Pogoń Szczecin - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Radosław Janukiewicz - Ricardo Nunes, Hernâni José da Rosa, Wojciech Golla, Sebastian Rudol - Jakub Bąk('80 Hubert Matynia), Rafał Murawski('90 Maciej Dąbrowski), Mateusz Matras, Takuya Murayama, Dominik Kun - Adam Frączczak('74 Maksymilian Rogalski)
Dusan Kuciak - Łukasz Broź, Inaki Astiz, Jakub Rzeźniczak, Helio Pinto - Ivica Vrdoljak, Tomasz Jodłowiec - Michał Żyro, Mateusz Szwoch('46 Marek Saganowski), Michał Kucharczyk('67 Jakub Kosecki) - Ondrej Duda

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

97'
Sędzia kończy emocjonujący mecz,po którym to Pogoń zwyciężą wykorzystując błędy w obronie Legii którą było stać tylko na jedno trafienie,końcówka spotkania to już głównie festiwal rozdawania kartek.Dziękuje i zapraszam na kolejne relację.

95'
Kolejne żółte kartki dla:
-Kosecki
-Janukiewicz
-Nunes

94'
Legia nieradzi sobie z emocjami!Jodłowiec w furri przewraca rywala za co słusznie wylatuje z boiska!

93'
Łukasz Broź również otrzymuje żółtą kartę za popchnięcie przeciwnika.

92'
Pogoń już całą drużyną stara się bronić.

91'
Ivica Vrdoljak za dyskusje ogląda żółtą kartę.

90'
Sędzia dolicza 5 minut.

90'
Zmiana :
Rafał Murawski-('90 Maciej Dąbrowski)

88'
Kosecki z lewego skrzydła dośrodkowuje,przy interwencji Janukiewicz jest faulowany,nie oczekujmy że szybko podniesie się z murawy.

87'
Szansa dla Saganowskiego ,który był nie kryty i otrzymał podanie w polu karnym , oddaje mocny strzał ale zabrakło precyzji.

86'
Głośny doping kibiców którzy starają się wspomóc swoich ulubieńców.

85'
A tu wspomniana akcja Dudy.

84'
Kontra Pogoni jednak kiks Rudola i z akcji nic nie będzie.

83'
Rudol znów wchodzi czysto wślizgiem czym przerywa akcję.

82'
Pogoń stara się za wszelką cenne utrzymać ten wynik.

80'
Zmiana :
Jakub Bąk-('80 Hubert Matynia)

80'
Ostatnie 10 minut tego emocjonującego spotkania.

78'
Jodłowiec wbiegł z lewej strony w pole karne po czym wycofał piłkę do Żyry ten oddaje strzał ale przed utratą bramki chroni Pogoń jeden z obrońców który blokuje strzał.

77'
Jodłowiec na 18 metrze oddaje płaski strzał po ziemi,piłka przelatuje obok lewego słupka.

76'
Udało się znaleźć bramkę na 2-0 dla Pogoni.

75'
Na stadionie 8 tysięcy ludzi.

74'
Zmiana:
Adam Frączczak-('74 Maksymilian Rogalski)

73'
DUDA! Co za Akcja! Saganowski z ostrego konta zdołał oddać strzał który sparował Janukiewicz do środka , tam do piłki dobiega Duda który zrobił tak zwaną "ruletkę" i oddał bardzo mocny strzał w środek bramki jednak znów górą Janukiewicz.

72'
Legii po raz kolejny udało się oddać strzał tym jednak razem Jakub Rzeźniczak świetnie wywalczył pozycję w polu karnym i strzałem głową pokonał Janukiewicza

72'
GOOOOOOOOOL 2-1 Jakub Rzeźniczak

71'
Broź najpierw utrzymał piłkę przy lini końcowej po czym starał się założyć "siatkę" Kunowi jednak ten nie daje się nabrać.

70'
Rzut rożny dla Legii,ale jeden z zawodników gości faule rywala.

69'
Duda rozciągnął grę na prawe skrzydło do Żyry który przy dośrodkowaniu został zablokowany.

69'
Wrze na boisku między tymi dwoma drużynami,oglądamy coraz więcej fauli.

67'
Zmiana

Michał Kucharczyk-('67 Jakub Kosecki)

65'
Świetna piłka do Kucharczyka od Żyry na wolne pole ale w ostatniej chwili Sebastian Rudol czysto wyślizgiem odbiera piłkę.

65'
Jakub Rzeźniczak otrzymuje żółtą kartę za faul z premedytacją.

64'
Akcja 3-3 ,Duda z środka pola zdecydował się zagrać na prawą stronę do Saganowskiego który oddaje płaski strzał ale świetnie broni Janukiewicz.

62'
Po rzucie wolnym strzał głową oddaje Vrdoljak jednak wprost w Janukiewicza.

61'
Faulowany na Vrdoljaku pod polem karnym Pogoni.

59'
W polu karnym Pogoni się za kotłowało!Przed utratą bramki chroni ich słupek.

57'
Broz w polu karnym wycofuje do Vrdoljaka który oddaje słaby strzał przez co zostaje zablokowany.

56'
Vrdoljak zagrał długą piłkę przez całe boisko dzięki czemu Sagan znalazł się 1-1 z bramkarzem , ale z półwoleja strzela nad bramką.

54'
Murayama ogrywa Pinto dzięki czemu wbiegł z piłką w pole karne,rozejrzał się i dośrodkował do Frączczaka który oddaje strzał ale piłka odbija się jeszcze od głowy Brozia i wychodzi na rzut rożny.

53'
Portowcy grają dziś bezbłędnie w obronie.

51'
Astiz drugi raz ma szanse strzelić gola po strzale głową po rzucie rożnym jednak znów obok bramki.

