Holandia - Meksyk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Holandia
Meksyk
2 : 3

Krul - Van Rhijn, Willems, Vlaar(24' Vrij), Veltman - Sneijder(80' Fer), Blind, Afellay(66' Wijnaldum), Robben, Depay(59' Promes) - Huntelaar
Ochoa - Aguilar, Herrera(60' Corona) , Reyes, Alanis- Guardado(86' Ponce), Herrera(81' J dos Santos), Vazquez, Aldrete - Vela(75' dos Santos), Hernandez(75' Jimenez)

Mecze na żywo: Holandia - Meksyk

90+4'
Serdecznie Dziękuje Państwu za uwagę.

90+4'
Meksyk wygrywa w szalonym spotkaniu, bardzo udany rewanż za porażkę na ostatnim Mundialu. Znakomity występ Carlosa Veli.

90+4'
Dobrze szarżuje Robben, niestety nie ma do kogo podać, więc wycofuje piłkę do Blinda. Ten jednak niecelnie podaje do Huntelaara, była to ostatnia szansa do wyrównania.

90+3'
Za opóźnianie gry " żółtkiem " ukarany Ochoa.

90+2'
Nieudana próba dośrodkowania ze strony Promesa.
Faul taktyczny Meksyku, Aguilar dostaje żółtą kartkę.

88'
Zmasowany atak Holendrów, goście stawiają autobus pod bramką. Wijnaldum marnuje kolejną świetną szansę.

86'
Guardado zostaje zmieniony przez Ponce.

85'
Wijnaldum uderza głową piłkę - świetnie interweniuje Ochoa i paruje piłkę w bok. Promes dobija z bliskiej odległości, lecz piłka ląduje na trybunach.

83'
Nie mal cała jedenastką Meksyku na własnej połowie.

81'

J dos Santos za Herrerę.

80'
Sneijdera zmienia Fer.

80'
Za bezpardonowy atak żółtym kartonikiem ukarany Alanis.

79'
Świetnie Robben zagrywa do Wijnaldum , ale ten nie potrafi dokładnie przyjąć piłki.

77'
Emocjonująca końcówka, ale to Meksyk z większą ochotą przystępuje do ataków.

75'
Podwójna zmiana przeprowadzona przez trenera Meksyku. Jimenez zmienia zmęczonego Hernandeza, z kolei dos Santos zmienia Velę.

73'
Dzisiaj piłkarzom nie straszne uderzenia z dystansu !!
Tym razem perfekcyjnym strzałem popisał się Blind, piłka po drodze odbija się od meksykańskiego stopera i łamie ręce Ochoy.

70'
Co na to gospodarze ?
Czyżby 4 porażka Holandii po powrocie Hiddinka jako selekcjonera kadry.

68'
1-3 Gapiostwo bloku defensywnego Holendrów skrzętnie wykorzystuje Hernandez wychodząc sam na sam z Krulem. Mija bramkarza i umieszcza piłkę do pustej bramki.

66'
Jak na razie brak pomysłu gospodarzy na finalizowanie swoich akcji.
Kolejna zmiana Holandii. Afellay schodzi, zastępuje go Wijnaldum.

64'
Krul świetnie odczytuje intencje meksykańskiego pomocnika wychodząc do podania.
Pierwsza żółta kartka, otrzymuje ją De Vrij.

63'
Gospodarze nie mają wyjścia ! Teraz wszystkie siły do ataku.

62'
Ależ wejście Corony, kapitanie dostrzega Velę, który bardzo mocnym strzałem pokonuję Krula. Co za powrót.

60'
Na roszadę decyduje się również selekcjoner gości. Corona zmienia Herrerę.

59'
Druga zmiana w szeregach Holandii. Depaya zmienia Promes.

58'
Łeb w łeb idą obie ekipy, mamy kapitalne widowisko. Herrera decyduje się na uderzenie z dystansu, na posterunku Krul.

56'
Hernandez 2-1 ale nie, fenomenalnie w bramce Ochoa. Broni uderzenie z 5 metrów snapera. Najlepsza okazja do zmiany wyniku.

55'
Sneijder uderza mocno niecelnie, piłkę mają Meksykanie.

53'
Oblężenie bramki Meksyku !
Dośrodkowanie Sneijdera zablokowane, korner dla gospodarzy. Depay zahaczony na 25 metrze od bramki, do piłki stanie Snijder.

52'
Ponownie Huntelaar, jego próbę z dystansu bez problemu broni Ochoa.

50'
Wszystko zaczynamy od początku, Holandia idzie za ciosem !

49'
Kapitalne uderzenie z dystansu Sneijdera, Ochoa nie miał nic do poweidzenia przy tym strzale. Mamy dziś festiwal pięknych bramek.

48'
Kolejna akcja Holendrów przeprowadzona prawą stroną.

46'
Koszmarne zagranie Krula, piłkę przejmuje Herrera, ale zostaje zatrzymany przez Veltmana.

