Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Eintracht Frankfurt
5 : 1

Rönnow - Ndicka, Hinteregger, Abraham, Da Costa - Rode (73' Gacinović), Sow, Fernandes (81' Silva) - Paciência, Dost (66' Kamada), Kostić
Neuer - Pavard, Boateng, Alaba, Davies - Kimmich, Thiago - Gnabry (70' Goretzka), Mueller (65' Martinez), Coutinho (58' Coman) - Lewandowski

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Adi Hitter oraz jego piłkarze sprawili największą sensację w 10. kolejce niemieckiej Bundesligi. Bayern Monachium dzisiaj wypunktowany w niemal każdym piłkarskim aspekcie.
Niko Kovac otrzymał solidną porcję do przemyśleń oraz analiz.

Ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+1'
Zbyt sygnalizowany strzał zza pola karnego oddał Pavard. Bramkarz rywala nie miał problemów z wybronieniem uderzenia w sam środek bramki.

90'
Za głębokie dośrodkowanie posłał Kingsley Coman. Futbolówka wylądowała w rękawicach bramkarza gospodarzy.

88'
żółta kartka Kamada został ukarany żółtą kartką. Sędzia wychwycił faul taktyczny.

87'
Manuel Neuer wybronił strzał w sam środek bramki. Da Costa błysnął bardzo ciekawą akcją indywidualną.

85'
Gooooooool! To jest pogrom! Gonzalo Paciencia umieścił piłkę do bramki z najbliższej odległości, wykańczając genialnie skonstruowaną kontrę.
Bayern Monachium "na deskach".

84'
Euforia na sektorze przeznaczonym dla kibiców Eintrachtu Frankfurt. Komplet punktów z dużo wyżej notowanym rywalem za chwilę może stać się faktem.

82'
Niko Kovac konsultuje swoje uwagi taktyczne ze współpracownikami.

81'
Zobaczymy ostatnią zmianę w tym widowisku. Fernandes zastąpiony przez Silvę.

79'
Manuel Neuer nie zawiódł na przedpolu. Wyborne wyjście z bramki zatrzymało prostopadłe podanie do Filipa Kosticia.

78'
Wrzutka autorstwa Kingsley'a Comana w kierunku Roberta Lewandowskiego. Jeden ze stoperów gospodarzy doskonale zneutralizował całe zagrożenie.

76'
Faul w wykonaniu Daviesa. Rzut wolny dla ekipy Eintrachtu Frankfurt.

75'
Ostatni kwadrans regulaminowego wymiaru czasu gry.

74'
żółta kartka Zbyt agresywnie na płycie murawy zachował się przed chwilą Joshua Kimmich. Żółta kartka powędrowała na jego konto.

73'
Sebastian Rode otrzymał gromkie brawa za swój dzisiejszy występ. Mijat Gacinović spróbuje coś zmienić na boisku.

72'
Prawy słupek - to on stanął na drodze do zdobycia gola na 4:2! Davies złapał się za głowę, po swoim wykończeniu. Bayern mógł zmniejszyć rozmiary przewagi Eintrachtu.

70'
Serge Gnabry zakończył swój udział w dzisiejszym meczu. Leon Goretzka wydelegowany w jego miejsce.

69'
Manuel Neeuer wyśmienicie wyciągnął się do bardzo groźnie posłanej futbolówki. Bardzo dobry strzał w prawy sektor bramki mógł dać gospodarzom kompletnie trafienie. Bliski szczęścia był Filip Kostić.

68'
Podopieczni Adi Huttera nie chcą poprzestawać na grze w ofensywie. Drużyna Bayernu Monachium wygląda na kompletnie pogubioną na placu gry.

66'
Bast Dost udał się na ławkę rezerwowych Eintrachtu. Zmiennik Kamada otrzymał swoją szansę.

65'
Javi Martinez zameldował się na płycie boiska. Hiszpański defensor dał zmianę Thomasa Muellera.

64'
Davies na spółkę z Neuerem uchronili Bayern przed utratą piątego gola! Zawodnik, który został na początku wymieniony, wybił piłkę z linii bramkowej! A bramkarz genialnym zagraniem nogami powstrzymał strzał Basta Dosta.

62'
Gooool! Czwarta bramka dla Eintrachtu! Martin Hinteregger świetnie wyszedł do dośrodkowania z kornera i uderzeniem głową zaskoczył Manuela Neuera! Przepiękne trafienie głową.

61'
Manuel Neuer błysnął genialną robinsonadą bramkarską! Goalkeeper wyciągnął strzał idący w prawe okienko bramki! Bast Dost nie mógł uwierzyć w taką interwencję.

60'
Robert Lewandowski był o krok przed zdobyciem gola. Ale w ostatniej chwili Polaka uprzedził David Abraham, który zgarnął piłkę na piątym metrze od bramki.

58'
Philippe Coutinho zawiódł oczekiwania swoich kibiców. Brazylijskiego gwiazdora na placu gry zmienił Kingsley Coman.

57'
David Alaba skutecznie wywarł presję blisko swojej bramki. Austriak uniemożliwił napastnikowi oddanie dobrego uderzenia z najbliższej odległości.

56'
Poprzez dośrodkowania z bocznych sektorów boiska próbują zagrozić Monachijczycy.

54'
Pozycję spaloną zasygnalizował arbiter liniowy. Joshua Kimmich nie dostrzegł ustawienia obrońców gospodarzy.

