Bayern Monachium - Olympiakos Pireus online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Olympiakos Pireus
2 : 0

Neuer - Kimmich, Javi Martínez, Pavard, Alaba - Goretzka (83' Tolisso), Davies - Müller, Gnabry (88' Perisić), Coman (90+2' Coutinho) - Lewandowski
José Sá - Elabdellaoui, Rúben Semedo, Meriah, Tsimikas - Guilherme, Bouchalakis (72' Valbuena), Camara - Randjelović (61' Masouras), Guerrero, Podence (80' El Arabi)

Lewandowski (69.)
Perisić (89.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Olympiakos Pireus
Dziękujemy pięknie Wszystkim za uwagę.

Bayern Monachium zapewnił sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów sezonu 2019/20. Aktualni mistrzowie Niemiec mają po 4. kolejkach 12 punktów.
Olympiakos Pireus jest dalej w grze o udział w europejskich pucharach na wiosnę, ale Grecy muszą maksymalnie zapunktować w ostatnich seriach gier i liczyć na potknięcia przeciwników.

Ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+1'
Na dosłownie ostatnie minuty na boisko został wpuszczony Philippe Coutinho. Brazylijczyk zmienił Kingsley'a Comana.

90'
Sędzia główny do regulaminowego czasu gry doliczył 3 minuty.

89'
Goooooool! Prawdziwe "Wejście Smoka" zanotował Ivan Perisić. Chorwacki pomocnik krótko po wejściu na murawę wpisał się na listę strzelców, wpakowując piłkę do pustej bramki.

88'
Ivan Perisić zmienił Serge Gnabry'ego. To jest druga zmiana autorstwa trenerów Bayernu Monachium.

86'
Thomas Muller nie popisał się dobrą decyzyjnością w bardzo dobrej sytuacji na zmianę wyniku. Zamiast strzelać, to Niemiec chciał jeszcze dograć do kolegów. Piłkę oddalili od swojego pola karnego obrońcy Olympiakosu.

84'
Corentin Tolisso spróbował strzału z dystansu. Blisko ustawiony rywal prosto zablokował jego próbę.

83'
Corentin Tolisso zameldował się na płycie boiska. Leon Goretzka wykonał dzisiaj kawał dobrej pracy.

81'
Sztab szkoleniowy Bayernu Monachium nie zrealizował jeszcze ani jednej zmiany.

80'
Trzecim zmiennikiem u gości jest El Arabi. Daniel Podence otrzymał podziękowania za swój wysiłek i zaangażowanie.

78'
Zawodnikom greckiej drużyny brakuje już chyba wiary w to, że z Monachium można wywieźć jakiekolwiek punkty.
Bardzo topornie idzie im kreowanie okazji bramkowych.

76'
Tsimikas zareagował w dosłownie ostatniej chwili. Obrońca wybił piłkę, skierowaną do wbiegającego na trzeci metr od bramki Comana.
Gdyby nie interwencja wyżej wspomnianego obrońcy, to piłkarze gospodarzy mogliby się cieszyć z kolejnego trafienia.

75'
Jeden z zawodników Bayernu ładnie się złożył się do strzału głową, po centrze z rzutu rożnego. Efektownie lecąca piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką.

73'
Bardzo duża przewaga Bayernu Monachium w niemal każdym aspekcie piłkarskim. Kolejne gole dla tej ekipy są już tylko kwestią czasu.

72'
Przed chwilą miała miejsce druga korekta w zestawieniu przyjezdnych. Mathieu Valbuena dał zmianę za Andreasa Bouchalakisa.

70'
Sytuacja, która dała bramkę Bayernowi, była analizowana przez system VAR. Instytucja po chwili zastanowienia i analizy zatwierdziła legalność zdobytego gola.

69'
Gooooooool! Kolejne trafienie na koncie Roberta Lewandowskiego! Polak skutecznie sfinalizował dogranie z głębi pola karnego! Thomas Muller otrzymał przepiękny cross, a następnie precyzyjnie odegrał do polskiego snajpera.

67'
Juan Semedo poszedł za linię końcową boiska, gdzie będzie mógł zostać opatrzony przez profesjonalny sztab medyczny.

