Wisła Płock - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
3 : 1

Dahne – Stefańczyk, Rzeźniczak, Uryga, Michalski – Rasak, Furman – Sahiti, Szwoch, Tomasik – Ricardinho (76' Kuświk).
Węglarz – Wójcicki, Runje, Arsenić, Guilherme – Poletanović, Romanczuk – Prikryl, Imaz, Bida – Klimala.

Mecze na żywo: Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

90+5'
Koniec meczu. Wisła Płock wygrała 3:1 i została liderem PKO Ekstraklasy.

90+4'
W idealnej sytuacji znalazł się Kwiecień, ale z bliska uderzył nad bramką.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

90'
Cebezali zastąpił Tomasika.

88'
Wasilewski zastąpił Imaza.

87'
Groźny strzał oddał Kwiecień, ale trafił w Romanczuka.

83'
Kwietniewski zastąpił Sahitiego.

81'
Goool! Jagiellonia atakuje, ale to Wisła strzela gola. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego akcję zamknął Rzeźniczak i pokonał Węglarza. 3:1!.

80'
Jagiellonia przeważa, ale wciąż jest 2:1 dla Wisły.

76'
Kuświk zastąpił Ricardinho.

69'
Gool! Szwoch umieścił piłkę w bramce, ale sędzia odgwizdał faul. Gol został jednak uznany i Wisła Płock prowadzi 2:1.

68'
żółta kartka Klimala ukarany żółtą kartką.

63'
Runje głową uderzył minimalnie niecelnie.

56'
Goool! Klimala doprowadził do wyrównania strzałem z pola karnego.

48'
żółta kartka Kwiecień ukarany żółtą kartką.

46'
Początek drugiej połowy. Kwiecień zastąpił Poletanovicia.

45+4'
Koniec pierwszej połowy. Wisła prowadzi z Jagiellonią 1:0.

45'
Sędzia doliczył 4 minuty.

44'
żółta kartka Poletanović ukarany żółtą kartką.

43'
Po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego głową uderzał Uryga i pewnie interweniował Węglarz.

39'
Ricardinho uderzył z dystansu obok bramki.

36'
Po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego głową obok bramki uderzał Uryga.

30'
Gol nie uznany. 1:0 dla Wisły Płock.

29'
Sędzia sprawdzi czy wcześniej nie było faulu.

28'
Gool! 2:0! Długie zagranie do Ricardinho, ten minął Węglarza poza polem karnym i piłkę w pustej bramce umieścił Sahiti..

25'
Goool! Jest 1:0 dla Wisły Płock. Furman dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, a tam Uryga głową pokonał bramkarza.

24'
Klimala był na spalonym. Gol nie został uznany. Wciąż 0:0.

22'
Sędzia jeszcze sprawdza czy nie było spalonego.

21'
Gol! Wisła Płock w łatwy sposób straciła piłkę, ta trafiła do Klimali w polu karnym, który ograł Rzeźniczaka i pokonał Dahne.

19'
Sprzed pola karnego uderzył Klimala, ale prosto w Dahne.

15'
Kwadrans gry za nami. Obie drużyny miały po jednej sytuacji. Przewagę optyczną ma Wisła Płock.

7'
Klimala uderzał z woleja z pola karnego, ale Dahne zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

5'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka spadła pod nogi zamykającego akcję Rzeźniczaka, ale jego strzał w krótki róg pewnie obronił Węglarz.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

'
Wisła Płock do tej pory zdobyła 22 punkty, a Jagiellonia 20.

'
Początek meczu o godzinie 12:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online