Widzew Łódź - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Widzew Łódź
2 : 3

Pawłowski – Kosakiewicz, Rudol, Tanżyna, Kordas, Mąka, Możdżeń, Poczobut (90+6' Radwański), Mandiangu (59' Gutowski), Kita (90+3' Wolsztyński), Robak
Cierzniak, Jędrzejczyk, Lewczuk, Wieteska, Karbownik, Antolić, Martins, Wszołek, Luquinhas, Novikovas (59' Gwilia), Kante (88' Niezgoda)

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+11'
KONIEC! Legia wygrała z Widzewem 3:2. To było kapitalne widowisko.

90+10'
Mąka oddał dobry strzał, ale Cierzniak wybił piłkę na rzut rożny.

90+9'
Możdżeń faulowany przed polem karnym. Będzie rzut wolny i chyba ostatnia okazja do wyrównania.

90+6'
Radwański zastąpił Poczobuta.

90+3'
Wolsztyński zastąpił Kitę.

90+3'
Gwilia uderzył obok bramki.

90'
Sędzia doliczył 9 minut.

89'
Kita zablokował strzał Lewczuka z pola karnego.

88'
Niezgoda zastąpił Kante.

84'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niezbyt udanie strzelał Antolić i wyszło z tego zagranie do Lewczuka, który od razu oddał strzał i zaskoczył Pawłowskiego. 3:2 dla Legii. zrehabilitował się obrońca Legii za sprokurowanie rzutu karnego.

82'
Płaski strzał Kante z linii pola karnego przeleciał obok słupka. Był jednak rykoszetem i będzie rzut rożny.

80'
Dobra okazja dla Legii. Strzał Kante z 15 metrów przeleciał nad bramką.

79'
żółta kartka Żółta kartka dla Gutowskiego.

78'
Świetna akcja Widzewa. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową ładnie uderzył Mąka, ale Cierzniak wykazał się refleksem i wybił piłkę na rzut rożny.

74'
żółta kartka Kante ukarany żółtą kartką.

73'
Goool! Remis! Łatwa strata Legii na własnej połowie. Robak zagrał do Poczobuta, ten dośrodkował do Kity i Jędrzejczyk próbując powstrzymać zawodnika Widzewa umieścił piłkę we własnej bramce.

72'
Po dośrodkowaniu Gwilii z rzutu wolnego niegroźnie i niecelnie głową uderzył Kante.

'
Kilka zdjęć z meczu,

70'
Widzew stara się atakować i doprowadzić do remisu.

68'
żółta kartka Lewczuk ukarany żółtą kartką.

66'
Gra wznowiona.

61'
Dym przemieszcza się wolno i przerwa się wydłuża.

59'
Chilowa przerwa w grze, ponieważ dym ze środków pirotechnicznych utrudnia widoczność.

59'
Gwilia zastąpił Novikovasa.

59'
Gutowski zastąpił Mandiangu.

58'
Goool! Cierzniak wyczuł intencje Robaka, ale jego strzał z rzutu karnego był na tyle precyzyjny, że piłka wpadła do bramki. Już tylko 2:1 dla Legii.

56'
Rzut karny dla Widzewa! Lewczuk faulował Kitę.

55'
Kibice Legii odpalili środki pirotechniczne.

51'
Goool! 2:0! Kapitalna akcja lewą stroną Karbownika! Jego strzał obronił Pawłowski, dobitka Antolicia trafiła w słiepek, aż w końcu Kante zagrał do Wszołka, a ten z bliska pokonał Pawłowskiego..

48'
Goool! Rosła przewaga Legii! Karbownik przeprowadził indywiduaną akcję i zagrał świetnie do Kante, który z bliska pokonał Pawłowskiego. 1:0 dla Legii.

47'
Luquinhas wbiegł w pole karne, ale jego zagranie zablokował Rudol.

