Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
ŁKS Łódź
2 : 0

Weglarz - Wojcicki, Runje, Kwiecień, Bodvarsson - Romanchuk, Pospisil, Imaz (80' Poletanović) - Prikryl (57' Kostal), Camara - Klimala (89' Mystkowski)
Malarz - Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak - Guima, Srnić, Trąbka (68' Wolski) - Pyrdoł (76' Pirulo), Ramirez - Sekulski (76' Kujawa)

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź

Dziękujemy ślicznie Wszystkim odbiorcom tej relacji i zachęcamy do śledzenia naszych innych propozycji.

90+4'
Damian Węglarz najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego. Udana interwencja na przedpolu.

90+3'
Obie drużyny już wyczekują na końcowy gwizdek sędziego głównego.

90+1'
Rozpoczął się czas doliczony. Arbiter "dorzucił" 4 minuty.

90'
żółta kartka czerwona kartka Faul taktyczny w realizacji Maksymiliana Rozwandowicza. Celowo uniemożliwił napastnikowi Jagiellonii wyjście na dobrą sytuację strzelecką.

89'
Czas na zmianę. Patryk Klimala powiększył swój status bramkowy. Przemysław Mystkowski wydelegowany w jego miejsce.

88'
Maksymilian Rozwandowicz zatrzymał Patryka Klimalę, liczącego na wykończenie akcji ofensywnej, po rajdzie Juana Camary.

87'
Wykonanie rzutu wolnego przez podopiecznych trenera Mamrota nie okazało się być najlepszej jakości. Wrzutka zbyt płaska i krótka.

85'
Gospodarze szykują jeszcze jedną korektę personalną.

84'
Goście tego spotkania podejmują próby złapania "kontaktu".

82'
Damian Węglarz perfekcyjnie zatrzymał huknięcie z ostrego kąta. Daniel Ramirez dzisiaj pracuje na bardzo wysoką notę.

80'
Asystę dzisiaj zanotował Jesus Imaz. Hiszpana na placu gry zmienił Marco Poletanović.

79'
Gooooooool! Wynik podwyższył Patryk Klimala! Snajper nie miał żadnych kłopotów z ulokowaniem piłki w siatce, z najbliższej odległości.
Kluczową rolę odegrał Jesus Imaz, odbierając futbolówkę w polu karnym przeciwnika.

77'
Faulu w ofensywie dopuścił się Hiszpan, Jesus Imaz.

76'
Piotra Pyrdoła zastąpił na boisku Pirolo. Z murawy wszedł również Rafał Kujawa, zmienił Łukasza Sekulskiego.

75'
Piotr Sobociński skutecznie zablokował Jesusa Imaza, który marzył o skutecznym wykończeniu akcji ofensywnej. Jego uderzenie poleciało jedynie w boczną siatkę.

74'
Arkadiusz Malarz stara się zmotywować swoich kolegów z drużyny do podjęcia jeszcze większej walki na placu gry.

73'
50% - 50%. Statystyka posiadania piłki przez obie drużyny.

71'
Taras Romanchuk nadział się na interwencję Łukasza Sekulskiego. Sztab medyczny klubu z Białegostoku przybiegł pomóc piłkarzowi.

70'
Łukasz Sekulski próbował przechwycić piłkę, ale zamiast tego - popełnił faul.

68'
Maciej Wolski już na płycie murawy. Michał Trąbka został ściągnięty z boiska.

67'
Goooooooool! Cierpliwość oraz konsekwencja popłaciły! Bartosz Kwiecień błysnął wyśmienitą próbą głową! Znakomicie wykończona wrzutka z prawego narożnika boiska.

65'
Festiwal dośrodkowań w wykonaniu gospodarzy oglądamy w ostatnich minutach.

64'
Coraz więcej przewinień w pobliżu swojego pola karnego popełniają gracze Łódzkiego Klubu Sportowego.

63'
żółta kartka Żółta kartka na koncie Maksymiliana Rozwandowicza. Atak bezpardonowy na pędzącego oponenta.

61'
Juan Camara szukał prostopadłym podaniem Jesusa Imaza. Ten, będąc pod ścisłym kryciem ze strony przeciwnika, nie miał szans na dojście do zagrania.

