Pogoń Szczecin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Stipica - Stec, Triantafyllopoulos, Zech, Matynia - Podstawski - Kożulj (86' Łasicki), Listkowski (76' Hostikka), Kowalczyk, Spiridonović (90+3' Kozłowski) - Frączczak.
Van der Hart - Gumny, Satka, Rogne, Kostewycz - Muhar (78' Tomczyk), Tiba - Jóźwiak, Moder (66' Jevtić, Puchacz (86' Kamiński) - Gytkjaer.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Pogoń nie wykorzystała okazji na wskoczenie ponowne na fotel lidera. Lechitom udało się nie przegrać trzeciego meczu z rzędu, ale punkt nie poprawia nadmiernie ich sytuacji w tabeli.

Sędzia zakończył spotkanie!

90+6'
żółta kartka Stec z żółtym kartonikiem na koncie za faul na Kamińskim.

90+3'
Ostania zmiana w drużynie trenera Runjaicia: Kozłowski za Spiridonovicia.

90+1'
Braki techniczne Tomczyka objawiły się w najgorszym dla poznaniaków momencie - kiedy szła kontra zespołu z Wielkopolski, a wspomniany wychowanek Lecha wypuścił sobie piłkę do przodu.

90'
Cztery minuty dłużej potrwa druga połowa.

88'
Miejscowym udało się opanować zagrożenie po dograniu Kostewycza ze skrzydła.

86'
Zmiany w obu zespołach: w zespole Lecha Kamiński zajął miejsce Puchacza, po stronie Pogoni Łasicki zameldował się na murawie, a opuścił je Kożulj.

85'
Tiba! Portugalski gracz przeprowadził efektowną szarżę i mocno uderzył z linii pola karnego, tuż obok słupka.

84'
Gospodarze ruszyli do przodu, aby szybko powrócić na prowadzenie. Na razie jednak te próby szybkiej zmiany wyniku kończą się niepowodzeniem.

82'
1:1! Napór Lecha przyniósł efekt! Rogne uprzedził Stipicę w dojściu do wrzutki Jevticia. Mamy remis w Szczecinie!

82'
Fenomenalnie spisał się przed momentem golkiper przyjezdnych! Doskonale wybronił potężne uderzenie Tiby.

81'
Jóźwiak rozruszał atak gości, ale Stipica udanie wybił piłkę ręką.

80'
Lechici spędzili kilkanaście sekund w obrębie pola karnego Portowców, to jednak i tak nie przełożyło się na celny strzał.

78'
Druga zmiana w zespole z Wielkopolski: Tomczyk w miejsce Muhara.

77'
Tragikomiczny strzał Jevticia. Szwajcar uderzył kilka metrów nad bramką z około dwudziestu metrów.

76'
Pierwsza korekta w składzie gospodarzy: Hostikka za Listkowskiego.

74'
żółta kartka Spóźniony Rogne podciął Frączczaka. Norweg z opaską kapitana drużyny Lecha otrzymał żółty kartonik.

72'
Gytkjaer oddał swój pierwszy strzał meczu dopiero w 72. minucie - główka Duńczyka przeszła nad poprzeczką.

70'
Kostewycz posłał dogranie z boku boiska po raz kolejny w ręce Stipicy.

68'

67'
Puchacz ładnie ograł jednego rywala w polu karnym, ale kolejnych już mu się nie udało i ostatecznie obyło się bez strzału.

66'
Nastąpiła pierwsza zmiana w szeregach Lecha Poznań: Jevtić zastąpił Modera.

64'
Nieudanie dogrywał ze skrzydła Kostewycz. Piłkę od bramki będzie wybijać Stipica.

62'
Tiba upadł w polu karnym po kontakcie z Podstawskim. Arbiter nie podyktował rzutu karnego, a VAR nie zasugerował mu sprawdzenia tej sytuacji na monitorze. Gramy dalej.

60'
Szczecinianie na dobrą sprawę, nie zagrozili jeszcze bramce Van der Harta w drugiej połowie. Nie zmienia to jednak faktu, że to oni kontrolują przebieg spotkania.