46'
Novikovas przyjął piłkę w polu karnym, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

46'
Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

'
Oprawa kibiców Widzewa:

45 '
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

44'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Wieteska zgrał piłkę do Luquinhas, ale ten nie zdołał dojść do sytuacji strzeleckiej.

43'
Na sektorze kibiców Widzewa Łódź efektowna oprawa.

42'
Teraz świetna akcja Legii. Luquinhas uderzył z pola karnego i piłkę głową na rzut rożny wybił Rudol.

40'
Mogło być 1:0 dla Widzewa! Fatalnie zachował się Lewczuk, który przepuścił piłkę i Kita mocno uderzył z pola karnego. Cierzniak zdołał odbić piłkę.

39'
Tym razem nieudany strzał oddał Kante.

37'
Kontra Widzewa zakończona niecelnym strzałem Wszołka.

37'
Świetna i groźna akcja Widzewa, ale Jędrzejczyk wybił piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony boiska.

36'
Od kilku minut przeważa Legia.

34'
Świetna akcja Luquinhasa, który ograł kilku rywali i dośrodkował na głową Kante, który trafił w poprzeczkę.

29'
Kante świetnie zagrał do Novikovasa, ten miał przed sobą bramkarza i podciął nad nim piłkę. Wydawało się, że będzie gol, ale piłka przeleciała obok bramki.

26'
Kante przyjął piłkę w polu karnym, oddał mocny strzał, ale piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

25'
Kita zagrał wzdłuż linii do Robaka, ten nabiegł na krótki słupek, ale Wieteska zablokował strzał.

24'
Kita doszedł do strzału w polu karnym, ale jego uderzenie zablokował Lewczuk.

23'
Kontra Legii dobrze przerwana przez Tanżynę..

22'
Mogło być groźnie pod bramką Legii, ale Mandiangu niecelnie zagrywał do Mąki.

21'
Widzew przedostał się pod pole karne Legii, ale zabrakło precyzji.

18'
Kolejny rzut rożny dla Legii, ale bez zagrożenia.

15'
Warto odnotować, że do kolejnej rundy Pucharu Polski awansowały rezerwy Legii, które pokonały dziś Odrę Opolę 1:0.

14'
Luquinhas uderzał sprzed pola karnego. Został zablokowany i będzie rzut rożny.

12'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii, ale żaden z piłkarzy Widzewa nie zdołał oddać strzału.

11'
Świetna okazja dla Legii! Po podaniu Luquinhas sam na sam z Pawłowskim był Wszołek, ale bramkarz Widzewa zdołał odbić piłkę.

10'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego obrońcy Legii wybili piłkę przed pole karne, gdzie był Mandiangu, ale jego strzał został zablokowany.

7'
Przewagę zaczyna zyskiwać Legia.

5'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo niecelnie uderzył Lewczuk.

5'
Dobra akcja Legii przyniosła rzut rożny.

4'
Gra toczy się w środku pola.

1'
Pierwsza akcja Widzewa, ale piłkę złapał Cierzniak.

1'
Początek spotkania.

'
Sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

'
Obie drużyny już na boisku. Na trybunach gorąca atmosfera.

'
Trybuny już wypełnione. Już za chwilę początek wielkiego widowiska.

'
Początek transmisji z meczu o 20:30.

'
Rezerwowi Widzewa: Wolański, Turzyniecki, Zieleniecki, Pięczek, Gąsior, Radwański, Zejdler, Gutowski, Wolsztyński

Rezerwowi Legii: Majecki, Gwilia, Niezgoda, Rocha, Agra, Kostorz, Stolarski, Remy

'
W Łodzi nie zabrakło kibiców Legii.

'
Składy na mecz Widzew - Legia.

'

Mecze na żywo: Widzew - Legia

Spotkanie Widzew Łódź - Legia Warszawa rozpocznie się w środę o 20:30 w 1/16 finału Pucharu Polski. Zapraszamy na mecz online. Transmisja TV w Polsat Sport.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Widzew Łódź - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online