60'
Kazimierz Moskal dostał żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem głównym.

59'
Bardzo blisko lewego słupka poleciała futbolówka, po uderzeniu głową Bartosza Kwietnia! Po raz kolejny ten gracz urwał się defensywie beniaminka. Masa szczęścia przy przyjezdnych.

57'
Martin Kostal został wprowadzony na boisko przez Ireneusza Mamrota. Tomas Prikryl już na ławce rezerwowych.

56'
Wybitny wślizg Bodvarssona w swoim polu karnym. Wejście uniemożliwiło Klimali zamknięcie akcji ofensywnej na dwunastym metrze.

54'
Bodvarsson pokazał, jak ma grać środkowy obrońca. Islandczyk zaliczył genialny powrót do defensywy, po szybkim kontrataku przeciwnika.

53'
Zbyt krótka wrzutka z kornera na pole karne ŁKS-u. Nie było akcji bramkowej.

51'
żółta kartka Taras Romanchuk ukarany został żółtą kartką. Pomocnik Jagiellonii wykazał się zbyt ostrym wejściem.
Zawodnika, z racji przekroczenia limitu kartkowego, nie zobaczymy w następnej kolejce ligowej.

50'
Ivan Runje dobrze zagraniem głową powstrzymał zagrożenie, jakim było dośrodkowanie z rzutu wolnego.

48'
Patryk Klimala upadł w polu karnym przeciwnika. O rzucie karnym jednak nie mogło być mowy, ponieważ Arkadiusz Malarz popisał się profesorskim przechwytem futbolówki.

47'
W czasie przerwy nie przeprowadzono zmian w składach.

46'
II część pojedynku w Białymstoku!

Gwizdek sędziego głównego! Świetna I połowa zawodów dobiegła końca!

45+3'
Gospodarze próbują zmienić wynik jeszcze w tej odsłonie spotkania.

45+2'
Po bardzo długiej analizie systemu VAR decyzja o rzucie karnym została uchylona! W tej sytuacji był wcześniej spalony.

45+1'
Sędzia doliczył 4 minuty do pierwszej części gry.

45'
Jesus Imaz wykona rzut karny. Będzie to świetna szansa na podreperowanie swojego stanu konta strzeleckiego.

43'
Sędzia główny pokazał na "jedenasty" metr! Rzut karny dla klubu gospodarzy. Jeden z obrońców ŁKS-u wykazał się zbyt spóźnioną interwencją.

42'
Arbiter asystent wskazał kolejny "ofsajd" po stronie Jagiellonii Białystok.

41'
Dużo pośpiechu w obu składach. Nie ma czasu na pomyślenie, na refleksję.

39'
Zawody w Białymstoku mogą się podobać. Teraz czekamy na dokumentację świetnej gry obu ekip w postaci goli.

38'
Arkadiusz Malarz wykonał daleki rajd z własnej bramki. Musiał to uczynić, bo poleciało bardzo niebezpieczne dla niego prostopadłe zagranie.
Dalekie wyjście z bramki zdało egzamin.

36'
Arkadiusz Malarz tylko patrzył, jak piłka leci obok lewego słupka jego bramki! Patryk Klimala minimalnie przestrzelił po swoim uderzeniu głową!

35'
Trąbka był ogromnie bliski zdobycia gola! Jego strzał z 13 metra obił prawy słupek bramki kompletnie zaskoczonego Damiana Węglarza.
Późniejsza próba dobitki okazała się wielkim niepowodzeniem.

33'
Arkadiusz Malarz wykazał się kapitalnym refleksem na linii! Doświadczony goalkeeper powstrzymał bardzo dobry strzał głową Bartosza Kwietnia!

32'
Jakub Wójcicki przewrócony przez Łukasza Sekulskiego. Sędzia główny błyskawicznie odgwizdał faul.

30'
Piotr Pyrdoł zaprezentował soczysty strzał z okolic piętnastego metra. Piłka poszybowała nieznacznie nad poprzeczką bramki gospodarza.

30'
Ivan Runje popełnił przewinienie taktyczne. Tym razem obyło się bez kary indywidualnej.