53'
Trener Niko Kovac powinien zastanowić się nad dokonaniem pierwszej korekty personalnej.

52'
Żółty kartonik dla jednego z przedstawicieli sztabu trenerskiego Eintrachtu Frankfurt.

50'
Goooooooool! 3:1! Po raz kolejny blok defensywny Bayernu nie potrafił się skutecznie zorganizować. Nikt nie umiał przeciąć dogrania z prawego skrzydła boiska. Bast Dost precyzyjnie dograł do Abrahama, a ten ze wślizgu umieścił piłkę w bramce.

49'
Eintracht energicznie rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Gospodarze mają pełną świadomość, że wynik w tym pojedynku może pójść w dwie strony.

48'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Bast Dost był zupełnie innego zdania niż arbiter, który dostrzegł pozycję spaloną.

47'
Obie drużyny występują w niezmienionych składach. W składzie Bayernu Monachium do zejścia z murawy był typowany między innymi Philippe Coutinho.

46'
Gwizdek sędziego głównego! Początek II odsłony dzisiejszego widowiska we Frankfurcie.

Widzimy się za niecały kwadrans.

Sędzia Schmidt podziękował obu ekipom za udział w I części gry.

45+1'
Zawodnicy gospodarzy usiłują w największym zakresie utrzymać się przy piłce. Chodzi pewnie o dotrwanie do przerwy z bardzo korzystnym rezultatem.

45'
Arbiter główny doliczył dwie dodatkowe minuty. W pierwszych czterdziestu pięciu minutach oglądaliśmy kilka przerw.

44'
Sędzia techniczny powinien za moment zasygnalizować czas dodatkowy.

44'
Philippe Coutinho popisał się wielce nieudolnym crossie. Jego długie podanie nie miało żadnych szans na dotarcie do klubowych kolegów.

43'
Napastnicy gospodarzy nie chcą zrezygnować ze stosowania wysokiego pressingu.

41'
David Alaba musi się cechować jeszcze większą koncentracją pod swoim polem karnym. Przed chwilą austriacki defensor przechwycił prostopadłe zagranie.

40'
Dla polskiego piłkarza był to 14. gol w aktualnie rozgrywanym sezonie niemieckiej Bundesligi.

38'
Goooooooool! Robert Lewandowski znowu! Polski snajper nie miał żadnych litości dla bramkarza, przy uderzeniu z najbliższej odległości. Kapitalne wejście w pole karne oponenta i znakomity płaski strzał!

37'
Sędzia asystent nie mógł odpuścić gościom. Gol, który został zdobyty na 2:1, był z pozycji spalonej.
Rzut wolny dla gospodarzy.

35'
Ronnow bardzo nieudolnie zachował się na przedpolu. Złe wyjście do prostopadłej piłki. Jego błąd szczęśliwie naprawił Da Costy, który wybił futbolówkę daleko od swojej szesnastki.

34'
Gooooooool! 2:0! Manuel Neuer nie miał wielkich szans przy ogromnie precyzyjnej próbie Sowa! Świetny strzał w prawy sektor bramki Bayernu Monachium.

32'
2:6 - tak wygląda statystyka, odnosząca się do ilości przyznanych rzutów wolnych.

30'
Drugi kwadrans tego spotkania przeszedł do historii. Można zaryzykować tezę, że stanął on pod znakiem wielkiej dominacji ze strony ekipy Eintrachtu Frankfurt.

28'
Eintracht ciągle w natarciu. Strata Boatenga odbiła się w mocnym stopniu na funkcjonowanie przyjezdnych na murawie.

26'
Gooooooool! Chaotycznie działająca defensywa Bayernu została pokonana! Filip Kostić dopadł do bezpańskiej piłki na szóstym metrze od bramki. Jego strzał odbił się do prawego słupka i przekroczył linię bramkową!

25'
Manuel Neuer zaliczył daleką wycieczkę z linii bramkowej. Niemiec przechwycił niebezpieczny cross.

23'
Prosty błąd techniczny Da Costy na swojej połowie boiska. Blisko ustawiony Robert Lewandowski nie zdołał jednak w porę przechwycić futbolówki.

22'
Podwojone krycie Roberta Lewandowskiego. Napastnik nie może spokojnie operować piłką w środkowej strefie boiska.

20'
Gospodarze próbowali przeprowadzić kontrę na prawej flance boiska. Za mocne okazało się podanie do Da Costy.

19'
Bast Dost bardzo nieszczęśliwie upadł na murawę. Holender zderzył się w powietrzu z Pavardem.

18'
Gwizdek arbitra głównego. Na pozycji spalonej był Robert Lewandowski.
Polski zawodnik nie miał żadnych podstaw do reklamacji.

16'
Gonzalo Paciencia został przyłapany na bardzo wyraźnym "ofsajdzie".
Gra musiała zostać zatrzymana przez sędziego głównego.

15'
Pierwszy kwadrans przyniósł Nam sporo zdarzeń. W naszej opinii, lepszą dyspozycją w tym czasie wykazywała się drużyna gospodarzy.
Miejmy nadzieję, że dobra dynamika zawodów utrzyma się do samego końca.

13'
Drużyna z Monachium może po tej serii gier powrócić na fotel lidera. Ale żeby tak się stało, trzeba dzisiaj wygrać z ekipą Eintrachtu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online