Bayern Monachium - Union Berlin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Union Berlin
1 : 0

Neuer - Kimmich, Pavard, Boateng, Davies - Thiago - Coman, Mueller, Coutinho, Perisic - Lewandowski.
Gikiewicz - Trimmel, Friedrich, Subotic, Lenz - Ingvartsen, Gentner, Kroos, Andrich, Bülter - Andersson.

Pavard (13.)

Andrich (17.) żółta kartka

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Union Berlin

'
Przepraszamy. Relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie

45'
Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi 1:0.

42'
Gikiewicz dobrze interweniował po strzale Coutinho.

39'
Mecz nie stoi na najwyższym poziomie. Brakuje sytuacji strzeleckich.

33'
Mecz toczy się pod dyktando Bayernu.

30'
Z dystansu wyraźnie nad bramką uderzył Ingvartsen.

26'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Kroos.

21'
Mueller oddał płaski strzał sprzed pola karnego, ale prosto w Gikiewicza, który pewnie złapał piłkę.

19'
Bayern zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

17'
żółta kartka Andrich ukarany żółtą kartką.

17'
Dośrodkowanie w pole karne Unionu, ale piłka przeleciała nad głową Lewandowskiego.

13'
Gool! 1:0 dla Bayernu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę przed pole karne wypiąstkował Gikiewicz, a tam dobrze był ustawiony Pavard, który strzałem z pierwszej piłki trafił do bramki.

11'
Jak na razie brakuje sytuacji strzeleckich..

9'
Lewandowski przyjmował piłkę w polu karnym, ale nie trafił w piłke i nie było strzału.

3'
Dobra akcja Bultera, który dośrodkował w pole karne, ale nie zdołał oddać groźnego strzału, pomimo niezbyt pewnego zachowania Boatenga.

1'
Początek spotkania.

'
W wyjściowym składzie Bayernu Monachium jest oczywiście Robert Lewandowki. Powstrzymać go spróbuje bramkarz Unionu, Rafał Gikiewicz.

'

Mecze na żywo w internecie: Bayern Monachium - Union Berlin

Zapraszamy do śledzenia meczu Bayern - Union na żywo. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:00.

Spotkanie Bayern - Union zapowiada się bardzo ciekawie dla polskich kibiców. Znajdującego się w kapitalnej formie Roberta Lewandowskiego powstrzymać spróbuje Rafał Gikiewicz, który jest bramkarzem Unionu Berlin. W tym sezonie Lewandowski strzelał przynajmniej jednego gola w każdym meczu Bundesligi. Czy polski golkiper będzie pierwszym, który nie da się pokonać kapitanowi reprezentacji Polski?

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Union Berlin, to zapraszamy do śledzenia meczu online