FC Barcelona - Slavia Praga online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
Slavia Praga
0 : 0

Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba (46' Sergi Roberto), Busquets (68' Rakitić), De Jong, Vidal, Dembele (65' Fati), Messi, Griezmann.
Kolar, Coufal, Kudela, Frydrych, Boril, Soucek, Sevcik, Traore (57' Tecl), Stanciu (63' Husbauer), Olayinka, Masopust (82' Provod).

Mecze na żywo: FC Barcelona - Slavia Praga

90+3'
Koniec meczu. Barcelona zremisowała ze Slavią 0:0.

90+3'
żółta kartka Żółta kartka dla Kolara za grę na czas.

90+2'
Messi zagrał do Rakiticia, ten wyłożył piłkę wzdłuż bramki, ale Vidal jej nie sięgnął.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

84'
żółta kartka Kudela ukarany żółtą kartką.

83'
Bardzo niecelnie z pola karnego uderzał Rakitić.

82'
Provod zastąpił Masopusta.

80'
Do końca meczu już tylko dziesięć minut. Wciąż 0:0.

77'
Fati kapitalnie zagrał do Messiego, który z pola bramkowego nie zdołał pokonać Kolara. Co za mecz bramkarza Slavii.

73'
Druga połowa nie dostarcza zbyt wielu emocji. Barcelona przeważa, ale nic z tego nie wynika.

68'
Rakitić zastąpił Busquetsa.

68'
Slavia w drugiej połowie nie jest już tak groźna.

65'
Fati zastąpił Dembele.

63'
Husbauer zastąpił Stanciu.

60'
VAR potwierdził, że był spalony, choć powtórki budziły wątpliwości.

58'
Messi otrzymał prostopadłe podanie, znalazł się sam przed Kolarem i podał do Vidala, który umieścił piłkę w bramce. Sędzia odgwizdał spalonego.

57'
Tecl zastąpił Traore.

55'
Sergi Roberto znalazł się w idealnej sytuacji po podaniu Dembele. Kolar zdołał jednak obronić jego strzał z kilku metrów.

55'
Tempo drugiej połowy nie powala.

49'
Messi z rzutu wolnego uderzył nad poprzeczką.

48'
żółta kartka Stanciu ukarany żółtą kartką.

46'
Sergi Roberto zastąpił Albę.

46'

'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45+2'
żółta kartka Busquets ukarany żółtą kartką.

45+1'
Piłka w bramce Barcelony! Boril na raty umieścił piłkę w siatce, ale był na spalonym i sędzia słusznie nie uznał gola.

44'
Lenglet uderzał z pola karnego, ale będzie tylko kolejny rzut rożny. Przycisnęła Barcelona.

43'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnie głową uderzał Pique i znów Slavię uratował Kolar.

43'
Messi potężnie uderzył z pola karnego i świetnie interweniował Kolar!

37'
Błąd Kolara, który stracił piłkę na rzecz Vidala, ale ten podawał niecelnie.

35'
Leo Messi uderzył sprzed pola karnego i piłka trafiła w spojenie!

33'
Stanciu z rzutu wolnego uderzył obok słupka.

32'
żółta kartka Semedo ukarany żółtą kartką.

27'
Świetna akcja Slavii. Po dośrodkowaniu Olayinki z lewej strony boiska, ale Stanciu z pola karnego trafił w głowę swojego kolegi z zespołu.

26'
Bardzo nieudany strzał Messiego sprzed pola karnego.

22'
Messi uderzył z wolnego serca z bocznych rejonów pola karnego, ale Kolar odbił piłkę na rzut rożny.

21'
żółta kartka Olayinka ukarany żółtą kartką.

16'
Ter Stegen dobrze wyłapał dośrodkowanie z prawej strony boiska Masopusta.

14'
żółta kartka Pique ukarany żółtą kartką.

11'
Mogło być 1:0 dla Barcelony. Semedo otrzymał kapitalne prostopadłe podanie, znalazł się sam przed bramkarzem, ale Kolar odbił piłkę skierowaną w krótki róg.

10'
Barcelona dłużej utrzymuje się przy piłce, ale to Slavia atakuje groźniej.

5'
Kolejna groźna akcja Slavii. Po zagraniu spod linii końcowej był jeszcze rykoszet, ale Ter Stegen zdołał odbić piłkę.

5'
Dobra akcja Slavii, ale dośrodkowanie do Olayinki było nieco za mocne.

4'
Na razie jednak bez zagrożenia.

3'
Barcelona stara narzucić się swój styl gry i atakuje.

1'

'
Rezerwowi Slavii: Kovar, Husbauer, Tecl, Provod, Skoda, Takacs, Helal

'
Rezerwowi Barcelony: Neto, Umtiti, Roberto, Rakitic, Alena, Perez, Fati.

'
Piłkarze obu drużyn są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'

'

Liga Mistrzów online: Barcelona - Slavia

Zapraszamy do śledzenia meczu FC Barcelona - Slavia Praga na żywo w internecie. Początek we wtorek o godzinie 18:55.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - Slavia Praga, to zapraszamy do śledzenia meczu online