Liverpool - Tottenham Hotspur online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Tottenham Hotspur
2 : 1

Alisson - Alexander-Arnold, Lovren, van Dijk, Robertson - Wijnaldum (77' Milner), Fabinho, Henderson - Salah (85' Gomez), Firmino (90+3' Origi), Mane.
Gazzaniga - Aurier (84' Moura), Alderweireld, Sanchez, Rose - Winks (64' Ndombele) , Sissoko - Son, Eriksen (88' Lo Celso), Alli - Kane.

*'
Liverpool, choć przegrywał do przerwy, ostatecznie w pełni zasłużenie wygrał pojedynek z Kogutami. Seria meczów Tottenhamu bez zwycięstwa ligowego zwiększa się już do trzech spotkań.

90+4'
Do główki doszedł Alderweireld, ale uderzył wprost w ręce golkipera The Reds.

90+3'
Ostatnia szansa dla gości - korner z lewej strony boiska.

90+3'
Trzecia zmiana po stronie miejscowych: Origi zajął miejsce Firmino.

90+2'
Son uderzył bez przyjęcia w sposób finezyjny, ale Alisson był na posterunku i złapał piłkę.

90+1'
żółta kartka Milner obejrzał żółtą kartkę za faul taktyczny.

90'
Cztery minuty dłużej potrwa druga połowa.

89'
Katastrofalne pudło zanotował w dogodnej okazji Rose! Anglik wpadł w pole karne, miał trochę miejsca do oddania strzału, uderzył jednak kilka metrów jednocześnie obok i nad bramką.

88'
Roszada numer trzy w Tottenhamie Hotspur: Lo Celso za Eriksena.

87'
Ciekawe o czym myślał w tej sytuacji Ndombele - Francuz postanowił przelobować Alissona z około pięćdziesięciu metrów. Próba oczywiście nieudana.

85'
W zespole z Merseyside także nastąpiła roszada: za kontuzjowanego Salaha wszedł Gomez.

84'
Druga zmiana w ekipie ze stolicy Wielkiej Brytanii: Moura w miejsce Auriera.

83'
Zupełnie nieudana główka Sona. Alisson nic nie musiał robić w tej sytuacji.

82'
Rose został zahaczony przez Alexandra-Arnolda w pobliżu pola karnego The Reds, co nie umknęło uwadze arbitra.

81'
Londyńczycy fatalnie rozegrali ten stały fragment gry i wpadli w pułapkę ofsajdową.

80'
Drugi korner dla gości w ciągu dwóch minut.

79'
Piłka wpadła do siatki po zagraniu Sona do Kane'a, ale Koreańczyk otrzymał podanie w momencie, gdy był na ofsajdzie.

78'
Od rzutu rożnego wznowią grę przyjezdni.

77'
Korekta w składzie gospodarzy: Milner zastąpił Wijnalduma.

75'
2:1! Salah bardzo pewnie wykorzystał "jedenastkę"! Gazzaniga nawet nie drgnął przy tym uderzeniu.

74'
Rzut karny dla Liverpoolu! Aurier w nieodpowiedzialny sposób sfaulował Mane w szesnastce.

72'
żółta kartka Ndombele ujrzał kartkę w kolorze żółtym.

70'
Niecelnie uderzył Salah - Egipcjanin chyba za szybko zdecydował się na oddanie strzału.

68'
Korner wywalczyli podopieczni Jurgena Kloppa.

66'
Salah z dużym spokojem poradził sobie z Sanchezem i uderzył z obrębu szesnastki, wprost jednak w bramkarza gości.

64'
żółta kartka Brzydki faul Alexandra-Arnolda w starciu z Kanem musiał się skończyć dla zawodnika The Reds żółtym kartonikiem.

63'
Zmiana w zespole Tottenhamu: Ndombele za Winksa.

62'
Salahowi nie udało się sięgnąć górnego podania sprzed pola karnego.

60'
Wijnaldum miał na głowie gola na 2:1 dla The Reds, ale Holender skierował futbolówkę wprost w bramkarza.

59'
Napór gospodarzy nie zmienia się od dłuższego czasu - Liverpool gniecie Tottenham.

57'
Gazzaniga zatrzymał pod nogami płaski strzał Firmino.