65'
Stoper Olympiakosu Pireus, Ruben Semedo, skarży się na jakieś problemy zdrowotne. Gra została przerwana.

64'
Camara solidnie przestrzelił zza pola karnego. Pomocnik dostrzegł, że przeciwnicy pozostawili mu sporo miejsca, ale to nie wpłynęło na jakość próby.
Piłka poszybowała wysoko na trybuny.

63'
Różnych sposobów na rozegranie próbują gracze z Monachium. W ostatniej akcji oglądaliśmy dwa crossowe podania na skrzydła.

61'
Pierwsza zmiana personalna w tym meczu. Giorgos Masouras zastąpił Lazara Randjelovicia.

60'
Godzina gry w Monachium nie przyniosła żadnej z ekip gola.

58'
Przewinienie w ofensywie odgwizdał Paweł Raczkowski. Faulu dopuścił się zawodnik gości.

57'
Serge Gnabry dobrze wybiegł do prostopadłego zagrania od Thomasa Mullera. Pomocnik Bayernu był gotów do przelobowania wysuniętego goalkeepera, ale temu w ostatniej chwili pomogli defensorzy Olympiakosu.

55'
Jeden z rezerwowych gości szykuje się już do wejścia na plac gry.

54'
Uraz u jednego z napastników Olympiakosu Pireus.

53'
Robert Lewandowski walczy o każdą piłkę w polu karnym przeciwnika. Defensorzy Olympiakosu mają z tym ogromny problem.

51'
Bayern blisko prowadzenia. Leon Goretzka pomylił się z bardzo bliskiej odległości. Odpowiednio wywarty pressing przez obrońców gości zminimalizował szansę pomocnika Bayernu.

49'
Bardzo wysoko zagrał Manuel Neuer. W zatrzymywaniu groźnych zagrań na wolne pole Niemiec jest mistrzem.

48'
Obie ekipy występują w niezmienionych składach.

46'
Grę po przerwie wznowiła drużyna przyjezdnych.

46'
Rozpoczęła się gra w II odsłonie!

Sędzia główny zakończył I część gry w Monachium.

45'
Pavard mógł zmienić aktualny wynik! Jego strzał głową, po bardzo dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego, poszybował w prawy słupek bramki!

44'
Piłkarze niemieckiego klubu pragną o zdobyciu tzw. "gola do szatni". W ostatnich minutach szturmują pobliże pola karnego rywala.

43'
Dobry chwyt piłki w wykonaniu Jose Sa. Goalkeeper wyciągnął wrzutkę z lewego sektora placu gry.

41'
Kingsley Coman chciał wymusić rzut karny. Sędzia z Polski, Pan Paweł Raczkowski, nie dał się nabrać na sztuczkę teatralną skrzydłowego.

40'
Defensorzy zespołu gości skutecznie ustawiają się przy stałych fragmentach gry pod swoją bramką. Przed chwilą kolejna centra z rzutu rożnego została dobrze zatrzymana.

38'
Skrzydłowy Olympiakosu Pireus został uchwycony na ewidentnym "ofsajdzie".

37'
Z minuty na minutę rośnie dominacja Bayernu Monachium.

36'
Jose Sa doskonale się wyciągnął do bardzo niebezpiecznego strzału z bliskiej odległości Kingsley'a Comana! Uderzenie z wewnętrznej części stopy mogło zrobić wielką krzywdę, jednak bramkarz fenomenalnie sparował piłkę na bok.

34'
Leon Gotetzka pokazał spóźnione wejście. Sytuacja klasyfikowała się na żółtą kartkę, ale sędzia główny jej nie wyciągnął.

33'
Ruben Semedo w niedozwolony sposób zatrzymał Roberta Lewandowski. Arbiter Raczkowski odgwizdał przewinienie na swoim rodaku.

31'
Silnie zza pola karnego swoich sił próbował Davies. Soczyste huknięcie bez przyjęcia piłki zostało zblokowane przez dwóch obrońców przyjezdnych.

30'
Jose Sa nieudolnie wybił piłkę z własnej szesnastki. Darmowy wyrzut piłki od autu otrzymali gospodarze dzisiejszej potyczki.

