Borussia Dortmund - Inter Mediolan online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
Inter Mediolan
3 : 2

Bürki - Hakimi, Akanji, Hummels, Schulz - Witsel, Weigl - Sancho (83' Piszczek), Brandt, T.Hazard (89' Guerreiro) - Götze (64' Alcacer)
Handanović - Godín, De Vrij, Skriniar - Candreva, Vecino (68' Sensi), Brozovic, Barella, Biraghi (67' Lazaro) - Lukaku (73' Politano), Lautaro Martínez

Dziękujemy ślicznie za uwagę.

W dramaturgicznych okolicznościach Borussia Dortmund sięga po bardzo ważne trzy punkty. Znakomita organizacja gry w drugiej odsłonie meczu pozwoliła odwrócić losy tego pojedynku.
Kapitalne zawody dzisiaj rozegrał Achraf Hakimi, który dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców.

90+4'
Akcja za akcję. Borussia Dortmund zmarnowała świetną sposobność na "zamknięcie" tego spotkania. Diego Godin przechwycił kluczowe podanie pod swoją szesnastką.

90+3'
Niski pressing ze strony piłkarzy Interu. Trener namawia do podjęcia większego wyzwania w tej materii.

90+2'
Gospodarze szanują piłkę. Czas pracuje na ich korzyść.

90+1'
Rozpoczął się czas doliczony. Dzisiejsze widowisko potrwa przynajmniej jeszcze 4 minuty.

90'
Stefano Sensi powinien dużo lepiej uderzyć, po bardzo ładnej akcji indywidualnej. Strzał z okolic pola karnego poleciało wprost w rękawice bramkarza.

89'
Thorgan Hazard zebrał zasłużone brawa. Raphael Guerreiro wydelegowany na ostatnie minuty.

88'
Gospodarze w defensywie. Czeka ich bardzo nerwowa faza meczu.

86'
Coraz więcej taktycznych przewinień. Goście chcą jak najszybciej przybliżyć się pod bramkę przeciwnika.

85'
Roman Burki wychwycił futbolówkę po niezłym dośrodkowaniu z lewego skrzydła boiska.

83'
Łukasz Piszczek rozegra kolejne spotkanie w Champions League. Polski defensor zmienił Jadona Sancho, który skarżył się na uraz.

82'
Łukasz Piszczek odbiera w tej chwili ostatnie wskazówki. Wszystko wskazuje na to, że za chwilę zobaczymy Polaka na boisku.

81'
Mamy bardzo dobry thriller piłkarski.

79'
żółta kartka Thorgan Hazard za ostro walczył o futbolówkę. Arbiter "nagrodził" to wszystko żółtą kartką.

78'
Goooooool! Genialne, prostopadłe podanie na wolne pole otrzymał Achraf Hakimi od Sancho. Płaskie uderzenie z wewnętrznej części stopy pokonało Handanovicia. Goalkeeper był bez szans.

77'
Borussia Dortmund pragnie udokumentować swoją przewagę na płycie boiska. Ewentualna wygrana dałaby ogromne szanse na awans z grupy.

75'
Ta wiadomość nie należy do najlepszych, ponieważ sztab szkoleniowy Interu Mediolan wyczerpał już limit zmian, przeznaczony na dzisiejsze spotkanie.

74'
Przed momentem wpuszczony na boisko Matteo Politano nabawił się urazu. Sztab medyczny bardzo szybko wyruszył mu do pomocy.

73'
Romelu Lukaku wylądował na ławce rezerwowych. Matteo Politano w jego miejsce.

71'
825 celnych podań zamieniły obie ekipy. 500 z nich po stronie gospodarza dzisiejszego spotkania.

69'
Włoska drużyna wygląda na kompletnie pogubioną na placu gry. Z bardzo korzystnego wyniku zeszli na bardzo niepewną końcówkę.

68'
Czas na kolejną roszadę personalną w tym starciu o punkty. Stefano Sensi dał zmianę za Matiasa Vecino.

67'
Jest reakcja trenera Antonio Conte. Valentino Lazaro znalazł się na boisku w miejsce Christiano Biraghiego.

65'
Jesteśmy winni informację o tym, że Paco Alcacer na placu gry zastąpił Mario Gotze.