56'
Kane złapany na wyraźnym ofsajdzie.

54'
Salah nie zaskoczył mocnym uderzeniem golkipera Spurs - trafił wprost w niego.

53'
Szybko zemściła się niewykorzystana szansa Sona - zaledwie pięć minut później trafienie zanotował Henderson.

52'
1:1! Henderson doprowadził do wyrównania!
Gazzaniga bezradny po uderzeniu z powietrza angielskiego pomocnika, błąd w tamtej sytuacji popełnił Rose, który nieudanie wybijał piłkę klatką piersiową.

51'
Chorwat teraz spisał się bez zarzutu - uprzedził Alderweirelda w dojściu do zgrania Kane'a.

50'
żółta kartka Lovren ujrzał żółty kartonik za faul na przeciwniku.

48'
Son obił poprzeczkę! Koreańczyk wykorzystał błąd Lovrena, minął Alissona, po czym mając przed sobą pustą bramkę, uderzył w obramowanie bramki.

47'
Gazzaniga nie wychodzi z wprawy w bronieniu zmierzających do siatki strzałów gospodarzy - tym razem fenomenalnie wybronił główkę Firmino z bardzo bliskiej odległości.

46'

*'
Bez zmian w wyjściowych składach.

*'
Gracze powrócili na boisko.

*'
Nie możemy się nudzić nawet przez moment - starcie na Anfield jest bardzo emocjonujące. Tottenham prowadzi, choć to Liverpool jest stroną wyraźnie lepszą. Szczęście i doskonała dyspozycja, jaką dzisiaj prezentuje golkiper Spurs - Gazzaniga, pozwala gościom utrzymać prowadzenie.

45+2'
VAR potwierdził słuszność tej decyzji - nie było zagrania ręką.

45+1'
Gracze Liverpoolu sygnalizowali zagranie ręką jednego z piłkarzy Tottenhamu, ale arbiter pozostaje nieugięty - nakazał grać dalej.

45'
Trzy minuty doliczone do pierwszej części meczu.

44'
Przewaga gospodarzy jest niepodważalna, ale cały czas bramka Spurs jest jakby zaczarowana - The Reds nie są w stanie pokonać golkipera przeciwnika.

42'
Uderzenie bezpośrednie, na jakie zdecydował się Alexander-Arnold, trafiło w mur.

40'
Winks podciął Mane w niewielkiej odległości od bramki gości. Za moment może być groźnie.

38'
Sanchez omal nie zaskoczył własnego bramkarza nie do końca udanym wybiciem piłki. Na jego szczęście, Gazzaniga zachował czujność i złapał piłkę.

37'
żółta kartka Rose ostro sfaulował Hendersona - boczny obrońca w pełni zasłużył na karę indywidualną.

36'
Wślizg umożliwił Winksowi wyekspediowanie piłki dorzuconej przez Alexandra-Arnolda.

35'
żółta kartka Sissoko zobaczył żółty kartonik za nieładne zachowanie po przekroczeniu przepisów w starciu z graczem The Reds.

33'
Wrzutka Mane z prawej flanki wylądowała na górnej siatce.

32'
Przyjezdni cały czas muszą odpierać coraz to groźniejsze ataki przeciwnika.

30'
Mane fatalnie spudłował w bardzo dogodnej okazji, Senegalczyk główkował obok słupka po centrze, która spadła mu na głowę w momencie, gdy nie był pilnowany przez rywala.

29'
Trwa oblężenie Liverpoolu pod bramką Tottenhamu, wciąż jednak nie to przynosi efektu, bo Gazzaniga już po raz czwarty doskonale interweniował - po strzale Alexandra-Arnolda.

28'
Kolejna niebywała parada argentyńskiego golkipera Kogutów - tym razem po główce van Dijka, która zmierzała do bramki.

27'
Od rzutu wolnego wznowią grę miejscowi. Przewinienie popełnił Son, niedaleko własnej szesnastki.

26'
Gazzaniga w sposób kapitalny utrzymał prowadzenie swojego zespołu - najpierw znakomicie odbił bombę Salaha, a później jeszcze lepiej sparował poprawkę Firmino.

