Arka Gdynia - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
0 : 1

Steinbors - Zbozień, Maghoma, Marciniak, Wawszczyk, Danch, Nando, Nalepa (80' Marcus), Vejlnović, Jankowski, Skhirtladze (73' Siemaszko)
Majecki - Jędrzejczyk, Lewczuk (68' Vesović), Wieteska, Rocha - Wszołek (61' Niezgoda), Antolić, Martins, Novikovas - Luquinhas - Kante (81' Gwilia)

Niezgoda (78.)

Nando (30.) czerwona kartka
Zbozień (90.) żółta kartka
Wszołek (36.) żółta kartka
Kante (74.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Legia Warszawa

90+4'
Koniec meczu. Legia wygrała 1:0. Nie obyło się jednak bez kontrowersji.

90+3'
Mógł być remis! Jankowski uderzył głową obok słupka! Był ciągnięty przez Jędrzejczyka, ale nie ma rzutu karnego.

90'
żółta kartka Zbozień ukarany żółtą kartką.

88'
Martins otrzymał znakomicie podanie od Novikovasa, ale uderzył obok dalszego słupka z pięciu metrów.

86'
Legia ma ten mecz pod kontrolą.

81'
Gwilia zastąpił Kante.

80'
Marcus Vinicius da Silva zastąpił Nalepę.

78'
Gool! Niezgoda znalazł się w sytuacji sam na sam z Steinborsem i podciął nad nim piłkę, umieszczając ją w bramce. Źle zachowała się defensywa Arki. 1:0 dla Legii.

74'
żółta kartka Kante ukarany żółtą kartką. Nie będzie mógł zagrać w następnym meczu.

73'
Siemaszko zastąpił Skhirtladze.

70'
Novikovas dośrodkował do Kante, który uderzył głową, ale znów kapitalnie interweniował Steinbors.

68'
Vesović zastąpił Lewczuka.

66'
Novikovas uderzył z ponad 25 metrów i piłka trafiła zewnętrzną część poprzeczki.

61'
Niezgoda zastąpił Wszołka.

57'
Strzał Novikovasa z szesnastu metrów przeleciał nad poprzeczką.

54'
Groźnie w polu karnym Arki po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, ale żaden z legionistów nie oddał strzału.

47'
Luquinhas co za pudło! Zawodnik Legii uderzył z pięciu metrów obok bramki! Nawet gdyby padł gol, to i tak nie zostałby uznany, bo sędzia odgwizdał spalonego.

46'

45+4'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45+3'
Zablokowany strzał Kante sprzed pola karnego.

45+2'
Kante bardzo nieudanie uderzał z pola karnego.

45+2'
Zablokowany strzał Novikovasa sprzed pola karnego.

45'
Sędzia doliczył cztery minuty.

42'
Indywidualna akcja Skhirtladze zakończona strzałem sprzed pola karnego. Prosto w ręce Majeckiego.

39'
Kapitalna okazja dla Arki. Vejlnoviciowi oddanie strzału utrudnił Rocha. Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

36'
żółta kartka Wszołek ukarany żółtą kartką.

35'
Legia cały czas przeważa, ale defensywa Arki nie daje się zaskoczyć.

33'
Rocha mocno wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, ale Wszołek nie zdołał trafić w futbolówke.

30'
czerwona kartka Czerwona kartka dla Nando! Zawodnik Arki "przystęplował" achillesa Martinsowi. W dodatku był mocno spóźniony.

28'
Chodzi o faul Nando na Martinsie.

28'
Sędzia biegnie do monitora.

28'
Trwa konsultacja z VAR-em.

26'
Co za interwencja Steinborsa! Po zagraniu z lewej strony boiska piłka trafiła do Jędrzejczyka, który uderzył z pięciu metrów i bramkarz Arki zdołał odbić piłkę.

24'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Niezbyt pewnie piąstkował Majecki, ale strzał Vejlnovicia był niecelny.

22'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła do zamykającego akcję Jędrzejczyka, ale jego strzał został zablokowany.

17'
Mogło być 1:0 dla Legii. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzył Kante i świetnie interweniował Steinbors. Zakotłowało się jeszcze w plu karnym Arki, ale Jędrzejczyk posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

15'
Kwadrans gry za nami. Legia przeważa, ale jak na razie bez bramek.

10'
Legia jest stroną przeważającą.

8'
Kante huknął lewą nogą sprzed pola karnego. Steinbors zdołał odbić piłkę do boku.

4'
Dobra akcja Wszołka, który zagrał do Luquinhasa, ale jego strzał z piętnastu metrów złapał Steinbors.

3'
Zbozień dobrze podłączyć się do akcji ofensywnej, ale dobrze interweniował jeden z obrońców.

2'
Legia od razu chce narzucić swój styl gry.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

'
Rezerwowi Arki Gdynia: Krzepisz, Samu, Olczyk, Busuladzić, Antonik, Da Silva, Łoś, Stępień, Siemaszko.

'
Rezerwowi Legii Warszawa: Cierzniak, Gwilia, Niezgoda, Agra, Vesović, Rosołek, Stolarski, Remy, Praszelik

'

Początek meczu Arka - Legia o godzinie 17:30. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online