58'
Źle rozegrali ten stały fragment gry gracze z Poznania. Pogoń szybko przejęła piłkę.

57'
Puchacz zdobył korner dla poznaniaków.

55'
Lechici nie potrafią stworzyć składnej akcji, która przyniosłaby efekt w postaci choćby szansy bramkowej.

53'
Puchacz nie zdążył do dośrodkowania Jóźwiaka. Stipica z piłką w rękach.

52'
Centra z boku boiska Tiby była odpowiednia dla stoperów Pogoni - uprzedzili oni bowiem Gytkjaera.

50'
Udany atak Lecha, centra w pole karne trafiła do Tiby, ale Portugalczyk został powstrzymany przez Triantafyllopoulosa.

48'
żółta kartka Kara indywidualna dla Jóźwiaka za protesty słowne posłane zbyt sugestywnie w kierunku arbitra.

47'
Bomba z dystansu Tiby zaskoczyła Stipicę, który "wypluł" piłkę przed siebie! Gytkjaer nie zdążył z dobitką, bo uprzedził go Zech.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Piłkarze ponownie pojawili się na placu gry.

*'

*'
Lechici nieźle prezentowali się w pierwszym kwadransie, później grę prowadziła Pogoń Szczecin. W pełni zasłużenie prowadzą podopieczni Kosty Runjaicia.

Przerwa.

45'
Minuta doliczona do pierwszej części zmagań.

44'
żółta kartka Gumny ukarany kartką w kolorze żółtym za brzydki faul taktyczny na Listkowskim.

43'
Defensorzy Pogoni w ostatniej chwili zablokowali zmierzający niemal na pewno do bramki strzał Modera.

42'
Dopiero teraz poznaniacy spróbowali zagrozić bramce Stipicy, ale szczecinianie skutecznie się wybronili.

41'
Ataki pozycyjne w wykonaniu lechitów zazwyczaj nie trafiają nawet pod pole karne. Niewiele funkcjonuje dobrze w zespole Dariusza Żurawia.

39'
Kowalczyk! Ładna wymiana podań pomiędzy nim i Stecem zakończyła się celnym strzałem, za słabym jednak, aby holenderski bramkarz Lecha skapitulował po raz drugi.

38'
Dobrze wygląda dzisiaj drużyna ze stolicy województwa zachodniopomorskiego.

36'
Nie widać pomysłu w ofensywnych akcjach siedmiokrotnych mistrzów Polski z Poznania.

35'
żółta kartka Kożulj ogląda żółty kartonik za faul taktyczny na Jóźwiaku.

33'
Miejscowi prezentują się teraz znacznie, znacznie lepiej od poznaniaków.

31'
Nie było strzału, ale piłka została fatalnie wybita przez Muhara. Na jego szczęście, koledzy poprawili jego zupełnie nieudane zagranie.

30'
Pogoń się rozkręca - Satka ratunkowym wyekspediowaniem piłki daje gospodarzom rzut rożny.

29'
Puchacz zepsuł atak przyjezdnych złym zagraniem i po chwili jeszcze sfaulował rywala.

27'
Bramka dla gospodarzy odmieniła nieco obraz spotkania - lechici nie mają już tej przewagi, jaką można było dostrzec w początkowych minutach.

26'
Nie najlepiej dograł ze skrzydła Kożulj - wprost w ręce Van der Harta.

24'
Jóźwiak nieudanie główkował po niezłej centrze Tiby ze stałego fragmentu gry.

23'
Zech ostro potraktował Tibę na wysokości pola karnego - jest rzut wolny dla Wielkopolan.

21'
1:0! Nieprawdopodobna bramka Spiridonovicia!
Petarda Austriaka z daleka zatrzepotała w siatce - źle zachowali się w tej sytuacji dwaj gracze Lecha - Muhar i Satka.

20'
Zgrywał Triantafyllopoulos, ale żaden z jego kolegów nie wykończył tej akcji strzałem.

19'
Potężne dośrodkowana przez Listkowskiego piłka odbiła się od Rogne i wyszła na korner.