28'
żółta kartka Żółty kartonik dla Ricardo Guimaresa. Bardzo brzydka próba przerwania kontry przeciwnika.

27'
Dobre piąstkowanie futbolówki w wykonaniu Arkadiusza Malarza. W pobliże jego bramki powędrowało groźne dośrodkowanie.

25'
Damian Węglarz nie dał się przelobować po efektownej próbie Klimczaka. Ten usiłował strzałem z pierwszej piłki zmienić rezultat dzisiejszych zawodów.

24'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Jeden z graczy popularnej "Jagi" był w czasie podania najbliżej bramki Arkadiusza Malarza.

22'
Patryk Klimala zanotował silny strzał zza szesnastki. Kapitalnie ustawiony mur zablokował jego bombową próbę.

21'
Piotr Sobociński popisał się skutecznym wślizgiem, który powstrzymał wgranie z prawego skrzydła boiska. Gospodarze przeprowadzili dynamiczną akcję na prawej flance.

19'
Damian Węglarz przepięknie wyciągnął strzał najwyższej klasy Daniela Ramireza! Pomocnik przyjezdnych w bajecznym stylu ograł dwóch przeciwników i posłał uderzenie w prawe okienko! Genialna robinsonada bramkarza Jagiellonii Białystok.

18'
Patryk Klimala był zobowiązany do otworzenia wyniku tego meczu! Młody snajper Jagiellonii wyszedł na sytuację strzelecką, po znakomitym prostopadłym podaniu.
Uderzenie z bliskiej odległości poleciało tuż obok prawego słupka bramki Arkadiusza Malarza.

17'
Łódzki Klub Sportowy w ubiegły wtorek wywalczył awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala ograli Górnika Zabrze (2:0).

15'
Na zegarze minął już pierwszy kwadrans. Obie ekipy starają się grać dynamicznie. Piłka krąży od jednej połowy boiska do drugiej.

14'
Łukasz Sekulski nie był blisko bramki Jagiellonii. To zadecydowało o tym, że kapitalne dośrodkowanie z prawej flanki boiska nie stworzyło niebezpieczeństwa.

12'
Rozwandowicz naprawił swój błąd i dobrym zagraniem główką zatrzymał wrzutkę ze stałego fragmentu gry.

11'
Faul. Juan Camara urwał się spod opieki Rozwandowicza.

9'
Daniel Ramirez posłał kąśliwą wrzutkę z lewego skrzydła boiska. Bliski przejęcia piłki był Łukasz Sekulski, ale chwilę wcześniej akcję zatrzymał Ivan Runje.

8'
Obaj szkoleniowcy stoją w strefach przeznaczonych dla trenerów. Korzystają z każdej możliwości, żeby przekazać swoje uwagi taktyczne.

6'
Łukasz Sekulski bardzo dobrze zagrał głową w swojej szesnastce. Napastnik ŁKS-u oddalił zagrożenie od własnej bramki, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

5'
Kiks zza pola karnego w wykonaniu Guimy. Bardzo słaby strzał zatrzymał Damian Węglarz.

4'
Sędzia liniowy wychwycił pozycję spaloną, na której znajdował się Patryk Klimala. Sytuacja była ewidentna.

2'
Pierwsze realne zagrożenie w tym meczu! Daniel Ramirez mocno huknął z naprawdę ostrego kąta! Silne uderzenie potrafił świetnie sparować Damian Węglarz!

1'
Jagiellonia Białystok rozpoczęła dzisiejsze widowisko.

*'

*'
Goście z Łodzi mają szansę powiększyć swoją przewagę nad drużynami, które obecnie znajdują się w strefie spadkowej.
Od tego sezonu do I Ligi będą degradowane 3 ekipy.

*'
Kazimierz Moskal, opiekun Łódzkiego Klubu Sportowego, w dzisiejszej rywalizacji nie będzie mógł skorzystać z usług Wojciecha Łuczaka oraz Michała Kołby.

*'
Starcie w Białymstoku poprowadzi Pan Paweł Gil.

*'
Pierwszy niedzielny pojedynek 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 12:30

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do śledzenia relacji "LIVE" z meczu: Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź, to zapraszamy do śledzenia meczu online