'
Lech ma problem, żeby wyjść z własnej połowy.

39'
Mógł być remis! Puchacz dobrze wyłożył piłkę Amaralowi, ale ten uderzył z pola karnego obok słupka.

38'
Akcja Zagłębie niecelnym strzałem z pola karnego.

36'
Mecz stoi na niskim poziomie. Zagłębie jest lepsze od Lecha i zasłużenie prowadzi.

31'
Z dystansu uderzał Oko, ale wyraźnie nad bramką.

28'
Po dośrodkowaniu Modera głową uderzał Amaral, ale za lekko i prosto w bramkarza.

26'
Mecz wznowiony.

25'
Gra wciąż nie została wznowiona, bo kibice Lecha odpalili kolejne środki pirotechniczne.

23'
Goool! 1:0 dla Zagłębia! Goście sprytnie rozegrali rzut rożne. Płaskie zagranie wzdłuż linii końcowej przedłużył jeden z zawodników, a Jakub Tosik z bliskiej odległości umieścił futbolówkę w krótkim rogu bramki Lecha. Kiepsko zachował się van der Hart..

22'
Dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale piłkę zdołał wybić obrońca. Goście mają przewag.

19'

16'
Mecz przerwany, ponieważ kibice Lecha Poznań odpalili środki pirotechniczne i widoczność spadła niemal do zera.

13'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

10'
Okres przewagi Zagłębia.

7'
Ładna akcja Zagłębia zakończona zbyt lekkim strzałem Starzyńskiego z szesnastu metrów. Bez problemów interweniował van der Hart.

4'
Groźna akcja Lecha. Kamiński dryblował w polu karnym, w końcu wyłożył piłkę Moderowi, który z linii pola karnego oddał techniczny strzał i mocno wyciągnąć musiał się Hładun, aby odbić piłkę.

3'
Zagłębie Lubin wykonało cztery rzuty rożne z rzędu. Zagrożenia jednak nie było.

1'
Początek meczu. Rozpoczęło Zagłębie.

'
Piłkarze pojawili się już na boisku. Za moment początek spotkania.

'

'
Rezerwowi Zagłębia: Forenc, Dąbrowski, Jończy, Soszyński, Poręba, Tajti, Sirk, Suljić.

'
Rezerwowi Lecha Poznań: Mleczko, Rogne, Tomczyk, Żamaletdinov, Makuszewski, Cywka, Kostewycz, Tiba, Marchwiński.

'

Mecz Lech Poznań - Zagłębie Lubin

Zapraszamy na mecz Lech Poznań - Zagłębie Lubin na żywo. Początek w piątek 25 października o godzinie 20:30. Transmisja TV w Canal+ Sport.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online