17'
Finezyjna, mocno dokręcona wrzutka Kożulja doszła do Frączczaka, ale grającemu na szpicy zawodnikowi nie udało się zgrać udanie piłki do Spiridonovicia.

15'
Bezpośredni strzał Kożulja omal nie zakończył się golem! Pomocnikowi Pogoni zabrakło kilkunastu centymetrów do wkręcenia piłki do siatki.

14'
Faul Tiby w pobliżu linii szesnastki - będzie dogodna okazja dla gospodarzy.

13'
Na razie to goście wyglądają na drużynę, która znajdowałaby się wyżej w tabeli.

11'
Van der Hart niepewnie, ale skutecznie złapał futbolówkę po płaskim strzale Frączczaka z obrębu pola karnego.

10'
Poznaniacy teraz w ciągu kilkunastu sekund zmusili golkipera Portowców do dwóch parad - najpierw po bardzo dobrym kropnięciu Puchacza, później po poprawce Tiby.

8'
Niezłym strzałem z dystansu Tiba sprawdził Stipicę. Piłka po uderzeniu Portugalczyka została jednak dość pewnie zatrzymana przez Chorwata.

6'
Lechici poradzili sobie z dograniem z narożnika. Obyło się bez strzału.

5'
Rzut rożny zyskali miejscowi po wybiciu Kostewycza.

4'
Niełatwe warunki do gry spowodowane deszczem wyraźnie nie będą sprzyjać graczom obu ekip.

2'
Świetny odbiór Muhara rozpoczął kontrę Lecha - piłkę, po drodze od Modera, otrzymał Jóźwiak i uderzył. Wychowankowi gości nie wyszła jednak ta próba i od bramki wznowi grę Stipica.

1'
Rozpoczęli gospodarze!

*'
Piłkarze na murawie. Do pierwszego gwizdka sędziego pozostała krótka chwila.

*'
Spotkanie poprowadzi Łukasz Szczech.

*'
Rezerwowi Kolejorza: Szymański, Crnomarković, Tomczyk, Jevtić, Żamaletdinow, Makuszewski, Amaral, Kamiński.

*'
Skład Wielkopolan został przedstawiony.

*'
Pogoń musi sobie dzisiaj poradzić bez zawieszonego za kartki Adama Buksy. To spore osłabienie, gdyż były napastnik Zagłębia Lubin zdobył w tym sezonie pięć bramek.

*'
Ławka rezerwowych miejscowych: Bursztyn, Łasicki, Nunes, Kozłowski, Wędrychowski, Dąbrowski, Hostikka, Manias.

*'
Wiemy już, którzy piłkarze zostali desygnowani do gry przez trenera Kostę Runjaicia.

*'
Podopiecznym Dariusza Żurawia ewentualna wygrana bardzo pomogłaby w poprawieniu nastrojów ich sympatyków, którzy w ostatnim czasie są zawodzeni - w poprzednich dwóch kolejkach Lech przegrał - w tym bardzo prestiżową rywalizację z Legią Warszawa.

*'
Portowcy mogą jednak bardzo szybko odzyskać ligowe prowadzenie - wystarczy, że Cracovia nie wygra dziś z Lechią Gdańsk, a oni pokonają siedmiokrotnego mistrza Polski z Poznania.

*'
Lechici także nie są ostatnio w swojej najlepszej formie, z tą różnicą, że poznańska ekipa nie notuje w obecnym sezonie chociażby w połowie tak dobrych rezultatów jak Pogoń. W tabeli obie ekipy dzielą cztery punkty, ale i zarazem pięć lokat - gospodarze są na czwartym miejscu, Lech na dziewiątym.

*'
Szczecinianie, pomimo znakomitego początku sezonu, stracili nieco impet i tym samym spadli z pierwszego miejsca w tabeli, jakie przez wiele tygodni zajmowali.

*'
Dobry wieczór! Zapraszamy Państwa na zdecydowanie najciekawiej zapowiadające się spotkanie tej serii gier - pojedynek pomiędzy Pogonią Szczecin i Lechem Poznań. Starcie przynoszące od zawsze wiele emocji rozpocznie się o 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online