45'
Trenerzy nie dokonali żadnych zmian w przerwie.

45'
Drugą odsłonę rozpoczną Meksykanie.

45'
Miejmy nadzieję, że druga połowa nie będzie gorsza od tej pierwszej i zobaczymy jeszcze więcej pięknych akcji.

45'
Sędzia gwiżdże koniec I połowy meczu.
Ważne do odnotowania bez względnie kapitalny powrót do kadry Meksyku Carlosa Veli okraszony pięknym golem. Więcej klarownych sytuacji dla Holandii.

44'
Goście zmuszeni do obrony. Znów zagrożenie pod bramką Meksyku, Afellay za długo holuje piłkę na 16 metrze i zostaje zatrzymany. Szkoda tej szansy.

42'
1-1 jednak nie. Z najbliższej odległości do bramki nie trafia Huntelaar, już chyba lepszej sposobności na gola nie będzie. Zagrożenie z rzutu rożnego.

41'
Holandia w gazie, za wszelką cenę chce wyrównać. Robben w swoim stylu łamie do środka i uderza, jego próbę kapitalnie broni Ochoa.

40'
Znów Huntelaar i znów środek bramki strzeżonej przez Ochoa !!

39'
Dobry rajd Veli lewą flanką, sprytnie posyła prostopadłą piłkę, ale Veltman odczytuje jego intencje.

37'
Willems dobrze centruje w pole karne, tam świetnie odnajduje się Huntelaar, ale piłka zostaje uderzona w sam środek bramki.

36'
Meksykanie w bardziej przemyślany sposób operują piłką.
Uderzenie Huntelaara zostaje zablokowane.

34'
Wyborną szansę na zdobycie bramki ma Sneijder, lecz koszmarnie się myli, jego uderzenie nie miało prawa zaskoczyć meksykańskiego bramkarza.

33'
Veltman po raz kolejny musi się ratować faulem. Rzut wolny dla Meksyku, z dośrodkowaniem Guardado bez problemu radzą sobie Holendrzy.

31'
Przekombinowali Meksykanie w swoim ataku, Hernandeza świetnie powstrzymują defensorzy rywala.

29'
Robben zmusza Ochoe do interwencji po doskonałym strzale z blisko 20 metrów.

28'
Co za akcja Holandii !!
Kapitalne crossowe podanie Robenna do Vlaara, niestety jego próba lobu mija bramkę.

26'
Strzałem głową zaskoczyć Krula próbował Alanis. Piłka uderzona niecelnie.

24'
Vlaar opuszcza murawę, zastępuje go de Vrij.

22'
Ataki Meksyku sprawiają wiele trudności gospodarzom.
Za chwilę będziemy mieli pierwszą zmianę.

20'
Daley Blind nabawił się jakiegoś urazu, rywale wybijają piłkę na aut.

18'
Świetna okazja Holendrów, Depay dobrze szarżuje lewą stroną po czym dośrodkowuje w pole karne, niestety obrońcom udaje się zablokować Robbena, który miał posłać piłkę do pustej bramki.

17'
Bardzo wysoki pressing ze strony gości, jak na razie przynosi oczekiwane efekty.

16'
Daley Blind fauluje rywala w środku pola. Piłka dla Meksyku.

14'
Gospodarze dążą do wyrównania, Robben bierze się za rozgrywani akcji.

12'
Korner dla gospodarzy. Depay centruje, do futbolówki dociera Vlaar, lecz posyła piłkę głową ponad bramkę.

11'
Goście z inicjatywą, jak na to odpowie Holandia ?

9'
Meksyk chce podwyższyć, Hernandezowi udaje się oddać strzał z trudnej pozycji, niestety piłka znacznie mija bramkę.

7'
Bramka !!
Fenomenalne uderzenie Veli z ponad 20 metrów, bez szans Tim Krul.

6'
Gospodarze próbują budować swoje akcje atakiem pozycyjnym.

4'
Holendrzy zamknięci na własnej połowie, Meksyk w natarciu.
Rzut wolny dla gości, dobrze z wrzutką Guardado dobrze radzi sobie Krul.

2'
Hernandez groźnie atakuje Willemsa, na szczęście obrońca może kontynuować mecz.

1'
Bardzo dynamiczny początek gospodarzy.

0'
Zaczęliśmy !!

0'
W ostatnim meczu lepsza była Holandia, wygrywając 2-1

0'
Arbitrem tego spotkania będzie Szymon Marciniak.

0'
Ławka rezerwowa Meksyku : Corona, Corral, Dominguez, dos Santos, dos Santos G, Gonzalez, Jimenez, Ponce, Rodriguez, Talavera, Venegas

0'
Ławka rezerwowa Holandii : Bruma, Cillessen, de Jong, de Vrij, Fer, Narsingh, Promes, van der Wiel, Vermeer, Wijnaldum

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Holandia - Meksyk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Holandia - Meksyk, to zapraszamy do śledzenia meczu online