28'
Davies rażąco naruszył swoje obowiązki na boisku. Zbyt ostro walczył o futbolówkę z blisko ustawionym oponentem.

27'
Joshua Kimmich podjął się dośrodkowania piłki z prawego narożnika boiska. Jego wysoka i mocna centra ominęła wszystkich zainteresowanych w szesnastce przyjezdnych.

25'
Robert Lewandowski nie ma łatwego życia z parą stoperów ekipy z Pireusu. Ścisłe krycie polskiego napastnika.

24'
Serge Gnabry zbyt głęboko posłał piłkę z prawego skrzydła boiska. Jose Sa był zobowiązany do pewnego złapania lecącej futbolówki.

23'
Dużo krótkich podań wymieniają ze sobą piłkarze aktualnego mistrza Niemiec.

21'
Sędzia liniowy zdecydował się na podniesienie chorągiewki. Jeden z piłkarzy ofensywnych Bayernu znajdował się na pozycji spalonej.

20'
69% posiadania piłki przy zespole Bayernu Monachium.

18'
Olympiakos daje sygnał, że nie chce w tej rywalizacji pełnić funkcji statysty. Grecka drużyna usiłuje w miarę swoich możliwości budować dla siebie sytuacje bramkowe.

17'
Prezent od obrony gospodarza otrzymał Lazar Radjelović, przechwytując piłkę na trzynasty metrze od bramki. Błyskawiczny strzał powędrował jednak obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Manuela Neuera.

15'
Zablokowano dośrodkowanie Thomasa Mullera. Piłka miała znaleźć się pod nogami Roberta Lewandowskiego. Ruben Semedo zasłużył na gromkie brawa po swoim przechwycie.

14'
Robert Lewandowski nie do końca zrozumiał intencje Thomasa Mullera, który próbował z Polakiem rozegrać akcję na jeden kontakt pod polem karnym rywala.

13'
Rośnie dynamika ataków konstruowanych przez Bayern Monachium.

11'
Monachijczycy próbują narzucić swój styl gry.

10'
Sędzia Paweł Raczkowski "oszczędził" Joshuę Kimmicha, który wykazał się zbyt dużą nadmiernością przy próbie odbioru futbolówki.

8'
Na połowie gości doszło do przewinienia na graczu Bayernu. Ta ekipa za moment wykona stały fragment gry.

7'
Sędzia podjął jednak inną decyzję. Od swojej strefy nową akcję rozpocznie Jose Sa.

6'
Serge Gnabry wywalczył rzut rożny. Zawodnik Bayernu pokazał interesującą szarżę na prawej flance boiska.

5'
Thomas Muller ciekawie chciał zagrać na wolne pole do wybiegającego Kingsley'a Comana. Prostopadłe zagranie zostało jednak skutecznie przecięte przez stoperów Olympiakosu.

3'
Bardzo przytomne zachowanie Manuela Neuera na przedpolu. Niemiecki goalkeeper w swoim stylu zatrzymał świetnie rokującą się akcję przeciwników.

2'
Odważny początek gry w wykonaniu gospodarzy.

1'
Piłkarze Bayernu Monachium rozpoczęli dzisiejsze widowisko.

*'

*'
Mamy okazję posłuchać oficjalnego hymnu Champions League.

*'
W przypadku wygranej Bayern Monachium zapewni sobie dzisiaj awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

*'
Nadchodzące zawody poprowadzi polski arbiter, Pan Paweł Raczkowski.

*'
Od pierwszych minut w składzie gospodarzy zobaczymy Roberta Lewandowskiego.

*'
Ekipę Bayernu Monachium w dzisiejszym starciu poprowadzi Hansi Flick. Ten szkoleniowiec zastąpił niedawno zwolnionego Niko Kovaca.
Władze klubu pożegnały się z Chorwatem z powodu słabych wyników w lidze (między innymi wysoka porażka z Eintrachtem Frankfurt, 1:5).

*'
Spotkanie 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów rozpocznie się o godz. 18:55

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do wspólnego śledzenia relacji "LIVE" z meczu: Bayern Monachium - Olympiakos Pireus.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Olympiakos Pireus, to zapraszamy do śledzenia meczu online