24'
O niebywałym szczęściu mogą teraz mówić piłkarze gospodarzy! Najpierw centymetry dzieliły Allego od wpakowania piłki do siatki po centrze, a później strzał Eriksena, który zamienił się w podanie, nie został wykończony przez Kane'a - zabrakło mu milimetrów.

21'
Kontratak Spurs nie przyniósł efektu - strzał Sona z szesnastki został zablokowany.

20'
Salah spróbował zaskoczyć Gazzanigę strzałem z powietrza z okolicy linii pola karnego. Bramkarz nie dał się jednak zaskoczyć.

19'
Centra z narożnika doszła na głowę Mane, Senegalczykowi nie udało się jednak celnie uderzyć na bramkę Tottenhamu.

18'
Rzut rożny zdobyli piłkarze z Merseyside.

16'
Aurier ucierpiał w jednym ze starć, co spowodowało, że boczny defensor na moment opuścił boisko. Iworyjczyk z pewnością za moment powróci do rywalizacji.

14'
Za wysokie dogranie Robertsona do Salaha - Egipcjanin, z racji swojego wzrostu, nie miał większych możliwości na doskoczenie do wysoko zawieszonej piłki.

13'
Efektowna akcja pomiędzy Mane i Robertsonem mogła przynieść wyrównanie, gdyby nie niedokładne późniejsze zagranie Szkota oraz udana interwencja golkipera przyjezdnych.

12'
Liverpoolczykom brakuje pomysłu na skuteczne przeciwstawienie się agresywnie i ofensywnie usposobionemu zespołowi z Londynu.

10'
Winks dobrze odczytał zamiary Fabinho, który przymierzał się do uderzenia z daleka, dzięki czemu próba Brazylijczyka została zablokowana.

9'
Son bardzo pewnie przeskoczył przed Salaha i zabrał mu futbolówkę przy linii bocznej.

8'
Dośrodkowanie Hendersona z dużej odległości od pola karnego zostało z łatwością wyłapane przez Gazzanigę.

6'
The Reds na razie nie wiedzą, jak przedrzeć się przez defensywę Kogutów.

4'
Mane nie poradził sobie z dograniem Alexandra-Arnolda i futbolówkę po przyjęciu Senegalczyka przechwycił Sissoko.

3'
Znakomicie weszli w mecz piłkarze z White Hart Lane, to nie tyczy się tylko zdobycia bramki, ale ich ogólnej dyspozycji.

2'
0:1! Tottenham już prowadzi w tym meczu za sprawą Kane'a! Najpierw potężny strzał Sona, po którym jeszcze był rykoszet, trafił w słupek, a następnie piłka wpadła pod nogi Anglikowi, który głową wbił ją do siatki.

1'
Rozpoczęli goście.

*'
Piłkarze zawitali na arenę zmagań, konkretnie na murawę stadionu Anfield.

*'
Arbitrem spotkania będzie Anthony Taylor.

*'
Rezerwowi przyjezdnych: Austin, Davies, Dier, Lo Celso, Vertonghen, Moura, Ndombele.

*'
Ławka rezerwowych drużyny prowadzonej przez Jurgena Kloppa: Adrian, Lallana, Oxlade-Chamberlain, Origi, Gomez, Milner, Keita.

*'
Skład, w jakim zaczną mecz goście, jest już znane.

*'
Poznaliśmy zestawienie gospodarzy.

*'
Koguty z Londynu są z kolei jednym większych rozczarowań obecnych rozgrywek. Od dwóch kolejek nie potrafią wygrać w lidze, a ich strata do prowadzącego Liverpoolu wynosi w tej chwili aż trzynaście punktów.

*'
The Reds są na najlepszej drodze do zdobycia po raz pierwszy w swojej historii tytułu Premier League, pomimo potknięcia w ostatniej serii gier, kiedy to tylko zremisowali w starciu Manchesterem United 1:1.

*'
Do elektryzującego starcia na ziemi angielskiej dojdzie pomiędzy liderem tabeli, a rozczarowującą ekipa Mauricio Pochettino.

*'
Zapraszamy Państwa serdecznie na godzinę 18:30, kiedy rozpocznie się hitowe spotkanie Premier League pomiędzy Liverpoolem a Tottenhamem Hotspur.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Tottenham Hotspur, to zapraszamy do śledzenia meczu online