50'
Kucharczyk na lewym skrzydle dośrodkowuje w pole karne a tam jeden z obrońców o mały włos nie trafia do własnej bramki ,na szczęście jednak tylko boczna siatka.

48'
Jodłowiec zatrzymuje groźną akcję Pogoni.

47'
Kucharczyk wycofuje piłkę w polu karnym do Saganowskiego jednak ten traci piłkę.

47'
Tomasz Jodłowiec oddaje strzał z dystansu,gdyby grał w Rugby pewnie zdobył by punkt.

46'
Marek Saganowski zmienił Mateusza Szwocha.

45'
Rozpoczynamy drugą część spotkania.

45'
Statystyki po pierwszej połowie.

45'

45'
Sędzia kończy pierwszą połowę po której niespodziewanie prowadzi Pogoń, która wykorzystała dwa błędy w obronie Legii.

45'
Żółtą kartę za przepychanki otrzymuje Duda i Hernâni.

45'
Sędzia dolicza 1 minutę.

44'
Duda już w polu karnym stara się zejść do środka aby oddać strzał ale Hernâni dobrze odbiera piłkę przeciwnikowi.

42'
Duda stara się zagrać prostopadle w pole karne , ale piłkę przejmuje obrona gospodarzy.

40'
Krótka przerwa w grze,pomocy medycznej Szwoch.

39'
Pod swoim polem karnym Legia ma rzut z autu,piłka trafia do Astiza który traci piłkę i Adam Frączczak wychodzi na czystą pozycję sam na sam z Kuciakiem,pewnym strzałem strzela na 2-0

38'
GOOOOOOOOOOL 2-0!!!!!Adam Frączczak

36'
Dominik Kun w indywidualnej akcji oddaje strzał z ok 20 metrów jednak zostaje przyblokowany.

34'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej skacze Inaki Astiz ale przenosi piłkę nad poprzeczką.

33'
Akcja na połowie Pogoni kończy się rzutem rożnym,wykonawcą będzie Pinto.

32'
Pressing w środku pola zawodników Pogoni kończy się niecelnym, podaniem i w ostateczności piłka wychodzi na aut.

29'
Frączak dobrze podaje na lewym skrzydle do Murayamy ,który stara się płasko zacentrować w pole karne ,ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

27'
Murawski dobrze zablokował podanie które mogło zapoczątkować groźną akcje.

26'
Pogoń jak na razie gra dobrze w obronie.

25'

24'
Po rzucie rożnym Janukiewicz łapie piłkę "na raty".

23'
Kucharczyk z prawej strony boiska wykonuje rzut wolny,dobra dochodząca centra,jednak radzą sobie obrońcy którzy wybijają na rzut rożny.

20'
Posiadanie piłki 64%-36% na korzyść Legii.

19'
Rzut rożny dla Pogoni zostaje wybity przez obrońce , jednak na 30 metrze od bramki stara się uderzać Murawski,ale jest to strzał bardzo niecelny.

18'
Żyro na połowie Pogoni ostro fauluje Nunesa,tym razem tylko upomnienie.

16'
Przekonamy się czy Legia szybko odpowie.

15'
Na lewym skrzydle piłkę otrzymał Adam Frączczak który miał dużo czasu aby dośrodkować,udało mu się to znakomicie,na długim słupku nie pilnowany był Murawski który strzałem z głowy pokonał Kuciaka , który mógł zachować się lepiej w tej sytuacji.

14'
GOOOOOOOOOL 1-0 Murawski!!

12'
Pinto znów dośrodkowuje w pole karne,ale tam jest tylko Janukiewicz który łapie piłkę.

10'
Tak prezentują się formacje obu ekip.

9'
Świetna akcja Legii. Broz świetnie przyśpieszył grę na prawym skrzydle i wypuścił w pole karne Żyre który zdążył jeszcze dograć krótko do Dudy , ten się obraca i strzela z kilku metrów ale broni świetnie Janukiewicz.

8'
Vrdoljak z środkowej strefy stara się długim podaniem uruchomić Żyre. ale ten był na spalonym.

6'
Krosowe podanie za plecy Rudola i do piłki na skraju pola karnego stara się dobiec Kucharczyk ale Janukiewicz uprzedza rywala.

5'
Kolejna centra w pole karne Pogoni ale piłka jest do nikogo i Janukiewicz bez problemów ją chwyta.

4'
Rzut rożny dla Legii , obrońcy wybijają za pierwszym razem jak i przy poprawce Pinto.

3'
Pinto dostał piłkę na lewym skrzydle ,zacentrował ale obrońca bezpiecznie wybił na rzut rożny.

1'
Już pierwsza akcja Pogoni!Po rozpoczęciu poszła długa piłka do Adam Frączczaka który będąc już w polu karnym jednak nie ma mowy o karny.

1'
Zaczynamy!

0'
Kapitanem Portowców jest Murawski, a gości Ivica Vrdoljak.

0'
Piłkarze już na boisku , a na trybunach Hymn Polski !

0'
Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera.

0'
Sędzia: Tomasz Musiał.

0'
Już za 15 minut obecny lider-Legia jedzie do Szczecina aby spotkać się z Pogonią która zajmuje 8 miejsce.

0'
Ławka rezerowych gości: Konrad Jałocha,Igor Lewczuk,Marek Saganowski,Guilherme,Arkadiusz Piech,Jakub Kosecki,Krystian Bielik.

0'
Ławka rezerwowa portowców
Dawid Kudła, Maciej Dąbrowski, Hubert Matynia, Maksymilian Rogalski, Kamil Wojtkowski, Shohei Okuno,Filip Kozłowski.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online