65'
Goooooool! Na to się zanosiło od kilku dobrych minut! Julien Brandt odbiera gratulacje od klubowych kolegów! Świeżo wprowadzony Paco Alcacer kapitalnie zagrał prostopadłą piłkę.

63'
Paco Alcacer przygotowywany do wejścia na płytę boiska.

61'
Julien Brandt został skutecznie zatrzymany w głębi pola karnego. Pomocnik Borussii marzył o strzale w światło bramki Handanovicia.

60'
Wyborny przechwyt piłki w środku pola w wykonaniu Brozovicia. Pomocnik powstrzymał rajd Brandta.

58'
Bardzo długo zwlekał z decyzją sędzia asystent. Na pozycji spalonej Romelu Lukaku.

57'
Godin wzorowo zatrzymał akcję Borussii. Kluczowe podanie na szósty metr zablokował doświadczony stoper.

55'
Gol na 2:2 wisi w powietrzu. Zespół Interu Mediolan kompletnie oddał inicjatywę na boisku.

54'
Handanović dobrze wypiąstkował nieprzyjemnie uderzoną futbolówkę z głębi pola karnego. Sancho próbował swoich sił. Trzeba przyznać, że ta próba mogła podobać się publiczności na stadionie.

52'
Poczuli wiatr w żagle gospodarze. Chcą jak najszybciej doprowadzić do remisu.

51'
Gooooooool! "Kontakt" złapali zawodnicy z Dortmundu! Achram Hakimi najlepiej zachował się w polu karnym Interu. Mocny strzał zaskoczył Handanovicia. Znakomicie przeprowadzona akcja na lewej flance boiska.

49'
Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na zmiany w przerwie.

47'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna w tym widowisku. Antonio Candreva popełnił podręcznikowy faul taktyczny na swojej połowie boiska.

46'
Początek II odsłony!

Piłkarze obu ekip już są na murawie. Za chwilę rozpocznie się druga część dzisiejszych zawodów.

Z relacją "LIVE" wracamy za niecały kwadrans.

Sędzia główny zaprosił Wszystkich na przerwę.

45+2'
Handanović znów z wielką klasą zatrzymał strzał z najbliższej odległości! Końcówkami palców Hazard strącił piłkę na piątym metrze od bramki! Interwencja nogami uratowała Inter.

45+1'
Trwa jedna doliczona minuta.

45'
Handanović popisał się naprawdę genialną robinsonadą! Na linii bramkowej wyciągnął niemal niemożliwy do wyciągnięcia strzał głową Sancho! Piłka zmierzała w prawe okienko!

43'
Trener Antonio Conte z wielką ekspresją przekazuje swoim podopiecznym wskazówki taktyczne.

41'
Goooooool! Wielka radość u przyjezdnych! Wzorowo wyprowadzona akcja ze swojej połowy boiska. Całość została wykończona precyzyjnym, płaskim uderzeniem Vecino! Futbolówka dostała się tuż przy lewym słupku!

40'
Dużo krótkich podań. Żadnej ze stron się nie śpieszy na placu gry.

38'
Tuż pod polem karnym Borussii Dortmund napastnik Interu Mediolan dotknął piłkę ręką. Arbiter główny błyskawicznie zareagował i przyznał rzut wolny gospodarzom.

37'
Podopiecznym Luciena Favre'a brakuje konceptu na grę w ofensywie.

35'
Handanović dobrze zatrzymał płaski strzał, oddany z dalszej odległości. Brandt powinien trochę więcej siły włożyć w swoją próbę, aczkolwiek należy nagrodzić za technikę.

34'
Mats Hummels stara się zrehabilitować po błędzie, po którym padł gol dla Interu. W ostatnich minutach obejrzeliśmy kilka solidnych interwencji w wykonaniu doświadczonego stopera.

32'
Mario Gotze został napomniany przez sędziego asystenta. Ten dostrzegł pozycję spaloną.

31'
Milan Skriniar naprawił swój błąd, poprzez świetnie wyjście do wrzutki z rzutu wolnego. Zabezpieczył swoją strefę.

30'
żółta kartka Żółty kartonik dla Milana Skriniara. Defensor bardzo ewidentnie przegrał rywalizację na swojej flance boiska.

29'
Zablokowany Romelu Lukaku. Belg solidnie przymierzył z okolic dziesiątego metra. Ofiary wślizg w wykonaniu jednego z przeciwników oddalił zagrożenie od bramki Romana Burkiego.

28'
Antonio Candreva przez moment sygnalizował problemy ze zdrowiem.

27'
Trzeba przyznać, że defensorzy Interu Mediolan skutecznie się uzupełniają przed swoim polem karnym. Widać mądre przesuwanie się w strefie.

26'
W najbliższą sobotę Borussię Dortmund czeka bardzo prestiżowy pojedynek z Bayernem Monachium.

25'
Coraz głośniejsze okrzyki ze strony kibiców obu drużyn.

24'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Romelu Lukaku został pozostawiony przez obrońców Borussii Dortmund na pozycji spalonej.

22'
Brozović źle kopnął w piłkę, w bardzo dobrym położeniu na kolejnego gola dla Interu. Kiks z piętnastego metra poszybował daleko od światła bramki.

21'
Brandt przejął piłkę na czternastym metrze od bramki Handanovicia i efektownym zagraniem z pół woleja chciał zmienić wynik tego spotkania. Jednak jego uderzenie powędrowało na trybunę.

19'
Mario Gotze nie dał rady pokonać bramkarza Handanovicia! Goalkeeper przyjezdnych zainterweniował na refleks na linii! Chwilę potem dobitki próbował T.Hazard, ale jego zagranie głową poleciało obok prawego słupka bramki.

18'
Gracze gospodarzy muszą być czujni, ponieważ piłkarze Interu Mediolan czekają na jakiś błąd w rozegraniu. Przechwyt piłki w środku pola może otworzyć drogę do podwyższenia wyniku.

16'
Axel Witsel został ewidentnie zahaczony o nogę. Rzut wolny dla niemieckiego zespołu.

15'
Handanović efektownie rzucił się w kierunku piłki, zagranej bez przyjęcia bez Sancho. Jego koledzy nie potrafili w odpowiednim momencie zaangażować się w akcję ofensywną.

14'
Hazard na obieg usiłował zagrać do Gotze. Sprytny plan pary zawodników BVB wybitnie rozszyfrował blok defensywny oponenta.

12'
Linia obronna Interu zdała egzamin, jakim było powstrzymanie Mario Gotze, który próbował efektowną przewrotką umieścić piłkę w bramce.

11'
Gra przerwana. W centralnej części boiska doszło do przewinienia na zawodniku Interu Mediolan.

10'
Gospodarze próbują odpowiedzieć na boiskowe wydarzenia.

8'
Wygrany tej potyczki w Dortmundzie zbliży się na jeden punkt do liderującej Barcelony, która dzisiaj sensacyjnie bezbramkowo zremisowała ze Slavią Praga.

7'
Goooooool! Bardzo szybkie otwarcie wyniku! Mats Hummels popełnił ogromny błąd w kryciu blisko swojej szesnastki! Lautaro Martinez wyszedł na sytuację strzelecką, i w decydującym momencie ulokował futbolówkę obok bramkarza!

5'
Na murawę upadł Sancho. Przed chwilą sędzia główny został zmuszony do przerwania zawodów.

4'
Przewinienie taktyczne zrealizował Candreva. Chodziło o przerwanie dobrze obiecującej się kontry.

2'
żółta kartka Christiano Biraghi za bezpardonowe wejście w nogi Hakimiego został ukarany żółtą kartką.

1'
Faul na Hakimi blisko linii bocznej boiska.

*'
Początek meczu!

*'
Na stadionie rozbrzmiewa oficjalny hymn Ligi Mistrzów!

*'
Po trzech seriach gier obie drużyny zgromadziły na swoich kontach po cztery punkty.

*'
W poprzedniej serii gier Inter Mediolan ograł 2:0 Borussię Dortmund. Niemiecki zespół z całą pewnością dzisiaj spróbuje się zrewanżować za wspomniany rezultat.

*'
Polski obrońca, Łukasz Piszczek, znalazł się wśród piłkarzy rezerwowych Borussii Dortmund.

*'
Zawody w Dortmundzie prowadzić będzie Pan Danny Makkelie.

*'
Spotkanie w Dortmundzie odbędzie się dzisiaj w ramach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do śledzenia relacji "LIVE" z meczu: Borussia Dortmund - Inter Mediolan.
Pierwszy gwizdek sędziego o 21:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Inter Mediolan, to zapraszamy do śledzenia meczu online